• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
autor
tak sa majte baby, ja sa ucim tu anglinu a hopsam na fitlopte, bo uz ma boli zadok zo sedenia na stolicke :dizzy_face:
21. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda, vsetky ste zdrhli... aspon ma tu nezabavate a ja mozem makat naplno.. :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tu som, stale tu kukam, bo sa mi nechce ucit :sweat_smile:
21. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sem pokukávam :slight_smile: dala som si čínu mňam
21. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som priebezne tu :slight_smile: ale prave som bola v meste na zmrzlinku a jahodky ma cakaju doma :slight_smile: a po ceste som si kupila krasnu slnecnicu, ktora vraj bude kvitnut az do jesene a dala som si ju v praci na okno :slight_smile: aspon sa z nej budem cele leto tesit :slight_smile:
Zusi - no, na mna je 18-20 este troska kosa, lebo ja mam rada, ked mozem nosit letne veci, ale zas uz takych 30 je dost, mas pravdu jedine na plazi pri vode sa to da vydrzat :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz doodychovala, ako som si lahla tak maly bol za 5 minut hore a to mu stacilo len 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miska, tak si si moc neoddychla :sweat_smile:
inac ja nemam rada horucavy, jedine keby som bola pri mori...ale takto v praci, uz zacinam fucat, ked idem do kopca v tom teple...
21. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reivka, cina mnaaam :wink:
21. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, no kde ste? ja sa aj ucim, aj kukam na nejaku vybavicku, aj citam konika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz pomaly odchadzam z prace, idem zhanat tie saty na svadbu...uvidim, ci sa mi nieco podari pozriet...papa a este pekny dnik :slight_smile:
21. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa, vela stastia pri hladani :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoj baby tu nikde nikoho tka idem do postele..zajtra ma caka skuska tak drzte palceky..pekne snicky..pa
21. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku zelam :wink:
21. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..teu drzim vsetko co sa da... :wink: ..ale ty si sikulka, to zvladnes lavou zadnou..... :grinning:

.....dobruuuuu evulik, teu, pati, misi, reivka, bibi, zusika... :slight_smile:
21. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ta dnes tu nikto nezavita?... Dobré ranko vam prajem babulky :wink:
22. máj 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hola! Dobre ranko sa zela!! som mala rano sokovu terapiu - nefungoval novy system v praci .... takze som v strese uz o 6.0 ..ale myslim ze uz to bude fungovat.... takze ma tu mate .... dnes mam ten homeworking... takze si idem urobit ranajocky vo vlastnej kuchyni, a este stale pobehujem v pyzame :wink: este ze nemam webkameru a videotelefon :grinning:
22. máj 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... prisla som vas len pozdravit... budem sem moct prist az pobede, tak vam zelam krasny dnik, a nepopiste toho velmi vela, lebo kym to precitam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dobre raaaanko..aj ja stale lenosim, sice som uz mala byt 20 min v praci.. :grinning: ..ale co, dnes je uz v podstate volny den, nikoho tam niet, tak parada....ako sme sa vyspinkali??........ja som sa v noci zobudila nato, ze ma priserne boli hlava, no hroza!!...a najlepsie na to je to, ze asi teno mesiac ani nedostanem, som si teraz merala teplotu a 37,05.. :grinning: ....ale ake by to bolo bezz bolesti, nervov, mmmmmmm...
22. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu donna, to mas nejaku vysokansku teplotu... :confused:
22. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no a mrcha nikde!!......ja to uz radsej riesit nebudem...ja som pripad sam o sebe.. :sunglasses:
22. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to nejake divne... ale mozno ze si mala aj predovulacne teploty vyssie, tak takato moze byt normalna... ale sila ze ti este ta svinucha cervena nedorazila... sa jej riadne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem od vas.... ranajocky pripravit a tak...ahojte
22. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..evulik no vcera poobede som mala ozaj pocit, ze uz sa blizi a opat nic!!....a predovulacne tep som mala okolo 37,3 - 0,4
22. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.pa evulik..a pekny dnik ti prajem :wink:
22. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
22. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojteeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,
22. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeezis baby mna asi dr.....ne........ sorry za vyraz....ved som sa aj vypipala....ale ma seru neschopni ludia.... mozem zacat den porarikom bejlisu (neviem ako sa to pise).. namiesto ranajok?? som uplne ze nasrata.....poraza ma...prepacte...ale musim sa niekomu postazovat.......
22. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baileys tuším a daj si aj ja lúbim mňam také kakauko :slight_smile:
22. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
22. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojteee...ja mam tehu knizku :dizzy_face:
22. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok