Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
23. jan 2009

Danona maličká musí byt podarená stými slovičkami 😀 no ja som sa so Samkom na to plávanie nedostala a dost ma to mrzí,nestíham ☹ a Ninuša ti už pláva? a stým spaním je to aj unás tak že nespí celý den a večer nieje problém zaspat do osmej a ráno vstáva tiež medzi siedmou až osmou 🙂

mirka
23. jan 2009

ahojte 🙂

no presne samko ako hovoríš, podľa mňa sú aj preto takí, že sú málo vonku, no ale do takéhoto počasia sa mi s ňou teda nechce ísť prechádzať 🙄 už aby bolo leto, doobedu von, poobede dovečera von, ideálne!!!
u nás otvárajú MC 9.2. tak tam pôjdeme, veď ohováračky sú všade, ženský kolektív je najhorší kolektív 🙄

danona, mňa sa laura pýta maminka si lúpa? (hlúpa), vravím, nie, maminka neni hlúpa "a ocko je lúpi? " nie ani ocko neni hlúpy, obdobie mrzkých výrazov má našťastie za sebou 😅 už si ani nespomenie, ale bolo to husté, ako to vedela použiť 😅

eliska7
autor
23. jan 2009

ahojte,fajne som sa zasmiala 😀 tie hlašky su super 😀 maša sarina teraz tak rozprava,že každeho poraža ked ju počuje,totižto som ju napomenula ked zle vyslovila čšž a teraz špuli usta na každom slovo,jeto hrozne ak to neprejde do týždna mudim rychlo volať na logopediu ako ju napraviť 😖 ,
znamienko mam vonku,no vybrala len jedno,dalšie dve 5.2,teraz to začina bolieť,budem mať nechutnu jazvu dole na kotniku 😠

ikulka
23. jan 2009

ahojky no som sa zasmiala 😀 danona plimitív mirka lupa, za pratia 😉 😀
aj naša kedečo tresne...raz sme isšli autom a niekto nám vbehol do cesty a muž zakričal debila a odvtedy to saši rada používala ked mi muž neočistil sánky od pavučín si hovorím jooj ten nás ocino to je ale a saška na plné hrdlo spoza mojho chrbta debíííl, no ešte že muž nebol doma
alebo najjnovšie na mna kričí mamina počuvaj ja sa otočím prosim a ona sa rehoce a kričí hovienko hovienko hovienko 😒 no dufam že aj toto ju rýchlo prejde

nera
23. jan 2009

ahojte, veľmi nestíham, no teraz práve obe zapsinkali tak som Vás kukla a ešte doobedu som nahodila fotky z maličkej....ani ich nestíham veľmi fotiť a nahadzovať do PC.
Vidím, že to máte pri tých svojich šidlách tiež perné, moja Dianka mi neskutočne pomáha pri Olivinke, len niekedy je až príliš aktívna a niečo vystrojí....a to nemôžem ani na ňu kričať....
Nič už musím utekať, lebo neviem kedy sa mi Olivinka zobudí....aby som už bola pripravená 😉

samuelko
23. jan 2009

podarené detúrence 😀
eliska na Logopéda ešte čas od 3.rokov pohoda 😉

nera máš krásne dievčatká 🙂

mirka
23. jan 2009

iku, naša tresne že hovno 😅 , aj včera večer v posteli sa nahla z postieľky a vraví mi, mami pozrííííííííí, to čo je taaaaaaaam? hovno 😀 a ja výbuch smiechu, a ona sa rehotala so mnou, samozrejme, že to potom opakovala, ale už som potom nereagovala 😅

dannynka
23. jan 2009

ahojte babulky,akura placem bo som bez malej,nie nebojte nic sa jej nestalo len ja tazko znasam to ze ostane spat u nasich teda bude spat prvykrat mimo domu bezo mna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

samuelko
23. jan 2009

júúúúj danny ja ked som dovolila mamine odniest samka na jednu noc,tak som prerevala celú noc ako šiši,neboj ved je v dobrých rukách 🙂

samuelko
23. jan 2009

aspon si trošku oddýchneš

mirka
23. jan 2009

ále neplačteeeeeee, kebyže moje dieťa chce ísť na noc ku starkej tak mám párty 😀 ale nie, teraz by som bola aj rada, keby si ju niekto požičal, skúškové je otrasné, mám obavy z 2 skúšok, len dúfam, že ich spravím aspoň na E 😖 a do zajtra musím poslať jednej profke seminárku, ešte nemám nič, má to byť 5 A4 🙄 tak držte palce, nech to stihnem a nech ma nechá prejsť 😖

dannynka
23. jan 2009

samko ved to...aj ja som na tom bola zo zaciatku tak,uz som si hodila sprchu a medzitym som uz asi 4-krat telefonovala co robia,ten vecer je najhorsi pretoze sme zvyknuty na svoj ritual vecerny a teraz zrazu mozem kludne sedet za pc a nikde sa neponahlat ze uz je vela hodin 😅

mirka-drzime palceky,neboj vsetko dopbre dopadne 😉

samuelko
24. jan 2009

Dobré ránko 🙂
mirka neboj zvládneš tie skúšky lavou zadnou,ved nemusí byt Ačko 😉
Danny ako si búvala??? 🙂
Prajeme pekný víkend 😎

mirka
24. jan 2009

ahojte, ja som dnes od 11 bez malej, naši ju zobrali, aby som mohla dopísať tú seminárku a učiť sa. No tak som ju dopísala a učím sa, lae už mi to vôbec nejde do hlavy 🙄 ale aj tak som is celkom fajn oddýchla 😝

mirka
24. jan 2009

inak dnes som malej kúpila v kauflande župan, krásny zvieratkový za 100 sk. Kúpila som jej 98 a skoro LTT, a 104 bola obrovskááááá, tak ma to mrzí, ale už som odstrihla visačku, to mi už asi nezoberú 😒 no kašľať na to, už budem len dúfať, že tieto župany budú mať aj neskôr 😒

ikulka
24. jan 2009

ahojky no som vás prečítala som tu včera nebola som zaspala so saškou....danny ako ste prežili noc? dufam že dnes je už lepšie
mirka držím palce, nech to dobre dopadne....
nery malá je nááááádherná.......

nera
24. jan 2009

samuelko, ikulka - vďaka 😵
danny - viem presne o čom hovoríš, ja som prvýkrát bola bez malej v pôrodnici a to som sa toľko oplakala, že až....maličká to tiež mala všelijaké, keď prišla bezo mňa domov tak mala dobré 2 hod hisák a potom sme si aspoň volali. No a keď som došla domov tak to ma od vtedy ešte nikam samú nepustila a stále ma mojká a puzsinkuje a zaspáva tak, že sa držíme za ruky(horšie je keď manžel má nočnú a ja som s obidvoma sama).No Olivinku zbožňuje a fakt mi pri nej pomáha.

samuelko
25. jan 2009

Dobré ránko
no konečne som po nočnej,ale celkom rýchlo mi ubehla 😉
Čo budete varit?

mirka
25. jan 2009

ahojte 🙂

samko, nemôžeš spať? 😝

nera, maličké sú krásne , teda maličká s veľkou 🙂 😅

samuelko
25. jan 2009

mirka ja som túto noc ponocovala v robote 😉 mala som nočnú 🙄

zuzu13
25. jan 2009

ahojte, aj my smer bez malej...boli tu nasi na kave a ked odchadzali, Lucka prisla s ruksakom a pyzamkom a povedala ze ide spat k starkemu...pobalila sa a isla...no co...aspon ma zmenu 😀
my sme dnes mali slepaciu pol. a pecene kura, ryza, ceresn. kompot...a piekla som jablkovy kolac a buchty so slivk. lekvarom 😀

ikulka
25. jan 2009

ahojkyjte tak my konečne spíme od 20,00 ale cez den zas nespala a to bola hore čosi po siedmej a včera detto, už som riadne grogy aspon že bol víkend, že som s snou nebola sama
no ja som veru takto bez malej na dlho ešte ani nebola nieto aby bezomna spala, a asi to ani tak rýchlo nebude lebo má teraz akési maminkové obdobie len maminka maminka....tak dufam že ju to rýchlo prejde

samuelko
25. jan 2009

Aj Samko zaspal o 19,45
Niečo na mna lezie,začínam mat sople 😠

biccy
25. jan 2009

Ahojte 🙂
Velmi nestiham citat,nieto este pisat. 🙂
Nasa bezo mna este u nasich zaspi (ked sme boli na svadbe),ale u svokry je najprv hrdinka,ze bude spat u babky,ale vecer uz place za mnou. 🙂 A spi stale medzi nami (zaspava vo svojej posteli,ale v noci ide k nam) a ja sa uz v poslednom case ani dobre nevyspim,lebo ma musi drzat za lice a nemozem sa ani otocit. 😅 😝 🙂
Idem este trochu popozerat telku a spat.Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

samuelko
26. jan 2009

Dobré ránko kočky 😵 😵
Už je znovu pondelok,ale školáci budú mať skrátený týžden 😉

dannynka
26. jan 2009

ahojte 🙂
samko ze by prazdniny a vysvecko?keby nemam braska skolopovinneho tak ani neviem 😀

samuelko
26. jan 2009

dannynka áno vysvečko.
No a ja mám poriadnu nádchu,modlím sa aby to nedostal odomna aj Samko lebo ma načisto porazí 😠
Idem si lahnut,prajem krásnu nocku 🙂

eliska7
autor
26. jan 2009

ahojte čitam no nestiham,sara saznova dusi,tak znova spreje,rano ideme na alergo,tak padam,

zuzu13
27. jan 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

dannynka
27. jan 2009

druha 😅 a nikde nikoho 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre