• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
tomu verim, ze bol stastny sak bude tatinkom :grinning:
no s tym pohlavim to mas komplikovane, asi sa budeme musiet nechat prekvapit, ale o to napinavejsie to bude :dizzy_face:
15. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla mna dievcatko...joj, ale neprehanam to uz s tymi uvahami? asi by som sa mala trosku skludnit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neprehanas, sak to je dovod na radost :wink: neboj, uz je miminko v brusku a uz tam aj ostane celych 9 mesiacov :dizzy_face: hlavne aby bolo zdrave a ty s nim :slight_smile:
15. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik :dizzy_face: a uz mam aj mena, ktore sa mi pacia...dnes som niekde zacula Marko...sa mi to tak zapacilo, lebo manzel je Maros a raz mi hovoril, ze ho tak niekto prezyval...a dievcenske Lilien :dizzy_face: som trubka, ze? :grinning:
15. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilien je nadherne, to sme aj my uvazovali :grinning: ale v nemecku je to jedno z najcastejsich mien a ja nechcem aby ich bolo 5 v triede s rovnakym menom, ale na slovensku by som ho dala hned :slight_smile:
15. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt? tu su zase momentalne IN Sebastian, Samuel, Ema...
15. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je sranda jak sa to od regionu k regionu meni :slight_smile: ale aspon sa vsetky deti nevolaju rovnako :grinning:
este 13 minut a ide sa domkov :grinning:
15. apr 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz len 7 minut :grinning:
15. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna teraz 6 :grinning:
a budes oznamovat aj rodicom, alebo pockas radsej este na doktora?
15. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chce sa mi spat...rano som sa skoro zobudila, bo som bola zvedava na teplotu...a ked som zistila, ze ostala vysoka, tak uz som nezaspala :grinning: este sa mi aj snivalo, ze meriam teplotu, ale ze bola nizka, tak nastastie to bol len sen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pockam na potvrdenie od doktora..
15. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz musis ale pekne dodrzovat spankovy rezim a ked to aj lekar potvrdi uz nemusis vstavat aby si merala :grinning:
15. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru :dizzy_face: ale este budem merat dovtedy :slight_smile:
15. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa maj...ja ideeeem :dizzy_face:
15. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vecer a neusmievaj sa tolko, lebo sa prezradis :grinning:
15. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to uz mam iste :frowning2: hcg negat.. nehormony mi este nevysli, ale vyzera to tak, ze bude nasledovat hormonalna liecba.. :frowning2:
15. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andiekens, tak to mi je luto :unamused:
15. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andiekens :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
dnes som tu prvaaaaa :astonished: :grinning:

pata, skusala si aj dnes rano testik?
16. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

skusam este v jednej teme ale skusim aj u Vas... nevedeli by ste mi poradit a dat nejake 'zarucene tipy a triky' ako otehotniet? rada by som uz tento mesiac isla viac-menej na istotu :grinning:
16. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cantharis, treba len keksikovat, keksikovat a este raz keksikovat, mozno vyyskusat ovu test, merat BT, pozerat krcok a hlien, ale ani toto nie je zarucene ze sa podari :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky

andiekens aj mne je to luto :frowning2:

patka uz si testovala?

ja idem dnes volat mojemu gynekologovi kvoli vysledkom :unamused: sa bojim tiez, co z toho vyleze :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, budem na teba mysliet, aby to dopadlo dobre :wink: :slight_smile:
16. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak uz som tu...sla som pesi do prace a este som si isla kupit ten testik...konencne som nasla lekaren, kde predavaju mamatest :slight_smile: takze mam dva za cenu jedneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pojdem za chvilu ocikat...
no a dnes odisla segra naspat do Belgicka, dufam, ze stihnu leitadlo v BA :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem michalag :slight_smile: a pozit. ovu test znamena, ze ovu este len pride (kedy?) alebo uz prave je? a omu meraniu teploty som nikdy nepochopila... po ovu sa zvysi a musi zostat hore na znak tehu? o kolko sa zvysi? a krcok? ake maju byt zmenu pri ovu? :grinning: :grinning: :grinning: prepac za tolko otazok :sweat_smile:
16. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj, Miska...stale to mas dobreeeeee :slight_smile:
a ja takto krasne: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
16. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka na ten tvoj grafik sa pozera tak perfektne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a rano si skusala dalsi testik?
16. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati no utekaj, sak sme zvedave a netrpezlive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
michalag dakujem :slight_smile:
16. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este nie, lebo som rano nemala, az ted som kupila...takze za chvilu pojdem testnut, ale sa najprv musim poriadne napit :wink:
inac vcera ma fajne pichalo v podbrusku...som ani chodit poriadne nemohla, mi az stahovalo svaly na stehne...asi si hladalo miestecko v maternici alebo co... :dizzy_face:
16. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok