• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
barchee- tak to čo je napísané v správe z pôrodnice sú bludy.. ja som mala celé roky napísanú krvnú skupinu 0 a keď som šla 1x darovať krv, tak mi zistili, že mám B+
6. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon. pomýlila so si temy :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka v pohode :wink: :grinning:
6. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som baby, ale sa mi nejako nakopilo roboty...zrazu kazdy nieco chce a ked ja chcem, tak sa nikomu nemozem dovolat :angry:
6. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kukam, ze su tu zname tvare :grinning:
cafte baby :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka caf caf :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, mozno mas ovulacne bolesti. :slight_smile:) alebo ti prechladli mocaky. :slight_smile:))
6. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, neboj sa, to tak byva,..to je zakon schvalnosti.. :slight_smile: ale bude lepsie, uzijes si vystavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co myslime mam si v meste kupit jeden ovu test? :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kup si miska, sak co budes :slight_smile: treba tu nasu ekonomiku nejak ozivovat :grinning:
ja tiez rozmyslam, ze si nejaky kupim, ale to by som asi furt testovala a aj tak prd z toho :unamused:
6. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo :sweat_smile: :grinning: ... my ideme do mesta, tak ak budem mat naladu tak sa stavim v lekarni a uvidim co mi ukaze, ale ked tam nic nebude tak s nim smarim az az .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ak ti mam uprimne povedat, tak nekupuj. Je to skoda penazi a trosku tlacis na pilu, spolahni sa na telo, ako to hovorila barchee. Ale ak to chces silne vediet, tak si kup, ale aby si potom zasa nebola sklamana a este si za to sklamanie aj zaplatis!! :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásky, a kam ste vy všetky prchli?
6. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne mi odišli už všetky decká, ešte fičím na poštu a domov k manželíkovi...dúfam, že sa mu polepšilo :grinning: Je to krásna robotu, milujem ju, ale byť tolko funkcii v jednom je makačka... :grinning: ale hlavne, že už aj mne ostávajú peniažky...po roku driny a dlhov :sweat_smile:

...omyl sa môže stať všade, aj keď v pôrodnej správe dať blbú skupinu je dosť zásadný omyl, ktorý mohol ešte aj zle skončiť, preboha! na to ani nemyslieť! :astonished:

...stafbuly sú neskutočne dobrácky hafani, milujú všetkých a všetko, furt by len pusinkovať a pusinkovať, keby mohol ten šulec moj, tak mi celý deň na pleci sedí a šade chodí so mnou :grinning:

michalka - rob čo uznáš za vhodné :wink: ale nedá to, furt musíš myslieť na to, že čo keď tam budú // ... je to psycho :frowning2:
6. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky:slight_smile:

My dneska sme boli celý dník domenka lebo je zimka a furt prší:frowning2:no čo už Davídek sa hral s ockom a ja som si aj pospinkala.
my a dalšie drobátko ešte stále nič:frowning2:)ale už nato moc nemyslíme a možno sa to podarí :confused: tohovie...

Inak gratulujem ak ste niektorá už "kinderko" viem že Pata je:slight_smile:Gratulujem:slight_smile:
6. máj 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
6. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :grinning:
6. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aj ja tu oxidujem :grinning:
6. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...uz tu nik nie je? ja som nemala cas prist za vami skor, mala som robotku, potom sme s dadkom trosku buvali, teda on, ja asi tak 20 minut a potom tu bola sestra atd...

ja som tiez nevedela aku mam skupinu pokial som neotehotnela, tiez mi hned brali a zistovali a mam R1pozitiv....

miska, ja myslim ze od zajtra ti budu teploty len a len stupat :wink:
6. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dobru nocku zelam... ahojte zajtra :wink:
6. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to som co za kravinu napisala zase... nie R1 pozitiv ale A1 Rh pozitiv :grinning:

tak dobru nocku :rolling_eyes: :grinning:
6. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zenusky..ako sa mame? vyspinkane do ruzova? ja celkom aj ano...
7. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano aj ja prajem :slight_smile:

ja som "konecne" zase dorazila do prace. vyspinkala som sa dobre, len sa mi nechcelo vstavat :unamused: u nas svieti take polovicate slniecko, takze vyzera ze bude aj pekne

evulik a grafik uz nemas?
7. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, som tu aj ja, vcera som sa uz vobec nedostala k netu, boli sme po ten krstny list, u jednych rodicov, u druhych rodicov, a prisli sme domov, bolo 22,00, tak rovno hajde do postele.

Tu je krasne, aj ked trosku chladno, ale bude dobre, sak je to posledny den v robote...jupiiiii. :slight_smile:

pripajam vam moj graf. :slight_smile: urcite je to mozno aj ovplyvnene tym gynazolom, co som mala tuto noc.
A baby, vy kde mate grafy? kleo, evu?
7. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, a kde je???????????????? :grinning:
ja uz nemeriam, ved ja som vcera dostala mrchajdu tak som skoncila :wink:

kleo a ty mas kde graf?
7. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je, evulik. :slight_smile:)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

aaaaaa, ty si dostala mrchajdu? Ale to som nevedela.....tak vela zdaru do dalsieho snazenia... :slight_smile:))
7. máj 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo v pohode minix... a dakujem za prianie...
no zatial sa ti to pekne drzi, drzim palce... :wink:
7. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem varit, zatial sa majte pekne...ahojte
7. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik, mne je to tak celkom aj jedno, ci sa podarilo alebo nie, najma teraz ked sa doliecujem, tak to necham na osud. :slight_smile: ak sa nestane, tak sa skusi na buduci mesiac. :slight_smile:) aspon budem mat mozno na svadbe mensie brucho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok