Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
4. jún 2009

ahoj janurka... o 7.26 pises ze dnes si bola..to o 6.-tej ci kedy si uz stihla doky?? a uz aj matersku knizku mas v 7tt? no blahozelaaaam!!!

zusika
4. jún 2009

a jasne, ziadny stres!!!! aj ked mna vcera dost bolelo podbrusko..tiez som sa zlakla...ale snad to bude oki....
Tak neboooj!!!

janurka
4. jún 2009

ano tak skoro od 7:00 ordinuje ale bola som tam už od pol 7 tak som isla hned prva 🙂 tak to mam aj blizko domov tak som to zmakla tak skoro 😀 a dakujem za podporu babulky

donna11
4. jún 2009

..janurka tak to mas fajn, aspon nemusis hodiny cakat....ja prezmenu cakam, kym sa k lekarke konecne dovolam, kvoli vysledkom...ale asi mi to najskor dvihne az okolo 11h - kym bude mat ordinacne pre neobjednane pacientky.. 😠 ....boze az ma brucho z toho cakania boli... 😒
..ahoooj zusi.....vraj podbrusko boli z toho, ze sa maternica roztahuje...tak sa nemas coho bat.. 😉

pata31
autor
4. jún 2009

Ahojte, babulky 🙂
Janurka, aj ja si myslim, ze by ti nedala tehu knizku, keby nebolo vsetko ok...mne ju dali az koncom 9tt, ked uz boli aj vysledky krvicky...
dnes som nejaka unavena a to je este len rano 🙄 by som spala aj cely den...a vcera to bolo tiez odveci vecer, som upiekla kolac jahodkovy, spravila som si veceru a som bola hotova..aj v podbrusku ma pichalo, tak som si lahla k telke a po chvili spala 😉 😀
Evulik, ako vylet?

teuflerin
4. jún 2009

ahpjte baublky, tak ja som na nete robime tu skusku,..mysliete na mna..ahojte...tesim sa co bude donna mat ahojte

donna11
4. jún 2009

..teu silno, silno drzim vsetko co sa daaaa.. 😉 ..ale ty si sikula, zvladnes to lavou zadnou.. 🙂

zusika
4. jún 2009

drzim palce!!! teu!! 🙂
donna dakujem...asi mas pravdu...ale to vsetko sa mi zda tak skoro..ze by sa roztahovala maternica..fakt sa stale citim... a vzdy vecer ked pridem domov.... a inak baby...vy tu spominate tie prsia...a ja nic... ziadne prejavy - ani pnutie, citim sa dobre - nie je mi zle, jest mi chuti - az moc 😀 len to brusko....... janurka ty si na tom ako?

donna11
4. jún 2009

..zusi kazdy organizmus je iny, kadzy inak reaguje na zmeny.....mna napr bolia len bradavky a brutal!!...ale to zase nemusi suvisiet s tehu.. 😲 😉 ..

pata31
autor
4. jún 2009

Zusika, mna prve dni, tyzdne strasne pichalo v podbrusku, som obcas ani chodit nemohla alebo ist po schodoch...potom sa to trosku ukludnilo, teraz ma len obcas popichuje...takze nemaj obavy, je to normalne...a prsia mam jak dva kamene, bolia ma dost pri dotyku, o bradavkach ani nehovorim, ake citlive...a spat na bruchu nemozem od prveho dna najma kvoli tomu..co je moja najoblubenejsia poloha... 😔 😅
Teu, drzim aj ja palceky!!! 😵

pata31
autor
4. jún 2009

inac to ta picha, ked sa natahuju upony, co drzia maternicu 😉 kedze sa ozaj zvacsuje.. 😵

januliatko1985
4. jún 2009

ahojte babulky 🙂 vdim,ze ste toho od ranan dost popisali...
janurka,blahozelam ku knizocke a neboj sa ,nabuduce tam srdiecko urcite uvidis 😉
donna,tak som velmi zvedava na tie tvoje vysledky,drzim palce nech si tehu 🙂

baby,mna od vcera boli brusko aj mam take nafuknute,neviem co to 😒 ....inac,moja teplotka sa pohybuje uz piaty den na 36,8 a 36,9,to je dobre nie?uvidime jak dlho sa tam hore bude drzat...

zusika
4. jún 2009

vdaka za info baby...tak som pokojnejsia....inak aj ja najradsej spim na bruchu ale som citala ze hlavne na zaciatku by sa nemalo...kvoli tomu ukladaniu sa toho "maleho cuda"... tak sa snazim na boku a davam si na bok este aj taku malu podusku, aby som sa "neprevalila"... 😵

michalag
4. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,,

januliatko1985
4. jún 2009

cau miska 🙂

suzi81
4. jún 2009

Ahojte baby, aj my sa snazime od aprila, mozem sa pridat?

zusika
4. jún 2009

ahojte janka, miska...

januliatko1985
4. jún 2009

vitaj suzi...jasne,ze sa mozes pridat 🙂

michalag
4. jún 2009

suzi, jasne ze mozes, vitaj medzi nami 😉 🙂

reivka
4. jún 2009

ahojteeeee

januliatko1985
4. jún 2009

miska,uz bola ovu ci nie?

zusika
4. jún 2009

ahoj suzi!! nova snazilka... mile.... je to tu nakazlive...takze si si dobre vybrala.... 😉
reivka ahoj....
donna no este nic nevies, ved je 10 prec!! uz som zvedavaaaa.... drzim palce!!!

michalag
4. jún 2009

jani, vyzera to ze dnes kedze teplota sa drzi ..... idem naobed skusit ovu test, tak drzte palce aby bol pozitivny 😉

pata31
autor
4. jún 2009

Ahojte, vsetky stare zavislacky, a vitam aj novu 😉 😀 😀
Zusika, ja spavam oblozena vankusmi, jeden medzi kolenami a druhy na hrudi...a este mam aj ten tehu vankus, ale ked ho pouzivam, tak potom lezim celu noc v nezmenenej polohe, a to tiez nie je moc dobre... 😅
Jani, takze ty uz mas po ovulke, ze mas take teplotky? kolko dpo?
Suzi a si brala aj hak?

michalag
4. jún 2009

jani, tak to uz mas asi po ovu, ci nie?

januliatko1985
4. jún 2009

ano mam po ovu,ved aj ma vtedy tak strasne bolel vajecnik asi tri dni...a hned po tom mi zacala stupat teplota z 36,3 na 36,6 a vyssie drzi sa vzdy a najnizsia teplota bola 23DC a potom uz len stupala....takze kedy by som potom mala dostat alebo radsej nedostat mrchu??

januliatko1985
4. jún 2009

pati,ak to dobre ratam tak 7DPO

januliatko1985
4. jún 2009

a kde mame evulik?uz by tu dnes mala byt nie?

suzi81
4. jún 2009

Mala by som na vas jednu otazku, kedy by ste mi odporucili test, ked potencialne oplodnenie mohlo prebehnut pred 11 dnami. Myslite, ze by uz mohol byt nejaky pasik aj pred ocakavanou menstruaciou?

zusika
4. jún 2009

no pati...to som sa ta chcela na ten vankus aj spytat...myslis, ze dobra vec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre