• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
..ahojte.....misi co sa deje??
22. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jeeeeej pati.......no skveleeee... :grinning:
22. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donni, nic take, len trosku smutok :frowning2: :sweat_smile:
22. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja uz teda vobec nechapem, co je to za obdobie!!....vsetkym v mojom okoli je uplne na houby!! :angry:
22. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MIska, skoda, ze klesa :unamused:
Donna, no konecne som sa dockala...bola som u dr teraz rano, vysledky krvi v poriadku, vsetko ok, 9.6. idem na ultrazvuk
22. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze baby knizka....to je pekne...blahozelaaaam! a to si ju potom mozes nechat ci sa to odovzdava??
22. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati super :grinning: a to sa odovzdava
22. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pati ked sa nad tym tak zamyslam a citam tu pripady, co sa stali, tak clovek si ozaj nemoze byt nikdy isty, az kym to nema takymto nejakym sposobom potvrdene....noooo, a ty k nim uz patris.....super...teraz si to musis uz len uzivat.. :wink: ....pati a hlavne ziadne stresy!!..to vobec nepomaha...a ako doma, uz lepsie trosicku??
patka, supeeer ze uz mas aj knizku :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
patka, to prezijem co uz, ved svet sa nezruti :sweat_smile: :wink:
miska a ty si dostala mrchu?
22. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna nechcem byt negativna ale skutočnosť je taká, že niekedy ti ani knižka nepomôže :pensive:
22. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka este nie
22. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa no už sa začínam učiť tým vašim grafom :slight_smile:
22. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si ani teplotu nemeriam ani nebudem, nechávam to tak, že niekedy to príde same a ja si počkam, ved na všetko dobré treba čakať :slight_smile:
22. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamrzol mi pc, tak som nemohla pisat
Zusika, kludne si daj....uplne ta chapem, mna tiez vie neskutocne vytocit ludska hlupost a este ked sa spoji s aroganciu...aaaaa....
22. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky, baby...
Donna, no vcera som sa s mm cely den nevidela, a ked som mu volala, tak nedvihal, bo nemohol a vecer sme sa videli az o osmej, a to mu bolo zle, bo cely den nic ani nejedol...ale akoze ok, len on musi dat veci do poriadku, a az potom to bude uplne ok...
inac ja som teraz v tehu nejaka kludna, az na obcasne vykyvy (ako vcera), takze dufam, ze aj babo bude kludne...
22. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patke gratulujem k tehu knizke, hadam sa tieto nase rady postupne rozrastnu :slight_smile:
Misi, mne tiez asi ms dorazi - tak zajtra, v nedelu...no co uz....
Donna, aj ja som si merala vcera a teplota bola az 37,2, ale neviem ci je to ok, alebo normalne, kedze nemeriem....a ani nebudem, to bolo len chvilkove pomatenie :grinning:
Zusika, si mi spravila chut na baileys :slight_smile:
22. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no reivka viem, ze sa to stava, ale ja radsej myslim pozitivne v tychto veciach...kludne si to mozes aj negativnym myslenim privolat!! :unamused: ....
..misi este nezufaj, mozno sa to napravi.. :frowning2:
22. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, na zle ani netreba mysliet, lebo keby sme premyslali nad tym, co vsetko zle sa nam moze stat a prihodit, tak si to nielenze este privolame, ale mozeme stale len premyslat a premyslat....nicomu nezabranime a co sa ma stat sa stane...takze radsej klud, pohoda a pozitivne myslenie :wink:
22. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pati nechaj to trosku odstat, na chlapov dost zabera ignoracia... :wink: ...a potom si zacnu uvedomovat cosi.. :slight_smile:

...baby a ja uz citim tyzden, ze dorazi a stale nic!!!..to je ako na hlavu!!..budem niekde mimo a zrazu sa to spusti??..ved ma porazi!!
22. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka, ani ja sa nechystam merat..ved raz to snad pride...
22. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna...treba nosit vybavu zo sebou... ja som sa uzpoucila :wink:
22. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati blahoželam k tehu knižôčke ... :wink: to je super... a miška mne klesla teplota den pred tym ako som mala dostat a v den očakavanej mrchy mi klesla este rapidnejšie ... prave v ten den som mala ist k dr. ale som sa tak vyplašila že som tam ani nechcela ist, no nakoniec ma sestra presvedčila a zatial to vyzera byť v poho... zasa mi vystupila a teraz dva dni zasa klesa ... neviem čo to znamena ale kym mi tehu testy vychadzaju tak som spokojna... :slight_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69845/nummer=1
22. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som minule povedala MM že ja to dostať nechcem, leze mi to na nervy, nech to dostane radšej on..... a on že dakujem že mi dopraješ ... :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite sa na toto a určite sa zasmejete :grinning: zlepšovač nálady http://www.hej.sk/zabava/obchod/910610/plysove-hracky/chvejici-se-ovecka-shaun/
22. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pozrite na toto http://www.eva-test.sk/pristroj.htm čo vy na to?
22. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda....ako z inej planety...co uz nevymyslia..... :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kde ste vsetky zmizmli??
22. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...haloooooooo..... :frowning2: ...mam otazku, kto mi poradi??
22. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok