Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
15. máj 2009

no dufam, ze sa nalepi co najskooor!!!! 😵

nikiarudi
15. máj 2009

no kočky, tak ja som si spravila ešte jeden test, citlivejší ako ten ranný..a ukázalo mi presne to isté ako ráno..takže myslím, že sa môžem už pomaličky začať tešiť.. aj keď ešte nechcem predbiehať..a počkám si na potvrdenie od dokiho... 😉 😵 😵

pata31
autor
15. máj 2009

Niki, ja som robila testiky podobne...v prvy den dva a oba boli tieniky, na druhy den to uz bolo silnejsie a na dalsi uz dialnica...ja to mam v albume...tak super, super, nech sa len dari 😵 😵

pata31
autor
15. máj 2009

a ako dlho ste sa snazili?

nikiarudi
15. máj 2009

bolo to hneď po vysadení hak... 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

na fajne, fajne 😵 my na druhy krat... 🙂 som rada, ze ta hak nezanechala nasledky 😉

nikiarudi
15. máj 2009

a už to máš potvrdené od dokiho..ale asi ti sono ešte nerobil, či??

pata31
autor
15. máj 2009

mam, mam..uz som tam bola tri krat, prvy raz mi robil ultrazvuk, ale bola len malinka bublinka, tak potom som bola po tyzdni a to mam aj fotku v albume a bola som aj tento tyzden na krv a na buduci tyzden mam prvu poradnu 😵

michalag
15. máj 2009

niki, supeeeeer 😵 🙂

nikiarudi
15. máj 2009

miška - ďakujeeeeeeem 😵 😵 😵

nikiarudi
15. máj 2009

paťa - no supeeeeeeeer.. aj ti dal hneď tehu knižku??

nikiarudi
15. máj 2009

a inak pati pridaj sa...
posielam všetkým snažilkááááááááááááám veeeeľa vírusu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pata31
autor
15. máj 2009

nie, dostanem ju na tyzden v piatok v poradni...aj ked ju uz tam sestricka mala, ale vravela, ze mi musi tam pozapisovat vysledky krvi, tak ze mi da potom...
a ty sa kedy chystas k dr?

nikiarudi
15. máj 2009

neviem asi v útorok... 😀 snáď mi to už potvrdí...

pata31
autor
15. máj 2009

jasne, aj ja posielam: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

no baby, tak ja idem domov, pekny vikend prajem!

nikiarudi
15. máj 2009

aj tebe pati, papaaaaaaa

evulik6
15. máj 2009

ahojte....niki k dokine mas este cas ist..buduci tyzden este nechod, este tam nebude vidiet skoro nic... staci ked budes v 7tt... ale chapem ze sa nevies dockat, ale je to naozaj zbytocne... ja som tak prvykrat pri dadkovi prisla hned tiez v nejakom 6tt ale ma sprdla ze zavcasu ze tam nie je este poriadne nic vidiet... no a potom som prisla o dva tyzdne a uz boloooo aj srdiecko 🙂

michalag
15. máj 2009

niki, suhlasim s evulik 😉 , ale aspon ti zoberie krv na hcg a ak nema sono ona v ordinacii, tak sa objednaj aspon o 2tt 😉

nikiarudi
16. máj 2009

hej kočky, ale ja chcem ísť len na krvné testy, aby mi to môj doki potvrdil.. nie na sono.. to viem, že ešte nič nieje vidieť... 😉 🙂 🙂

flyangel
16. máj 2009

caute babenky...Niki ja zas odporucam ist ku gyn cim skor..aspon ti tehu potvrdi z krvnych testou..nuz a ak by si bola v 6tt ako mas v pase uz o tyzden ma srdiecko uz bit...takze podla mna to nie je zavcasu..a nechapem baby preco sa zeny hrnu ku dokimu az okolo 7-8tt...len kvoli tomu ze dovtedy nic nie je vidiet?ale je velmi dolezite aby zena akonahle zisti ze je tehu z testou a mesk.mrchy ma navstivit gyn. lebo ak by zacala krvacat alebo mat bolesti ci iny problem..je dolezite uz vtedy mat dokazane tehu a lekar hned moze zistit ci nejde o mimomaternicove tehu...vzdy je lahsie liecit mimomat.tehu v 5tt ako v 7-8tt ked uz zena moze aj umriet a moze prist o vajecnik s vajickovodom...a do 5-6tt moze zena dostat lieky co uhniezdene miminko vstrebu a nemusi sa vykonavat laparka...takze ja vzdy odporucam co najskor vyhladat lekara...a ti lekari co kricia na svoje pacientky ze naco prisli tak skoro su hrozný hlupáci a neviem ako mohli dostat titul.

kleopatris
16. máj 2009

ahojky 🙂

fly prosim ta a ako je to s potvrdenim tehu? lekar ti potvrdi pre zamestnavatela tehotenstvo hned ako vyjde z krvnych testov alebo az ked dostanes tehotensku knizku?

flyangel
16. máj 2009

kleopatris ahoj...no tak nato sa musis spytat tie babenky ktore s tym uz maju skusenosti...ale ja ak dobre viem tak az pri vydaji teh.knizky...lebo tebe krv na hcg vezmu aj 5tt ale to este nie je iste ze to mimi donosis a nepotratis ☹ takze len v tom pripade ti potvr.daju...alebo ak mas rizikove tehu napr.si v 8tt ale si krvacala a nesmies pracovat tak vtedy tiez vypisu sa mi zda.

michalag
16. máj 2009

Ahojte babenky, dnes tu je nejako mrtvo 😅

tak u mna dnes takto ☹ 😒 ☹ 😒 :
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

minix
16. máj 2009

Ahoj Miška, ahojte kočky.

V prvom rade, niki, gratulujem k skvelemu vysledku.
Ja som dnes nemerala, lebo by to nemalo zmysel, sla som spat o 2,00, vstavala o 5,15, a cely den som rozbita ako fras.

Drahy si zmyslel ze chce nejake nove tricko, tak musim ist s nim, ale tesim sa, skorej pojdem vecer do postele. 🙂

Miši, blbý pokles, ale iba jeden a tak skoro ešte nič neznamená.

flyangel
16. máj 2009

no asi tak baby dnes je tu mrtvo..asi kazdy niekde vonku vikenduje 😉

pata31
autor
16. máj 2009

Ahojte, ja ked som sla k dr, tak to bol taky 5tt, urobil sono a bola tam malinka bublinka, potom som sla o tyzden a bolo uz viac vidiet...ale krv mi brali az tento tyzden, co je 9tt...

Miska, to by mohlo byt uhniezdenie, nie? no vsak to mas este daleko do mrchy...

michalag
16. máj 2009

patka, neviem neviem 🙄

minix
17. máj 2009

dobré ránko, tak ako sa máte, krásky? Vyzerá to na krásnu nedeľu pred nami.. 🙂)

Miška, ako dneska?

donna11
17. máj 2009

ahoj minix, ako sa dari??....a ako to s tebou vyzera??...uz si dostala, al testovala??

michalag
17. máj 2009

Ahojte 🙂
minix, tak ako to dnes vyzera???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre