Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
11. máj 2009

a ešte k tej dovolenke my ideme do talianska biccy tiež sem chceli letecky do bulharska ale manžel nakoniec rozhodol, že chce autom tak ideme tak....

danona
11. máj 2009

hasleerka-ahoj, to znamienko si zistila ze asi nie je ok? - teda co ta dohnalo k lekarke...mam dost znamienok, preto sa pytam... 😕 no, este ze si tam dobehla vcas...
biccy- tiez som tam uz v auguste bola /este bez niny, dada mala tusim 6 rokov a ok/ - treba zaliezt pod palmu, take stany alebo slnecnik 😀 no a more je vtedy dobre teplucke... 😎 v bulharsku som este nebola, tak ak pojdete, podas dufam spravu co a ako tam... 😉 inak mangelika by som ti hned pribalila aj ja /na par dni si dat od neho oddych 😀 😀 😀 /

hasleerka
11. máj 2009

danona, ak ich bicy nevezme, nanútime ich niekomu inému 😀 😀 😀 alebo vyšleme do niakeho tábora

a k tomu znamienku, to bola náhoda, že som si rozškrabla v noci iné znamienko, išla k dokyni a tá náhodou zbadala toto na tvári ... zrovna som bola tehotná 7mesiac ... ale mojej mame sa to znamienko už dávnejšie nepáčilo, ale mne sa s ním nechcelo ísť, tak si vravím že to bola božia vôla, aby som si to druhé škrabla a s tým som už išla

ikulka bola som na sone celého tela počas tehotnosti aj po, na rengene pluc, neviem ako sa volá tá mašina, tam mi vopchali hlavu, či nemám uzliny a ešte chodím pravidelne na prehliadky ku kožnej,

biccy
11. máj 2009

Tak dobre dievcata,beriem ich. 😀 😀 😀

biccy
11. máj 2009

Danona,my sme uz boli v Bulharsku,dvaja s manzelom a bolo super. 😉 Teraz chce ist s nami svokra,tak uvidime. 😅 😀

hasleerka
12. máj 2009

biccy, no neviem akú máš svokru, myslíš že to bude dobrá dovolenka 😀 😀 😀
... kde ste už boli a kde idete a asi letecky že?

a hlavne nám napíš kedy, až vieme s danonou kedy baliť 😀

samuelko
12. máj 2009

čafte kočky tu sa vo velkom dovolenkuje,no unás zatial boduje čierna hora,tak uvidíme....
ja som bola dvakrát v bulharsku,ale už by som tam nešla,cesta je príšerne dlhá .... inak cenovo super je to lacné,len tá cena.
😎

biccy
12. máj 2009

Hasleerka,ved preto hovorim,ze uvidime... 😀 😀
Boli sme na Slnecnom pobrezi letecky a teraz ideme tiez letecky,chceli by sme koncom jula 🙂 .Tento tyzden sa to ma presne doriesit,ze kde a kedy. 🙂

ikulka
12. máj 2009

biccy haslerka ja idem teiž so svokrou 😝 😉 😅
no bulharsko sme chceli povodne aj my sestra s mamou tam boli minulý rok teiž slnečné pobrežie ale ked muž chel autom tak sme vybrali to taliansko do bulharska to by bola samovražda....
biccy tak budeš mať 2chlapov navyše 😀 nechceš aj mna pribaliť ja mám dovolenky rada a aspon ti budem robiť aupairku kým sa ty budeš venovať tým 3 chlapom 😀 😉

hasleerka
12. máj 2009

ikulka 😀 😀 😀 ... si myslím že aj tým 3 chlapom treba robit aupair, ved to je horšie ako malé deti

hasleerka
12. máj 2009

som sa ešte chcela spýtat, v čom spia vaši drobci, lebo ja dávam pod pyžamo ešte aj pančušky a dlhé tielko, len neviem či náhodou nie zbytočne, aby jej nebolo teplo

samuelko
13. máj 2009

Dobré ránko
hasleerka ja dávam Samkovi pyžamko a tielko a ponožky,pančušky nie ani v zime som nedávala.

zuzu13
13. máj 2009

ahojte, nasa Lucia najradsej spava hola... 😅 ale tiez mava len pyzamko...bez tielka, bez ponoziek...

hasleerka
13. máj 2009

dobré ránko, no tak fajn, už dnes dáme len pyžamko ... to je hrozné ja si vobec nepamatám, čo som obliekala staršej, ešteže vás tu mám

samuelko to máte doma tak teplúčko ked nedávaš pančušky, ja sa bojím, lebo baby sa mi odkopávali, tak ja som radšej dávala

zuzu a tvoja sa neodkopáva?

zuzu13
13. máj 2009

haslerka, odkopava sa...ale ked je jej zima sama sa zakryje..a ak jej to nejde...zobudi ma...aby som ju zakryla 😀 😀 😀

nera
13. máj 2009

Ahojte, moje kočky konečne zaspali, nejak odmietali denný spánok....ináč moja staršia (a napokon aj mladšia) spinká len v pyžame, podtým má len tričko, ponožky si dáva dole tesne pred spaním, to už viem, že chce aj ona ísť spať, taký malý rituál.
Musím sa vyžalovať...dnes mi je strašne smutno, lebo dnes by mal môj brat narodeniny...47 rokov 😔 😢 strašne mi je za ním smutno, niet dňa, aby som naň nemyslela.... 😢 😢 😢

zuzu13
13. máj 2009

nera, je mi to luto...ale ver, ze on to vie, ze na neho myslis... 😉

zuzu13
13. máj 2009

pridala som par foto...mali sme poobednu balonovu party 😀 😀 😀

hasleerka
13. máj 2009

nera, to je smutné ☹

zuzu, pekné fotky, to už tvoja tak kreslí ... Miška tiež stále kreslí a vraví že pre mňa, ale zatial len čmára

zuzu13
13. máj 2009

haslerka, ano...to je nas maly picasso 😀 😀 😀 a dakujem 🙂

ikulka
13. máj 2009

ahojky
haslerka ja dávam saške pyžamko pod to tielko a ponožky punčošky som nedávala ani v zime. ponožky jej dávam ešte stáel lebo ona precestuje celupostel a bola by jej zima bez nich
nery ☹ 😒 viem ako ti je ťažko....ale osud nezmeníš musíš sa s tým naučiť žiť...... 😢

biccy
13. máj 2009

Ahojte 🙂
Ikulka,tak pod aj ty 😀.Ale by si asi svojej svokre chybala,ze 😀 (asi tak ako ja mojej 😀 ).
Zoinka v noci spinka len v pyzamku,bez tielka a ponoziek a ked sa odkope a je jej zima,tak na spani povie,ze-zakry ma. 🙂
Zuzu,pekne fotky. 😉 😉 😉
Nera,viem pochopit ako sa citis. 😢 Mozno mi neuveris,ale aj ja si nanho casto spomeniem. 😢 😔

samuelko
13. máj 2009

čafte

haslerka no unás je teplo a v zime na nvydržanie a potom nás trápi suchý vzduch 🙄
nera to mi je ľúto
zuzu super fotky a to už ste papali kukuričku???? 🙂

mirka
13. máj 2009

ahojky

zajtra mám skúšku z práva, učila som sa od 8- do teraz 🙄 už mi je za toho zle, dnes mali pri ňom ústnu skúšku, vyleteli 13 z 18, ach jó
tak som zvedavá, ako zajtra dopadnem

nera ☹

zuzu, laura ešte nekreslí brucho, ale iba nohy od hlavy a na tom topánky 😀, ale kreslí už aj ruky, ale štýl majú podobný 😀

hasleerka
14. máj 2009

no baby kukám že máte šikulky, to sami od seba alebo im aj ukazujete ako majú kresliť ... tak my sme dnes už spali len v pyžamku a ponožkách a myslím že dobre

mirka myslíme na teba, aby si dobre dopadla ... 🙂 🙂 🙂

zuzu13
14. máj 2009

ahojte
samuelko, papali veru...z mraziaku...vzdy si na zimu zamrazim ...aby sme mali co papat 😉
mirka, no sikulky su to...drzim palce na skusku 😉
haslerka, neuhazujem...ona povie ze ide kreslit a potom si uz len pozeram co nakreslila... 😀

mirka
14. máj 2009

babky ahojte

dnes ste dačo aj robili, alebo ste mi len palce držali? zas polovica vyletela, každého moril, žmýkal a mňa nič, mám C!!!!!!!!!!!!! bola som happy ako nikto, fakt som to ani len vo sne nečakala 😀

samuelko
14. máj 2009

ahojky
zuzu no super kukuričky mnam mnam
mirka silno ti držím palce,ja mám sobotu 3 skúšky menežment, špeciálna pedagogika a dramatoterapia,bojim bojim 😖

hasleerka
14. máj 2009

no vidíš mirka dobre sme všetky držali palce, ked si to spravila 🙂

samuelko aj tebe budeme držať, zvládneš

baby ja vás obdivujem že zvládate študovať ešte pri deťoch

zuzu13
15. máj 2009

dobree raanko...

mirka, jasne ze sme len palce drzali... 😀 gratulujem...si sikulka... 😉

samuelko, zvladnes to... 😉 ako sa vravi lavou zadnou 🙂

haaslerka aj ja ich obdivujem...si ce pri prvom som aj ja studovala...aj vodicak robila...ale to bolo daaaavno... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre