Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
6. máj 2009

barchee- tak to čo je napísané v správe z pôrodnice sú bludy.. ja som mala celé roky napísanú krvnú skupinu 0 a keď som šla 1x darovať krv, tak mi zistili, že mám B+

katka444
6. máj 2009

pardon. pomýlila so si temy 😀 😀 😀

michalag
6. máj 2009

katka v pohode 😉 😀

pata31
autor
6. máj 2009

tu som baby, ale sa mi nejako nakopilo roboty...zrazu kazdy nieco chce a ked ja chcem, tak sa nikomu nemozem dovolat 😠

katka444
6. máj 2009

no ale kukam, ze su tu zname tvare 😀
cafte baby 🙂

michalag
6. máj 2009

katka caf caf 😀 😀 😀

minix
6. máj 2009

kleo, mozno mas ovulacne bolesti. 🙂) alebo ti prechladli mocaky. 🙂))

minix
6. máj 2009

pati, neboj sa, to tak byva,..to je zakon schvalnosti.. 🙂 ale bude lepsie, uzijes si vystavu. 😝 😀

michalag
6. máj 2009

baby co myslime mam si v meste kupit jeden ovu test? 😅 🤐

kleopatris
6. máj 2009

kup si miska, sak co budes 🙂 treba tu nasu ekonomiku nejak ozivovat 😀
ja tiez rozmyslam, ze si nejaky kupim, ale to by som asi furt testovala a aj tak prd z toho 😒

michalag
6. máj 2009

kleo 😅 😀 ... my ideme do mesta, tak ak budem mat naladu tak sa stavim v lekarni a uvidim co mi ukaze, ale ked tam nic nebude tak s nim smarim az az .... 😝 😀

minix
6. máj 2009

miska, ak ti mam uprimne povedat, tak nekupuj. Je to skoda penazi a trosku tlacis na pilu, spolahni sa na telo, ako to hovorila barchee. Ale ak to chces silne vediet, tak si kup, ale aby si potom zasa nebola sklamana a este si za to sklamanie aj zaplatis!! 🙂

minix
6. máj 2009

krásky, a kam ste vy všetky prchli?

barchee
6. máj 2009

no konečne mi odišli už všetky decká, ešte fičím na poštu a domov k manželíkovi...dúfam, že sa mu polepšilo 😀 Je to krásna robotu, milujem ju, ale byť tolko funkcii v jednom je makačka... 😀 ale hlavne, že už aj mne ostávajú peniažky...po roku driny a dlhov 😅

...omyl sa môže stať všade, aj keď v pôrodnej správe dať blbú skupinu je dosť zásadný omyl, ktorý mohol ešte aj zle skončiť, preboha! na to ani nemyslieť! 😲

...stafbuly sú neskutočne dobrácky hafani, milujú všetkých a všetko, furt by len pusinkovať a pusinkovať, keby mohol ten šulec moj, tak mi celý deň na pleci sedí a šade chodí so mnou 😀

michalka - rob čo uznáš za vhodné 😉 ale nedá to, furt musíš myslieť na to, že čo keď tam budú // ... je to psycho ☹

chymenitta33
6. máj 2009

Ahojte kočenky🙂

My dneska sme boli celý dník domenka lebo je zimka a furt prší☹no čo už Davídek sa hral s ockom a ja som si aj pospinkala.
my a dalšie drobátko ešte stále nič☹)ale už nato moc nemyslíme a možno sa to podarí 😕 tohovie...

Inak gratulujem ak ste niektorá už "kinderko" viem že Pata je🙂Gratulujem🙂

michalag
6. máj 2009

Aaahojte 🙂 🙂 🙂 ,

barchee
6. máj 2009

ahoj 😀

kleopatris
6. máj 2009

ahojky aj ja tu oxidujem 😀

evulik6
6. máj 2009

ahojte...uz tu nik nie je? ja som nemala cas prist za vami skor, mala som robotku, potom sme s dadkom trosku buvali, teda on, ja asi tak 20 minut a potom tu bola sestra atd...

ja som tiez nevedela aku mam skupinu pokial som neotehotnela, tiez mi hned brali a zistovali a mam R1pozitiv....

miska, ja myslim ze od zajtra ti budu teploty len a len stupat 😉

evulik6
6. máj 2009

babulky dobru nocku zelam... ahojte zajtra 😉

evulik6
6. máj 2009

boze to som co za kravinu napisala zase... nie R1 pozitiv ale A1 Rh pozitiv 😀

tak dobru nocku 🙄 😀

evulik6
7. máj 2009

dobre ranko zenusky..ako sa mame? vyspinkane do ruzova? ja celkom aj ano...

kleopatris
7. máj 2009

dobre rano aj ja prajem 🙂

ja som "konecne" zase dorazila do prace. vyspinkala som sa dobre, len sa mi nechcelo vstavat 😒 u nas svieti take polovicate slniecko, takze vyzera ze bude aj pekne

evulik a grafik uz nemas?

minix
7. máj 2009

dobre ranko, som tu aj ja, vcera som sa uz vobec nedostala k netu, boli sme po ten krstny list, u jednych rodicov, u druhych rodicov, a prisli sme domov, bolo 22,00, tak rovno hajde do postele.

Tu je krasne, aj ked trosku chladno, ale bude dobre, sak je to posledny den v robote...jupiiiii. 🙂

pripajam vam moj graf. 🙂 urcite je to mozno aj ovplyvnene tym gynazolom, co som mala tuto noc.
A baby, vy kde mate grafy? kleo, evu?

evulik6
7. máj 2009

minix, a kde je???????????????? 😀
ja uz nemeriam, ved ja som vcera dostala mrchajdu tak som skoncila 😉

kleo a ty mas kde graf?

minix
7. máj 2009

tu je, evulik. 🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

aaaaaa, ty si dostala mrchajdu? Ale to som nevedela.....tak vela zdaru do dalsieho snazenia... 🙂))

evulik6
7. máj 2009

nooo v pohode minix... a dakujem za prianie...
no zatial sa ti to pekne drzi, drzim palce... 😉

evulik6
7. máj 2009

idem varit, zatial sa majte pekne...ahojte

minix
7. máj 2009

evulik, mne je to tak celkom aj jedno, ci sa podarilo alebo nie, najma teraz ked sa doliecujem, tak to necham na osud. 🙂 ak sa nestane, tak sa skusi na buduci mesiac. 🙂) aspon budem mat mozno na svadbe mensie brucho. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre