Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
16. feb 2009

mirka-si sa dobre vynasla 😀 😀 😀

samko dakujem za tip,veru palacinky sme dlho nemali mozno zajtra spravim mangelovi ten ich lubi 😉

eliska7
autor
16. feb 2009

my sme mali palacinky v sobotu,aj ja som ich robila po dlhej dobe 😉 boli mnam,teraz pečiem pernik,su prazdniny tak stale niečo treba vymyslieť,kedže sme chory a doma-len jeme 😀 kedy sa dostaneme stýchto kašlou netušim,už to trva priliš dlho,dnes tu napadol sneh,katastrofa 🙄 nemala som vas čas čitať-hambim sa ,ale myslim na vas,dufam že aspon vy ste zdrave.

mirka
16. feb 2009

eli, u nás sneží už asi 5 dní vkuse,ak nie aj viac, ale fakt stále, málokedy nesneží 🙄

ikulka
16. feb 2009

ahojky ďakujem dievčatá za gratulácie ste zlate.......
no o počasi mi ani nevravte, mne už totálne lezie na nervy 😠
ale von teraz ísť nemožeme saška má na očku jačmen a s tým s nemože von že to nesmie do zimy a prievanu tak pekne čučíme doma to je už jo držku

eliska7
autor
16. feb 2009

ježíš Iku tak aj vy mate neprijemne starosti 😢 my aspon trocha chodime von,iked potom sa začneme obedve dusiť,ani teplo ani studeny nam nerobi dobre 😖 a čo ste mali ked vam gratuluju-ušlomito,hanbim sa zato.tak prepač a pridavam sa ku gratulacii
mirka tak tam by ma porazilo,ja chcem slnko 😅

mirka
16. feb 2009

Iku, aj ja sa pridávam ku gratulácii k meninkám 🙂

eli, ikulka má dnes meniny 🙂

no JAR už chceme aj myyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!

samuelko
16. feb 2009

ahojte ženušky..
No viete čo sa nám dnes stalo, robila som palacinky, malý Samko telefonoval so svojim ockom samozrejme s mojim mobilom a spadol mu môj mobil do rozrobenej zmesy palacinkovej,ja ked som to videl ja som skoro odpadla,mobil bol úplne ponorený.Rýchlo som ho povatierala,naštastie funguje.

maródom skoré uzdravenie 🙂
zuzu ja budem zajtra varit hovadzinku ale s tarhonou 🙂
Prajem dobrú noc 😔

samuelko
17. feb 2009

Dobré ránko
unás kopec snehu tiež 😒

mirka
17. feb 2009

dobré ránko 🙂

samko, no mne laura vyliala na mobil celý bublifuk, nechtiac, ale bohvie ako dlho tam ležal, kým som si to všimla, tak som ešte rýchlo z neho volala drahému, že čo mám teraz robiť 😅 , potom som naň hodinu musela fúkať vzduch, ale ide, len sa mi normálne asi rozožral kryt, lebo mi začali odpadávať tie úchytky, čo držia kryt pokope

ja neviem, čo idem variť, sme odrezané od sveta a potrebovala by som nakúpiť 😒 ale večer asi pôjdeme už do obchodu

dannynka
17. feb 2009

dobre ranko 🙂

veru aj u nas kopec snehuuuuu,ani neviem ktore auto pred barakom je nase 😅 😅

eliska7
autor
17. feb 2009

jaj aj tu je snehuuuu,tak sme sa vysanovali-aspon toto je prijemne,naobed bolo lečo s parkom,poobede idem konečne na kozmetiku 😵 relaxovať

zuzu13
17. feb 2009

aj u nás je poriadne snehu...a sneží stáááále.... 😎

mirka
17. feb 2009

kde ste všetky???? my sa pomaly chystáme vonku, 2 dni doma zavreté to je psychiatria 😝 ideme so psom, tak sa vyvetráme. Chce sa mi spať, pijem druhú kávu, malá spala 20 min. naobed, tak pôjde hádam skôr spať

ikulka
17. feb 2009

ahojky dakujem za gratulácie.....ste zlaté...
samko mala si vypražiť.... 😉 😀 ale nie to len tak zo srandy, hlavne že funguje...mne ho zas malá stále tresne o zem vždy na tej najtvrdšej podlahe, sa dívím že ešte funguje....

samuelko
17. feb 2009

ahojky Samko už búva poriadne sa vysánkoval s manželom 🙂
ikulka asi som mala naozaj vypražit ten mobil 😀 😀 😀 😀

ikulka
17. feb 2009

samko 😉 no veru aj saška sa nevie dočkať kedy pojde von to je asi jediný človek v našej rodine čo sa teší zo snehu 😝

dannynka
18. feb 2009

dobre ranko 🙂

bellasandra
18. feb 2009

Ahojte dievčatá , strasne dlho som tu nebola, stále robotka a tak, som si vás ale zbezne čítala 🙂

Určite ste niektorá zaregistrovaná v sútazi LOVELA---ak hej ,dajte mi o sebe tam vediet, poslem hlasy, a ak sa dá, posliete hlasy aj mne a emke 🙂 stránka : lovelababy..a meno tam mám tak ako aj tu : bellasandra 😀

dakujeme 😉

mirka
18. feb 2009

bella ahoj 🙂 kuknem na tú lovelu 🙂

my sme boli dnes u dr., poradila mi nejaké homeopatiká na ten kašeľ, ale skúsila som aj tak má nejakú čudnú chuť 🙄 , kúpila som jej detský čaj na kašeľ, ani ten nechce piť, ja sa z nej zbláznim a ide ju zadusiť od kašľa 🙄

včera večer mi revala vyše hodiny, maminka, takto si hapaaaaaaaaaaaaaaj!!!! a tak roztiahla nohy, že spravila šnúru, a revala a revala, ja samozrejme nie som gymnastka, aby som jej vyhovela 😝 tak revala, furt sa jej dačo nepáčilo a keď sa konečne ukľudnila po vyše hodine, som mala také nervy, že dostala aj po ústach, ozaj mi už rupli nervy, tak dostala taký záchvat kašľa, že som myslela, že sa ani nenadýchne. Dúfam z týchto hysákov vyrastie, lebo jej zbalím tašky a vrátim na pôrodnicu 😀

ikulka
18. feb 2009

mirka počuvaj niesu naše baby sestry? lebo vždy ekd píšeš o malej aj naša je presne taká istá, vykrikuje stále večne vreští, ked si sadnem inak ako ona chce tiež vyrevuva kým nespravím po jej...
tiež dufam, že z toho vyrastie .....a dufam že poriadne rýchlo 😒

dannynka
18. feb 2009

ahojte 🙂
bella no veru teba sme tu dlho nevideli 😉

mirka veru,aj nasa je podobna,snad ich to obdobie cim skvor prejde 😒

samuelko
19. feb 2009

Dobré ránko 🙂
bella ahojky, keď budeš mať viac času popíš o maličkej viac 🙂 aj o tebe.
Samko ešte spinká... 😵

mirka
19. feb 2009

ahojte 🙂

bola som trošku v škole, oddýchnuť si 😀 no tento semester bude pestrý, 7 seminárok, 7 skúšok a 1 prezentácia. Už by som asi mohla začať 🙄 na nervy, už nech je rok 2011 😀

lala spinká, robím jej palacinky, tak sa hádam naje 😝

ikulka
19. feb 2009

ahojte my sme dnes boli vškolke si pre prihlášku tak sme sa pohrali celé doobedie som ju domov nemohla dostať......keby jej to vydržalo bola by osm rada...... 🙂

samuelko
19. feb 2009

ahojky
no som maximálne vyťažená a unavená ako pes,neskutočne veľa roboty s deťmi.
ikulka to je super,že sa Saške páčilo,ani Samka som nevedela stade dostať tiež sa mu veľmi páčilo 😵

samuelko
19. feb 2009

kde ste? už spinkáte? 😲 🙂 😔

samuelko
20. feb 2009

😲 a tu nikto...
Tak vám prajem krásny dník,ja rýchlo navarím obedík a padám do školy. 😒 Polievka z kostí a bryndzové halušky 🙂 😝

mirka
20. feb 2009

ahojte, my sme u našich, laura vstala už pred šiestou, tak mi zaspala o desiatej, keď sme boli v meste, tak je naspatá a hrá sa so sesterničkou, drahý je v robote, tak doma b y bola nuda

aj vám pekný dník

a kde sú všetky? 😕

biccy
20. feb 2009

Ahojte
Tak mi sme sa uz vratili z Donoval.Bolo super,aj Zoinka sa vyblaznila v snehu.Stale tam snezilo,tak sme sa do syta nalyzovali a Zoinka nasankovala.(nejako mi nejdu smajlici :-/)
Zajtra mame pestry den.Najprv ideme na pohreb nasej susedke,mame mojej dobrej kamaratky:-/////
A potom ideme na oslavu 50-tky mojej svokry.Takze budem mat taky pocitovo zmiesany den :-/

Zoinka pred spanim chytila zachvat placu,lebo som si dovolila ju obliect do pyzama.Plakala a vrieskala asi 10 minut v kuse,potom zaspala za 1 minutu.Ale nespala cez den vobec.No hocikedy ma take nalady.Aj take ako pisu Ikulka a Mirka.Takze nie ste same.(dala by som smajlika,ale nejde mi)
Prajem vam pekny vikendik.

danona
20. feb 2009

ahojte
sme doma vylyzovani, bolo veela sniezika, tak super.. 🙂 zajtra ideme este plesat do Reduty,
idem vas pocitat, zatial papa 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre