Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
7. máj 2009

jahodka,nie je za čo 🙂 my sme boli v salóne Elizabeth...keby si chcela kontakt,mám... 🙂 🙂 😉

jahodka11
7. máj 2009

bambi, skusim pozriet nieco v ziline a ked sa nepostasti, vypytam si kontakt 🙂

bambi09
7. máj 2009

jahodka,oki,tak šťastnú cestu aj návrat,potom by sme už fakt mali zbúchať nejaké stretko,ak počasie dovolí...čo vy na to?? 🙂 🙂 😉

netmona
7. máj 2009

ahojte,,,ja konečne veget,,lebo dnes furt dačo 😀 ,a furt , neni konca kraja 😒

bambi09
7. máj 2009

netmona,u nás podobne,neboj,kde sú deti je vždy čo robiť... 🙂 😉

netmona
7. máj 2009

šak to bambi,,,a vždy a vždy, by som ešte dodala,,, 😎

bambi09
7. máj 2009

netmona 😀 😀 😀 svätá pravda...no,ideme my pá 😉

chasencha
7. máj 2009

macka to by bolo super a ema sa neboji ani certa,miluje czdzich ludi 😀 😀 😀 😀 dnes slavime 10 mesiacov tak som urobila kolac...akoze peciem prvykrat v zivote aj to tak vyzera ale aspon to pekne vonia 😀 😀 😀
inak od rana od 9 do 18 sme boli prec,avion a ikea,potrebovala som cosi pokupit a s tym mojim sa tam dostanem tak viete kedy.....
mmmmm jahodka kadernika lacneho ti neporadim...viem ze pred rokom ked som si dala robit melitŕ,stal ma 900 skk....na nam.M.Benku....vola sa ten salon prestige 😎

bublinaz
7. máj 2009

jahodka, ja viem poradit iba kadernicku v PP. ostrihala ma cca za 8,60 eur, aj s tringeltom. vlasy mi nafarbil manzel - sice som dva dni chodila s flakom na lici a na cele, ale vlasy to prezili, hehe 😎

konecne sa trochu umudrilo pocasie v tatrach, tak sme boli na ihrisku, na zahrade aj susedov pokukat. dufam, ze zajtra zase nezaduje severak.

netmona
7. máj 2009

bublinaz,,,to aj ja sa chodím sa stihať ked idem dom lebo ma to víjde o polovicu menej 🙂

bambi09
7. máj 2009

kati,tak platí,už len všetko vyzistíme a dáme sa do toho 🙂 🙂 😉
a koláčik sa podaril??a neboj,nikto učený z neba nepadol,naučíš sa 🙂 🙂 😉
bublinaz,šikovný manžel,môj tak maximálne vzadu mi napatlá 😀 😀 😀 nech vám teda vydrží počasie 🙂 😉
aj nám,do soboty,na tú Míľu 🙂 🙂 🙂
zajtra má náš tatino narodky,tak ideme oslavovať 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
7. máj 2009

jóóój,ide môj obľúbený film-Duch,také filmy môžem aj 100X pozerať,aj Hriešny tanec,Patrik Swayze je môj obľúbený herec,škoda,že je chorý...aj Demi Moore je kočka... 😉
idem sa pritúliť a pozerať 🙂 😉

netmona
8. máj 2009

🙂 ahojte,,,no bambi,,tak pekne oslavuj,,,my začíname v máji a koončíme s oktobri,,same okrúhle máme

bambi09
8. máj 2009

netmona,díky,rozkaz splním... 😀 😀 😀
a vy teda pekneeee,samé okrúhliny,hééj???tak to dobre pooslavujte tiež 🙂 🙂 😉
my pôjdeme vonku,keď sa malá dohajá,lebo skoro ráno sa už škerila na posteli,že je vyspatá 😀 😀 😀
tak si aj vy užite pekný dníček a večer vás mrknem,čaute 🙂 🙂 😉

netmona
8. máj 2009

jaj,,bambo,,,aj my vonku,,ale furt sami bo MM maká furt , niekedy my to ide na narvy lebo oddyych, to je čo???

netmona
8. máj 2009

bambi,,no som ti aj meno upravila 🙂 ,,,,no to sú tie príznaky unavové 😀

netmona
8. máj 2009

kukuk,,,idem spať,,ked nik není tu 🙂

chasencha
9. máj 2009

babyyy a dnes na milu pre mamu idete? 🙂 my hej tak sa uz tsiiiiim,len musim ist asi obed varit aby sme sa potom neponahlali ako splasene kone 😵

bublinaz
9. máj 2009

ahojte, tak aka bola mila?

tu v tatrach sa konecne umudrilo pocasie, tak od vcera chodime po vonku a hladame tu nejake ihriska. dnes mala asi hodinu stala na jednej smykacke a ani za svet sa odtial nechcela pohnut. este ze tam boli dalsie dve a ta "nasa" mala bola pre vacsie decka nezaujimava, hehe.

okruhliny oslavujeme dnes aj my - sonicka ma 10 mesiacov 😀

netmona
9. máj 2009

bublinaz,,,tak aspon viem že, nielen môj bobak sa zasekne a ani ho sem ani tam 🙂

tak všetko naj,,,že babetku,, slečne 🙂

netmona
9. máj 2009

chsencha,,,určite si prišla uťahaná,,,s míle

bambi09
9. máj 2009

ahojte babenky,nestíham ani písať,stále lietame vonku 🙂 🙂 😉
dnes sme boli na Železnej studničke,na Míli,bolo úúúplne super,krásne počasie,pohodička,kopec rodín s detičkami,kočíkov...my sme si odšlapali míľu,absolvovali disciplíny a dostali darček,potom sme sedeli na deke s Katkinými krstnými,napchávali sa hot-dogmi a zapíjali sme kofolou,parádička,aj sme sa vyhúpali,moji chlapi sa vykorčuľovali a potom sme si skočili do mesta do Mc Donaldu sa napapať,dali sme si zmrzku a išli sme domov,takže som 2 dni nevarila... 🙂 🙂 😉
Katka,ja som Ťa tam asi videla,sedeli ste na deke blízko bufetu,mala si ružové tričko?nechcela som otravovať,lebo ste mali spoločnosť-aj my 😀 😀 😝 aj podľa kočíka som Ťa spoznala 🙂 🙂 😉 bolo super,že? 😉

netmona
9. máj 2009

bambi,,,tak to ma hnevá ja som chcela ísť na Mílu a nedalo sa,,ale na bud rok ideme,,určitre si aj doťahaná aj ty 😵

bambi09
9. máj 2009

netmona,tak to si píš,čerstvý vzduch a dobrá nálada unavia...už v aute som zívala 😀 😀 😝
ale stálo to za to,budúci rok pôjdeme zas,ak sa podarí 🙂 🙂 😉

netmona
10. máj 2009

no vidím že..ste nadšené s míli,,,tak na bud rok aj ja idem,,aj ked bude snežiť 😵

netmona
10. máj 2009

peknú nedelu všetkým 😀

netmona
10. máj 2009

😎

bambi09
10. máj 2009

netmona,včera aj "snežilo"-tie pele lietali,vyzeralo to ako sneh 😀 😀
aj balóniky lietali,naša malá si na svoj ľahla a praskol pod ňou,nechápala,čo sa deje... 😀 😀 😉
no,ideme sa chystať do tej ZOO,nech stihneme veľa popozerať,tak sa majte krásne a užite si krásnu nedeľu a slniečko.. 😉 😉

chasencha
10. máj 2009

macka heeeeej sedeli sme nedaleko a ja v ruzovom tricku 🙂 mohla si v ohode dost,potom som sla s malou do toho stanku canpol babies 🙂
a inak asimam upal,celu noc som vracala a sr..lalaa a nespalaa a teraz mi este aj teplota stupla ☹

bambi09
10. máj 2009

Kati,tak nabudúce sa rovno spýtak,či si Katka z MK,dobre? 😀 😀 😀 😀 😀 😝
a teda pekne,čo si bola veľa na slniečku?? 😝 my sme dnes boli v tej ZOO,bolo hrozne teplo,iba pri nosorožcoch nás trochu vyfúkalo,ale sme sa zapotili... 😝 😝 😝 malá si pospala v kočíku,my sme si zatiaľ posedeli pri jedle pod slnečníkom a dali sme si fajnové chladené nealko pivko,mňam,takže bolo super,celý víkend vyšiel ukážkovo... 🙂 😉 😉 tak držím palce,nech sa rýchlo zotavíš a ostatným aj Tebe pekný nový týždeň 🙂 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre