Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
28. júl 2009

olif- ja nosim 38, niekedy az 39, tie svadobne su take vacsie 38

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

hajdylca
28. júl 2009

no kocky neviem, tiie nevolnosti, mne je zle uz dost dlho a casto, a mali by sme mat chlapca, a mojej mami ked cakali mna a sestru bolo relativne ok, a ked cakala braska tak vracavala do 8 mesiaca... podla mna to je individualne, lebo napriklad pri sestre, ze ked sa vela najedla, a babo uz bolo velke, tak to co nemestilo vyvracala... logi krasna foto, inak ja som bola tiez u durinovej, raz som si zaplatila aj rocny poplatok, lebo som na nu pocula len dobre, ale bola som tam len raz, a neviem, som mala pocit akokeby ma vobec nepocuvala... ale mila a zlata bola 🙂 zoska si bola krasna nevesta 🙂

zoska
28. júl 2009

hajdy 🙂 vdaka
ako uz tak skoro vies ze budete mat chlapca? to uz sa tak skoro da zistit?
inak dufam, ze si nepodedila geny po mamine, a ze ti tie nevolnosti prestnu cim skor...

loginka
28. júl 2009

hajdylca fakt? mne sa zda, ze pocuva 😉 dolezite, aby nic nezanedbala
teraz kde chodis?

hajdylca
28. júl 2009

zoska za malinko, len pravda🙂 som si dala zistis z krvi http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html zatial maju 100% uspesnost, tak snad 🙂)) a verim, ze geny nebudu presne po mamine, lebo mne uz staci, musim ist zubarke ma ja zubky z toho vracania zacinaju boliet, sice mozno je to tym, ze sa mi tlaci zub mudrosti..... logi to bolo uz aj skoro pred vyse rokom, proste som mala taku nejaku svoju predstavu a ona mi do nej nejako nezapadla, neviem som jej povedala, ze som bola z roboty na preventivke v maji mala som tam aj vysledky- len som ich vlastne potrebovala vysvetlit, a ona ma vysetrila- co som tam bola ani nie dva tyzdne po tom, com som bola na tej preventivke z roboty, a sa ma pytala ci mi robili aj sono prsnikov, pri tom som jej to predtym hovorila... mozno len mala nejaky zly den, ale je to podla mna individualne, kto na Teba ako zaposobi...myslim, ze ale isto nic nezanedba... teraz chodim Taborskemu, ten je super, a ma aj perfektnu sestricku

zucana
28. júl 2009

cafte baby tak ja som sa vratila z obchodu a osud chcel ze topanky nemam...nemali cislo iba biele a tie sa mi nepacili 😒
takze ako sa to vzdy zariadi 😀
hajdycka aj ja bych sla na tu krv ale tu take nic nerobia... ☹

hajdylca
28. júl 2009

zuci tak nech Ti zoberu u Vas poslu do Ba 😀 tie topanocky, no aspon si usetrila 😒

zucana
28. júl 2009

no ved hej 😎

blumka
28. júl 2009

no ja by som rada chlapceka, kedze uz mame nasu TETE (tak sa zacala sama volat 😀 )..a mne je momentalne zle aj z inych veci ako z tehu...mame doma trosku vacsie stresy...take co by aj kona zlozili nieto tehotnu zenu..ak to takto pojde dalej tak sa vratim ku nasim na Oravu kym to tu vsetko nepominie, lebo ma svihne....
zuci, ja mam svagrinu coma topanok tolko ze ani sama nevie kolko ich ma ale je ich straaaaaaaaaaaasne vela... 😀 ja som zasa maniak na kabelky...uz som si dlho ziadnu nekupila...zeby bol cas ist na lov? 😀 😀

zucana
28. júl 2009

blumi chod len peken na lov aspon sa ukludnis od stresov 😉
muzik by tiez chlapca ale je mu to jedno nech je zdravucke 🙂
a chod ty len pekne na oravu ked je to take zle ale fakt..ani zle ti nebude 😎
ak su to rodinne veci poznam a pripajam sa do klubu ale ja to beriem jednym sem a druhym tam a my s muzikom sme oki

blumka
28. júl 2009

zuci, rodinne..prave tie dokazu cloveka najviac vytocit..ale to je na dlho...
na Orave bolo super...mamina sa o mna starala ako o babatko Terezka sa tam vyhrala aj spala tam lepsie..no vela mi nechyba aby som sa znovu nezacala balit

zucana
28. júl 2009

blumi poznam...ale urob si chladnu hlavu a mysli na drobcov a v najhorsom sa fakt zbal 😉
pocjte mavate niektora taku horku chut v ustach ? ja jo v poslednej dobe a je mi z toho nato...aj ked neto...

hajdylca
28. júl 2009

blumi tak nech je vsetko cim skor ok 🙂 zuci ja mavam horku, zo zaciatku ked som este nevedela ze som tehu som mavala taku kovovu pachut... som myslela, ze je to z kyseliny listovej co som brala...

blumka
28. júl 2009

ja som v prvom tehu mala skoro celu cas taku kovovu chut.teraz zatial nieeee

joanna333
28. júl 2009

hajdy, kolko si platila za to vysetrenie??? dlho si musela cakat na termin?

hajdylca
28. júl 2009

joana je to uplne bezplatne, ak chces poslem Ti cislo rovno na tetulu, kt. to robi ja som jej volala v pondelok a stvrtok som isla na krv a o tyzden v piatok mi prisla sms ze budeme mat chlapceka, inak to robia od 10 t, ale vysledky davaju "az" po 12 t... a vraj v buducnosti to chcu robit aj zo slin... blumi ja som to mala hlavne na zaciatku a teraz sem tam ked niekedy vraciam... tak potom...

olifcek
28. júl 2009

zoska: fakt peknnucke topanocky, taka klasika x;o)

zucana: takze si usetrila? x;o)

blumka: hmm...kto Ta tolko doma zlosti? x;o( ale ved...Ty uz vies, co mas robit a co Ti pomoze x;o)

hajdy: j, kovova pachut patri k prvym priznakom tehotenstva x;o)

no a ja som si vybrala ine troje saty, ale asi mam jasno, ktore chcem...ak najdem kabel od mobilu, aj hodim niekam fotky...niesu nejak kvalitne, ale ved....

akurat, ze si uz nechcem kupovat topanky, ak by sa mi nehodili sandalky a ani tie, co som si kupila x;o(((

hajdylca
28. júl 2009

olif, tu pachut som zistila az neskoro... juj keby som to vedela skor... som sa mohla tooolko tesit... inak ja ked som si robila teh. test v den ked som mala dostat som mala len jednu palicku... az po tyzdni dve...

alex
28. júl 2009

hajdlyca a kedy si tam bola dať krvičku, ráno či poobede. Ja by som tiež rada išla, aj keď manžel že načo, ale ja som taká zvedavá 😀

olifcek
28. júl 2009

hajdy: ved vies, ze od spociatku este tehotne niesme, i ked uz sme x;o)))

hajdy: v KE nevies, ci take robia? i ked....asi jo, no pochybujem, ze zadara x;o(

hajdylca
28. júl 2009

alex ja som tam isla o 17- ono to podla mna zalezi od toho ako ma ta teta cas... olif myslim, ze su jediny na Slovensku, ale mne ta teta ked som jej volala povedala, ci si dam zobrat krv u svojho lekara, alebo ci si pridem dat vziat k nim, kedze som si nevedela predstavit ako a kedy by sa k nim ta krv dostala, a ci by s tym moj lekar suhlasil, tak som isla tam ...

olifcek
28. júl 2009

no nic, ja si este mesiac pockam a paq sa snad babo ukaze a povie, ci je to chlapcek a ci dievcinka 😉 😉

lucinka4
28. júl 2009

ahoj kocky, mozem sa k vam pridat? tiez cakame prirastok vo februari 🙂

alex
28. júl 2009

a kde si bola dať krvičku?

alex
28. júl 2009

lucinka vitaj 😉

hajdylca
28. júl 2009

lucinka vitaj 🙂)) alex som bola na prirodovedeckej fakulte...

olifcek
28. júl 2009

luci ahoj 😉

lucinka4
28. júl 2009

dakujem kocky 🙂
hajdy, ty uz vies co budete mat?jeeej,to je super...my si este pockame 😲
boli ste uz na genetickych testoch?

alex
28. júl 2009

no neviem, ale asi si dám to pohlavie zistiť. Hodíš mi prosím to číselko do IP?

hajdylca
28. júl 2009

alex mas IP, luci ano ano v Ba sa to z krvi zistit uz od 12 tyzdna... a na genetickych som bola teda nie na tom NT, ale iba mi krv brali, ale este budu v 16t.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre