Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
24. aug 2009

Ahojte...
Bibi, tak to je skoda 😖 ...no hadam vam to uz vyjde na dalsi cyklus 😉
Miska a co si si zrusila, ze si tehu v pase? Inac az teraz som si vsimla, ze tvoj Samko sa narodil v ten isty den, ako ja 😕 😀
inac ja som mala vcelku blby vikend...manzel niekde doma! stratil penazenku s dokladmi a 40eur...sme hladali cely vikend a sme nenasli 😢 tak si musi ist dat spravit novy obciansky a vodicak..a to stoji dokopy 40eur pri strate 😖 😢 😢 navyse mi aj segra pokazila sijaci stroj, ale ten je aspon v zaruke, tak hadam nebudem nic platit..resp.sestra nebude 😠

pata31
autor
24. aug 2009

joj, baby, ja mam take nervy...chuda moje dieta...mi to da potom pocitit, ked uz bude na svete 😔
inac zacinam verit, ze je manzel urieknuty alebo nieco podobne, pretoze ma vecne problemy s peniazmi...nepoznate niekoho, kto robi odrieknutie? 😕 😅

bibi24
24. aug 2009

Miska, uz som to pisala vcera, bohuzial prisla 😒

januliatko1985
24. aug 2009

pati, ja mam zase takeho brata, co furt nieco niekam polozi a potom to pol dna hlada cela rodina,su to kluce od auta, mobil a doklady, robime si z toho uz prcu, a ked odchadza od nas tak sa ho pytam, ze ci ma vsetko este ho musim aj skontrolovat a to uz mu taha na 30tku 😀 najlepsie bolo ked dakde dal 17tis sk, tak to aj jeho siel slak trafit, to boly nervy, nakoniec to mal v sufliku 😅

pata31
autor
24. aug 2009

no my sme ozaj prehladali cely dom a nic...tak asi tam niekde mame ciernu dieru...a mm sa stale stracaju ponozky, tak to bude diera, ktora len na neho posobi 😀
a ako Januliatko? mrcha hadam nedosla... 😕

januliatko1985
24. aug 2009

bibi, a ty si nemrias bt?

januliatko1985
24. aug 2009

pati, nedosla nedosla 🙂 a ani nemam pocit, zeby mala prist,sem tam ma zaboli brusko ale nie tak mrchovsky ako niekedy a teplota stale hore,nechapem, som citala ale, ze vyvolavacka moze sposobit zvysenie bt ale asi len na takych 10dni ked posobi a ja som dnes 15 dni po nej a stale sa mi drzi okolo 37 😕 predvcerom v robote sa mi z nicoho nic zahmlilo pred ocami, pocula som tak tlmene, prislo zle, ale len tak na sekundu a potom nic, a vcera to iste, neviem , comu to mam pripisovat, uz si vsimam fakt vsetko, co moze suvisiet z tehu, ale to asi preto, ze to veeeeelmi chceme 😉

januliatko1985
24. aug 2009

a ziadne ine priznaky nemam okrem naliatch prs, a chodim casto na toaletu, ale to mozem pripisovat aj tomu ze vela pijem v poslednej dobe, lebo som zacala aj cvicit.....a test negat, ale testom nemozem na 100% verit 😒

pata31
autor
24. aug 2009

Jani, tak super, vyzera to nadejne...som zvedava, co ti zajtra povie dr!! 😕 😵

januliatko1985
24. aug 2009

pati, no zajtra nie, az vo stvrtok,to je tak dlhooooo pre mna 😠

januliatko1985
24. aug 2009

sa idem naranajkovat, uz som od 7.30 hore a dala som si len kavicku na lacno, to neni dobre, dam si udenaca mnam, mam velku chut na rybky, posledny tyzden som kazducky den musela mat nejaku, aj zavinaca aj grilovanu,mnam....zeby tehu chute? 😅

pata31
autor
24. aug 2009

a preco som si myslela, ze v utorok? 😕
takze rybky? tak to aj ja som mala zo zaciatku take chute 😉 😀 😝 a hlavne kysle!

januliatko1985
24. aug 2009

hej a pri zavinacoch je taka fajna kysla kapusta ci calamada,neviem co toje ,to m istrasne chuti s chlebikom....uz som spraskala celeho udenaca, som full.

pata31
autor
24. aug 2009

😵 hej, to aj mne chuti ta kapusta... 😀 len mne byva tazko po tych rybach...ale nejako to musim pretrpiet bo v rybkach su tie mastne omega kyseliny a tie su dolezite pre vyvoj mozgu malej... 😉

pata31
autor
24. aug 2009

manzel nasiel dokladyyyyyyyyyyyyyy....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...vypadli mu vonku pri lavicke a jak prsalo, tak bola ta penazenka cela zablatenaaa....no este ze isiel po rodny list domov, ze nestihol nove vybavit 😎 no ale ma pripravil asi o rok zivota tym stresom! 😠

michalag
24. aug 2009

patka, supeeer ze sa nakoniec nasli 🙂 😵

bibi, prepac ja som myslela janku 😅

jani, parada, tak snad uz ani nepride 🙂 🙂 🙂 😉

pata31
autor
24. aug 2009

Miska, dnes si nerobila testik?

michalag
24. aug 2009

patka, robila som vcera 😉

pata31
autor
24. aug 2009

takze bola dialnica? 🙂

michalag
24. aug 2009

este nie je taka ako kontrolna, ale hlavne je ze neslabne 🙂

pata31
autor
24. aug 2009

a preco to mas zmazane v albume aj v pase? 😕

michalag
24. aug 2009

baby, viete ake je to tazke tajit pred drahym 😅 ... najracsej by som mu to povedala hned ale ked ja mu to chcem povedat tak pekne romanticky a nie ako nejaku vec ktora je normalna

michalag
24. aug 2009

akurat ich tam idem dat 😉

pata31
autor
24. aug 2009

Miska, no to ti verim, ze je to tazke tajit...sak ja ked som to zistila, tak som sa len usmievala...az mu to bolo podozrive 😝 😀 😀 😀
a kedy chystas romantiku???
ale super, ze silneje...a kedy planujes ist k dr?

michalag
24. aug 2009

tak v piatok planujeme ist na veceru a tam by som mu to chcela povedat a k Dr. by som chcela ist tak 2.9. to by som uz mala byt 5tt+5

pata31
autor
24. aug 2009

tak drzim palce, aby vam vysla ta romanticka vecera! 😵
mne sa dnes nic nechce...asi to bude aj tym pocasim...a mam fest chut na sladke...uz som zjedla kokosino, teraz pucim hrozienka v cokolade 😅 😀

bibi24
24. aug 2009

Jani, no u teba je to dost divne, ze su tehu testy negativne, bo podla toho co pises, vsetko nasvedcuje tomu, ze si v tom 😉 nie? Silno drzim palce, nech ti doktor povie len pozitivne spravy.
Ozaj Jani a tebe ta cysta zmizla, co si mala?

Miska, tesim sa aj za teba. 😉 A obdivujem ta, ze to dokazes tak tajit a chces ho prekvapit. Mile. 😵

bibi24
24. aug 2009

Miska, kraaaaaasne ti silnie palicka 😵

pata31
autor
24. aug 2009

je mi zle z tych sladkosti 😖 😝 som ja ale truba, ze? 😅 😀 😀

januliatko1985
24. aug 2009

bibi, neviem ci ta cysta tam este je,stvrtok mi dr povie na utz ak ms nepride, dufam, ze tam uz nebude.. 😵
miska, take kraaasne palicky, super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre