• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
peta tak gravidita u psa trva 63 dni cize akurat na leto by sa narodili co by bolo uzasne :wink: tak uvidime co s toho bude az to bude :grinning: inak ja mma este aj tel. cisla na inych majitelov co maju psika maltezaka tak ak to teraz navyjde skusime nabuduce :wink: no kedze sa zicca ozvala a ponukla scojho havkaca tak som este nikoho ineho neobtelefonovala a po pravde ani sa mi nikam volat nechcelo :grinning:
28. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no petka viem presne ake tabletky myslis aj ja som ich mala :confounded:
bris tak som zvedava ako dopadnete :grinning: hadam sa zamiluju :grinning: :grinning: :grinning:

ku mne prisla segra tak idem sa jej venovat :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda tak to je inak kratko ze 63 dni, to nie ako my... :grinning: , no tak nech sa im zadari.....len ci budu vediet co maju robit :grinning:
28. apr 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris: ja neviem, ja som si myslela, ze si rodila v UK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem preco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bris: ked ta pizza domaca je lepsia ako kupovana .... robime hawai a cesto je ovela lepsie ako kupovane ... pekarnicka vymiesi a vykysne a ja to uz len dorobim a to taka velka robota nie je :wink:

tak mne mala spi ... a ja by som tiez s nou ... ale idem sa vrhnut na tie zemiakove placky s porom, cesto uz je zarobene, tak idem na vysmazanie .... :dizzy_face:
28. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka potom pridi aj k nam na rozkvet navarit :grinning:
28. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda ako dopadlo rande????
28. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta no nijako nasa Jessynka je spravna dama a nedala mu :grinning: ale aspon sa opusinkovali a bolo to take rozkosne :wink: ale co narobim ked chvost ta koza drzala stale medzi nohami? :angry: a ne a ne aby povolila :grinning:
28. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miška, ty tiež sexuješ len keď máš chuť..no nie?? :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika neni pravda ked sme plodili Sebastianka tak bol sex povinnostou :grinning: :grinning: :grinning: inak kuk foto na parik roka :grinning:
28. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris su rozkosny spolu ale to si musia na seba zvyknut, myslim ze nakoniec povoli :grinning: :grinning:

my sme boli na kofolu akurat sme sa vratili :grinning:
28. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej :wink: No mozno Jessynka zajtra podlahne Guccinkovi :grinning: asi sa potrebuju otukat a ak budes chciet, tak ti ho mozem kludne aj na noc nechat aby mali sukromie vecer, mozno sa nas hanbili :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja myslim, ze kebyze su spolu dlhsie tak mas pravdu povoli ale zase neviem ci neni prenu primlady ona ma 2 a pol roka a on bude mat teraz rok :unamused: no vedel co ma robit keby ta stara koza dvyhla chvost :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica no asi to tak nakoniec aj spravime nas samko sa len potesi :grinning: :grinning: :grinning: len sa bojim aby Gucci nepoostaval v byte kazdy roh :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len musia byt spolu castejsie a ono to pride juj ako sa tesim na steniatka :grinning: :grinning: :grinning: to je take rozkosne
28. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked ta nasa jessynka bude mat chvost medzi nohami tazko budu male steniatka :grinning: a tak ci tak ktoho vie ci ona sa vobec hara :angry:
28. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsak ked sa hara tak by mala krvacat nie?
28. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak ona to ma strasne slabunke a sparat v pipine sa jej rozhodne nebudem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz asi tyzden sa schovava v botniku a to nikdy nerobila a ma tam nieco hnede nechci podrobnosti :grinning: lebo ja sa v tom nevyznam ale uz aspon viem s kym ju budem chodit vencit a casom nielen psov ale aj deti :grinning: :grinning: :grinning: ved hadam raz povoli a da mu :wink:
28. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris-neboj on je vychovany :wink: necika v byte :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci u feniek to nie je tak, ze az ked je v stadiu, ze prestava krvacat tak v tedy necha na seba skocit psa :sunglasses:
28. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som dnes bola s mm na pivo si predstavte :grinning:

domka spinka ja som dorobila dalsiu objednavku a idem vegetit pokial nepridu farby a potom sa do toho pustam opat :slight_smile:

bris ten onuchavajuci parik vyzera slubne :slight_smile: pokial potom nenasledovala bitka od slecny :grinning:

ani vas nestiham citat :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa v tom tiez nevyznam kedze mam chlapa :grinning: :grinning: :grinning: ale viem ze kamoska musela davat specialne nohavicky ked sa jej fena harala :wink:

eyya aj mi sme boli na pivo no ja na vineu ako vzdy :grinning: :grinning:

ja makam na prezentacii do skoly :confounded:
28. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata nie kazda fenka sa hara silno nasa to ma slabulinke tak uvidime :wink:
zica u vas pes cikat nemusi ale akonahle pes pride do noveho tak si znackuje kazdy roh :grinning: ved skusime a uvidime :grinning: inak nam prides robit poriadky :grinning: :grinning: :grinning: lebo my ked sme mali doma ako deti psa tak na kazdej novej navsteve si coto oznackoval :grinning:a pritom bol vyvenceny :grinning:
28. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pravdu povediac ani by mi to nevadilo lebo na koberec ich nepustim :grinning:
28. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris - no ja sa jej nečudujem, ani ja by som mu nedala na prvom rande :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bola som u kamošky v PU kuknúť bytík a tiež sa snažia o bábatko,kokos tento rok chcem byť každý tehu :grinning:
28. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris-teeeda, no ak by k vam siel, tak dufam, ze sa bude slusne spravat :slight_smile: A ozaj mas este neake foto, ci su rozmazane? Moj drahy sa pyta :grinning:
28. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to ma kazda fenka ine bodaj by sa to podarilo :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pocula ze fenka ma 2 fazy harania ked je mrzuta je 1. a 2. ked moc chce psa kamaratke teraz je v 2hej a stale knuci pri dverach :slight_smile: chuda chcela by a nemoze :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj havo keď má tu 2 fázu tak skáče po perine,alebo skočí aj po nohe - kača :grinning:
28. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to som uz videla :grinning:
28. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja buvat kocky, prajem dobru nocku :wink:
28. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok