Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
23. feb 2009

danona a preco chces zrusit fotto? 😕

zuzu13
23. feb 2009

ahojte
chorobkam skore uzdravenie....
danona...wow...Kaja...ty kokso...15 sekund ta drzal za ruku...dufam ze si si ju neumyvala 😅 ...jezkovy vocka...ja by som asi skolabovala...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem.... ☹

aj ja chcem vidiet foto ☹

mirka
23. feb 2009

no Kája, čo ja viem? mňa by mohol aj za nohu držať aj 30 sekúnd, mnou by moc nepohol 😀

zuzu13
23. feb 2009

mirka...co to pises.... 😠
😀 😀 😀
ja som stara skola...klasika...takze pre mna by to bol max. zazitok...no a nevraviac o Waldovi....a este keby zaspieval to jeho Zuzanooooooooooo...tak by som sa asi .... 😅

samuelko
23. feb 2009

ahojky

unás ešte sneží stále....
danona koprová,tú ja zbožnujem

babulkám skoré uzdravenie.

zuzu13
23. feb 2009

ahoj samuelko...aj u nas stale pada.....a pada.....

samuelko
23. feb 2009

ako zuzu zdraví ste?

dannynka
23. feb 2009

ahojte babulky,aj tu stale pada a pada.........

zuzu13
23. feb 2009

....samuelko....zatial....klop...klop...klop....tak verim, ze to tak aj zostane....aj ked pred tyzdnom bola u nas zachranka...kvoli mne... 😅 dostala som injekciu jeden den v posteli a bolo ok....

dannynka
23. feb 2009

zuzu a coze sa Ti stalo?

zuzu13
23. feb 2009

jaj...danny...ani sa nepytaj...o 16,45 som si volala zachranku a prisla pohotovost o 21, 15...no mala som neskutocne bolesti za hrudnou kostou...pocit na odpadnutie....a tak...

samuelko
23. feb 2009

Zuzu to nemyslíš vážne??? To je hrozné

dannynka
23. feb 2009

zuzu-nestras naozaj to muselo byt hrozne,drzime palceky aby sa ti to uz neopakovalo.

danona
23. feb 2009

zuzu- 😕 nemozes mat vyskoceny nejaky stavec na chrbtici?-aj to zvykne bolest "vystrelovat" akokeby az k srdcu.. 😕 a co to s tou pecenou,to uz mas ok?? 😕 ..
a ruku som si teeda umyt nechcela 😀 ,spieval o.i. Biene Maya /vcielku maju 😎 / taakze som asi ja stara skola,ako decko som mu s nasimi bola na 3 koncertoch, este Bartosovu som zrala.. 😀
dannynka-uz ma nebavi rozposielat prosby o 5*, a tak klesame nizsie a nizsie a ani to ma nebavi pozorovat, tak preto.. 😅

samuelko
23. feb 2009

čo budete zajtra variť? ja kyslú fazulu a pečené buchty s lekvárom a nutelou.

eliska7
autor
23. feb 2009

ahojky,ja som tam nedala nakoniec danona foto,lebo nevedeli sme žiadne poriadne nafotiť,všade som bola ako....,takže nič sa nekonalo a nemam ani čas na to.dufam,že sa skoro uzdravite a že vas ta mononukleoza obide,ikde potom čo si pisala..divým sa ,že hygiena nenariadila vyšetrenia všetkým kto bol vkontakte s tou spolužiačkou(no fakt mi nejdu smajliky)divné.Aj ostatnym chorym skore zdravičko,tu je snehuuuuuu a chorob ako nebolo daaaaaaaaaaaaavno.Neznašam sankovanieeeeee-hore-dole kopcom,zajtra pofotim

samuelko
24. feb 2009

Dobré ránko
eliska ani mne nejdú smajlíkovia,čudné.
Snehu máme aj my hojne celú noc snežilo a ešte aj teraz....
Choručkím skoré uzdravenie

zuzu13
24. feb 2009

dobré ránko
no bolo to hrozné...hlavne preto, že som bola sama doma s Luckou....a nakoniec mi povedali, že je to psychického rázu...a chrbtica.....
samuelko máme navarené od nedele...rezne a šalát 😀 a ja zeleninový šalát 😀

bettina
24. feb 2009

ahojte. hlásime sa aj my. no aj u nás je poriadne nasnežené, že by vianoce? 😀 ani ja nevarím dnes. máme aj kolienka s mäsom na smotane, aj hurku so zemiakmi, aj plnenú papriku. treba dojedať 😉
no zuzu to si sa potrápila 😖 😔
aj my nie sme ceľkom v poriadku. deti už len kašlú, a ja som tiež horúčkovala,a všetko ma strašne bolelo, a ešte sme mali aj návštevu.
deti sú doma, máme jarné prázdniny. tak sa kurírujeme 😎

eliska7
autor
24. feb 2009

vložim nejaké foto,stale sneží,už som vysankovana na desať rokov 😀

mirka
24. feb 2009

ahojky, tak ja som bola od rána až doteraz odkväcnutá, bolo mi zle od žalúdka, ale niekoľkokrát som si pospala a ke´d mi to neprechádzalo, napadlo ma dať si tabletku a ešte som si pospala a je mi už celkom ok

babky liečte sa!!! ja dúfam, že zatjra už budem ok, drahý bude v robote, tak by som to nezvládla s malou

eliska7
autor
24. feb 2009

jaj mirka volaky črevny vírus ste nachytali,skore uzdravenie

samuelko
24. feb 2009

ahojte ženušky,no tieto choroby kade chodím iba otom počúvam,už by sa to mohlo skončiť

ikulka
24. feb 2009

ahojkajte divečatá akosi vás nestíham sledovať malá mi už cez den vobec nespí,tak akosi nestíham nič....a večer som už nejak unavená, že sa mi nič nechce...
chorím skoré uzdravenie prajem liečte sa a zdravích nech kusisko choroby obchádzaju.....

samuelko
25. feb 2009

Dobré ránko

Unás svieti krásne slniečko,nech sa topí ten sneh ....
Prajem pekný deň.

dannynka
25. feb 2009

dobre ranko,
samko u nas sice slniecko nesvieti ale tiez to vyzera ze sa to vsetko otopi... 😉

danona
25. feb 2009

ahojte
dnes sme boli na tej krvi, zajtra budu vysledky-krvne obrazy, dade robili aj vyter, plus ine odbery-na tu monon. a aj toxopl., to budu vysledky v pondelok..tak som zvedava.. ninke vobec krv nechcela tiect, az ked ju na 3x pichli,tak kvapkala.. ☹ veelmi revala,teraz spinka.. 😝
cele odbery ma stali tak 11€ - s babami som isla do potravin a toolko sladkosti si nakupili.. 😀 😝

eliska7
autor
25. feb 2009

snad to bude ok,držte sa.

bettina
25. feb 2009

danona - dobrý obchod odviedli dievčatá 🙂 no aj ja som plánovala na zajtra odbery s eszter. ona sa ešte stále v noci popiškáva non stop. a tak som plánovala zbierať dnes moč a zajtra odbery. a na včera ráno bola suchá, ale to sa občas zvyklo stať. ale na dnes bola opäť suchá, tak sa tešila, tak sme to odložili, uvidíme. veľmi by sme sa potešili, ak by sme nemuseli zasahovať, a samo by sa to upravilo. 😕
moje baby spinkajú 😉

mirka
25. feb 2009

ahoj kočky, tak my sme už dúfam ok, laurinka má stále sople a zatiahnutý hlások (nechce si dať kvapky ani za svet), a ja mám tiež ešte nádchu, ael to už neberiem tragicky

Danona, chvalabohu, že už máte po odberoch

Betti držím palce, nech Eszterka už má suché noci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre