Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
18. máj 2009

ono oficialne je tusim ze 3 dni pred ovu a dva dni po ovu, tak to by aj sedelo.

baby, chcete sa pobavit? Ja som sla dnes v takom strese z gyndy, ze som si dala opacne gatky....na zastavke ma aj tahali, ale reku, to mas len blby pocit, a v robote som prisla na to, ze ich mam skutocne opacne a zadok mam napredu. 🙂) totalne mesuge.

michalag
18. máj 2009

minix 😅 😀

reivka
18. máj 2009

minix to je dobreeeeee 😀 😀

reivka
18. máj 2009

ked ja neviem kedy som mala ovuuu ☹ ale som si zadala na tej jednej stránke čo tu bolo písané poslednú mrchu a vyrátalo že 15.teho tak neviem, ale ved uvidíme

flyangel
18. máj 2009

minix tak to je sranda 😀 😀

minix
18. máj 2009

reivka, to nie je take jednoduche, kedy mas ovu a tie vypocty skutocne sluzia iba ak si ucebnicovy priklad, co som napriklad tento cyklus mala aj ja, prisla mi ovula na 15.den. 🙂))

kleopatris
18. máj 2009

minix 😀 teda nic moc zadok na predku 😀

zusika
18. máj 2009

typ na zvysenie uspesnosti - pravidelny sex bez ohladu na ovu ci plodne dni....ved jeden by z toho mohl zblbnut...riadit sa nejakym kalendarom.... tot moj nazor... o par dni budem vediet ci moja teoria funguje aj prakticky...

pata31
autor
18. máj 2009

Miska, ja som to asi nepisala, podla mna je vacsia pravdepodobnost pred ovu, kedze spermijky preziju vnutri asi 2dni ci kolko...
Minix, dobra si 😵 😀 😀 ale v tom strese sa ti ani necudujem...

michalag
18. máj 2009

patka, tak prepac 🙂 , ale viem ze niektora to tu pisala 😉 , ale ja si tiez myslim ze lepsie je keksikovat vtedy ked sa da a je chut a nie hladiet na ovu ci plodne dni 😉

michalag
18. máj 2009

reivka, myslim ze to nie je len o tom ci sa trafis do ovu. My sme sa trafili aj minuly cyklus aj tento a nic z toho 😅 🙄

kleopatris
18. máj 2009

zusika to je presne aj moj sposob, my planujeme teraz kazdy druhy den snazilkovat, a tak sa proste trafime 😀

baby este taka otazka, keby som mala cyklus bez ovu, tak asi ani mrcha by neprisla, ci hej? ja si skor myslim, ze my sme moju na zaciatku prepasli 😒 alebo nevieeem

pata31
autor
18. máj 2009

Miska, to nic, v poho 😵

Minix, este ze si nemala tangace, to by ta asi viac rezalo 😝 😀 😀

Kleo mrcha by prisla aj bez ovu...no neviem, ako to bolo u teba, kedze si mala dost nizke teploty...a teraz uz nemerias asi, co?

minix
18. máj 2009

kleo, kazdy druhy den akoze od zaciatku do konca? 🙂)) neznechutite si to? 🙂) som zvedava, ako sa bude citit manzel. 🙂)

kleo, podla mna ak nebola ovulacia, tak by menzes teoreticky nemal prist.....ale nie som si ista v tomto.
skorej to bude v tom, ze si zle merala, hehe 😝 😀

kleopatris
18. máj 2009

ale zacala som merat aj ked som nechcela, aj teraz cez mrchu ale v ustach samozrejme 😝 ja to nemozem nejako prekonat, si merat teplotu tam dolu 😅 no a dnes mi zase totalne klesla na 36,1, ale je mi to este jedno, lebo mam mrchu...ale aj tak vcera 36,6 a dnes 36,1....u mna si to robi coooo chce 😀
sak chcem zistit ci tu blbu ovulaciu mam alebo nemam 😠

minix
18. máj 2009

patka, ze tangace..... 🙂))))

ja tangace nemozem, lebo by som mala zapal hned, ako by som ich mala. A to mam doma take krasne kusky nakupene, ze az....ach jo....asi si ich necham pre inspiraciu.

minix
18. máj 2009

kleus, ja si aj tak stale myslim, ze meranim dole to zistis....meranim v ustach mozno nie, lebo staci, aby ta bolela mandla a ta teplotka bude ina. 🙂

prekonaj sa, kleo! Vobec to nie je take, ako sa to zda a je to ovela ovela presnejsie. 🙂)

pata31
autor
18. máj 2009

Minix, ja som nosievala tangace, nastastie bez problemov, ale uz ma to preslo...no a teraz uz vobec nenosim...skor si musim nakupit nejake pohodlnejsie, bo sa zvacsujem a obcas ma uz tlacia gatky 😅

Kleo myslim, ze keby si dole merala, tak by bolo ovela lepsie, o v ustach sa to musi kazdu chvilku menit...ved staci, ze na napijes vody a uz je to ine...

minix
18. máj 2009

kleo, budes sa musiet nad sebou zamysliet. 🙂))

kleopatris
18. máj 2009

no asi by som mala 😀
no mne manzelm vcera prave tak doraznejsie oznamil, ze tento mesiac mna bude bombardovat jak divy 😀 😝 aj kazdy den ak bude treba 😀 😀 tak neviem, ako dlho mu to nadsenie vydrzi 😀 ,ale zase ma to vyhodu, ked budem potom nahodou tehula, tak mna necha na pokoji, co sa mu nebude chciet 😀 😀

zusika
18. máj 2009

minix...preco by si to mali znechutit... my sme isli 2 tyzdne v kuse - kazdy den....a strasne nas to bavilo... 🙂 teraz sme zvolnili tempo na kazdy druhy... zatial sme v stadiu ze si chceme vyrabanie baby uzit aj my... a manzelikovi sa to neuveritelne paci.... 🙂 je to len o chuti a postoji...

zuzah
18. máj 2009

a ake mate take priznaky pri otehotneni? My sme sa s manželom začali snažiť pred 3 mesiacmi, momentálne mi treba chodiť často na záchod, mám výtok (nič ma nesvrbí ani nepáli), bolia ma bradavky na dotyk, a pychá ma pravej strane ako je vaječnik. Mrchu by som mala dostať tak o tyždeň, tak neviem, či sa oplatí už robiť test, alebo mam ešte ten týždeň počkať....

pata31
autor
18. máj 2009

Zusika, ja som niekedy musela mm viac-menej kus nutit, bo vecer je vacsinou vzdy unaveny, takze vas obdivujem, ked kazdy den zvladate...
Kleo...no ti poviem, ze mm by chcel teraz este castejsie ako pred tym...uz som to raz pisala, ze ho teraz viac vzrusujem 😀 a ja praveze nejako nemusim teraz 😅

zusika
18. máj 2009

😉

kleopatris
18. máj 2009

no to aj moj je unaveny, co sa tyka spratania riadu po veceri a podobnych zalezitosti, ale na "to"...na to si najde energiu vzdy 🙄

minix
18. máj 2009

zusi, lebo viem, ked sme sa my snazili, ze sa nam castokrat aj nechcelo, lebo sme boli unaveni. 🙂))

kleo, my sme si teraz, co sme si mysleli, ze sme tehotni, tak dopriali pauzu a celkom to aj dobre padlo cloveku. 🙂)

zuza, ja asi nie som tehotna a mam priznaky - biely vytok, citlive prsia, meskajuca mrcha....tak neviem, ci sa na to je dobre spoliehat. 🙂))

pata31
autor
18. máj 2009

Ahoj, Zuzah, sme ta ani neprivítali poriadne, kedze sme riesili Minix...takze vitaj medzi nami 😵
no a ked mas dostat az o tyzden, tak to je este skoro na testovanie...este vydrz...a tie priznaky mozu aj nemusia nieco znamenat... 😅

zusika
18. máj 2009

aaa..som sa docitala..ze fertilna faza..asi to je ta plodna... je 5-7 dni v strede cyklu a jeden den po OVU, viac ako 24 hodin po ovu je to uz pase...

reivka
18. máj 2009

minix a kolko meska mrcha?

reivka
18. máj 2009

zusika ale to je potom divne že potom je to už pasé, ked niektoré vraj otehotneli aj cez mrchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre