Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
3. okt 2011

ahoj kočky jeeej konečne nejaký príspevok..
no dnes je gabika a karolinka, potom neviem či 4-teho niejezoe a 6-teho je saška...potom už neviem 🙂 snád sa postupne ohlásia kočky rady by som vedieť akosa mávate.....

ikulka
3. okt 2011

a gabike aj karolínke ešte raz veeelke gratulko

nera
3. okt 2011

Ahojte...dodatočne 5-ročným všetučko najlepšie hlavne zdravíčka, šťastíčka a veeeľa krásnej detskej radosti 😵 😵 😵
My ideme do škôlky tiež až o 2 roky , nič jej neújde....ešte sa do škôl dosť nachodí, načo to uponáhľať....

samuelko
4. okt 2011

Ahojte dievčatááá
Tááákže Gabike a Karolínke prajeme všeéééééétko najlepšie, hlavne zdravíčka veľa, radosti, šťastia..... aby robili rodičom radosť, ale aj neplechu to k tomu patrí a kopu darčekov 😀
A so Samkom posielame véééééééééééľa pusiniek

Samko už tiež chodí do predškolskej triedy, ale určite budeme mať odklad, tak ako nera písala dosť sa ešte nachodia do školy, nech sa vyhrajú do sýtosti.
My budeme mať narodky 10-teho, ale oslavu robíme v nedeľu.
Prajem pekný deň 🙂

dannynka
6. okt 2011

@ikulka všetko naj naj Saške k 5-tim ročkom 😵 😵 😵

ikulka
7. okt 2011

@dannynka dakujem pekneee, zajtra máme oslavu tak potom doložím aj foto 🙂

bettina
7. okt 2011

všetko najlepšie 5ročným drobčekom. my sme dnes oslávenci 😵

dannynka
7. okt 2011

@bettina vsetko naj vekej babulke 😵

hasleerka
8. okt 2011

@ikulka všetko naj naj naj k narodkám malej oslávenkyni....

hasleerka
8. okt 2011

@bettina aj tvojej slečne všetko naj naj naj...

ikulka
8. okt 2011

@hasleerka dakujeme pekne na fb som pridala fotky tak kuknite ak chcete 🙂 😉 sem sa mi už nechce dlho to trvá
@bettina aj od nás všetko naaaj

dannynka
8. okt 2011

@biccy
@eliska7 dodatočne všetko naj babulkam k 5 ročkom 😵 😵

nera
14. okt 2011

@bettina - srdečne blahoželám k narodeninám, ale hlavne k narodeniu princezničky.....Prajem Vám všetkým hlavne zdravíčka, šťastíčka, Emke veeeľa radosti, Tebe skoré zotavenie a veľa mliečka a všetkým skoré sa vzájomné prispôsobenie a aby ste mali zo seba len radosť 😵

hasleerka
14. okt 2011

@samuelko som si spomenula že vy ste veru v ten istý deň ako my a dokonca si to aj napísala ... tiež sme oslavovali v nedelu ... tak všetko naj naj naj

bettina
15. okt 2011

@nera veľmi pekne ďakujeme 😵

biccy
22. okt 2011

@dannynka Dakujeme pekne k blahozelaniu 🙂

biccy
22. okt 2011

A dodatocne,aj v predstihu prajeme vsetkym detickam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravia,stastia,lasky a detskej radosti 😵 😵 😵

biccy
22. okt 2011

A citam,ze ste sa rozpravali o skole.Nasa Zoe pojde do skoly az o dva roky,o rok pojde do predskolskej triedy v skolke.Chceli sme ju dat skor do skoly,ale je velmi nesmela a hanbliva,tak sme sa rozhodli,ze este pockame. 🙂
Zub jej zatial nevypadol ani jeden,ale vzadu dole jej rastu stolicky.Neviete,ci to tak ma byt? 😅
Inac sa mame dobre,v skolke sa jej uz aj paci a chodi tam rada 🙂 .A velmi sa jej paci chodit so mnou na zumbu 🙂 .

zuzu13
28. okt 2011

ahojte oktobrovky 🙂

chcem všetkým oslávencom popriať vela zdravíčka k 5 narodeninám....ale to letí....🙂
my tiež riešime školu...a som z toho na prášky.... Lucka je predškoláčka...a veru nechala by som ju najradšej v školke, ale bojím sa, že "zlenivie" tak uvidíme ako dopadnu psychotesty....všetko má svjoe "za" aj "proti" tak je to velmi vážne rozhodnutie....:P
zuby v krátkej dobe vypadnu 2 ....každý den sa teší na "zubkovu vilu" 🙂 kedy už príde
pozdravujem Vás všetky 🙂

hasleerka
17. nov 2011

ahojte potrebujem poradiť, neviem ktorý vybrať Miške pod stromček

zuzu13
24. nov 2011

@hasleerka všetky su krásne....ale ja by som asi vybrala bodkavy.....xixixi
...a už máme zubok von 🙂

hasleerka
24. nov 2011

tak aj u vás už chodila zub.víla??? u nás je to zatial dobré aj ked už máme maličký kaz, ale chrup inak dobrý, aj zubarka pochválila

zuzu13
24. nov 2011

veru tak...bola...🙂 k zubarke ideme na bud. týž.

hasleerka
24. nov 2011

a zubárka vás normálne vezme ... lebo nás nechcela prihlásiť že stačí až ked nastúpi do školy ... ale kukla ju len tak ked som bola so zuzkou na prehliadku ... inak u nás je to hrozné so zubármi 😠

nera
24. nov 2011

@hasleerka - kočíky sú všetky pekné, no mne sa najviac pozdáva prvý a posledný....
A čo sa týka zúbkov, my chodíme pravidelne na kontroly, dokonca aj mladšia už bola aj otvorila pusinku, staršia už úplne v pohode.....zúbok síce ešte vonku nemáme, ale spodný sa nám už kýve....tak uvidíme dokedy ešte vydrží.....nám skôr rastú tie šestky, dolné máme od leta a horné sa teraz prerážajú...len ja sa bojím o jej zúbky, lebo z mojej strany máme geneticky blbé zuby nech robíme čo chceme aj tak sú blbé....mne sa teraz na kontrole pýtal zubár či vôbec pijem mlieko....nevedela som čo mu mám povedať....lebo veľa ľudí nepoznám čo pijú viac mlieka ako ja....takže týmto asi nebude, že sa tak nám rozpadávajú a nechcú držať žiadnu plombu ☹

hasleerka
24. nov 2011

díky za rady, ale už je rozhodnuté ... zajtra nám už príde ten posledný ... len neviem ako vydržím mesiac aby som ho mala schovaný

nera
2. dec 2011

Zdravím, tak hlásim, jeden zúbok je nahradený trvalým.....a ďalší trvalý zub vytláča mliečny....už sa riadne kýve.....nejak sa jej to rozbehlo....
Ja po vyše 5 rokoch som znovu nastúpila do práce, tak si zvykám a hlavne dievčatá....ale sú zlaté, lebo mi pomáhajú...počúvajú a sú v pohode...

mirka
9. dec 2011

ahojte kočky 🙂 som tu po dvestorokoch, vidím, že všetky sa máte dobre a riešite školu, zuby,... 🙂 my školu neriešime, teda tak z časti, pôjde až o 2 roky, ešte nie je predškoláčka, až budúci rok, minulý mesiac sme boli u zubárky, tak jej pozerala zúbky, má všetky zdravé, ale že sa jej už prednú dole kývu, to sa mi zdá skoro, veď mne vypadávali zuby až v škole, v 1. a 2 triede
prosím poraďte, čo na vianoce, mám pre malú až 1 darček, koníka animagic, takéto blbosti si pýta a už neviem, že čo 🙂 aj keď si toho polepila až strach, že čo si praje, obávam sa, že to všetko by skončilo o pár dní zahádzané v domácej hračkárni 😀 takže budem rada, ak dáte dáke zaujímavé tipy

mirka
9. dec 2011

@nera mlieko odvápňuje, takže čím viac mlieka, tým horšie :-/

ikulka
18. dec 2011

@mirka mirka naša pýta stále aquasend tiež taku blbosť až to bolí, to sa do nejakého akvárka naleje vodaa z takých tubiek sa vytláča"piesok" na robia sa rozne tvary akože morské koraly no des ale som to našťastie v obchode nenašla saška fičí na winx, tak sme jej kupili tie bábiky zo dve a tiež inu hračku pre nu nemám dostane nejaké oblečenie balík kozmetiky barbie a neviem čo jej ešte ked do detskej sa nám už moc hračiek nezmestí 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre