• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
uz su tam :wink:
21. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskaaaaaa, sak je ovela silnejsia ako predtym, ty si 100% tehulka, blahozelam tiii:slight_smile:))) kraaaasne ciarocky :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, dakujem, dufam ze aj ty sa dozvies o 6 dni ze si tehulka, velmi ti to zelam :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti miska, tak ma vcera dr tym prekvapil, ked to povedal, ze mi skoro oci vypadli, no uvidime
21. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy tam mas ist, aby som vedela kedy mam na teba mysliet
21. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ak nedostanem tak buduci stvrtok , to budu dovtedy nervy.....a nevies nahodou aky ma byt krcok pred ms a ked si tehotna?
21. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paradne ciarocky :dizzy_face:
uz som naspat z stk, nakoniec tam ostane manzel...ale mi normalne zle prislo, jak ma viezol cez mesto naspat do roboty...kopu aut, musel stale brzdit a pridavat :rolling_eyes:
Janka a testik si neskusala?
21. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, supeeer :wink: :wink: Tesim sa spolu s tebou!!!

Jani, krcok pred ms by mal byt uzavrety a taky aj pocas tehu.
21. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, krcok pred mrchou by mal makknut a skracovat sa (tazsie na neho dotiahnes) a ak si tehu, tak by mal byt tvrdy (lahko na neho dotiahnes) .... jeeej tak to budem drzat siiilnooo palce vo stvrtok :wink:
21. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked som bola pri dr vtedy ked mi dal vyvolavacku kazal mi merat bt od zaciatku cyklu, kedze ms stale neprichadzala tak som pre istotu merala kazde rano a poslednych 5dni mam od 36,9 do 37,1, co za posledne tri mesiace co som merala, som taku teplotu nemala....ja mozne , ze to od tej vyvolavacky je vyssia?ja tomu uz vobec, ale vobec nerozumiem :confounded:
21. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v priebehu min tyzdna a aj tento som ho mala tvrdy, ale uz tri dni som nekontrolovala, ale dnes uz musim zase
21. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, myslim si ze by Bt nebola taka vysoka, keby mala dojst mrcha by naopak klesala, aj dnes si mala takuto vysoku? Lebo ak ano a bude to tak aj do stvrtka tak pravdepodobne si tehulka ... ale nechcem ti davat falosne nadeje
21. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bola 36,9, celkom dobra nie
21. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, to je dost vysoka :wink: :slight_smile: :dizzy_face: a kolky DC si uz?
21. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa nepytaj miska 70dc :angry: uz som aj sem tam spinila, aj to len raz do dna za tyzden, ale absolut nic viac nic, je to somnou viac nez zaaaahadneeee
21. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, tak to uz je teda poriadne dlhy cyklus :confused: .... a neskusala si teraz test, ze ci nahodou?
21. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A od ovulky je to kolko Jani? Hej, dost vysoka...este skontroluj ten krcok. Ja ho mam tiez tvrdy a ms nikde, som 33dc, taky som este nemala, ale asi len 12 dpo. Test negativny. :unamused:
21. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati,testik nerobim, pockam tych 7dni a uvidim coi dr povie,nechem sa zbytocne rozculi t ak tam ciarky nebudu
21. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ovulka no nemam potuchy uz teraz vobec, ms ma nepravidelnu a ziadne extra bolesti a hlieny som nezbadala, ale teraz mam tie teplotky take, ze akoby prave prebehla ovu, no fakt sa neviem z toho vysomarit :sweat_smile: a ty si kedy testovala?dnes?
21. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jani teda, ty si cela zahada :grinning: Ale budeme na teba mysliet, ze co a ako. Ani sa neviem k tomu vyjadrit, lebo fakt netusim, co to znamena.
Jani, testovala som vcera a dnes.
21. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, mozno je estre skoro, urcite skus o dva dni ak nedostane s ms
21. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta kde ste cely den? co ste robili? ja som bola v praci teraz som sa vratila a zatial ms nikde :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...dnes som tu prvaa :grinning:
Janka...tak super, len tak dalej!!! :dizzy_face:
22. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, asi ntu nik nie je cooo? :sunglasses:
22. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som tretia...:D:D:D

no ja som dnes mala rusny den...boli sme na navsteve, a zajtra ideme na dalsiu...ideme pozriet sesterku a jej family, a neviem ci sa vratim, mozno tam ostatnem nejake dva dnicky...uvidime... ale potom sa vam ozvem... tak sa majte a jani drzim palceky...

miska, tebe gratulujem k ciarockam aj ked som ich nestihla... super...len tak dalej... potom napis, ako si to manzovi povedala a reakcia atd... som zvedava :D tesim sa...papik
22. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ahojte, asi tu nikto nie je, ale nevadi, napisem vam aspon. Opat som ms dostala :frowning2: takze ziadne tehotenstvo sa nekona. :cry:
23. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
bibi, ta hnusna mrcha ... to ma velmi mrzi ze zase prisla :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...som prvaaaa?prajem vam dobre ranko.
bibi, to ma mrzi, ze zase prisla :slight_smile: :frowning2: :unamused: :angry: :confounded:
24. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a ty ako uz si to oznamila mm? :dizzy_face:
24. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

bibi, este nebol cas, lebo drahy musel odist cez vikend, tak tento tyzden uz urcite ... maly by mal ist v piatok ku starkej az do soboty, takze uz sme si naplanovali nejaku peknu veceru, tak snad najneskor tam mu to poviem :wink: :slight_smile:

bibi a ty ako??? Dufam ze este mrcha nedorazila
24. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok