Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
29. máj 2009

Ahojte, tehulka sa hlasi 😵

evulik6
29. máj 2009

ahoj pati, ako sa dnes mas? 🙂

zusi, urcite by ti ukazal uz aj teraz keby testnes, teraz robia tie testy tak ze mozes testovat hocikedy pocas dna..ale ked vydrzis, tak zajtra rano testni 😉

pata31
autor
29. máj 2009

ach jaj, dnes je hrozny den...same konflikty, neprijemne spravy...dokelu

zusika
29. máj 2009

ahoj pati..prepac...tak vyzyvam aj tehulky... co uz mate vsetky vikend? minix tu davnio nebola..dohana asi v praci... Evi, mam doma 3 testy..cistivost asi 20... no uvidim ako sa na to budem vecer citim....
ale bude to zajtra zabava....ked rano testne a bude to tak ako chcem... cely den mam byt u nasich...a to proste na mne mama uvidi a neutajim nic.... 😀 nerada by som im takuto vec oznamila pri upratovani a bez mm..
😀

pata31
autor
29. máj 2009

Evulik, nervozna som z prace...nejako sa zacali kopit problemy 😒 jedna pani sa mi tu bola pred chvilkou vyhrazat..ach jaj...az ma picha v podbrusku...rozmyslam, ze poobede pojdem skor domov ci co...

zusika
29. máj 2009

juuuj pati.... musis samu seba presvedcit, ze sa nesmiet nechat tak vytocit... ja ja to uz pomaly ucim....
ved je to v zaujme mimi.... ono musi byt pokojne s tebou... kasli na ludi...pokial ty si s cistym stitom tak nech idu vsetci dokely...a ak nahodou je nieco z toho, co ti ludia vyctaju tvoja chyba...tak vedz ze vsetko sa da vyriesit... chce to iba nadhlad.... povedz si ze zdravie mas iba jedno...... fakt...mam v okoli vela bab v mojom veku co si same sposobili obrovske zdravotne probôemy tym ze sa stresovali pre somariny....a teraz behaju po nemocniciach a operaciach.... to chce iba taky vykricnik pre teba!!! tak si daj pozor a pijaaaaaaaaaankoooooo!!

evulik6
29. máj 2009

patka tak to ma mrzi....ale ako pise zusika, vsetko sa da...neboj sa... hlavne pekne z hlboka dychaj a daj si pauzu 🙂

evulik6
29. máj 2009

zusi, tak to mas pravdu ze by to na tebe mama zbadala ze si daka ina, vyskerena... tak si davaj pozor a neprehanaj to s tym upratovanim..hlavne sa s nicim nenatahuj a neumyvaj okna...to by sa nemalo v tetho 😉

evulik6
29. máj 2009

no idem ja od vas ...idem daco porobit, nahdazt do pracky a pohrat sa s dadom...tak sa majte pekne a krasny vikend zelam, aj ked to pocasie je na figu 😒

zusika
29. máj 2009

tak pa Evik...aj vam pekny vikend! ..no a vidis, tie okna, z toho sa musim vykrutit... 😉

januliatko1985
29. máj 2009

ahojte babenky🙂 je tu niekto?

ja uz som bola na kontrolu u lekara a ukoncil mi marodku,takze zajtra do praace,blee...sa mi strasne nechce,ale co uz 😒

baby,poradite mi? mam nepravidelnu ms.posledna bola 6.5.,ale velmi slabucka len tri dni trvala a od 15dc tak do 17dc som mala ten asi plodny hlien 🙂 aspon si mylsim,ale na 22-23dc ma straasne bolel vajecnik a bolest v podbrusku bola.snzaili sme skoro kazducky den po MS.a chem sa opytat,kedy mam skusit testovat kedze ms mam nepravidelnu??lebo ja som z toho jelen 😖

pata31
autor
29. máj 2009

no baby, snazim sa nemysliet na to..ale aj tak ma to trapi...ale trosku som sa rozptylila, bo ma prisla pozriet jedna znama, sme pokecali, potom dosiel mm, chcel vytlacit nieco, pak prisiel ex svagot, mi doniesol darcek od segry z Belgicka, bo tam bol, takmi poslala nohavicky 😀 😀 tak som jej hned pisala, ze je trubka, ked mi cez pol europy posiela gacky 😝 😀 😀 ale su take vacsie, volnejsie, ze ma nebudu tlacit, bo co mam moje, tak niektore ma uz tlacia...takze aj dobre nakoniec 😀

pata31
autor
29. máj 2009

Ahoj, Janka...a teraz si ktory dc??

januliatko1985
29. máj 2009

pati,teraz som24DC

zusika
29. máj 2009

jani, 1) ma mam vzdy mrchu iba 4 dni...takze trvanie je mozno OK... od 1 DC + cca 12-15 dni OVU.... a potom test tak asi 10 dni po oplodneni...ale urciote aj viac...ved nemozes vedoet ktory ten sex bol ze TEN.... 🙂
takze fakt podla dlzky cyklu.... co si mala predtym... ? tak uz aj 2 dni pre mrchou by sa to vraj dalo zistit...

bibi24
29. máj 2009

Baby ahojte, ja pracujem, nestiham pisat 😒 Vcera so si poupratovala bytik, potom som robila veceru, papali sme a nakoniec som zaspala v obyvacke pri telke 😀 takze som vas nestihla ani pozriet...ale vynimocne ste toho nepopisali az tolko, ako inokedy.
Mne uz bude mrcha koncit, tak huraaa na dalsie snazenie. A idem zmenit gynekologicku, tak mozno pojdem aj na take preventivne vysetrenie, ci je vsetko ok, kedze ja mavam cysty. Aj v stredu idem na uzv, tak potom drzte palce.
Zusi, myslim na teba 😉 nech to pokracuje, ako ma. 🙂

pata31
autor
29. máj 2009

Janka, este asi pockaj do toho 28 dc...ked si mala ovulku okolo 17 dc + 14, tak to mozno az okolo 31 dc...teraz testovat to by bolo este skoro... 😉

januliatko1985
29. máj 2009

zusika,ved to,ze predosly cyklus som mala 49dni a predtym 34dni....a je pravda,ze nemozem vediet,kedy ten sex bol ten co mohlo nastat oplodnenie,ta to si asi budem musiiet pockat na to testovanie,ta co uz...)
a veelmi ti drzim palceky,nech ti to vide 😉

zusika
29. máj 2009

bibi, dakujem.... potrebujem teraz iba vela stastia!! 😉
preco menis lekarku? vazne dovody? ja som tiez raz uz menila...mala som takeho "uchyla" ... a teraz mam zenu a je strasne zlata...no uvidime aka bude ak raz budeme riesit aj vazne veci - ze tehu....ale presla som k nej prave preto, ze pristup k tehulkam je u nich super...maju tam vsetky pristroje a posielaju na vsetky mozne vysetrenia... platim smiesny rocny poplatok (400Sk) - je to sukromna ambulancia a je to dobra volba.. a kusok od prace... 🙂

januliatko1985
29. máj 2009

pati,aj ja osm tak na tym rozmyslala ze najskor az tak buduci tyzden ale az tak na konci tyzdna testnem,ze ci daco z toho bude....ze minimalne pockam tych 28dni plus par dni k tomu.

michalag
29. máj 2009

Ahojte, tak ja az teraz 😝
Maleho som rano zaniesla ku starkej a ja som isla k zubarke, ale chvalabohu to mam za sebou a idem na preventivku az koncom roka 🙂 🙂 🙂 😉
Sami ak vydrzi dnes ostava na skusku u starkej aj na noc a ak nie budem musiet ist za nim ja a prespime tam spolu. Ak to vyjde tak si planujeme spravit krasny vecer s drahym 🙂

Teraz idem robit pernik a trochu upratat, tak potom nakuknem 😉

zusika
29. máj 2009

tak jani..skus az po 28... ja budem testovat na 31DC... 😉
a miska..maly este nespal doma? tak to bude premiera 🙂 nema problem asi s cudzimi ludmi? (nemyslim tym babku) uvidis, mozno ta prekvapi a vy si v manzelom pekne uzijete vecer... 😀

zusika
29. máj 2009

jezis...nespal mimo domu...to je tak ked robim 5 veci naraz... 😀 😀 😀

michalag
29. máj 2009

zusika ja som pochopila 😉 ... cez den uz u starkej spinkal ale vecer este nie .... a praveze sa cudzich hambi 😅 😝

evulik6
29. máj 2009

ahojte...
januliatko ty si mala mrchu 6.5.??? aj ja... 😀 no a ta ovu mohla byt aj 15-17dc alebo aj ten dalsi termin co si pisala.. neviem aku dlhu LF mavas...zalezi od toho...vacsinou je od tych 14 do 16 tusim...ja mavam 13na 14ty den dostavam mrchu...

teuflerin
29. máj 2009

no ahojte babulky tak som tu uz aj ja, akurat som dosla z brigady, bola som umyvat ona na dome, skoro ma porazilo.c.elkom kosa a ona ze chce okna umyvat 😖 ale tak co uz..apson som si zarobila...ale vidim ze tu nikoho neni????

michalag
29. máj 2009

Ahoj evi 🙂
co dnes planujete robit?

pata31
autor
29. máj 2009

ahojte, Teu, ja som tu, ale nic sa mi nechce, som nejaka otapena...rozmyslam nad tym skorsim odchodom domov... 🙄
fajne, ze si chodis privyrabat 😉 nasi chodia pratat byt Japoncovi a Nemcovi...a to uz peknych par rokov, a to mi z toho nasi financovali vysku, aj auto kupili...takze super 😵

evulik6
29. máj 2009

ahoj miska...neviem co budeme robit... uvidime ked sa maly zobudi 🙂 a vy ? zubara mas uz konecne za sebou co? maly je este u babky?

teuflerin
29. máj 2009

no presne tak pata ja som si uz nasetrila na dve dovolenky, peniazky mi nechybaju a popri vyske je to akurat kedze mam denne studium..som spokojna..velmi.....

a ten tvoj skory odchod domov?hmmm.....tak to by osm aj ja nad tym uvazovala kebyze som v robote:D....tak utekaj ak mozes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre