Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

suzi81
4. jún 2009

HAK som brala, ale asi pred 5 rokmi, potom uz nie, mali sme len prirodzenu antikoncepciu.

michalag
4. jún 2009

suzi, tak testik je najlepsie robit na 14DPO alebo po vynechani, ale je mozne ze na 12-13DPO by ti uz mohlo nieco ukazat 🙂 ...... a mas aj nejake priznaky?

suzi81
4. jún 2009

Ani nemam, akurat co mi bolo zvlastne, ze zhruba na 5 den som mala taky hnedy vytok a dost mi v ten den bolo zle a na druhy den uz nic a ked som si v ten den po tom vytoku merala teplotu tak som mala 36,6 a ostatne dni mi to kolise 36,8 a 36,9, cize predpokladam ze to mohol byt ten implantacny pokles. Dnes ma vsak neboli brucho a prsia mam sice citlive ale to mavam kazdy cyklus.

pata31
autor
4. jún 2009

Zusika, no ten vankus je urcite dobra vec, aj ked ho asi viac vyuzijem, az ked budem mat vacsie brusko...akurat mi trochu vadia tie gulicky v tom, lebo to su polystyrenove a to susti cely vankus, ked s nim pohnem...a musela som aj vysypat trochu z neho tie gulicky, bo ich tam bolo fest vela a bol taky velky, teraz uz ok...a pre babatko bude urcite super, bo ked sa da do podkovicky, tak sa tam moze ulozit pekne 😵

zusika
4. jún 2009

suzi...ja by som pockala do mrchy, netreba nic uponahlat..nemusi ti to ukazat presne... ale tak mozno uz dva dni pred mrchou by ti mohli citzlive testy ukazat nieco... trpezlivooost! 🙂 inak, aj ja som citila dost bolest asi tyzden po teoretickom pocati...ale som tomu nevenovala pozornost....no a o dva tyzdne na to...to uz bolo jasne.. 😀

suzi81
4. jún 2009

Ach to cakanie, ci to vyslo alebo nie je hrozne. Ja si aj stale opakujem, ze klud, vsak o nic nejde, nezadarilo sa teraz zadari sa neskor (dufam), ale ja som ten typ co by mal najradsej vsetko hned. Vy ste ako na tom, viete byt trpezlive? A ak ano ako urobit aby som na to stale nemyslela?

zusika
4. jún 2009

suzi...chce to asi zabavit sa niecim inym.... 🙂 ja som to tiez takmer nevydrzala a potom som to zase chcela oddialit lebo som sa bala vysledku.... 🙂

januliatko1985
4. jún 2009

zusika...tak mna od vcera boli podbrusko,ale da sa to vydrzat a som tak 6-7DPO,to moze byt to uhniezdovanie vsak.....aj teraz som citlaa jedn clanok ,ze uhniezdovanie moze vyvolat bolest v podbrusku...hmmm

januliatko1985
4. jún 2009

odkedy sa snazime o mimi,a v prvy mesiac to nevyslo tak terz ten druhy som si zacal vsimat vsetko co sa deje s mojim telom pocas cyklu a je to super ake su to zmeny,nikdy som si to nevsimala az tak velmi,a dufam,ze to pomoze tomu aby sme dosiahli nas vytuzeny ciel..mimco

zusika
4. jún 2009

no ak to moje bolo ono...tak to bolelo ze straaaasne.... asi v takom case ako teba..... takze silno drzim palce!!!!
ja som sa na to az zobudila....

michalag
4. jún 2009

suzi, tak ja som presne takak ista, ze najlepsie vsetko vediet hned, ale treba sa niecim zamestnat a prestat na to mysliet aj ked nie vzdy sa to da 😅

januliatko1985
4. jún 2009

pati,to je dobre,kto by si uz zobral chlapa na opatrovanie....a takeho.heh...sranda je to 😀

michalag
4. jún 2009

no ja by som mu nezverila moje dieta aj keby bol posledny opatrovatel na svete 😅 🤐

zusika
4. jún 2009

miska...o jooooj....ja sa budem bat nechat svoje dieta u svokri a nie este to co si poslala 😀 ale to bola mozno iba prca...

bibi24
4. jún 2009

ahojte 🙂 vitam novu snazilku a zdravim vsetky stare 🙂
Miska, ako ten ovu test?
Donna a ty vysledky, uz vies?
januliatko, tak drzim palce, myslim, ze by to mohlo byt ono 😉

reivka
4. jún 2009

dokelu sak vyzera ako fest pedofil 😕

januliatko1985
4. jún 2009

ahoj bibi 🙂
kde mame donnu,uz by mala vedeit tie vysledky..... 😉

pata31
autor
4. jún 2009

mozno keby si tam dal fotku s detmi, ako ich opatruje, ale na tej ozaj vyzera ako uchyl 😀 😀

reivka
4. jún 2009

inak všetky čo sú tehu dokážu hovoriť ako majú byť ostatné trpezlivé, ale same by neboli 🤐

reivka
4. jún 2009

ja som zvedava na evulik, uz mala termin ocakavanej mrchy, tak coooo? 🙂

evulik6
4. jún 2009

ahojteeee 🙂
tak co je nove? vsetko zameskane som necitala...

ale vitam novu clenku 😉
podla mna budes tehu, kedze si mala aj ten vytok to je jasne ...byva to pri IP tak silno drzim palce aby som sa nemylila...a co sa tyka testov...je to s nimi vselijake, ale den pred mrchou by ti isto malo ukazat ciarocku, aspon myslim...kamoske ju ukzalo...

donni, drzim palce aby to bolo ok...

no a co sa tyka mna, tak ja som mrchu dostala v utorok vecer...takze teho nie som, a asi sme to so snazenim uz uzavreli... 😒 ach...no co uz narobime, ved som este mlada, hadam sa nam to neskor podari....

reivka, mrzi ma co sa ti prihodilo a drzim palce aby si bola cim skor teho a aby ti to dobre dopadlo... viem ake je to tazke, ja som tiez prisla o babo, sice na zaciatku ale je to hrozne tak ci tak... drzim palce...aj vsetkym ostatnym 😉

evulik6
4. jún 2009

jeeej baby....v skolke maju deticky program, tancuju, spievaju, ake to je krasne...uz sa tesim ako bude aj moj take nieco nacvicovat... 🙂

januliatko1985
4. jún 2009

ahoj evi...to je mi luto ze ti dosla.....a ako bolo na vylete? 🙂

michalag
4. jún 2009

Ahoj evi, to ma mrzi ze mrcha dosla ☹ .... svinucha jedna 😠

donna, tak co este nevies vysledky?

pata31
autor
4. jún 2009

Ahoj, Evulik, tak skoda, ze dosla mrchana.. 😒 ale mas pravdu, si mlada, urcite sa vam este podari zamiest babenko 😉

evulik6
4. jún 2009

babulky dakujem...ja som s tym bola vyrovnana ze pride, takze pohoda... aj ked ma to trosku mrzi ze nebude maly uzlicek, ale tak snad nam ho ten ujo hore este niekedy dopraje 😉

na vylete bolo fantastickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂
ta zoo je asi 5krat vacsia ako nasa bojnicka, je tam ovela viac zvieratiek ako u nas, aj tulene tam plavali, bolo tam fakt nadhrene...
do ocenaria sme ani nesli, bo kym sme obehli celu zoo bolo uz aj dost hodin a to ocenarium ze je taky trojhodinovy program tak tam vyrazime niekedy nabuduce...este je vedla zoo aj nejaky detsky park so samymi atrakciami....ale tam sme tiez nesli, nas je este aj tak malicky, takze tam az ked trosku vyrastie nech si to moze vsetko vychutnat do sytosti... 😉
pocasie sme mali priam fantasticke, slniecko svietilo.... krasne bolo...tu bolo ako vcera? dnes je nejako chladno...

reivka
4. jún 2009

evulik dakujem
inak prečo sa nesnažite do septembra?

januliatko1985
4. jún 2009

evulik,to je super tip ist do zoo,lebo my sa chystame o dva tyzdne na cely vikend do budapesti tak poviem mm,ze tam musime zajst.....tu bolo vcera aj celkom teplo len prsalo aj burka bola u nas,brrrr,hnusne bolo 😒

januliatko1985
4. jún 2009

a kdeze mame minix?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre