Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
16. apr 2009

andiekens super, tak mozno mame medzi sebou uz druhu tehulku 😀

januliatko1985
16. apr 2009

pati, takze Hak som presne vysadila 8.2.,potom prisla mrska 12.2. a dalsia bola az 19.3. a teraz ckam ze ci pride vobec alebo nie....keby tak neprisla 😉

kleopatris
16. apr 2009

michalag a nepila si malo? lebo aj ja ked beham a vybavujem zabudam pit a potom mi je hrozne zle 😒

pata31
autor
16. apr 2009

Miska, hlavne sa vela napi vodickyyy.........nie ze nam niekde odpadnes! 😕

michalag
16. apr 2009

kleo, rano som pisla kavu a potom pred odchodom som vypila 4dc mineralky (to zvyknem robit vzdy ked ideme von na dlhsie)

januliatko1985
16. apr 2009

Miska,ja tiez ked vela nepijem tak mi je blbo a hlavne ked je teplo....takze vela pit !

kleopatris
16. apr 2009

no, ale ono ze vraj jednorazove napitie vela nepomoze, ze vraj to skorej skodi, ono by sa malo pit po trochach a cely den...vraj, ale ja uz nosim vacsinou malu flasu vody uz pri sebe.

kleopatris
16. apr 2009

joj baby mala by som volat, ale bojim bojim..normalne som jak mala ☹

michalag
16. apr 2009

kleo za tie vysledky?
no dnes mi je cely den tak blbo a mam sucho v ustach, ale mozno tlak, alebo nieco take mi dnes nesedi 😅 😝

kleopatris
16. apr 2009

no vysledky, aj to este neviem ci su vobec hotove a i tak sa bojim...som ja ale zbabelec 😒

kleopatris
16. apr 2009

mozno je to aj pocasim, ono ma zajtra zacat prsat tak mozno preto, patku tiez boli hlava

pata31
autor
16. apr 2009

Jani, tak to si mala prvy cyklus cca 34 dnovy...a nechces si zacat merat bazalnu teplotu, aby si vedela, kedy je ovulka? Lebo pri nepravidelnom cykle je potom tazsie sa trafit len tak...jedine, ze budete skusat kazdy druhy den 😉

januliatko1985
16. apr 2009

ved ked to teraz na prvykrat nevide tak urcite zacnem merat....a ak nie tak bude keksik kazdy druhy den,moj nema s tym problem,on to ma rad 😀 😉

michalag
16. apr 2009

jani, ktory chlap to nema rad 😅 😀

andiekens
16. apr 2009

vydrzat, vydrzat, .. 😅
ja musim povedat, ze som celkom hrda na to, ze som sa vyhla HAK. som si povedala, ze az ked budem mat deturence 😅

januliatko1985
16. apr 2009

ja vieeeem......horsie by bolo keby nemal a nechcel deti,ale ten moj normalne pisti po detoch,ma 29r a uz ma cas,ja tak akurat budem v auguste 24 a velmi ceme baby,svadba za dverami,praucejme,byvame spolu uz dva a pol roka a uz len to miminko nam chyba 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
moj je niekedy taky unaveny, ze nechce...inac dnes som si z neho srandu robila, ze uz splnil ucel, ze teraz nic nebude 😉 😝 😀 😀 😀 tak na mna kukol 😀 inac by sme si mali dat asi pauzu kus? neviete? 😕

michalag
16. apr 2009

pata, pokial bude vsetko oki, tak si myslim ze kludne mozete keksikovat dalej, aj ked v neskorsom stadiu je to trochu narocnejsie 😅 😝 😀

andiekens
16. apr 2009

kleo, zavolaaaaaaj !! aj ja som nakoniec vcera volala ja a nie gyndoska .. 😅

andiekens
16. apr 2009

pati, ak nejde o rizikove tehotenstvo, tak mozte keksikovat do 7.mesiaca 😀
a potom, ked babo nebude chciet von sa celkom odporuca keksikovat, poumyvat okna a zbalit sa do nemocnice 😅

januliatko1985
16. apr 2009

😀 😀 😀

kleopatris
16. apr 2009

no volala som, tak ako som ocakavala vysledky este nie su 😒 az v utorok ☹ do ... zase musim cakat skoro o tyzden dlhsie, sak keby to bol vazny zapal sa mi stihne aj cele brucho zapalit!

michalag
16. apr 2009

babenky, maly sa mi zobudil tak mu idem dat nieco papat a potom pojdeme von 🙂
tak sa zatial majte 😉 🙂

andiekens
16. apr 2009

klea, neboooj, vsetko bude oka !! 😅 😵

andiekens
16. apr 2009

idem so psikom, tak nepiste vela, aby som stihla precitat 😅 😲

januliatko1985
16. apr 2009

ja uz tiez musim ist,idem trosku poupratovat.....zatial majte sa krasne a snazte sa 😉

kleopatris
16. apr 2009

vam sa zije, my musime s patkou este v praci tvrdnut ☹

pata31
autor
16. apr 2009

Kleo...aj my by sme si radi niekde vybehli, ze? 😕 😅 ale ta co uz...ja aspon rano mozem dlhsie spat, aj ked posledne dni sa budim rano o pol siestej 🙄 skoda, ze nemas tie vysledky, ta tak natahuju 😖

kleopatris
16. apr 2009

no sak, lebo sestricka je tam sama ci co mi trepala a ona to nestiha a ja neviem, tak musim cakat do utorka a potom musim zase ist do SR kvoli tomu a to tam ideme zajtra na vikend, tak som to chcela spojit....prd platne mi to je teraz....fakt este ze sme to planovanie posunuli, inak by som asi zase plakala 😢

pata31
autor
16. apr 2009

hmmm...no otras ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre