Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
25. jún 2010

@maculik kasli na bordel... teda ja to robim, ked maly mrnci... a co mm, ten by nepomohol s domacimi pracami, my mame podelene... 😔 chvalabohu... lebo to by som tu mala vybuch atomky...

myslim, ze ako rivatha hovori, naj bude prso, ale ked nechce, tak neviem... zeby zubky... skus pozriet pusinku... moj aj dost kaka, a je dost mrzuty, i ked teraz sa sustredi na tlacenie... 😀

maculik
25. jún 2010

uf, teraz zaspal na prse, ale teda trvalo to.... ja idem rychlo napisat ziadost o ten prispevok pri narodeni dietata, lebo uz mam na to len mesiac a ak sa nezobudi, lahnem si tiez.

@lenica81 leni, manzel pomaha, cez tyzden je vecer s Adelkou, aj ju kupe a vychysta spat, potom poriadi kuchynu a ked treba, ze som hladna, aj uvari (ale teraz cez tyzden som nechcela, kedze som zacala min.tyzden bicyklovat)... Vacsie poriadky robime cez vikend a tiez to mame podelene, aj dnes rano spominal, ze zajtra uprace obyvku a kuchynu, ja zvysok.

@rivatha diky... no, on ked je na prse, tak bud sa napapa a je nadalej hore, alebo uplne zaspi. Nic medzitym, nevydrzi len tak lezat a ked hej, tak len chvilocku, to sa na mna usmieva a nieco mi hovori, no po chvili uz vykruca hlavu, ze nic nevidi 😀

Ach jo, a to som si po Adelke, kt.zaspavala dlho tiez len pri papani, povedala, ze druhe babo hned budem ucit zaspavat same.. Ale figu, to len tak nejde, to asi musi aj to dietatko chciet, a bohuzial nas Petrik nechce 😅 😀
Ale zase si na druhej strane hovorim, ze si to musim uzivat, kym to trva, lebo ako bude rast, uz sa nebude chciet tolko pestovat.. A tiez, mozeme byt vlastne rady, chlapi tento pocit nikdy nezaziju, ked maly reve a akonahle ho prilozim, tak si ma chyti tou rucickou, pricucne sa a zacne ma hladkat 😵

lenica81
25. jún 2010

@maculik to mate asi vacsi byt a tym ze dve deti, aj viac pradla... ja som dnes pozehlila pradlo, co mi tu od utorka strasilo... a to len vdaka tomu, ze v noci som sa normalne vyspala... 😅

a to s tym prisatim a hladkanim mas pravdu... moj mm povedal, co ty, ved ty mas prso... 😀

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 😀

zucana
25. jún 2010

baby tak viac menej pobalene aj polievka navarena mala zaspala.....
mm dosiel a ze jaky smrad a ze vyvar s tortelinami je zimne jedlo tak ze on bude iba suche torteliny tak som povedala nech sa pokaka ze ked sa mu nepaci moze ist dole k maminke 😠
no a rivatha ideme na tyzden do toskanska....sem
http://www.unahotels.it/it/una_hotel_versilia/h...
a hotel je cely plny tak tam bude natresk ale mali by sme mat dobre pocko....
akoze tesim aj trochu bojim ako to zvladneme....
@olif super spravy....tesim
a mala ma velky jazyk dlhy po mne este aj taky typ 😝

olifcek
25. jún 2010

@zucana len krvny obraz je fakt divny ;((( uvidime, co lekari povedia...

maculik
25. jún 2010

@lenica81 leni, no ja uz zehlim len kosele 😒 A tych je teda bohato, kedze manzel nosi jednu max.2dni.
a veci je veru vela, to vies, Adelka v skolke sa zakycka, alebo sa hraju v piesku a pride taka, ze gate rovno do pracky hodit mozem (vcera som jej dala tie ruzove 3/4 nohavice z nextu, prvykrat ich mala a prisla som pre nu a kolena uuuuplne hnede, no fakt ma to ´potesilo´ 😀
a byt mame zatial 90m, ale o mesiac sa stahujeme do 4i 115m, tak to bude super... ale bude lepsie, lebo teraz mame hrozne vela veci len v 2i, v obyvke mame aj druhu manz.postel (co som mala, ked som este robila vLuxe) a postielku, tak je to tu dost napchate a tym padom aj poriadok sa udrzuje horsie.

oki kocky, dopisala som, idem si zdriemnut, kym sa nezobudi, potom hadam este nakuknem, ak bude v lepsej nalade.

matesl
25. jún 2010

@maculik toto som mala ja 2 dni dozadu...uz som fakt nemohla...nervy a nervy a bolest hlavy z toho len...a maly este viac nervny...
moja drzkaj sa asi to musime len vydrzat ☹

zucana
25. jún 2010

@olifcek posli vysledky ak mozes....

olifcek
25. jún 2010

@zucana zuzi mas to v IP...kebyze viem, co mam robit, aby to bolo lepsie, budem tak robit....papa maltofer na ten hemoglobin a aj vitamin B papa - kys. listovu a piridoxyn

jaja32
25. jún 2010

uvažovala som nad kúpou manduci...myslíte si, že sa mi to oplatí, keď Natálka nechce byť ani v klokanke?

olifcek
25. jún 2010

@jaja32 v klokanke ju to mozno tlaci...skus si ju pujcit najprv...

jaja32
25. jún 2010

@olifcek to bude problém, nekoho tu nepoznám a ani som nevidela mamičky tak nosiť detičky.... vydržíme asi aj bez

zucana
25. jún 2010

a my mame babybjorn za 100 eur...a este sme nevyuzili....lebo malej sa paci v kociku....

zucana
25. jún 2010

ide ma slahnut mohli sme kupit nieco ine asi predam...

matesl
25. jún 2010

@zucana necitala som vsetko, mala ma zle vysledky, ci?

zucana
25. jún 2010

@matesl olivkina trosku

olifcek
25. jún 2010

@matesl krvicka len...

olifcek
25. jún 2010

@matesl je anemicka, ale to viem, a aj krvicka sa skoro zrazala pri odbere...ale kto ho vie, ci fakt nie preto, ze to zilky na hlavke boli...

ale kusok i pecenove hodnoty su vyssie a i leukocity, ale nie moc, nastastie....no itak...x;o((

zucana
25. jún 2010

omg

olifcek
25. jún 2010

@zucana jak jej ale krasne mala sedi, i ked s miernou oporou...my sme v tomto asi fakt na 4.5 mesiaca, nie 6prec...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. jún 2010

@rivatha jj viem x;o) ale intelektualne sme vzdy na kalendarny vek,pripadne dalej x;o)))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. jún 2010

@rivatha no hej, vybita je poriadne ta nasa oliv...ale napriklad pretocit sa, to nie...

nevadi, pockaaaaam si x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre