Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
1. jún 2009

danona super,sama 😉 len či sa ti bude prave teraz chceť upratovať,nelaka ťa samu isť von ,kamošky,nakupy a tak 😉 ani si neviem predstaviť byť uplne sama,muž špekuluje že dame cez vikend deti starkým a ideme niekde sami-to ma laka 😵 a dik za typ,kuknem

mirka
1. jún 2009

ahojky

detičkám prajeme krásny MDD 🙂

naša laura sa vytešuje, že má sviatok 😀 hovorí si, že má pekný deň 😀

ja mám zajtra skúšku, ešte som to poriadne ani nevidela, dostali sa mi otázky, čo mali druhí, tak sa trošku spolieham, že dá rovnaké 😅 už sa mi normálne nedá učiť, keď viem, čo môže byť 😝

samuelko
1. jún 2009

Ahojte

eliska naši kamaráti prerábali byt a všetko boli kupovat v Madarsku,dokonca aj vchodové bezpečnostné dvere tu unás tie dvere stoja cca 35 000 tisíc a tam tie dvere kúpili za 25 000 to je snejakým leizrom či čo 😅 ja sa do toho velmi nevyznám,ale vraj sa oplatí a kvalita to neviem... 😒

Danona tebe je hej teraz len si užívaj- neupratuj! 😀 😝 no zachvílku príde dovča už sa teším,lebo fakt mám nervy na dran už.

Mirka držkám ti palčeky,ty to zvládneš 🙂 potom daj vediet,ja pojdem sobotu mám dve ☹
Samko už spinká , ja som bola behat a teraz muž išiel boxovať 😎 idem hodiť sprchu a učiť sa učiť sa- učiť 😅
A za tú školku už mi je to jedno le smutné,že štát zbohatne zas 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Prajem krásny zvyšok večera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eliska7
autor
2. jún 2009

dobre ranko,samko nejaký športovci ste 😀 my radšej športujeme spolu 😵 -no akosisom dobre naladena,to je tým slniečkom čo konečne vykuklo 😉
no inač sarke aj sebe stale davam kvapky od liečitelky-stale sme ok,a vysadila som antikoncip.predstavte si migreny prestali,momentalne som bez tých hrozných stavov už mesiac,všetko sa vratilo do normalu,trvalo to 1.5mes po vysadeni tych tabliet,neviem čo bude dalej,ale taketo svinstvo už si nedam predpisať a vraj najnovšie na trhu 😠 ,tento mesiac dame doporiadku ešte sare tu šušu,ked si spomeniete temu zrastene pysky a dufam že bude nadlho pokoj,život je omnoho jednoduchši,ked nemusim behať od lekara k lekarovi
samuelko dik za info,ked nakupim dam vedieť či sa oplatilo,len som zvedava ake budu ceny po zvyšení dph 😒

mirka
2. jún 2009

ahojte

eli som rada, že vám je už dobre!!!! fakt len nech to vydrží už nastálo 😉

samko, tak aj túto skúšku som zvládla, známku ešte neviem, ael napísala som, tak už len nabudúci týždeň mám poslednú a strašne sprostú 🙄

aj ja som teraz bez malej, mala by som upratovať, ale nechce sa mi 😀 ale snáď sa premôžem 😅

pekný dník prajem 🙂

eliska7
autor
2. jún 2009

a kde maš malu?mala by si odychovať 😉

mirka
2. jún 2009

eli, je u našich, pomaly už pôjdem po ňu, upratovala som a tak som sa potulovala po dome, oddychovka 😀

ikulka
2. jún 2009

ahojkajte
jéééj samuelko dovlenkááááááá už teraz super užite si ju a hlavne si oddýchni....ja si ešte zo mesiac počkám....ako idete?
eli som šťastná, že sa váš život obrátil k lepšiemu mooooc vám prajem nech to už vydrží.....a k tej anti no ja anti neberiem a je mi dobre ked som ju mala to bolo tiež das ist hruuuuza......a sarke čo idu ešte robiť?

eliska7
autor
2. jún 2009

pekny večer,iku rozlepiť male pysky,tie ma zrastene.dnes bolo celkom fain,len ten vietor,boli sme na zahrade zberať urodu,mala sa vyšantila a dnes po dlhej dobe zaspala o 20.Tak možem konečne relaxovať pri pc 😀

bettina
3. jún 2009

ahojte. veľmi dávno sme sa neozvali, ale vôbec nemám čas. doriešujeme kuchyňu, a jednu kúpelku, takže čas ostáva akurát na trošku spania. inak sa máme dobre. prekonávame ovčie kiahne, bettina už má za sebou a teraz erszter uončuje druhý týždeň. tak sme si to užili. ale celkom v pohode sme to zvládli. prajem pekný večer.

ikulka
3. jún 2009

jeeej beti tak to ste m ali perno, že kiahne to si u nás neviem predstaviť asi by som muslea v lekárni nafasovať diazepan aby spala..

eliska7
autor
3. jún 2009

iku napodobne 😀 aj tu v okoli je dosť deti čo maju teraz kiahne 😖

samuelko
4. jún 2009

Dobré ránko.

Bettinka ,ale aspon to máte za sebou,unás som nepočula,že by boli kiahne. 😒
eliska športovci,hlavne náš ocko ten to cvičenie priam žerie 😀 😎
Danona ako dovolenkuješ??? 😉

Ja dnes nejdem variť polievku máme slepačiu a druhé bude suchá strava 😅 nestíham ☹

zuzu13
4. jún 2009

ahojte
jej bettina, kiahne???no moja neter mala kiahne...potom druha...a nasa Lucka ich nedostala aj ked stravili spolu cele popoludnie...pritom neter mala uz kiahnu na lici ale vsetci z rodiny tvrdili ze prva kiahna sa neobjavi na lici...nestacili moje argumenty, ze teraz staci aj jedna kiahna na chrbte a nic viac... 😀
samuelko ako casto sportujes???aj ja by som uz mala...ale to si hovorim od januara... 😅

danona
4. jún 2009

ahojte
bettina- 😕 fuuha, zelame skore uzdravenie
samuelkko- ako dovolenkujem?? 😀 nieco som poupratala, no ma to daleko od mojich predsavzati 😅, vecer ked je mangelik doma, ideme von, ku kamaratom... vcera som bola v Ba, sama som sa motala po avione, nikto ma nenahanal ze pod uz 😅, obehla som si urady co som potrebovala, dala som si konecne skontrolovat znamienka u koznej, dnes sa idem saunovat s kolegynkou z roboty, zajtra idem s kolegynkami si do baru sadnut.. 😀 doma uz toho asi vela neporobim, este doobeda chcem spajzu vyhadzat a ulozit 😉
a straasne rychlo to uteka ten tyzden.. 😔 nina sa ma ok, kazdy vecer spolu skypujeme, otec mi aj fotky posiela ze co robia, aj sa na konikoch boli vozit.. 🙂 dada sa dostala do finale na taj sutazi... 🙂
inak nic new nemame...z trocha smutnejsieho-mangelikova sesterka ma dve deti - skoro 3 rocny chlapec -tomu ked sme boli na cypre zistili leukemiu, lezi v Ba, vraj je to nejaka lepsia forma, no aj tak...chuda malinke 😔a jeho bratceka /1,5r./ hospitalizovali vcera tu v nemocnici-ma vysoke horucky,nevedia mu ich zrazit.. 😔Je to hrozne kad sa takto trapia deticky..
samuelko-ja nevariim, varila svokra, vcera restika.. 😀

mirka
4. jún 2009

ahojček 🙂

danona ☹ tiež si myslím, že deti by nikdy nemali byť choré, je to strašné!!!!!

bettina, tak super, že už je máte po kiahňach, aj v RK sú, alebo boli, nás obišli 🙂 som zvedavá dokedy bude laura odolávať, lebo tiež minulý rok bola so sesterničkou deň pred tým, ako sa jej vyhádzali a Laura nič

ešte je v posteli, nie a nie vstať, išla spať v šatách a v čelenke, dáma vždy a všade 😀 😀 😀 ani za svet vyzliecť, včera videla dievčatko, čo bolo na 1.sv. prijímaní (u nás chodia ešte týždeň do kostola v dlhých šatoch) tak bola z nej hotová 😀

jasom dnes spravila langoše, chutili 🙂 a teraz som dovarila zeleninovú, drahý sa dal na zdravšiu stravu, tak v podstate varím už len nám dvom, on si varí cestoviny a polievku varím spoločne

zuzu13
4. jún 2009

ahojte
danona, mas sa dobre...oddychni si...chlapcom posielam boztek, nech su rychlo doma...zdravi... 😉
mirka, mangel ide chudnut???aj ja som zacala...znovu...ale uz musim nieco robit, lebo za chvilku idem do prace a nemozem tam pris ako tank...aj ked je to autoservis 😀 😀 😀

biccy
4. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂
Este som sem na chvilku zabehla (nech mi vyschnu nechty 😀 ),lebo zajtra uz ideme na dovolenku.Sa tesiiim,dufam,ze bude dobre a ze Zoinka to vsetko zvladne (cestu a tak) 🙂 .Este stale ma nadchu,tak mozno pri mori jej to rychlejsie prejde. 🙂

Zuzu, 😀

Mirka,aj moja Zoe by len v satach chodila.Ma kopu peknych nohavic a legín,ale ona len v satach chodi.A tiez v nich uz velakrat spala. 😅 🙂

Prajem vam trosku predcasne pekny vikend a aj cely tyzden. 😉 😉 😉

mirka
5. jún 2009

ahojky

Biccy, krásnu dovolenku a šťastný let, nech ste spokojní aj s hotelom aj stravou 🙂

Zuzu, no aj chudnúť chce, ale aj trošku zdravšie jesť 🙂

samuelko
5. jún 2009

Dobré ránko

Unás prší ☹ a je zima fuj 😠

Zuzu chodím behat pondelky,stredy piatky ,ale ja už nechudnem len si musím svaly spevniť,brucho mám hrozne hnusné po porode.... 😉

Danona tak ti je parádne,v dobrom závidím 😎 a chlapčekom prajeme veĺa síl 🙂

Biccy užite si dovolenku 😎

Dnes na obed rizoto 😝

Neuveríte mi v akom som strese zo zajtrajších skúšok,som nenrmálne podráždená,nervózna,nech už som po.... ☹

zuzu13
5. jún 2009

ahojte
lucim sa s vami...ozvem sa v pondelok...mame stretko po 15 rokoch zo strednej...tak pekny vikendik...pa 😉

samuelko
6. jún 2009

ženičky ahojte

Tak som po skúškach, mám to oba predmety za A 😝 😀 ja som taká šťastná 😅 teraz sme u našich,zajtra má brat a otec meniny tak sme im prišli blahoželať,tak si vegetím pri vínku a debatíme,brat sa zabáva so Samkom. Joj som rada. Už mám len dve skúšky a to o dva týždne....

Tak vám prajem krásny víkend,aj keď unás prší a je strašná zima. 🙂

mirka
7. jún 2009

ahojte babky

samko, teším sa s tebou!!!! ja mám vo štvrtok poslednú, už nech je to za nami 😉

papá

danona
8. jún 2009

samko-gratulujem!! 🙂
mirka- tebe este drzim palce!! 😉
uz mam deti doma, vcera sme boli na otocku v cr pre ninu, naucila sa na vsetko hovorit NEE /miesto nie 😀 /, dada docestovala nieco po polnoci, tak som ju ani nedala dnes do skoly..s jednim tancom vyhrala 3. miesto, boli tam deti z celej europy, tak sme happy spolu s nou.. 🙂
konecne sa oteplilo.. 😎

ikulka
8. jún 2009

ahojky samko gratulujem a držím palce ešte na dalších takisto aj mirke
veru konečne teplejšie ajzajtra má byť.....idem ja asi špajzu prekontrolovať čo by sa dalo zdobnuť 😀 akási som nedozratá posledné dni 😠

samuelko
8. jún 2009

Dakujem krásne .

Čo máte nové ženušky? 😲

Zuzu aké bolo stretko? Aj budem mať 26.6. ale vtedy máme aj Venček na škole tak neviem čo skor 😒

Danona, dadke gratulujem 🙂

zuzu13
9. jún 2009

dobre ranko
gratulujem studentom k vysledkom 😉
samuelko na stretku bolo neskutocne...fantasticky...bozsky...a neviem ako este...no jednoducho parada...
danona tanecnici gratulujeme aj my... 😉
ikulka, a co tak? nie si tehu? 😀 😀 😀

samuelko
9. jún 2009

Dobré ránko

Zuzu tak ti bolo parádne 😎

Vložila som zopar fotiek 😅 Samino ešte spí,čo budete variť?

zuzu13
9. jún 2009

samuelko neviem co varit...ja som vcera robila plnene kaleraby a zemiaky zeleninou a sojove masko{ostalo aj na dnes}...ale deti mi to jest nebudu...takze pre deti musim nieco vymysliet...

zuzu13
9. jún 2009

pekne foto...maly je fesak... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre