Snažilkujeme 4 mesiace

lenn1101
2. apr 2012

Kto sa pridá? Nejaké dobré rady aby sa "to" už podarilo?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 budeš určitem o tom nesmieš pochybovať, ešte sme mladé na to aby sme sa vzdávali a opúšťali... a koľko máš rokov? ja študujem verejnu politiku 4 ročnika keby som vedela o čom to bude tak tiež by som si to rozmyslela... nesmut a DAJ SI čokoladu okamžite, ja som si práve dala polku študentskej aj za teba :P :D :D

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 tak ja už mám troška viac..27...
vďaka za tip.....ak by do mňa ešte čosi vošlo, tak by som si dala....ale po obede som zjedla celé Toffife 😎 😎

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 27??? a ja že menej :D ale ber to ako kompliment ;) fuuuha tak ty si mi veľká konkurencia v pojedaní sladkostí :D :D

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 o ďakujeeem 🙂 cítim sa stále na 18násť :D

:D :D :D Ja tak bežne....hlavne večer pri filme, čokoláda "na posedenie" a o hodku si dám tyčinky a aby som nemala výčitky tak aj ovocie :D :D môj manžel tomu nechápe :D

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 ako dlho ste zobratí?? :D :D tak ty si moja krvná skupina, ja zase najprv čipsy celý balík a potom gumové cukríky, ten moj sa trasie že ked budem tehu čo budem jesť... :D ked ja už teraz milujem uhorky zavárané len tak :D :D ale ovocie by si nemala, z toho sa priberá večer inak :D :D aj ked, ak si chudaaa, nič som nepovedala.. : 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 9 mesiacov.....10. 09 budeme mať prvé výročie 🙂
:D :D :D hmmm.... tiež si myslím, že s tým ovocím by som si to nemala kaziť....ale keď si to dám s pudingom, myslím, že je to ok :D či? :P
A vy ste ako dlho spolu? zobratí či zatiaľ ee?

maggie37
22. jún 2012

tak pekne, ešte máličko 😉 😉 😀 😀 😀 😅 😅 s pudingom fuuuuuuuuuuuuuj :D :D objavila som tu naboku smajlíky, tak píšem ako malá, prepáč 🙂 my budeme mať v auguste rok, nie sme zobrati.... ale mame pocit že sme spolu odjakživa aj bývame spolu, odkedy sme spolu a klape to veľmi 🙂

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 🙂 🙂 prečo fúúúj....to je mňáááám 😀 😀
congrats....tak nech Vám to vydržííííí veeeľmi veľmi dlho.....

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 Ďakujeme krásne 🙂 ja mám rada ryžu v mlieku s ovocím 😝 😝 Inak ak sa chceš dobre zregenerovať, tak pi alchemilku každý mesiac do ovulácie a potom nepi, po mrche zase pi do ovulácie a potom nepi. aj po troch mesiacoch to pi do ovulácie, pomôže ti to ;)

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 hmmm..tak to aj ja ľúbim 🙂
2x som si to musela prečítať kedy piť a kedy nie 😀 😀 😀
jj pijem....začala som asi 3 deň od kyretáže....aj keď nie pravidelne ale pijem 😉 a stále užívam kyselinu listovú aj vitamín E....

lenn1101
autor
22. jún 2012

ako teraz ju môžem piť pokiaľ nepríde mrcha? a cez mrchu sa nemá piť, že?

lenn1101
autor
22. jún 2012

@lenn1101 ako teraz ju môžem piť pokiaľ nepríde mrcha? a cez mrchu sa nemá piť, že?

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 ja si už sama sebe dávam príspevky.....to bolo pre teba 😀

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 môžeš ju piť do ovulácie, aj cez mrchu kludne, neviem prečo som tam napísala že po mrche... len po ovu by sa nemalo vraj a neviem prečo :D inak akurát robím apple pie koláč, si ma napašmala na sladké :D no vlastne ja sedím tu a môj skoromuž čistí jablká 😀 😀 😀

lenn1101
autor
22. jún 2012

@maggie37 jááj...tak ok...
skvelého máš "skoro muža" ten môj zasa kosí trávnik a ja sa vyvaľujem v posteli...("učím sa" ) 🙂 🙂
Ja som si včera v Bille kúpila takú úžasnú čokoládovú tortu (na vrchu je nastrúhaná bielo-horká čokoláda)
....tak sa teším na večer...včera som jej ešte odolala ale dnes už ee 😀

maggie37
22. jún 2012

@lenn1101 mrazenú či aku? heeeej aj ja mam Billu pod nosom 😀 znie to perfektne, milujem čokoladovee 😀 kosí trávnik? bývate v domčeku? juuj zavidiiiim dom veľmi, tak mi je smutno v byte niekedy...

lenn1101
autor
22. jún 2012

nie nie... takú normal pečenú... 😉
jj v domčeku bývame....popravde si neviem predstaviť život v bytovke...moc by som sa tam asi nudila... chýbal by mi ten "výbeh" na záhradu....
a možno ani nie...neviem.....od narodenia bývam v dome, tak asi preto 😉

monika_35
22. jún 2012

@lenn1101 ahoj,no myslím si že príde mrcha jedna...🙂 ale nevadí...neboj len aby sme spolu nezistili že sme tehu,aj zabudneš čo sa stalo,a bude len dobre...budeme ešte mať veľké bruchá a nadávať že sme nemotorné...🙂

lenn1101
autor
25. jún 2012

@monika_35 neviem sa toho dočkať...... 😉

lenn1101
autor
19. júl 2012

Prvá mrcha za nami....Počkáme ešte na jednu...a budeme snažilkovať ( ak zajtrajšia kontrola u dokyho bude ok) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre