Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
18. mar 2009

Ahojte
Hrozné počasie máme fúka hrozné vetrisko 😠 nedá sa íst vobec von.
Prajem pekný deň.

mirka
18. mar 2009

ahojky, u nás zas nasnežilo a sneží stále!!!!! 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢

ikulka
18. mar 2009

ahoj veru aj u nás je strašne stále vietor fučí a sneží ide ma poraziť

eliska7
autor
18. mar 2009

jaj ten sneh 😠 aj tu fuka ako šibnute ,ledva prejdem našim(2min cesty peši) 😠

mirka
18. mar 2009

tak u nás je stále hnusne 😠 pozrite do albumu, čo laura dnes ráno nakreslila!!!! 😵 😵 😵

danona
18. mar 2009

mirka-naadherne!!! 😕 🙂 🙂 lalka je veelka sikovnica 🙂
aj tu fuci, no nesnezi... som mala ist dnes s ninou ku kamoske do senca, ma dve deticky male, uz sme boli s n. vychystane, ked zachripnutym hlasom zavolala, ze sa zobudila total K.O. 😝 tak sme nesli nikde.. 😒

eliska7
autor
18. mar 2009

mirka žasnem 😅 ,krasne,ja sa tešim ked sarka kružky a paličky spravi 😉
aj my trčime doma ,tak fuči 😠

mirka
18. mar 2009

my sme už konečne doma, lauri sa už kúpe, ešte sme boli so psom vonku, ocino zas príde neskoro večer, ja som bola tiež totálne prekvapená, keď mi kričí že aha mami!!!! sedela na šerblíku, ja som pri nej ešte driemala na gauči, rozmýšľam, veď ten papier bol čistý!!!tak mi to prišla ukázať, no bola som nadšená 😵 takúto postavu načmára za pár sekúnd, ani nerozmýšľa, to po bokoch hlavy sú vrkoče, teraz už kreslí aj ofinu 😀

samuelko
18. mar 2009

mirka ty máš doma asi budúcu vytvarničku,krásna kresba 🙂

joj veru to počasie aj unás fúčí to besné vetrisko 😠 aj ja mám nervy ztoho 🙄

ikulka
18. mar 2009

jéééj mirka super maliarka je laura saška ani riadne kružok nenakreslí iba také čmáranice robí....a opica ani nechce iba čmára i ked by už vedela aj ié nakresliť 🙄

samuelko
18. mar 2009

Samko zas len slniečka kreslí a hviezdičky,ale len fixkami chce,už máme takú zbierku fixsiek doma že hrúúúza,od všetkých druhov výmyslu sveta 😅 🙂

mirka
19. mar 2009

ahojky 🙂

ďakujeme za pochvaly 🙂
samko, aj my ideme dnes fixy kúpiť, už jej budú chýbať len džokondy (tie zvláštne voskovky), temperky a tá čierna krieda 😀 😀 😀 😀 😀 aj to neskôr dokúpime 😀

verím, ež ju to neprestane baviť a bude chcieť chodiť na výtvarnú, ja som chodila až 2 mesiace 😀 ale ja som bola takto vytrvalá v každom krúžku 😅 tak dúfam nebude po mne 😅

dannynka
19. mar 2009

dobre ranko 🙂
mirka -jeeej Laura ako pekne kresli,nasa zatial len carbanice hore dole ale ked jej to staci a aj tak je spokojna 😀
Dnes sa u nas ukazuje celkom pekny slnecny dnik.,tak saideme von vyvetrat a do obchodu nakupit..... 😉

mirka
19. mar 2009

u nás je haluzne, 5 sekúnd svieti slnko, pol hodinu sneží a dookola 🙄

no dnes zas spravila pokrok, ku hlave pridala nohy a topánky 😀 čiže hlava, dve palice a na konci guličky 😀 😀 😀 a potom ešte medzi nohami čiaru, čo bola suknička 🙂

samuelko
20. mar 2009

DObré ránko bambulky.
Ako ste sa vybúvali? Ja celkom fajn po dlhšej dobe,neviem či som spomínala,ale trpím extrémnou nespavostou 🙄 Dnes idem do školy aj zajtra a zajtra má aj svokra oslavu 50r.
Prajem pekný deň 😎

danona
20. mar 2009

ahojte
samuelko-dobre ranko 😎
no to nie je vyhra nespavost..nie si nervozna z niecoho?? 😕
mame tu 😎
o 9 sa chystam s kamoskou do gyoru... sa tesim, svokrusa mi postrazi malu.. 🙂

samuelko
20. mar 2009

danona akoby nie aj zo školy a aj z roboty,mám toho dost na krku a pomoc žádná veškerá 😅
Danona prajem ti superný nákupík 😎

Unás ešte nevykuklo slniečko,no idem si urobiť kafíčko a hádam sa aj mladý pánko pomaličky zobudí 😀

eliska7
autor
20. mar 2009

ahojte,samko ja pijem vtedy už druhu 🙄 aby som fungovala,zas mam migrenu,začali sa mi tie zachvaty znova opakovať po desiatich dnoch a tvaju 4-5dni 😢 ,musim isť neurologičke,lebo sa zblaznim ztoho,ešte verim že v nedelu mi ta liečitelka da nejake byliny čo ma zotavia ☹ aspon slniečko vykuklo a fuka slabši vietor,nie ten severak,ale chladno je poriadne.

mirka
20. mar 2009

ahojky

eli ☹ s tou migrénou to máš teda riadne nervy ☹ dúfam, ež ti pomôžu tie byliny, ja si to neviem ani predstaviť 😖

u nás je zima ako v psinci, sneh, vetrisko, zimááááááááá 😠 😠 😠

eliska7
autor
20. mar 2009

ja sa tiež ztejto zimy zblaznim,aj tu je zima,poobede mi skoro ruky zamrzli.som sa s detmi muž išiel na Nedveda koncert,už aby spali 🙄

samuelko
20. mar 2009

o zime mi ani nerozprávajte radšej,nenávidím zimu.
Zajtra škola a potom rovno na 50-ku svokre

ikulka
20. mar 2009

ahojkajte....
no ja počasie radšej no comment lebo by som len nadávať musela....ja už strácam nádej, že sa konečne tepla dožijeme ☹ 😒
no my máme teiž zajtra oslavu ja osm mala narodeniny aj svokrovci maju a svokra ešte aj meniny tak to ideme naraz všetko oslavovať 😀

dannynka
21. mar 2009

dobre ranko 🙂

samko mi hovor nieco o tej nespavosti,taaak by som spala ale sa mi neda 😒 ☹ neviem preco,ci malinke chce byt hore kd ja chcem spat ☹ ,a navyse este stale nemame hotovo nasu spalnicku v ktorej sa mi tak dobre spalo....este tam treba nejake upravy ktore neviem ci mangel stihne bo musi aj dnes doobedu do prace,a popri praci prerabat je o hubu,co uz snad to stihneme kym sa malinke narodi 😅

eliska-to s tou migrenou je mi luto,veru radsej zajdi k dr.... 😒

eliska7
autor
21. mar 2009

jaj danynka,toto poznam,ja som vobec nevedela ako tehu spať,ale ja som to mala koli tomu že som sa strašne bala toho,že ma nechaju normalne rodiť,prešlo to až ked mi fakt spravili cisarsky 😖

eliska7
autor
21. mar 2009

bože vonku je tak krasne-asi prišla jar 😉 a ja umyvam od nervov okna,neprišla mi zakaznička,nuž čo aj taky je život 😖 mala je na zahrade s mužom a dedom,tá je vo svojom živli,ked sa len povie zahrada už jej očka svietia.

dannynka
21. mar 2009

eliska veru vonku je krasne jarne slnieckovo 🙂 😵 🙂 a ja akurat varim spenatove halusky 😉

danona
21. mar 2009

dannynka- 😕 jaaj ked som ten cas prispevku kukla 😅 /ten 4.48/, moja skus mlieko s medom vecer pit a vyspat sa, o chvilku ti uz spanok bude organizovat dalsia osobka... 🙂
dnes som nevarila, mala som s polovickou este vo stvrtok vymenu nazorov, dnes ani nefrflal ked som navrhla aby sme sa najedli vonku 😀
teraz uz je v Ba - s jednim volebnym teamom cakaju predbezne vysledky volieb.. 😅 to odhadujem ze najskor o 3 dorazi.. 😔
eliska- dari sa inak s nechtami??/nemyslim tu nepodarenu dnesnu zakaznicku.. 😒 /

dannynka
21. mar 2009

danona-no mne uz ani to mlieko nepomaha lebo potom pre zmenu chodim stale cikat 😅 😅 😅

nera
22. mar 2009

Dobré ránko 😵
dievčatá ďakujem za fotky 😵
Danka - len sa snaž vyspinkať, skús sa uvoľniť a dohovoriť maličkému/maličkej...lebo ja by som teraz tak spala a nemôžem ☹ , ale stojí to zato....dievčatá sú zlaté a majú sa radi, teda aspoň Dianka Olivinku stále vystíska, tancuje s ňou.... 🙂
samuelko - dúfam, že oslava vyšla 😉 , ozaj to máš nejak mladú svokru...
no ozaj včera boli voľby...boli ste voliť, ja nie je to fraška, prezident nemá aj tak žiadnu právomoc a mal by tam byť niekto - nejaká osobnosť a v kandidátke som žiadnu nenašla 😝 ...ináč keď sa povedia voľby tak si stále spomeniem keď som bola vo volebnej komisii, koľko tam bolo srandy

samuelko
22. mar 2009

Ahojte
No oslava dopadla výborne sme sa nasmiali,pili,jedli a svokra od radosti plakala zakaždým.
Nera mladá,moj manžel bude mat tento rok 30rokov.
Dannynka moja strašná je tá nespavost 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre