Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
11. aug 2009

cafte, no co porabate? u nas prsi od rana...ale lepsie ako keby malo byt 30stupnov 😉

evulik6
12. aug 2009

ahojte... 🙂

pata31
autor
12. aug 2009

Ahojte, no nejako nam to tu upada.. 😕

evulik6
12. aug 2009

veru veru patka... ako sa dnes citis?

pata31
autor
12. aug 2009

no lejem do seba vodu, bo mi je kus divne 😅 ani rano mi nechuti jest, tak uz zacinam byt aj hladna, aj mi je divne, tak neviem, co mam robit...
inac babatko ma vcera vecer kopkalo do ruky...to bolo zlate 😵 len skoda, ze uz mm tvrdo spal...inac je to zaujimave, ze ked da on ruku na brucho, tak prestane kopat 😀 dava najavo uz v brusku, ze kto nam bude velit 😝 😀 😀

bibi24
12. aug 2009

Patka, to je mile 😵 s tym kopkanim...
No dnes tu veru asi nikto nie je...

tatranka111
12. aug 2009

ahojte mamičky, snažilky
prišla som vas len pozriet a popriat vela štastia snažilkám aj mamulkám
ja som na tom stale rovnako žiadna ovu, ale teraz ma to až tak velmi netrapi mame velmi tažké obdobie teraz
manželovi (teda buducemu manželovi....zvykli sme sa tak oslovovat kedže už spolu dlhšie žijeme) umrela mama, včera sme ju pochovali ☹ ☹ všetko sa na nas hrnie volali nam z banky, že su tam nejake problemy a mame príst tak nas dnes čaká cesta do Prahy....planovali sme svadbu a tu musíme teraz odložit........dufam, že sa toto obdobie rychlo pominie

michalag
12. aug 2009

Ahoooojte 🙂 ,
tatranka, to ma moc mrzi a od nas uprimnu sustrast ☹ .... snad sa vam coskoro polepsi a uz budete mat len krajsie a krajsie obdobie 😉

evi, veeelmi pekne dakujem za IP 🙂 😵 ... vyzera to tam fakt krasne 😵 🙂 .... skusim nahovorit draheho, aj ked pre nas je to dost daleko ale tak snad by sme to prezili koli malemu oddychu 😝 😀

pata31
autor
12. aug 2009

Tatranka, uprimnu sustrast! 😔
tak sa nam len drz...a napis nam tu niekedy, ci sa vam uz lepsie vodi, hadam to nebude nic vazne v tej banke...tak vela stasticka!

evulik6
12. aug 2009

tatranka, tak to mi je luto...uprimnu sustrast... neboj, urcite bude dobre... aj ked teraz sa ti to mozno nechce verit, ale ved nemoze byt predsa len stale zle... drzim palce a ozvi sa nam niekedy...

patka to je kraaasne... och, keby aj mna mohlo nieco kopkat v brusku...ale u mna to asi tak skoro nehrozi... no co uz, pockam si...

miska, nemas za co...je tam naozaj pekne, ak chces, poslem ti nejake fotky z tadial... myslim si ze aj cena je celkom fajn, na to ze su to Vysoke Tatry...co? My sme aspon nic prijatelnejsie nenasli.. a tisicka za noc na osobu je dooost vela.... Este sme pozerali aj hotel avena... tam je tiez pekne aj pre deti su tam kadejake veci... tak este mrkni aj to.... mavaju tam vikendove balicky... za celkom fajn ceny... tam je aj strava uz zapocitana a aj procedury, zalezi co si vyberies..

evulik6
13. aug 2009

ahojte...dnes tu este nik nie je?

januliatko1985
13. aug 2009

dobre ranko babenky...konecne som sa sem dostala, nejako nebolo casu.....a dakujem za povzbudenia, ja som mala silny tusak , ze tam bude cysta,teraz uz len cakam na ms, zatial nic, no uricte coskoro pride...
tatranka,uprimnu sustrast 😔
co mate nove baby? ja dnes az poobede idem do robotky,takze trosku vegetik a uz sa tesim na volny vikend konecne 😵

pata31
autor
13. aug 2009

cafte, aj ja som uz tu...len som zisitla, ze som sa kus vyrypkala s 3D utz, bo oni tam nerobia popis (som az teraz zistila) a ja som nesla k mojmu dr v utorok na utz, bo sme sa s mojim dr dohodli, ze mu len donesiem spravu z 3D...tak sa musim na utorok zase objednat, len dufam, ze to nebude vadit, ze v podstate uz budem 22, zaciatok 23tt... 😕 😒

januliatko1985
13. aug 2009

pati s ami nechce verit, ze uz si v siestom mesiaci,tak strsne rychlo to leti 😉 posli nam zopar tehu virusikov, pleaaaassssss....
inac moj mm ma kazdy den upokojuje, ze to bude vsetko v poriadku a ze sa babetka dockame, len ja sa aj tak bojim tej cysty, dufam, ze praskne a vysledky tiez budu ok .

janurka
13. aug 2009

ahojte babulky. janulka velmi ti držim palčeky aby vam to čim skôr vyšlo . a važne to rychlo leti ked už je patka v 22tt pana beka. ved este pred nedavnom tam bolo12tt ... no ide to ako voda.. ako sa inak máte? JA DOST hekticky, opäť som s deťmi sestrinymi popri tom sa balim na dovču a do noveho bytu. Takže sem tam mam toho nad hlavu, no musime to predsa zvladnut.

janurka
13. aug 2009

inač posielam aj ja nejaky ten virusik ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉 😉 😉

januliatko1985
13. aug 2009

janurka chytaaaaaaam........ja sa uz tesim na volny vikendik, ideme s mm rodinkou k ich babke a budeme oslavovat meninky a narodeninky asi piatich clenov jeho rodiny a aj moje narodky a meninky, co mam buduci tyzden, bude pecene prasiatko, grilovacka, tak uz sa neskutocne tesima a ma byt k tomu este aj teplo tak paradicka.

janurka
13. aug 2009

no tak super vikendik pred tebou. parada. ja mam teraz v sobotu tiež narodky 😀 sa musim pochváliť 😀 😀 😀
no my to budeme s rodinkou oslavovať až ked sa vrátime s dovči a to bude tiež vo velkom dokopy nas bude 6 členov 😅 ...

janurka
13. aug 2009

6 členov oslavovať som myslela. (lebo som to tam nenapisala a tak divne to vyznelo )

januliatko1985
13. aug 2009

ja mam 21 meniny a 23 narodky 😅

pata31
autor
13. aug 2009

tak posielam aj ja tehu virusik:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

janurka a kam ides na dovcu?

janurka
13. aug 2009

Egypt... Sharm El Sheikh

januliatko1985
13. aug 2009

patka, dakujem a chytaaam 😵 baby mna pred vcerom brutalne bolel ten vajecnik co mam cystu , a v robote k tomu, co pohyb,tak akoby ma niekto tm pichal nozom az do vecera to trvalo, vcera nic a teraz zase ma to zacina boliet,auuuu 😖

pata31
autor
13. aug 2009

jej, super!! takze tepla si uzijete az-az! 🙂 pojdete aj pyramidy pozriet?

tak pozeram, ze sa nam tu roztrhlo vrece s oslavencami! 😵 😵 tak vopred gratulujem! 😀

januliatko1985
13. aug 2009

dakujeeem🙂

janurka
13. aug 2009

dakujem pati aj ja. ano tepla si užijeme no pyramidky necham radšej na pokoji nebudem to radšej ryskovať. Boli sme v Egypte už pred dvoma rokmi to sme šli do Luxoru a na gyftun a bolo to nadherne, no v tehotenstve sa neodvažim ist do tej horucej puste. predsa budem na plaži pri vodičke...

pata31
autor
13. aug 2009

nemate zac 😉
Janurka, no jasne, radsej neriskovat do toho tepla...ale si aj tak davaj pozor na opalovanie..radsej len v tieni...

Januliatko, to ta ma tak boliet? ja s tym nemam nastastie skusenosti...

januliatko1985
13. aug 2009

pati, je to uz ai dost velke, tak preto to boli, aj kamoska mala to iste a tiez ju to obcas bolelo ale nie stale, mna az teraz zacalo, cely cyklus nic, asi sa mi to len teraz vytvorilo

pata31
autor
13. aug 2009

tak to je hnus... 😖

janurka
13. aug 2009

oj chuda januliatko... neviete mi povedať žienky či môžem dať ročnemu drobcovi špenatovy privarok ked je tam aj trochu cesnuku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre