Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
29. aug 2008

jéj, danona, supervýlet 🙂 presne aj laura tak má, niekedy papá pekne, a inokedy skoro nič, ja len nechápem, z čoho má toľko energie 😕

samuelko
30. aug 2008

Dobré ránko

jééééj danona však je tam krásne,aj my sme tam boli..
a stou váhou???? 😒 Samko celkom slušne papá a aj tak je chudučký,on veli vela behá,v kočíku neobsedí.... 😒

nera
30. aug 2008

Dobré ránko,
naša malá už je hore a vystrája, no ešte mám chvíľočku čas.....
s tou váhou si nelámte hlavu, deti nie sú rovnaké, jedno viac priberie, jedno menej, tak ako v šikovnosti...jedno skôr začne chodiť, či odučí sa od plienky jedno neskôr....
V tomto veku je to ešte všetko premenlivé.
Naša papá o stošesť, no toľko vystrája, že neexistuje, aby pribrala. Asi bude aj po tatim a ten aj keď je nepriberie. A napokon posledne mala nejakých 13kg a aj keď mamka ju chcela vykrmiť nepodarilo sa....ona to vybehá, no na druhej strane papá a je zdravá a tým pádom ma nezaujíma, koľko má kíl. 😵

Ozaj dodatočne všetkým oslávencom všeeetko najlepšie.....ja nestíham už sem chodiť tak iba takto.

mirka
30. aug 2008

ahojky, malá spí, sme u našich 😅 , a keď malá vstane, ideme pozrieť babky 🙂 tak sa vybehá v záhrade 🙂 a zajtra príde svokor a ideme do Vlkolínca peško 🙂 malá bude v nosiči, tak určite sa jej to bude rátať 😀

dannynka
30. aug 2008

ahojte.
mirka aka mňnahoda aj my sme u nasich a mala mi spinka 😀 tak som dosla nakuknut... 🙂

co sa tyka vahy tiez to neriesim aj ked Gabika uz ma 17-kg ale vobec na to nevyzera 😀 a meria vyse 95-cm..teda je dost velka na svoju vek aj vahovo a asi aj cm 😀 😀 😀
ked jej chuti nech si da...ved ona je take sidlo ze ani chvilku neobsedi a stale je v pohybe 😀 😀 😀 😀

samuelko
30. aug 2008

ahojte aj my sme boli unášich 😀
Samko bol celý den na dvore,domov sme prišli o osmej okúpal sa a Už spinká.Mali sme celkom super den 🙂
zajtra už nedela a čo dobré budete varit??? Ja asi nič lebo mi rodičia nabalili prívarok zemiakový s faširkami,asi len polievočku hovadziu,tú má Samko rád 🙂

zuzu13
30. aug 2008

ahojte,
Luciu sme dnes vážili a má 13kg, merala pred pár dňami 92 cm...
mirka, topánočky takej veľkosti bohužiaľ nemám....mám len väčšie čísla 😅 a do škôlky by som aj ja dala Lucku v pohode, ale mamina sa o ňu rada postará a povedala, že vstávania si ešte užije dosť....inak vie sa komplet sama obliecť, obuť, najesť, plienku už 4 mesiac nemá....takže by nebol problém.... 😀

mirka
30. aug 2008

😕 😕 😕 😕 😕 zuzu, ja nechápem z tej tvojej Lucky 😅 😅 😅 😅

zuzu13
30. aug 2008

mirka ani ja...ale som rada aj keď niekedy to dá zabrať...
v poslednej dobe si naprogramovala svoj doobedňajší režim.Ráno vstane naraňajkuje sa, umyje a maľuje omaľovanky pri filme ako sa krotia krokodýli, resp. Lucia, ja si pri nej vypijem kávu uvarím polievku. Domaľuje, uprace si oblečie sa a ideme von. Prídeme zje polievku a povie idem spinkať...no a poobedie už je voľnejšie...som z nej paf...že deň čo deň opakuje dtto 😀 😀 😀
s mangelom sme sa zhodli, že to je "škôlkarsky režim" a preto je taká lebo sa stále pýta čo robia deti v škôlke a ona sa to snaži napodob%novať 😀 😀 😀
keď pôjde naozaj do škôlky tak ju tam ani párom volou nedotiahneme 😀 😀 😀

mirka
30. aug 2008

😀 😀 😀 perfektná je 😵 idem už hetky, dobrú noc 🙂

bettina
30. aug 2008

ahojte. danona aj my máme 10kg. betti je drobná, ale zase nie je chudá. veď stále niečo zobká. a má veľmi rada všetko ovocie a zeleninu. aj my sme už boli pár krát v Tropikáriu. aj ešte chcem zobrať aj betti keď trošku narastie. možno na rok.
zuzu šikovnú máš bambuľku 🙂

zuzu13
31. aug 2008

...bréééé ráááánko..... 😀
ja mám už obed na sporáku, polievočka sa varí a mäsko už čaká kedy sa pôjde opaľovať 😀 😀 😀
bettina Ď 🙂

sykorka
31. aug 2008

ahoooojte
ja som prave vstala... akosi uz zase nemozem spat...
zuzu,klobuk dole... ty si ale šikovnica 🙂))))

sykorka
31. aug 2008

mne moja katka vazi 12kg
je strasne mliekova... mlieko by pila nonstop.. ale snazim sa do nej dostat aj nieco ine...

samuelko
31. aug 2008

Dobréé ránko

zuzu ty už obed varíš??? unás sa len teraz ranajkovalo. 😲 Raz darmo " aká matka,taká Katka." 🙂

sýkorka ako sa máš? ešte stále nič?

dannynka
31. aug 2008

bre ranko vsetkym 🙂

zuzu-no to teda zíram mi sma este len pred chvilkou vstali 😅

sykorka este stale kinderko?hmm malinkej je asi dobre v maminkoinom brusku 😀

danona
31. aug 2008

ahojte
zuzu - si ryychlovka!! 😉
sykorka- 😕 malinkej sa teeda nexceeee von 😀 drzim ti/vam palceky.. 😵
bettina-nina ovocie vsetko veelmi lubi, zeleninu varenu ano, ale surovu papriku ani paradajku zatial nie.. 😅

pochvalim sa, nina uz je stvrty den cez den bez plienky, tuto noc sa uz ani v noci nepopisala.. 🙂 zacali sme trenovat az po dovolenkach-t.j. po 20.8, na to jej to dobre ide, sa tesim 🙂 . kupila som aj tie plienky "treningove" pull and ups ci ako sa volaju.. stahuju sa ako nohavicky-nemaju tie lepicky naboku.. dam jej ich napr.dnes - ideme niekde do restiky na obedik/takze nevarim 😎 / a do Ba svetla-lustre kupit do 2 izieb..uz mam cez net vybrate, no chcem ich nazivo vidiet.. 🙂

ikulka
31. aug 2008

ahojkajte konečne som vás dočítala. sme boli na chalupe tak saška mala premieru prvý raz spala mimo domu....a bolo super....
zuzu no luci je šikovnica, asi bude po maminke..... 😉 🙂
danona gratulujem k plienkam len tak dalej

samuelko
31. aug 2008

danona aj gratulujem a držím palčeky k dalším super úspechom.A čo dobré ste si dali na obed vreštike??? Kúpili ste svietidlá? a aké??? Nie som príliš drzá? 😅

biccy
31. aug 2008

Ahojte 🙂 ,pridala som pár fotiek. 🙂 😅 😅

bettina
31. aug 2008

biccy pekné foto 🙂
danona poraď stránky kde nakupuješ, alebo naberáš inšpiráciu. bude ma čakať zariaďovanie domu, takže sa zídu rady. 🙂 ďakujem. a zaujímalo by ma kde by som objavila nejaké dobré sedačky

plienky ani my nemáme. veľmi som rada. ani na noc nepotrebujeme už vôbec. od októbra nastupujeme do škôlky 😉

samuelko
1. sep 2008

Dobré ránko.
biccy krásne fotky 🙂
bettina už aj maličká ide do škôlky? A bola už na skúšku v škôlke,či ti ostane?

samuelko
1. sep 2008

Zuzu dnes som si ja privstala variť,budem mať návštevu,tak varím. 😲 😀 😉

ikulka
1. sep 2008

ahojky, biccy krásne fotky, zoinka má nádherné vlásky, presne také som ja "objednávala" 😀 pre sašku ale zrovna ich vtedy nemali na sklade 😉 🙂 😀 😵 naša má krátke hnedé riedke vlásky..... ☹
betti no tak aj tebe už ide babula do školky, naša ešte nie, ja sa do roboty neponáhlam...
naša ešet na spanie plienky má, lebo aj mesiac sa nepociká ale potom sa napr,. aj dve noci po sebe preciká až po pyžamo, tak jej dávam pre istou stále

sykorka
2. sep 2008

dobre ranko 🙂
katka ešte buva,ale mne sa už akosi nechce...
este stale 2v1 ☹

podla prveho sona bol termin 8.9,tak asi to tak aj bude...

sykorka
2. sep 2008

nove nic... citim sa,ako keby som ani nemala rodit... akorat som nonstop na zachode... ale spim super,sem tam kontrakcia... v meste sme s malou každy den...dnes by malo byt rande z modreho konika.. nas martinčaniek... tak sa tešime...

eliska7
autor
2. sep 2008

ahojte,čitam len letmo sme moc chorý ☹ vracanie,hnačky horučky hnisava angina-cele dni a noci je prisata na didinkach,toje jedina strava ktoru prijima 😅 ,takže vo štvrtok sme mali didi zalepene a v piatok vnoci začalo rodeo-snad nebesa nechcu aby som ju odstavila,to nemysli boh važne,že mam kojiť hadam do 15?????? 😅 dva dni som ležala ako prasnica a mala prisata,pospavala dva dni vkuse,desať min hore a odznova,proste des des dnes je to malilinko lepšie,ale už som total Ko od piatka,ešte aj muž ochorel aj mama,ja mam zase problemy so žaludkom ačrevami(od stresov)takže užasný život 😖 a to som sa tešila vo štvrtok na termali jak nam bolo so sarkou samím dobre,vlačik bol užasný zažitok aj pre mna-sama žena nema šancu kočikom cestovať,ešteže existuju dobry ludia.takže takto . my sme bez plienok davno,a teraz ako ochorela v spanku jej odišla uplne vodova stolica-cela postel okakana ona ležala vtom až vlasky-zobudila som na až na smrad a to som driemkala len 10min 😅 -tak si vypytala plienku,a odvtedy ju radšej davam,lebo mame ovracane,precikane a prekakane všetky postele 😢 .nechce nokoho len mna,ked jej včera bolo trošku lepšie,tak sa asi 20min tak krasne zahra,je uplne užasna,sikovna a tiež sa začina obliekať sama-ale ideme sa popučiť ako sa dooblieka-vybere veci zo šuflika a ona ide babke a hotovo-nema teplotu,ja vymyšlam 😉 a malovanie,lepenie bože to zbožnuje,už sme si nakupili zasobi na jesen čo budeme všetko robiť-chceme si lepiť fotky do samo vyrobenych ramikov-tam sa može realizovať-a ja sa tiež moc tešim natoto obdobie 😉 je to uplne ine ked sa možme porozpravať ako dve kamošky 😵

famfrla
2. sep 2008

eliska to je mi luto ☹ rychle vyzdravenie zelam.... nech ste skoro zdrave ako rybky

maminky gazdinky 😀 chcela som sa vas opytat prosim Vas nerobi nahodou niektora z vas parene buchty a nemrazi ich? alebo knedlik?

dannynka
2. sep 2008

ahojte 🙂
akurat som Gabiku ulozila tak som VAs dosla kuk 😉

sykorka-drzime palceky a myslime na Teba 😉

eliska-prajeme skore uzdravenie....a Gabika posiela velikansku pusinku 🙂

zuzu13
2. sep 2008

ahojte
chorôbke skoré uzdravenie
famfrla, ja robím aj buchty aj knedle a aj ich mrazím...why???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre