• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
..reivka pre kazdeho vyjde....nadej umiera posledna... :wink:
3. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, tak..takze uuuusmev ladies!!!
3. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no baby...uz nicomu nerozumiem...testla som a ta slabunka ciarka tam stale je, ale netmavne!!..tak to som teda veeelmi zvedava, co povedia testy z krvi..
3. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja sa pre zmenu testujem už 6. deň na ovu a stále nič, nechápem, veď dnes mám 16. deň cyklu. je to normálne?
3. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoj andzi....myslim, ze sa moze stat, ze sa ti ovu posunula, al mozes mat anovulak... :confounded: ...to som pocula, skusenosti s tym zatial nemam...podla mna sa ti ovu len posunula... :wink:
3. jún 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby... :slight_smile:
3. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna, ty si sama zahada.... som zvedeva na zajtra...rano?
andzi..tebe veru neporadim, nemam skusenost....
3. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zusi ja sa musi asi vzdy vymykat normalu!!!!!.. :angry: :angry: :angry: ...no nic, nechame sa prekvapit..rano budem mat poradu, tak hned po nej volam...fuuu...
..ahoj fly...ako sa dari??
3. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi stva sa že zena ma anovulačny cyklus cize ku uvolneniu vajicka nedojde...alebo máš posunutu ovulku a tym padom by si mala dostat aj ms neskor...
3. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly...ty sa tusim zapajas len do odbornych tem :slight_smile: ako sa dari?
3. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reivka, tak to mi je luto, co sa ti stalo :frowning2: ...moja segra potratila v 5.mesiaci jej druhe...ale potom este dve zdrave deticky porodila :wink: takze drzim palceky, aby sa zadarilo tiez! :dizzy_face:
Donna, tak to mas ozaj zvlastne...to som aj ja zvedava, co ti povedia podla krvi...

kupila som si zazvor.caj v lekarni, tak ho dnes vyskusam, som zvedava...ale lizatka ani nic podobneho nemali :angry: musim skusit aj ine lekarne...
3. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reivka, ano, myslela som tento mesiac...takze sa pustas do snazenia, ze? :slight_smile: drzime palce :wink:
Donna, fuuuha, tak ty si naozaj zahada :slight_smile: aj ja som zvedava na tie tvoje testy, dobre si spravila, ze si isla k dr. Aspon budes vediet, ze co to je a na com si. :wink:
Andzi, ja som mala minuly cyklus ovu na 18. den, na 16DC som este nemala ziaden pasik, az na 17. den aj to slaby...tiez som uz myslela, ze ovu ani nemam...a bola :wink:
3. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zusika vidíš ja vždy píšem na odborné témy ale aj na ostatné :grinning: donna celkom ok. až nato ze od vcera mam po sexiku hnedy vytok...a aj dnes sa to objavilo a aj podbrusko boli aj kríže.. :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja by som bola rada, keby sme aj všetky tento mesiac už otehu, ved ked to chceme tak my by sme mohli a nie take čo to nechcu, nie?
teraz som doma a pozeram či ste niečo popisali, inak dakujem vam za to, že mi prajete
večer ideme s mm na koncert Alexandrovcov, už sa teším :slight_smile:
3. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, pekny vecer prajem, som dnes nejaka unavena, uz sa tesim domov...
Reivka, aj nasi idu na Alexandrovcov, sla by som aj ja.. :sweat_smile:
3. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pod pati
3. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babule tak som tu aj ja..cely den som od siedmej bola pri malej tak som taka vystavena..ale sexik sme si s drahym este dali:D a to ma uplne odrovnalo:D
3. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee baby :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky..jako sa mate, jedine ste tu
3. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau miska,teu..ako sa mate?co porabate?ja som akurat dovarila segedinsky gulas a chystam sa zehlit :unamused:
3. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nopekne..ja mam zajtra skusku tak som strasne zvedava, ako to doúpadne, a dokonca aj vysledky z tej minulej ak si pamatate, no a som strasne unavena z malej, atk pojdem do postele za chvilku
3. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky teu silno :wink:
3. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teu, aj ja zajtra drzim palce :wink:
My sme si akurat dovarili halusky s kapustou a malemu so syrom a uz mozeme len vegetit :slight_smile: .... a mnaaaaam segedin, ten ja lubim :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja pustit do toho zehlenia,tak majte sa krasne..dobru nocku prajem..zajtra papapa :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj januliatko....no a segedin aj ja milujem..ale co..ja osm dnes dala nalozit masko na svieckovu:D na nedelu..mnam
3. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz idem ahojte....zajtra...dam vedeit ako som dopadla..donna drzim palceky aby si bola tehulka..mylsim na teba
3. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dnes som mala opat trosku narocny den babulky, uz lezim v posteli....som veeeelmo zvedava na zajtra, ale asi viem, ako to dopadne..no neva...tak vam vsetkym prajem dobru nocku a sladke snicky.. :slight_smile:

..teu drzim paste na zajtra.. :wink:
3. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dlho som tu nebola. Dnes som bola u doky a dostala som tehu knižku :grinning: Som veľmi rada ale na druhej strane sa strašne bojím lebo som v 6tt a srdiečko este nevidela :frowning2: bojim sa baby
4. jún 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janurka..silno ti drzim paste, nech je vsetko v poriadku....a podla mna, keby nieco nebolo v poriadku, tak ti tehu knizku neda...nie??...to je moj nazor...tak sa radsej zbytocne nestresuj, to vobec neprospieva..
4. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok