• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ano 10 je citlivejsi ako 20 :wink:
15. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:dizzy_face:
ooo..Evulik, nova fotka :slight_smile: pekna
15. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je uzasny pocit, ze ?? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jasneeeeeeeeeeeeeeeee, kraaasa...aj ked tomu este neverim stale :wink:
15. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak gratulujeeeem, tesiiim sa s tebou !!! :sweat_smile:
ja si este pockaam..som si povedala, ze budem trpezliva a idem zacat robit nieco produktivne, aby som na to nemusela mysliet .. :sweat_smile:
15. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a ty este nemas vysledky??
15. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este stale nevies vysledky :astonished: ?
15. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, mne tak kruti po bruchu...a ma picha vo vajecnikoch...ze by priznaky? ani mi velmi nechuti jest...a este prvy priznak asi boli tie vyrazky po ksichte...uz som si dnes bola kupit novy korektor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pata, ze by si mi dala nadej s tymi vyrazkami :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj ty mas? no ja ale hrozneee...za posledne asi dva tyzdne sa mi robia...a takmer kazdy den nova :angry:
15. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pata mne sa zacali par dni po ovu, co inokedy len 2-3 dni pred mrchou a to mam do nej este 8 dni
15. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mozno ozaj priznak :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pokial nedorazi navsteva, tak nadej je stale :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to by bolo skvele! drzim palce... :dizzy_face:
joj, baby, ja normalne neviem, co mam teraz robit...okrem toho, ze si davam puding, ale mi nejako nejde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inac som dala do albumu aj fotku druheho tienika :wink:
15. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz videla pekny tienik :wink: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si uz dala druhy obed :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
15. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som chcela mm poslat nejaku smsku, ale soferuje...este by nahodou niekde nabural :grinning: radsej to necham na vecer :dizzy_face:
15. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pata, racsej mu to povedz pekne do oci, je to neopisatelny pocit ked vidis ako sa muzi zatvaria :dizzy_face:
15. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej, poviem :dizzy_face: a uz aj viem ako...som si vypocitala na nejakej stranke datum porodu...24.12. :grinning: :grinning: takze ak sa to podari vsetko ako ma, tak bude vianocny darcek :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to bude naozaj krasny vianocny zivy darcek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej na Vianoce :dizzy_face: kraaasne, ja mam krstneho syna narodeneho 23.12. :grinning: sice blbe kvoli oslavam, ale inak nadherne :grinning:
inak aj ja som videla tienik aj na druhom testiku :wink:
15. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kleo, sranda, ze to len take tieniky vidno :grinning: hadam to bude zajtra uz viac vidno :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozno si malo curala :grinning:, ale nevadi aj slaby tienok je tienok :wink: asi to bude dievcatko, ked je taky slaby :grinning: jee ozaj uz si pozerala, co ti podla cinskeho kalendara vychadza?
som tu otestovala vsetky mamy co tu su a len jednej to nevyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze si myslim, ze to dost sedi :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pata : gratulujem :wink: na tom prvom teste je ten tienik vidieť :grinning: a aký to je ten teňučký test? mne v lekárni furt dajú také tie krabičky, buď ružový alebo biely je ten test...tento prúžkový test je aká značka? Inak mne sa dnes snívalo, že som si robila testa a boli tam // ... už mi asi šibe z toho :sweat_smile: ale ešte teraz je skoro sa testovať...musím počkať minimálne ešte po svadbe nejaký ten týždeň... :confounded: a tá je už v sobotu :grinning: dnes som revala jak delo z ničoho nič...
15. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barchee a si uz aj nervozna? ja som bola cely tyzden pred svadbou ako na trnoch a aj tak sme nestihali :grinning: a pocasie ake hlasia tam u vas? keby bolo tak jak teraz, tu je nadherne uz druhy tyzden :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie som nervózna vôbec :grinning: na počudovanie. Počko aj my máme krásne už 2 týždne, preto veľmi dúfam, že vydrží do soboty :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby , mate niekto skusenosti so syndromom PCO?
15. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co je to PCO? take nieco som este nepocula :astonished:
15. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kleo...no podla cinaka mi to vychadza zaujimavo...lebo ked to je podla ovulky, tak dievca, ale ked podla zaciatku cyklu, tak chlapec...ved sa kukni...ja mam 26r...a cyklus zacal 14.3., ovulka bola 1.4. ...takze sranda :grinning:
inac uz som to povedala mm...bo prisiel za mnou, asi mu bolo divne, ze co som taka vesela a preco mu vyvolavam :grinning: tak som mu povedala o tom darceku...tak bol stastnyyyy jak blchaaa :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok