Snažilky z Považskej Bystrice

Ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😃 😃 😃 kto sa pripojí??? x-) x-) x-)
brisilda
28. apr 2010
peta tak gravidita u psa trva 63 dni cize akurat na leto by sa narodili co by bolo uzasne 😉 tak uvidime co s toho bude az to bude 😃 inak ja mma este aj tel. cisla na inych majitelov co maju psika maltezaka tak ak to teraz navyjde skusime nabuduce 😉 no kedze sa zicca ozvala a ponukla scojho havkaca tak som este nikoho ineho neobtelefonovala a po pravde ani sa mi nikam volat nechcelo 😃
mata0312
28. apr 2010
ahojte baby no petka viem presne ake tabletky myslis aj ja som ich mala :-S
bris tak som zvedava ako dopadnete 😃 hadam sa zamiluju 😃 😃 😃

ku mne prisla segra tak idem sa jej venovat 😃 😃
petka55555
28. apr 2010
brisilda tak to je inak kratko ze 63 dni, to nie ako my... 😃 , no tak nech sa im zadari.....len ci budu vediet co maju robit 😃
fialllka
28. apr 2010
bris: ja neviem, ja som si myslela, ze si rodila v UK 😃 😃 😃 😃 neviem preco 😃 :-p
bris: ked ta pizza domaca je lepsia ako kupovana .... robime hawai a cesto je ovela lepsie ako kupovane ... pekarnicka vymiesi a vykysne a ja to uz len dorobim a to taka velka robota nie je 😉

tak mne mala spi ... a ja by som tiez s nou ... ale idem sa vrhnut na tie zemiakove placky s porom, cesto uz je zarobene, tak idem na vysmazanie .... x-)
brisilda
28. apr 2010
fialllka potom pridi aj k nam na rozkvet navarit 😃
petka55555
28. apr 2010
brisilda ako dopadlo rande????
brisilda
28. apr 2010
peta no nijako nasa Jessynka je spravna dama a nedala mu 😃 ale aspon sa opusinkovali a bolo to take rozkosne 😉 ale co narobim ked chvost ta koza drzala stale medzi nohami? ]-( a ne a ne aby povolila 😃
nikiarudiautor
28. apr 2010
Miška, ty tiež sexuješ len keď máš chuť..no nie?? 😃 😃 😃
brisilda
28. apr 2010
nika neni pravda ked sme plodili Sebastianka tak bol sex povinnostou 😃 😃 😃 inak kuk foto na parik roka 😃
mata0312
28. apr 2010
bris su rozkosny spolu ale to si musia na seba zvyknut, myslim ze nakoniec povoli 😃 😃

my sme boli na kofolu akurat sme sa vratili 😃
zica1
28. apr 2010
Jeeej 😉 No mozno Jessynka zajtra podlahne Guccinkovi 😃 asi sa potrebuju otukat a ak budes chciet, tak ti ho mozem kludne aj na noc nechat aby mali sukromie vecer, mozno sa nas hanbili 😃 😃 😃
brisilda
28. apr 2010
mati ja myslim, ze kebyze su spolu dlhsie tak mas pravdu povoli ale zase neviem ci neni prenu primlady ona ma 2 a pol roka a on bude mat teraz rok :-| no vedel co ma robit keby ta stara koza dvyhla chvost 😃 😃 😃
brisilda
28. apr 2010
zica no asi to tak nakoniec aj spravime nas samko sa len potesi 😃 😃 😃 len sa bojim aby Gucci nepoostaval v byte kazdy roh 😃 😃 😃
mata0312
28. apr 2010
len musia byt spolu castejsie a ono to pride juj ako sa tesim na steniatka 😃 😃 😃 to je take rozkosne
brisilda
28. apr 2010
no tak ked ta nasa jessynka bude mat chvost medzi nohami tazko budu male steniatka 😃 a tak ci tak ktoho vie ci ona sa vobec hara ]-(
mata0312
28. apr 2010
ale vsak ked sa hara tak by mala krvacat nie?
brisilda
28. apr 2010
mata tak ona to ma strasne slabunke a sparat v pipine sa jej rozhodne nebudem 😃 :-p no uz asi tyzden sa schovava v botniku a to nikdy nerobila a ma tam nieco hnede nechci podrobnosti 😃 lebo ja sa v tom nevyznam ale uz aspon viem s kym ju budem chodit vencit a casom nielen psov ale aj deti 😃 😃 😃 ved hadam raz povoli a da mu 😉
zica1
28. apr 2010
bris-neboj on je vychovany 😉 necika v byte 😃 😃 😃
zica1
28. apr 2010
neviem ci u feniek to nie je tak, ze az ked je v stadiu, ze prestava krvacat tak v tedy necha na seba skocit psa 😎
eyya
28. apr 2010
dievcata ja som dnes bola s mm na pivo si predstavte 😃

domka spinka ja som dorobila dalsiu objednavku a idem vegetit pokial nepridu farby a potom sa do toho pustam opat 🙂

bris ten onuchavajuci parik vyzera slubne 🙂 pokial potom nenasledovala bitka od slecny 😃

ani vas nestiham citat 🙂
mata0312
28. apr 2010
baby ja sa v tom tiez nevyznam kedze mam chlapa 😃 😃 😃 ale viem ze kamoska musela davat specialne nohavicky ked sa jej fena harala 😉

eyya aj mi sme boli na pivo no ja na vineu ako vzdy 😃 😃

ja makam na prezentacii do skoly :-S
brisilda
28. apr 2010
mata nie kazda fenka sa hara silno nasa to ma slabulinke tak uvidime 😉
zica u vas pes cikat nemusi ale akonahle pes pride do noveho tak si znackuje kazdy roh 😃 ved skusime a uvidime 😃 inak nam prides robit poriadky 😃 😃 😃 lebo my ked sme mali doma ako deti psa tak na kazdej novej navsteve si coto oznackoval 😃a pritom bol vyvenceny 😃
brisilda
28. apr 2010
ale pravdu povediac ani by mi to nevadilo lebo na koberec ich nepustim 😃
kosta123
28. apr 2010
Bris - no ja sa jej nečudujem, ani ja by som mu nedala na prvom rande 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Bola som u kamošky v PU kuknúť bytík a tiež sa snažia o bábatko,kokos tento rok chcem byť každý tehu 😃
zica1
28. apr 2010
Bris-teeeda, no ak by k vam siel, tak dufam, ze sa bude slusne spravat 🙂 A ozaj mas este neake foto, ci su rozmazane? Moj drahy sa pyta 😃
mata0312
28. apr 2010
no asi to ma kazda fenka ine bodaj by sa to podarilo 😃 😃
eyya
28. apr 2010
ja som pocula ze fenka ma 2 fazy harania ked je mrzuta je 1. a 2. ked moc chce psa kamaratke teraz je v 2hej a stale knuci pri dverach 🙂 chuda chcela by a nemoze 🙂
kosta123
28. apr 2010
Môj havo keď má tu 2 fázu tak skáče po perine,alebo skočí aj po nohe - kača 😃
eyya
28. apr 2010
aj to som uz videla 😃
zica1
28. apr 2010
Idem ja buvat kocky, prajem dobru nocku 😉