Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
16. apr 2009

nooo ale zase na druhej strane patka aspon vies ze je vsetko ako ma byt... 😉

miska tak ako dnes? ako sa mame? maly ide buvat? moj asi nehrozi zase... ja pojdem za hodku cakat sesternicu na stanicu, tak potom si vas precitam asi az vecer 😒

kleopatris
16. apr 2009

evulik, ale nasim detickam sa zase budu dobre ratat rocky, lebo budu 2010 😵

michalag
16. apr 2009

evulik, no uz lezi, ale zase mame monolog 😅 , unavila som ho poriadne ved sme behali od 10:00-12:15 po meste a uz mi vravel ze je unaveny a nevladze ale teraz to tak nevyzera, ale hadam zaspi 😅

pata31
autor
16. apr 2009

ved toho sa bojim, ze tam budem skoro traposit...ale na druhej strane asi aj niekolko dni trva, kym spravia ten rozbor krvi...a bude ma musiet objednat na ultrazvuk, lebo on to nema priamo u seba...

michalag
16. apr 2009

patka, na tom dnesnom testiku to uz krasne vidiet 😵 😵 😵

evulik6
16. apr 2009

nooo moj ked je velmi unaveny tak spi vecer este horsie...tato noc bola strasnaaaaaaaaa..... neviem ako ho mam odnaucit od flase s kakaom....kazdu chvilu sa budi ze chce kakoooo....ide ma vykotit z toho... ach...

ano kleo...budu sa im dobre ratat roky...hehe... mne dokina povedala ze si to mame nechat radsej na leto tak asi to tak aj vyjde... ze v lete otehotniem 😀 neviem ci ma zakliala ci co 😀 😀 😀 ale nevadi mi to... kludne aj v auguste mozem... aspon nebudem grcat v lete 😀 😝 sa tesim ako budem chodit s dadkom na kupko...strasne ma rad vodicku... 🙂

michalag
16. apr 2009

patka, ja som musela prist na krv na lacno a vysledky som uz mala hned na druhy den okolo 10:00, ale u niektorych lekaroch sa to mozes dozvediet aj v ten den, to asi zalezi od laborky 😉 a na sono som isla hned na zaciatku a potom este raz lebo tam nebolo nic vidiet tak to sa objednaj racsej o 2-3 tyzdne

pata31
autor
16. apr 2009

uz to mam v pase 😵 😵 😵
Miska 🙂

evulik6
16. apr 2009

ahaaa...nooo mne krv brala aj potom neskor... nie hned... az tak v nejakom 9tt asi...
on nema ultrazvuk? moja ma...sice nema tlaciaren aby mi foto vytlacila ale utz ma... na fotky som chodila do nemocky 😀

michalag
16. apr 2009

patka, jeeej to tt pri tvojom mene vyzera krasne 😉 🙂

evulik6
16. apr 2009

nooo to je tak lepsie, neskor...lebo na zaciatku to fakt nie je velmi vidno...

kraaasne patka 🙂

kleopatris
16. apr 2009

no aj nam sa to snazenie posunulo az na jul.....ale zase na materskej budem potom niekedy od marca alebo februara a tam uz zacina byt pekne, a aj babo pride na jar...musim to vidiet pozitivne, tak furt hladam nejake plusy 😀

patka pekne ti to pri mene pasuje 🙂 inak jak je to s tymi tyzdnami? ja to moc nechapem...tehotenstvo trva 40 tyzdnov, ale oni rataju len 38? ci ako to je??

pata31
autor
16. apr 2009

Kleo, tehotenstvo sa pocita od prveho dna mrchy....takze v skutocnosti som asi zaciatok 3 tyzdna - podla ovulky, ale vsade uvadzaju od zaciatku mrchy...
no a moj dr nema ultrazvuk, ale na druhej strane chodby pri porodnici je, takze to nie je daleko...ale on robi na ultrazvukoch vzdy vo stvrtok, takze sa budem musiet objednat...a hadam aj vytlaci nieco 😝

kleopatris
16. apr 2009

tak potom si prosime foto 😉 moj robi aj video, len skoda, ze ho musim zmenit, ked otehotniem ☹

evulik6
16. apr 2009

s tehotenskymi tyzdnami je to asi takto...

cele teho trva 40 tyzdnov, co je 10 lunarnych mesiacov...to su mesiace pocitane od prveho dna poslednej menstruacie... v realnom case je to rodiel tie dva tyzdne presne ako patka hovori... ze je v 5tt podla lunarnych mesiacov ale v skutocnosti je len 3t....ale doktori to uvadzaju aj s tymi dvoma tt...

evulik6
16. apr 2009

no idem ja... idem sa nachystat a pojdem na tu stanicu cakat sesterku...tak zatial sa majte... a drzkajte sa.... 😵 cmucik 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

boli ma hlava 😒

andiekens
16. apr 2009

ahojte babenkyy !! 🙂 sa z vas tesim 🙂
nakoniec som vobec nedopadla zle 🙂 hormony mam ok, hoci maju trosku nepomer, ale nemam zvyseny testosteron, takze ziadnu liecbu netrebaaa. este mi aj potvrdila, ze mam ovulujuce cykly, takze paraada 😅
baby, dokonca mi povedala, ze ovulaciu som mala 4 dni predtym ako mi brala krv. hoci som bola s mojim drahym az neskor..uz 3 den ma pobolieva podbrusko, co naozaj nie je psychogenne vzhladom na to, ze som to aj vcera pisala a som vedela, ze hcg negat. dnes som mala trochu spinenie, ale nie kramy.. a stale boli podbrusko, taky neprijemny pocit. taaakze by to bola haluz 😀

andiekens
16. apr 2009

patiii ?? uz si to oznamila mm ?? 😅

januliatko1985
16. apr 2009

ahojte kocky🙂tak aj patrim medzi snazilky,prvykrat sme sa pokusili hned na zaciatku aprila.HAK som vysadila vo februari a mrska mi prisla 19.3. a dalsiu neviem kedy dostanem,teraz niekedy by to mohlo byt,neviem ako sa mi teraz cyklus upravi.velmi tuzime po babetku,9.maja sa berieme a bolo by super keby sme im to mohli vsetkym oznamit. 😉

pata31
autor
16. apr 2009

ahoj, andiekens...tak to je super, ze to mas ok 😵 a teraz si kolko dni od ovulky?

no mm som to povedala vcera, bol stastny jak blcha 😀 ma vybozkaval, vyobjimal 😝 😵

michalag
16. apr 2009

andiekens supeeer ze vysledky su oki 🙂 😵 🙂
januliatko, to by bolo naozaj pekne oznamit na svatbe ze budete 3 🙂 , drzim palce aby vam to vyslo 😉

januliatko1985
16. apr 2009

blahozelam ti apti,aj ja by som uz chcela ☹

januliatko1985
16. apr 2009

pati som chcela napisat 😅

januliatko1985
16. apr 2009

miska, teoreticky bz som aj mohla byt tehu kedze ani neviem kedy poriadne bola ovu,lebo doteraz som to az tak nesledovala , ale drahy sa rozhodol,ze pojdeme na TO.

andiekens
16. apr 2009

juuj, tak to muselo byt supeeer 😅 !!
som az sama ostala zaskocena z vysledkov a sa tesim pomaly, tak ako keby som bola tehu, taka spontanna radost, ze som aspon zdravaaa 🙂
som 7.den po ovu, s drahym sme vsak boli az 3.den po ovu, a dnes to spinenie.. co by teoreticky mohlo byt aj zahniezdovanie, kedze to oplodnenemu vajicku trva 5 dni .. ale tento krat ostavam nohami na zemi 😅

michalag
16. apr 2009

tak mozno uz aj si, co ty vies 😉

pata31
autor
16. apr 2009

Ahjo, Januliatko 🙂 vitaj v nasej teme 😵 dufam, ze sa ti tu pri nas podari otehotniet 😵
este nam napis, aky si mala dlhy cyklus posledny...
inac ja som tiez vysadila vo februari a sa to podarilo na druhy krat 😵 ale prvy cyklus som mala 27 dnovy a druhy 33 dni...takze kus rozhadzane, ale hlavne, ze sa podarilo...

januliatko1985
16. apr 2009

a my 1den po ovu boli spolu,a kedze vcera bol 28 den,tak dnes rano som si spravila testika zatial nic..uvidime ci pride mrska a mozno len mi bude dlho meskat kym sa cyklus po HAK upravi 😒

michalag
16. apr 2009

baby aj vam je tak slabo ked idete dlhsie po slnku? Ja som behala vyse 2 hodiny, lebo som musela povybavovat nejake veci a poviem vam normalne som sa bala ze ma niekde tapne o zem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre