Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dadulka2000
16. sep 2010

@ikulka no treba to tu trosku ozivit 🙂)
aj u nas je to tak, ze keby som sa jej opytala tak by mi asi vymenovala cele hrackarstvo a vsetko co vidi v reklamach a katalogoch. 😀
dostane bicykel a hotovo,... to jej chyba, a aby sme mohli vsetci vystartovat na sedlach 😉 Millie do sedacky za mna a pojdeme 🙂
inak u nas dnes bola hrozna noc,... na tu mensiu nieco lezie, ma sople, aj horucka bola. tak priemer spanku bol 4 hodky. 😝

zuzu13
16. sep 2010

hmm... no vidím, že som vám teda neporadila...Lucka má jasno v´tom čo chce...a je to pár vecí, ktoré sa dajú využívat...ale možno z toho čo Vám deti vymenuju predsa len niečo vyberiete 😉

@dadulka2000 skoré vyliečenie 🙂

dadulka2000
16. sep 2010

@zuzu13 neviem ci to budu zuby spojene so soplami, ci co. neviete kedy si deti "trhaju" usi?? moze to byt aj pri zuboch, ci mam ist ku dr s nou ☹ ?

zuzu13
16. sep 2010

@dadulka2000 nemá zápal stredného ucha? toto by boli príznaky ...zvýšená teplota, tahanie si ušiek...ale možu byt aj zubky...

dadulka2000
16. sep 2010

@zuzu13 ved to aj mna napadlo,.... len tu ist k tomu "odbornikovi",.... to aby som mu diagnozu vopred povedala,.... a to uz dnes ani nemaju volno,.... isto vsetky terminy maju obsadene
uvidim aka sa zobudi, ale vdaka 🙂

zuzu13
16. sep 2010

@dadulka2000 nemáš kaktus aloe??? nám to pomohlo...aj detom aj nám..aj dr. nám to odporučila

eliska7
autor
17. sep 2010

ahojte,aj ja som uz aspon volačo vyriešila,toaletny stolček a malovatka,strasne rada sa maluje,zakazdym ked ide von si dava ruz 🙂 ,tiez knižky,ešte jej chyba kuchta do kuchynky a varna konvica,takže narodky by boli ešte vianoce 😖 zajtra dojde sestra z Prahy tak som dala robit tortu,budeme oslavovat na dvakrat,lebo ocino pride až na buduci tyzden,ved aj tak ma az 3 narodky.tie naušnice su tiez dobry typ,v skolke stratila jednu naušku,ma nahradne z bieleho zlata,ale mne sa viac paci zlte-mala take kruzky,tia chcem pre zasdnes tu prasalo jak svet,snad vikend bude krajši,dobru noc.

zuzu13
18. sep 2010

@eliska7 xixixi...máme rovnaké návštevy...mne prišiel brat z Prahy 😀 a tiež sme oslavovali... 😀
ja som robila studenu smotanovú tortu s tvarohom a jahodami...mňam...vydarila sa 😀

eliska7
autor
19. sep 2010

ahojte,zuzu 🙂 už je po oslave my sme mali punčovu a čokoladovu tortu,mnam,sarka sa tešila hlavne sviečkam 😀 stale ich sfukovala.neskoršie hodim foto

eliska7
autor
22. sep 2010

prave my dosiel balik ten toaletny stolček,vyzera to dobre,je taky kombi,da sa rozloyit aj na malovaci pult,zo zadudu sa na zrkadlo maluje,ked nafotim vloyim,dufam že sa bude herečka tesit.inac sme chory-nič nove,zase nejaky herpesticky virus na mandliach,tak je doma s babkou,ja mam nocne,zajtra by uz mal prist oculik domov-jak sa tesiiiim 😉

zuzu13
22. sep 2010

@eliska7 skoré vyliečenie prajem 😉

danona
24. sep 2010

ahojte 🙂
bellasandra. gratulujem!!! 😵
...darčeky,,fuuha, to neviem čo poriešime... ninuš mala v lete meniny, dostala dve "bejby"korytnačky... dala im mená Franklin a Franklin 😀 , krmí ich, hrá sa s nimi.. ak sa nám podarí, že vyrastú /a nezdochnú dovtedy 😅 /, tak ich presťahujeme von do jazierka.. 🙂 a narodky.. mám kúpenú Hello Kitty maliarsku súpravu a Kitty ruksak - zatiaľ.. 😅 tiež nemám fantáziu, čo kupovať... rozmýšlala som nad novým švihadlom, skákacou gumou a nejakou knižkou...a vianoce, to fakt neviem..čakám na tipy vianočných katalógov Dráčika a Toysŕús... 😅

eliska7
autor
27. sep 2010

ahojte,no tie malovatka to som mala teda napad,sara nas vsetkych maluje ako indianov 😀 ,ma obrovsku radost ztoho 😉 ,na vianoce uz nam oznamila ye chce kocik s jednym kolesom,lebo taky nema,tak chceme zohnať pre dvojičky a ručku vpredu.
hnusne pocasko ako vždy,dnes isla už do skolky,prezmenu daniel ochorieva,takze klasika 😖

samuelko
28. sep 2010

No Ahojte dievčatá 🙂 🙂
bellasandra gratulujem 🙂 🙂
No my sme po operácii nosných mandlí to dopadlo veľmi dobre, (operovali mu v Banskej Bystrici - lejzrom) problém sme mali s ľavým uškom, bolo úplne upchaté hlienmi, zato počul veľmi slabučko.minulý týžden sme boli na kontrole - piatok a mandle v poriadku, uško ešte nezahojené, tak mu nevedeli zmerať sluch. Tak o 5 týždňov pojdeme zas na kontrolu a na Audiometriu...
do školky už chodí od pondelka, dnes bol na krúžku - Detská Atletika 😎 prvý krát, no najprv sa veľmi hanbil a na koniec sa mu to zapáčilo, tak budeme chodit utorky a štvrtky.Som zvedavá do kedy vydrží... 😝

No veru blížia sa narodeninky a Vianoce, no žiaľ ja netuším čo kúpiť, teraz po operácii dostal dvoch Transformérov a hru na PS3... a narodeniny som myslela na spoločenskú hru nejakú, možno knihu . Samko nie je veľmi na autíčka, tak sa ťažko kupuje a naozaj má všetko... Netuším, že čo. A ked sa ho spýtam, že čo by chcel, tak povie "strašidlo" no takže tak...

hasleerka
28. sep 2010

veru veru, o chvíľu sú tu narodeninové dni ... u nás by sa možno dajaká kuchynka uživili ... staršej som nekupovala, tak dumám že teraz kúpim a ešte sa obidve pohrajú...

dannynka
29. sep 2010

Ahojte 😉 veru narodeninky sa nam uz blizia a ja uz zvazujem aku torticku upeciem 🙂oslavujeme sobotu a v nedelu ma Gabika 4-ročky 🙂

@hasleerka ja som kupila Gabike k narodeninkam tu kuchynku,maju teraz v akcii v draciku za 15,90€ 😉 😉 A pohra sa aj Dominik 🙂

hasleerka
30. sep 2010

Dani dík za radu , idem hned aj kuknúť aká je... aj babka jej dá peniaze, tak môžeme nakupovať ... včera dostala k meninám bieleho maca, strašne sa vytešovala, aj s ním spala, hlavne že máme doma koooooopec plyšákov ... ale to som v robote dostala, tak nám má kde zase prach sadať...

samuelko
30. sep 2010

Ahojte dievčatá 🙂

Saminko bol aj dnes na krúžku sa mu moc páčilo, a ja sa z toho veľmi vytešujem 😀 😀 😀 😀

No dnes mi volala Samkova Babka, teda moja starka a mi oznámila, že Samkovi kúpila paplón s vankúšom ale už taký dospelácky, 😅 hehh, ešte spáva pod tým paplónikom z postielky. takže už viem prvý Samkov dárek... 😎

Zajtra konečne piatok, v sobotu ideme švagrovi na narodky okrúhle 😉

dadulka2000
30. sep 2010

ahojte
tak zajtra zacina oktober a aj nase ratolesti postupne oslavia 4 rocky,....ako rychlo to preslo, vsak?
tak som minule rozmyslala ze kolko nas bolo na zaciatku v tejto teme,....a teraz??? 😒
uz ste vymysleli darceky? tak nasa dostane bicykel,... to jedine jej "chyba", bola som ho v sobotu vyzdvinhut, tak ma aj pomocne kolieska, nosic na babiku za sedlom, ruzove chlpate sedlo - teda potah a hlavne je cely ruzovy s kvietkami 😀 😝

@samuelko super ze sa mu paci,.... aj my chceme dat Elku na nejaky sport (atletiku a plavanie asi),.... tancovat nechce ani za svet (uz sme to skusali)

samuelko
1. okt 2010

dadulka, tak to bude super darček, tomu sa isto poteší 😉

Prajem vám ženušky pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
1. okt 2010

no bicyklík je super darrček ... ale my máme ešte po staršej ... a sa pochválime že vieme už aj bez pomocných koliesok ...

ja som ku vám prišla dosť neskoro, ale ostávam aj nadalej ....

my asi kúpime kuchynku ako dannynka ... a nejaké zimné topky by sa zišli ....

a kto začína prvý????

dadulka2000
1. okt 2010

@hasleerka ahoj, ako dlho trvalo Miske sa naucit na biku bez koliesok? som zvedava ako ellie bude reagovat na bike - asi cez vikend v predstihu ho dostane,...aby zacala trenovat. 🙂

hasleerka
1. okt 2010

@dadulka2000 no my máme doma 12 bickáč a ona sa už na ňom minulý rok vozila ... a teraz jedno poobedie sme zhodili kolieska a tak do hodiny sa vozila sama ... mám to aj na FB ... a potom na druhý krát sa zase naučila aj sama rozbiehať

dannynka
2. okt 2010

Ahojte

@samuelko presne nad takým istím darcekom uvazovala aj moja mamina,lebo Gabika tiez este spava pod malinkým 😀 s postielky 😉

@hasleerka veru kuchynka mala uspech 😀 vid fotto na fb a topanocky dostane Gabika od druhej babinky.A dnes dostala od babiny taku "socíkovu" hračku táák sa jej tešila a aj sa s nou hned hrala 🙂

@dadulka2000 zajtra asi začíname my,spolu s @eliska7 a aj meggi 😵 😵 😵 😵

my sme uz oslavovali dnes a zajtra pokracujeme...fotto na FB 🙂

dannynka
2. okt 2010

malo byt @meggi aby si to nasla 😀

mirka
3. okt 2010

ahojte

oslávencom gratulujem a prajem všetko najlepšie!!! nech sú šťastnučké detičky 🙂

my máme ešte čas s darčekmi, keďže sme na konci 🙂 ale neviem, čo jej ideme, bike už má, vlastne podľa mňa má všetko, svokrovci jej idú kúpiť asi kozmetický stolík, inak prevažne dostane princeznovské veci, knižky, rupsačik a my jej asi kúpime Toy story knižky, toto je taká istota, že knihu budeme čítať, lebo to je odjakživa pred spaním rituál a torta musí byť samozrejme princeznovská, je sranda, keď vidím fotky, aké mala torty, na 1. rok iba okrúhlu s lentilkami, na 2. rok medvedíkovú. minulý rok s Hello kitty a tento rok tam bude mať barbinu a bude samozrejme ružová 😀

inak malá má v škôlke frajera, dnes nám povedala, že je do neho zamilovaná 😅 😅 😅

dadulka2000
3. okt 2010

@dannynka gratulujeme Gabike k 4-rke 🙂 foto som videla,... super 🙂

@mirka ahoj, tak uz mate frajera??? no sikovnica to je,.... 😀
@hasleerka dnes ideme k svokrovcom, tak jej daju ten bike (predcasne) som zvedava co to bude. pekne fotky na fb

prijemnu nedelu vsetkym 🙂

mirka
3. okt 2010

@bellasandra aj ja gratulujem a prajem rýchly a pohodový pôrod a pokojné bábätko 🙂

u nás je to tak, že laura má jasno len v torte, keď ideme do hračiek, nech si dačo vyberie, tak samozrejme všetko a to isté platí, aj keď vidí reklamu 😀 to by sme mali plný byt bárbin a už ich má aj tak dosť, ja som toľko nemala za celý život 😀

mirka
3. okt 2010

@dadulka2000 no Dadi, drží sa hesla, kto zaváha ... 😀 😀 😀

dadulka2000
3. okt 2010

@mirka cela maminka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre