Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
9. jún 2009

no to je fajné ,ale umna by to tiež nezjedli chlapi,ja urobím asi perklt na leče s cestovinou,no čo už zas vymyslím,toto varenie mi lezie trošku na nervy 😅

samuelko
9. jún 2009

ďakujem 🙂

zuzu13
9. jún 2009

no taky perkelt, nie je zly 😉 uvidim... 😉

samuelko
9. jún 2009

no unás sa teraz parádne zatiahlo,dúfam,že nebude zas pršať 😠

zuzu13
9. jún 2009

samuelko, aj u nas je uz tma...ciernava na celu oblohu...a to potrebujem ist do mesta zmenit eura na koruny...Vito ide na vylet do Brna...

samuelko
9. jún 2009

zuzu normálne som rozmýšlala očom to len rozprávaš 😀 😀 😀

zuzu13
9. jún 2009

samuelko, u nas uz lejeeeeeeee 😅 ...a prisla si na to o com som tocila??? 😀 😀 😀 😀

samuelko
9. jún 2009

zuzu jasné 😵 unás ešte neprší,ani by nemuselo 😝
Mala by som už samka zobudiť ešte furt chrápe 😔

eliska7
autor
9. jún 2009

ahojte,vidim že zuzu a samuelko maju duet 😀 trocha ho narušim,tu sa vyčasieva,už sme objednane na ten zakrok ideme 18.6 a za narkozu budeme platiť okolo 90€,takže celkom vpohode,dufam že dovtedy neochorie,ešte vo štvrtok na odbery a bude.inač je taka živa že sme na prašky znej všetci dom,danko nevedel ani na stoličku vyliesť zato ona už čakam len na strom jej chyba,jedovačna,proste hruza,večer ked zaspi tak je skoro 22,hrozne 😠 dufam že školka ju schladi 😀 začala už hovoriť "R"sama od seba aj čšž uplne čisto-zrejme to vyzrieva vekom

zuzu13
10. jún 2009

dobreee raaanko
eliska veru, mali sme vcera solo so samuelkom 😀 😀 😀
vidim ze sa operacia blizi...prajem vam nech ste uz doma...a OK 😉 , co sa tyka lezenia po stromoch...Lucka je uz prebornik...nauzila sa liezt aj po horolezeckej stene...tak co dodat???riadna poistka a bez prilby ani na WC 😀 😀 😀 😀

samuelko
10. jún 2009

Dobré ránko 🙂
eliska veru ,nech to už máte za sebou.držíme palčeky 🙂
zuzu čo tak skoro?

zuzu13
10. jún 2009

samuelko, Viktor isiel rano na vylet do Brna...tak som mala budicek o 4,20 😀 😀 😀

samuelko
10. jún 2009

aha to dnes išiel na výlet? aj sa vracia dnes? 😎
Unás slniečko 🙂

zuzu13
10. jún 2009

ano...na jeden den...vecer sa vrati...aj u nas je slniecko...pradlo mam povesane cca polhod. a uz je skoro suche...je hrozne teplo.... 😝

samuelko
10. jún 2009

no aj ja som akurát z balkona vliezla,dusno je veru,ale nech je radšej teplo ako zima.
Už je streda ako utekajú tie dni 😒

zuzu13
10. jún 2009

jaj...veru...rychlo to leti...

samuelko
10. jún 2009

zuzu ideš dačo variť? ja si idem ešte rýchlo obočie vytrhať kým Samko spí.

zuzu13
10. jún 2009

dnes nevarim...mangel je cely den v praci, Vito na vylete...mam trosku zel. polieky a aj perkelt od vcera ...tak dnes vegetim...ale z kuta na mna pozera zehlicka....takze budem sa venovat inej cinnosti 😀 😀 😀

samuelko
10. jún 2009

joj no žehlenie,ja žehlím len nedeľu večer pri telke,cez týždeň nie 😠

A kdeže sú ženičky??? 😲

mirka
10. jún 2009

ahojte

samko, učím sa 🙄 zajtra mám skúšku 🙄

samuelko
10. jún 2009

joj Mirka tak ti držím palce ja ešte dnes mám veget,ale od zajtra rána sa začnem aj ja učiť,ale už budeš mať pokoj. 😉

eliska7
autor
10. jún 2009

ahojky,žehlenie 😅 ja nestiham nikdy-sara zaspava okolo 21-22 a potom nemam najmenšiu chuť vyberať žehličku 😠 ked už neni čo nosiť,zrevem na nu (inač mi neda pokoj a skuči mi pri zadku)a musim žehliť pri nej aspon hodinku ,naporazenie.aj dnes som chcela doobeda trocha žehliť no vonku je tak krasne,že nemam to srdce ju tu držať tak ideme na piesok-ved dajako bude 😀 ,včera sme boli v mestkom parku-ina atmosfera-vinečko a tak,deti šantili,iked sara v cudzom prostredi vobec nekomunikuje,až ked tam budeme častejšie tak vtedy sa uvolní 😖 len pozera na deti a chodi len tak skor ich pozoruje-strašne je zvlaštna.daniel ide na 3 dni na vylet zo školy a 1.7 ide do tabora na 14 dni,koncom jula na dovolenku ,v auguste ide do Prahy krstnym a keby nebol blbý mohol isť aj k moru s babkou-len odmieta isť lietadlom a babka zas autobusom-proste celkom fain prazdniny ho čakaju,ešte nejake rybačky-hlavne nech zas neochorie ako to on vždy vlete vie 😖 a konečne konči škola 😉

samuelko
10. jún 2009

eliska tak tvojho synátora čakajú perfektné prázdniny 😎 😎

danona
10. jún 2009

ahojte
u nas bolo na obed - tiez zeleninova polievka zo vcera, k tomu grilovane kura s ryzou.. 🙂
vecer ideme k svagrovcom grilovat-svagrinka ma narodky, tak sa tesim.. 🙂
eliska-super program na leto.. 😎
vsetkym pekny dnik!! 😎

samuelko
10. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

Ja som sama doma,chlapci išli o piatej do cirkusu 😀 ja som prišla domov o šiestej tak využívam situáciu a učím sa,ale príšerne ma bolí hlava 😠

Mirka zajtra budem mysliet na teba,z čoho máš skúšku? potom daj vediet ako si dopadla 😉

ikulka
10. jún 2009

aaaahojte no študentky držte sa mooooc na vás myslím...a obdivujem vás.....
no veru ani ja skoro nič nestíham, teraz sme skoro celé dni von i ked je saška s niekým napr s mužom alebo svokrovcami animne sa nechce čušať du ked je krásne a tiež som radšej von ved v zime budem dnu stále.....
joooj žehlenia mám aj ja ale sa mi do toho akosi nechce ešte keby som si na záhrade žehličku rozložila....... 😀
eli držím vám palce nech to dobre dopadne a synovi super prázdniny ja som normálne ostala mimo, že prázdniny ja normálne neviem ani ako ide čas akosi som mimo ....

samuelko
11. jún 2009

Dobré ránko.
Unás svieti slniečko. No idem rýchlo variť,aby sme stihli všetko.

zuzu13
11. jún 2009

jeej...co to???cely den nik-nic???u nas prave skoncila poriadne burka...
samuelko co si dobre varila....my sme mali pecene kuriatko + pecene male nove zemiacky, miesany salat...polievka mrkvovo-hraskova....a zajtra budem robit francuzske zemiaky...
dnes sme boli v hore...a nasli sme 2 hribiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...
samuelko...aj ja som bola dnes behat...parada...myslela som si, ze to moje kolena nezvladnu...ale zvladli sme to 😀 😀 😀 normalne som unavena...doobeda sme boli 3 hodiny v hore...poobede 3 hodiny beh po meste{ 😀 zhanali sme darceky pre svokrovcov}...no a cez obed samotny sport...beh... 😀 😀 😀
idem dat deti na poriadok a lahnem asi s nimi 😀 😀 😀
pekny vecer

mirka
11. jún 2009

ahojte kočky

ďakujem, že ste na mňa mysleli 😉 mám úspešne ukončený semester a som skoro tretiačka 😀

oddnes je u nás jarmok, tak zajtra ideme na kolotoče, v sobotu na návštevu do LM a v nedeľu zas na kolotoče, dúfam nebude mrzko

konečne si idem užívať prázdniny 🙂

samko, držím palce, nech to máš čoskoro úspešne za sebou 🙂

kočky, nemáte na predaj bavlnené tepláčky vnútorná dĺžka cca 31-32 cm? vonkajšia dĺžka 51-52 cm 🙂

zuzu13
11. jún 2009

mirka blahozelaaaaaaaaaaaaam..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre