• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
Ahojte, tak som tu aj ja :wink:
21. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak uz som tu aj ja...vonku je zase pekne teplo...
21. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu nikto??? :unamused:
21. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz po obede, mala som zapecenu brokolicu + zemiaky a karfiolovu polievku, celkom sa dalo, lebo tato nasa jedalen, no nic moc niekedy... :unamused:
A cez leto? Zatial este nevieme...ale chceme sardiniu, len ta je troska draha a potom ako druhe asi taliansko, lebo tuto krajinu obaja strasne milujeme. Este nemame nic zajednane, zrejme to nechame na nejaky lastminute.
Teu - presne, ja som sa uz tiez nevedela dockat leta a tepla, ja mam toto obdobie strasne rada, ale aj jar, hlavne ked je taka pekna, ako teraz...takych prijemnych 25 stupnov...hmmm :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik, ja som tuuuuu :grinning:
21. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja vam len chcem povedať že som dnes volala o vysledky z krvi a doky potvrdila tehotenstvo, len pri uzv mi našla aj cystu na vaječníku.... :frowning2: Vravela že je to u niektorych žien normalne že na začiatku tehotenstva sa urobí takáto cysta ale v priebehu tehu sa to strati alebo praskne. No a dnes mi povedala, že je to tehu ale este je to nizke (asi myslela HCG) a že niektore hodnoty mam kvôli cyste zvýšené... tak teraz bojim bojim že čo ... Mam strach že o tyžden tam uvidi len prazdny vačok .... :frowning2:
21. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janurka.budem na teba velmi mysliet..a neboj sa vsetko dobre dopadne..moja kamoska mala dva myomy na maternici tusim a krasne vynosila babatko..sice mala problemy, ale mala je krasna a zdrava....takez sa neboj....myomy sa jej potom stratili po tehotenstve..tak mylsim ze aj ty budes uplne v poriadku neboj sa.....
21. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, blahozelaaaaame!! treba len mysliet pozitivne a dodavat aj babatku odvahu..verim, ze ono citi ze ho chcete... :slight_smile:
bibi, a prijemnych 25? neviem kolko je u nas, ale uz sa zacinam potit..bude to asi aj tym, ze som po obede vyslapala schody....ale aj tak..prijemnych je 18-20.. teda u mna... :slight_smile: keby som sedela na plazi, vobec neprotestujem ani pri 30-35 :sunglasses:
21. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janurka, potichucku blahozelaaaam :dizzy_face: :wink: budem na teba mysliet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ďakujem ste zlatučké... Tak budem zatial myslieť na to že to potvrdila a pokúsim sa nemyslieť na nič katastrofické... Ináč ja mám tiež rada teplúčko ale momentálne už pár dní je mi raz horúco tak že by som sa najradšej zobliekla do naha a potom zas je mi zima tak sa musím zakryť dekou... Takže mne je teraz ťažko povedať aká teplota by mi vyhovovala :grinning:
21. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janurka ako ti to sekne pri mene 5tt :dizzy_face:
21. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no to teda michalag :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janurka co sa rehoces :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak že to je take zvlaštne 5 tt musim si na to veru zvyknuť :wink: juj ale som rada :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja som si dala zmrzlinu po obede :sweat_smile:
21. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janurka to ti verim :wink:

patka, ja prave jem Misu :sweat_smile: :grinning:
21. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nedrazdite....ale ja tu mam este dve parene buchty a jahody :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz som nejako vyhladla :sweat_smile: asi si dam este nieco sladke...
Janurka,blahozelam ti,ech sa to aj na nas uz nalepi a nech sme tehu :wink:
mnaaam jahody
21. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nerobte chutky s tymi dobrotami,lebo hned volam mm nehc mi kupi jahodkyyyyy a daco faaajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy..nedradzdite ked ja nemozem nic studeneee....bozeeee..to jak za trest
21. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja nemozem studene,ale jahodky su v poho a s takou slahackouuuuu.juuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri vas človek aj vyhladne ... asi zavolám drahému nech mi prinesie niečo dobručké :sweat_smile:
21. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pri vas by som dlho dietu nevydrzala drzat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo..krasne...a ja zavolam tomu mojmu nech mi prinesie jahodky......boze......ako by osm pojedla vsetko co mi pod ruky pride:D
21. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak ja uz mam pred sebou chlebik so sunkou aj cajik,a jahodky budu vecer. :sweat_smile:
21. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky nejako zaspavam a zacinaju ma boliet krize, tak sa idem trochu vystriet na gauc kym maly spi :wink:
tak zatial :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ja vas opustam...zatiiiim
21. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaa,idem trosku lahnut,zatim papaa
21. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok