Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
27. máj 2009

ahojky no danona to bude pracovná dovolenka ale aspon si oddýchneš od detí.....Dade držím na suťazi palce...veru unás je dnes riadna kosa a stáel prší a má byť takto do pondelka .... 😠

hasleerka
27. máj 2009

ahojte kočky ... aj u nás bolo dnes zima a pršalo ... ale prechádzku sme ako tak zvládli

danona - dade držíme palčeky

samuelko
28. máj 2009

Dobrá ránko

Danona každé ráno vstávam o piatej,učím sa kým sa Samko nezobudí a popritom ešte varím,aby som stííhala 😅
Dade držíme palčeky a tebe prajeme supiš oddych,inak aj ja som rozmýšlala,že odstahujem Samka na víkend k našim ,aby som sa mohla učit,ale neviem- neviem... ešte si to nechám prejsť hlavou 😀

Unás je zamračené,zatial neprší 😉

hasleerka
28. máj 2009

dobré ránko 🙂 , tak u nás je supriš ... slniečko vykúka, ale zatiaľ nepečie ... tak si dám pri vás len kávičku a frčíme von

dannynka
28. máj 2009

ahojte,
aj u nas veru otras pocasie od poobedia len prsiii 😝 ,malinku mam u maminky mojej tak som momentalne "single"mama 😀 😀 a aj muzz na nadcase v praci 😝

zuzu13
29. máj 2009

dobre ranko, dnes je riadna zima...mame 7 st..brrr....
samuelko, bo to mas kazdu minutu pekne priradenu....no stihas to perfektne... 😉
danny, u nas bolo vcera pekne...sem tam oblak ale prsat zacalo az okolo 20,00...
my ideme dnes do mesta, mesto organizuje MDD 😀

eliska7
autor
29. máj 2009

zdravím všetkých,zbežne vas čitam,no nestiham nič,sarka rastie ako z vody,vložila som par fotiek,ešte v januari mala nožku 23 a teraz som jej musela kupiť sandalky 25 😅 lebo 24 mala uplne na doraz 😖 ,je podarena,ukecana,len to R sa nedari ani nam-ved ešte maju čas,aspon si myslim.danko ma vela učenia,tak sa uči jak žeravi,1.7 by mal isť do tabora na dva tyždne a koncom jula pojdeme na tu kovačovu,moc sa tešim dufam že nam to vide.teraz budem dva tyž sama s detmi,muž ide na povinu rehabku z roboty až do košic 😢 neviem ako to budem zvladam,mam dohodnutu oper pre sarku,ked budem robiť nechty aby mala byť skím,len ked budem platiť vela nezarobim 😖 ale čo už aspon si udržim zakazničky.Brat ma už konečne robotu,tak rodičom odlahne,oetc sa po operacii nema dobre,hnisamu rana,je dosť silny tak sa to zle hoji.
nerobite niektorá na socialnom??ako jeto teraz z predčasnymi dochodkami,netušite?
danona bez deti,to by bolo fajn,prevratiť cely dom hore nohami,aj mne by sa take čosi zyšlo,myslela som že v septembri si porobim ked by sara bola na adaptačnom v školke-no to zrušili a može isť do školky až od 3.10,ked dovrši 3 roky.ak ju dam od septembra dojdem o mesiac materskej-a to zas nedarujem len tak štatu 180€ 😠 takže musim upratať nejako pri nej 😖

zuzu13
29. máj 2009

eliska, mate to pestre...ockovi prajem skore vyliecenie...
a co sa tyka skolky? ja pridem o 3 materske...t.j. skoro 15.000....ina moznost nie je...bud pojde od septembra, alebo na druhy rok...a to si nemozem dovolit prist o pracu....takze tak... ☹ je to vsetko na ho...proti rodinam....

danona
29. máj 2009

eliska-ahoooj!! 🙂 si tu dlho nebola...mas to ted pestre doma...
skolka. ninu mi zoberu od 5.10, narodena je 20.10. Neberu deti mladsie ako 3 roky, takto to vyhovuje skolke a asi aj mne.. 😉

ikulka
29. máj 2009

eli no to je blbé asi každá školka to má inak lebo našu beru normálne od septembra......ocovi prajem skoré uzdravenie s detmi nech to super zvládneš.....

hasleerka
29. máj 2009

zuzu prečo o 3materské, ja pridem o jeden, tiež idem dať malú do škôlky

zuzu13
30. máj 2009

ahojte...no Lucka musi nastupit v septembri, je taky zakon, ze skolka dostane dotaciu len na dieta ktore bude v skolke od sept. {a ma dovrsene 3 roky, co lucka nema...ale... 😅 }a tym padom pridem o matersku za sept. okt. nov. 😖 a kedze je nedostatok mies v skolkach , tak sa musim prisposobit...
dnes nam nasnezilo na Martinskych holiach...15 cm. 😀 😀 😀 takze hor sa gulovat...
poobede idem s detmi do aquaparku sa trosku vysantit...nech maju MDD 😀 😀 😀
pekny dnicek...

ikulka
30. máj 2009

zuzi na chlebe a kriváni je sneh už od včera 😒

danona
30. máj 2009

ahojte
u nas dne padali krupy.. 😅
boli sme pozriet dadu-dnes je tanecna sutaz v senci, su tam skupiny deti z Ba, Senice, Ga, Cadca, Gbely, Turzovka, Zilina..viac som si nezapametala..este sutazia,no nina bola zla,tak sme zmizli odtial.. 😝
zajtra vezieme ninu k nasim, v pondelok cestuje dada do toho polska..
na mdd sme boli pozriet vcera, nina sa bala kuzelnika 😕 😅 tak som s nou odtial odisla a skoncili sme spolu v cukrarni.. 😀
vsetkym od nas pekny vikend a detom pekne oslavy mdd!! 😎

hasleerka
30. máj 2009

zuzu, ved si nahlás Lucku až od 2.9., takže za september ešte materskú dostaneš, aj ja som to tak spravila, mám to overené na úrade ... takže vy ste potom až novembrové?

my sme dnes mali celkom pekné počasie, síce chladno ale hlavne že nepršalo ... boli sme v meste, niake súťaže, deti dostali darček ... aj kolotoče sú u nás ... a ešte sme si zaspievali s maduárom ... joj boli spomienky na mladosť-bezstarostnosť 🙂

ikulka
30. máj 2009

hasleerka tak to musíš byť skoro tak stará ako ja aj v mojej mladosti sa mihol maduar 😀 😝 kolko máš ročkov ak smiem vedieť? a pozrela som aj foto svadobnu veru vydávala si sa rok predomnou u nás to bude 7rokov,

zuzu13
30. máj 2009

hello
haslerka, ano...my sme novembrove... 😀
maduar...jajajaj...no mladost..ale teraz som tiez mlada...nie??? 😀 😀 😀
svatba???jaj to bolo davno...16 rokov...ale som stale mladsia a mladsia...a strelenejsia.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
30. máj 2009

danona aj u nas padali krupy...hroza...burka jak svet...v aquaparku bolo uzasne...deti sa vysantili a ja tiez 😀

zuzu13
31. máj 2009

peknu nedelienku 😉

mirka
31. máj 2009

ahojte, ja sa stále učím, našťastie posledné skúšky mám za 2xA a C, ešte mám pred sebou dve

Laura s ockom boli v DK, ja som zas musela ostať doma, už mi to ide sakra na nervy 🙄 ale už hádam dáko dobačujem

tak pekný zvyšok nedele 🙂

biccy
31. máj 2009

Ahojte 🙂
Ja velmi nestiham pisat,len citat. 🙂
Zoinka je chorucka,ma nadchu,aj trosku zvysenu teplotu. 😖 Dufam,ze sa do piatku vylieci,lebo nam treba cestovat. 🙂 Dnes sme chceli ist so Zoinkou do cirkusu,tak ochorela,pojdeme na buduce. 🙂

zuzu13
1. jún 2009

dobre ranko

prajem vsetkym malym i velkym krasny sviatok MDD 🙂

samuelko
1. jún 2009

Ahojte kočky.

No teraz ste ma zarazili stou škúlkou a materskou,ja ked som Samka prihlasovala do školky,riaditelka mi povedala ,že ho môžem kludne od septembra už nahlásiť že materskú dostanem aj za mesiac september,tak teraz neviem akoto je......????? 😠 lebo som ho chcela len od 10.oktobra.....

Počasie? aj unás prší a prší a zima....
Samko bol celú sobotu u našich,ráno som ho odniesla a večer sme išli pre neho,musela som sa učiť
Mirka už aj mne to lezie maximálne na nervy,ja mám ešte 4 skúšky,túto sobotu a potom ešte dve o 3 týždne.A nech je už dovolenka.
My ideme na dovolenku 9. júna a smer Čierna hora 😎
Prajem krásny týždeň 🙂

samuelko
1. jún 2009

aj my prajeme krásny sviatok MDD 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu13
1. jún 2009

samuelko, za sept. dostanes, za oktober nie...
s tou skolou vam nezavidim... 😝
a dovolenka...cierna hora...hmm... 😉

hasleerka
1. jún 2009

dobré ránko, ... tiež krásne MDD telám ... samuelko ak zapíšeš malého do školky od 1.9. tak už nedostaneš materskú, pozor na to ... ja som tiež chcela dať Mišku od oktobr. len riaditeľka ju tak nevezme, lebo by nedostala príspevok od štátu

ikulka som sa vydávala v deň svojej "28" ... som r.1973, ale vôbec nemám ten pocit ... ako písala zuzu tuším mládnem a som strelenejšia

hasleerka
1. jún 2009

biccy zoinke posielame božtek aby sa rýchlo uzdravila 🙂

zuzu13
1. jún 2009

hasleerka... 😉 moja krvna skupina 😀 😀 😀 😀

eliska7
autor
1. jún 2009

dobre rano,zojinke skore uzdravenie,všetkým detičkam krasny den detí-len škoda že počasko nevyšlo,tu prši už od včera večera vkuse 😖 danko išiel zo školy na štadion mesto poriada oslavu,len nechapem ako tam budu tie decka celý den pod daždom,dufam že tam neprechladne 😠 samo nahradny program nieje 😖
vikend sme maly super odychovy na chate iked pršalo,konečne sme zrelaxovali s mužom 🙂
tie školky fakt divne všade inač,ten prispevok od štatu -mne nič nevravela riaditelka,proste nastupime až 3.10,už sme tak prijatý,tak dufam že potom to nezmeni,ešte to dam preveriť aby som neostala potom nahrana 😖
samko ked čitam kolko maš skušok až my je zle 😝 obdivujem ťa že maš nato bunky,neviem si predstaviť v mojom veku začinať školu,hoci ešte netušim kam ma vietor v oktobri zaveje 😀 no predstava isť do školy ma desí 😅
baby nemate skusenosť z nakupom v madarsku čo sa tyka veci ako dlažba,sanitarne zariadenia a tak???ideme trolinka upraviť wc,kupelnu,jedny radia že tam je to o polku lacnejšie,druhy že je to nekvalitne,tak nevieme sa rozhodnuť

danona
1. jún 2009

ahojte
tak uz mam deti z domu, to je den deti, co.. 😅 mangelik sa mi smeje ze co som to za mater 😀, ze mi tomanova aj rodicovsky zoberie.. 😀 deti mam po europe rozhadzane-nina v CR /brali sme ju vcera/, Dada v polsku /nejake mesto Konin, bude tam medzinarodn. tanecna sutaz/, tak mdd oslavim sama 🙂
biccy-skore uzdravenie aj od nas 😵
samuelko-cierna hora...dobry vyber a idete uz o chvilku, no super.. 😵
eliska-neviem poradit, no videla som tu na mk temu nakupoy v madarsku, alebo aj na modrejstreche som videla speci temu nakupy staveb. materialov v madarsku, skus tam.. 😉
a skolku - ak mas rozhodnutie tak by malo byt vsetko ok... my mame rozhodnutie s datumom 5.10, riaditelka nehovorila ze by s tym bol nejaky problem.. 😉
hasleerka-tiez som strelena, aj mangelik mi to semotamo 😅 tvrdi, o.i. som narodena 1.4 😀 😝 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre