Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
29. apr 2009

ja som hladna a zaroven mi je aj zle 🙄

michalag
29. apr 2009

no bolo to super, ale aspon jeden den by som to chcela zazit, asi blbe co 😅

pata31
autor
29. apr 2009

ale vraj pri dievcatach byva zle, lebo ze predukuju nejaky hormon...tak na teba by to pasovalo, ze mate chlapca...uvidime u mna 😉

michalag
29. apr 2009

patka ale nie je to pravidlom, kamoska cakala chlapceka a bolo jej zle az do 5 mesiaca a to musela ist aj do nemocky na infuzku, lebo dost schudla co uz nebolo dobre

pata31
autor
29. apr 2009

hmm, no hej, kazda zena to inaksie znasa... 😕

kleopatris
29. apr 2009

joj aj ja by som si to rada len skusit, take potvrdenie ze som tehulka a potom staci 😀
ja viem, ze moja sestra zvachala cele tehotenstvo proti nevolnosti vetrove zuvacky, vraj jej to pomahalo 😕

michalag
29. apr 2009

na chvilku sa odmlcim, idem s malym do obchodu a na chvilku aj na ihrisko, tak ked dam Samiho spinkat sa ozvem 😉
zatial ahojte 🙂

pata31
autor
29. apr 2009

Kleo vetrove zuvacky? to su ake?? 😕
Miska tak sa maj zatim 🙂

minix
29. apr 2009

miši, zasmejem sa, keď nám to vyjde v rovnaký deň. Neviem, či už mám ovu alebo nie, ale ako tak na to myslím, tak sa mi zdá, že v poslednom cykle, čo som mala ešte HAK, tak som omylom považovala ovulačné bolesti za ľadvinové bolesti, je to možné? 🙂)

kleo asi mysli klasicke mentolove zuvacky. 🙂)))

pati, uz lepsie?

kleopatris
29. apr 2009

no u nas sa vetrove volaju mentolove 😀 ja ze sa to tak vola vsade 😨

neviem, ci sa to da zamenit, ovulacne bolesti s ladvinovymi, mozno s mocovym mechurom, ale neviem….ja nepoznam ani jedno ani druhe poriadne 😒

minix
29. apr 2009

hej, kleo, aj u nas sa hovori iba vetrove miesto mentolove. 🙂)

myslim, ze da.....pretoze mi to vychadza cca na den ovulacie v predchadzajucom cykle a teraz mam to iste v tom istom case. 🙂

Neviem, nebudem sa pozorovat.
Ale tieto ovulacne obdobia, ak budu u mna furt taketo, tak to nikdy neprepasiem. Este tak otehotniet a bude to kraaaaaaasne. 😀 som na teba zvedava, kleo, ze ako to nakoniec dopadne.

pata31
autor
29. apr 2009

Minix kus lepsie, zjedla som jablko, ale stale mam taky zovrety zaludok...a som stale hladna, idem skusit zjest chlebik.. 😉

minix
29. apr 2009

a take tie polystyreny ti nerobia dobre? 🙂 tie si neskusala, tie chlebiky?

pata31
autor
29. apr 2009

hmm, ani nie...ale momentalne som dostala zravku, nevolnost presla...a aj ked som zjedla chlebik so syrom a paradajkou, aj tak som hladnaaaa este 😀 😀

minix
29. apr 2009

jeeeej, tak si daj este, nehladujte. 🙂 dnes máš v robotke voľnejšie?

kleopatris
29. apr 2009

Ja zu som fakt zmätena, teraz mna boli brucho jak pred mrchou…ja uz neviem teda, ci to je ovulacia, ci mam len svalovicu na bruchu z tolkeho snazenia….boooze som z toho magor 😖 . Asi sa fakt uz az prilis pozorujem, najvyssi cas sa ukludnit 🙄

minix
29. apr 2009

kleo, ja som mala/mam podobne bolesti ako mrcha a to mam ovu, alebo sa len blizi, takze v tomto som na tom asi tak ako ty.
Nepozoruj sa, je to lepsie. 🙂 Proste tomu daj jednoducho len priebeh a co ma prist, pride. 🙂)

A ked budes pocut PUK, tak prisla ovu a uvolnilo sa vajicko. 🙂 toto som ja povedala svojmu chlapovi a on ze, to skutocne budem pocut ten PUK? Uveril.. 🙂))

kleopatris
29. apr 2009

chlapi zozeru vsetko 😀 oni su take nase male naivky

tak to tak vyzera, ze som draheho zbytocne cez vikend prehanala, ovu je az teraz 😀 😝 no ale sak aspon si to precvicil na finale 😀

minix
29. apr 2009

kleo, ty si ale prípad. 🙂)

tak to mas dalsiu sancu, len ci ti bude drahy vladat. 🙂 musis ho niecim nadopovat.

babky, utekam ja pozerat salu do stupavy na svadbu, prihlasim sa poobede, poviem vam, ako som dopadla.
Papa zatial vsetky a drzte sa. 🙂)

pata31
autor
29. apr 2009

cafte, no co porabate? ja som bola v meste na obed, ale dala som si len polovicnu polievku a je mi zase nejako divne 😅
Minix, tak to s tym puknutim by ma nenapadlo 😀 😀 inac nam to tiez bolo take divne, ked som povedala mm, ze ide ovulka, musime ist na to 😝 😀 no a dnes v robote sa venujem jednej uzasnej tabulke 😀 a este mi treba dvom zakaznikom volat, ze nestihneme dodat v termine 🙄 tak to odkladam, ale neminie ma to.. 😅
Kleo opakovanie je matka mudrosti (a mozno aj deti) 😝 takze dnes zase sup na to 😀

michalag
29. apr 2009

Ahojte, tak som tu aj ked Sami este nespi
minix, to puknutie je dobre 😀 😀 😀 , keby to bolo naozaj tak by to bolo aj pre nas lahsie 😝 😀

pata31
autor
29. apr 2009

a co sa mu nechce spinkat??
baby, no ja si musim kupit novu podprdu, bo mi riadne narastli teraz...normalne Pamela Anderson šuvix oproti mne 😝 😀 😀

evulik6
29. apr 2009

ahojte babule...

evulik6
29. apr 2009

miska, ja mam presne ten isty problem ...maly chce v noci iba mna, tak tiez neviem, ale mozno sa nauci aj sam ked bude vidiet ze sa musim venovat aj druhemu...no kazdopadne to bude zaujimave.....
najskor musim vyriesit ako ho naucit byt bez plienok..nechce sa ich vzdat...a tiez ako ho naucit spinkat vo svojej izbicke bez nas...plienky chcem cim skor, a to spanie aspon do konca roka ... no uvidime....

evulik6
29. apr 2009

inak ani moj nespi...no ale pri nom je to normalne... ked do tretej nezaspi tak pojdem von s nim, musim ist na postu nieco zaplatit a potom pojdeme za tatinom do prace vyzdvihnut ho...

inak co sa tyka teho nevolnosti, tak ja dufam ze nastavajuce teho ma obidu, ja som si zazila toho dost pri dadkovi, takze nie je pravda ze zle je pri dievcatach...praveze ja mam kamosky a tym nebyvalo zle pri babach vobec, narozdiel od mojho kazdodenneho tyckovania mesiac aj kusok...a to nebolo len tak ze rano tycka...ale u mna sa to stupnovalo a velakrat som pretyckovala cely bozi den... no nic moc, ale preslo to ... casom...postupne som vracala menej a menej...az kym to prestalo uplne...

pata31
autor
29. apr 2009

joj, Evulik, nemala si to teda lahke..a si ma nepotesila 😕 no uvidime...a to v ktorom tt si zacala?

evulik6
29. apr 2009

halo halo...nik tu nie je? ☹

michalag
29. apr 2009

evulik, ja som tu 😉 , ak staci 😅

evulik6
29. apr 2009

patka ja som zacala asi v 12tt grckat... a trvalo to zo 4 tyzdne kym mi to preslo...aj potom mi obcas byvalo tazko ale uz to bolo ovela lepsie....
ale u teba to tak vobec nemusi byt, takze klidecek... ani moje kamosky netyckovali, to len ja musim byt ina 😀

miska, jasne ze staci 😉 😀

evulik6
29. apr 2009

ale teraz rozmyslam ze to mohlo byt aj skor, ako ratam tak mozno v 10tt to zacalo ...uz si nepamatam...len tusim cely treti mesiac tehotenstva som prevracala... ja som otehotnela nejako v marci (vtedy som to zistila po nejakom 20tom) a cely maj som prevracala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre