Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
28. apr 2010

peta tak gravidita u psa trva 63 dni cize akurat na leto by sa narodili co by bolo uzasne 😉 tak uvidime co s toho bude az to bude 😀 inak ja mma este aj tel. cisla na inych majitelov co maju psika maltezaka tak ak to teraz navyjde skusime nabuduce 😉 no kedze sa zicca ozvala a ponukla scojho havkaca tak som este nikoho ineho neobtelefonovala a po pravde ani sa mi nikam volat nechcelo 😀

mata0312
28. apr 2010

ahojte baby no petka viem presne ake tabletky myslis aj ja som ich mala 😖
bris tak som zvedava ako dopadnete 😀 hadam sa zamiluju 😀 😀 😀

ku mne prisla segra tak idem sa jej venovat 😀 😀

petka55555
28. apr 2010

brisilda tak to je inak kratko ze 63 dni, to nie ako my... 😀 , no tak nech sa im zadari.....len ci budu vediet co maju robit 😀

fialllka
28. apr 2010

bris: ja neviem, ja som si myslela, ze si rodila v UK 😀 😀 😀 😀 neviem preco 😀 😝
bris: ked ta pizza domaca je lepsia ako kupovana .... robime hawai a cesto je ovela lepsie ako kupovane ... pekarnicka vymiesi a vykysne a ja to uz len dorobim a to taka velka robota nie je 😉

tak mne mala spi ... a ja by som tiez s nou ... ale idem sa vrhnut na tie zemiakove placky s porom, cesto uz je zarobene, tak idem na vysmazanie .... 😵

brisilda
28. apr 2010

fialllka potom pridi aj k nam na rozkvet navarit 😀

petka55555
28. apr 2010

brisilda ako dopadlo rande????

brisilda
28. apr 2010

peta no nijako nasa Jessynka je spravna dama a nedala mu 😀 ale aspon sa opusinkovali a bolo to take rozkosne 😉 ale co narobim ked chvost ta koza drzala stale medzi nohami? 😠 a ne a ne aby povolila 😀

nikiarudi
autor
28. apr 2010

Miška, ty tiež sexuješ len keď máš chuť..no nie?? 😀 😀 😀

brisilda
28. apr 2010

nika neni pravda ked sme plodili Sebastianka tak bol sex povinnostou 😀 😀 😀 inak kuk foto na parik roka 😀

mata0312
28. apr 2010

bris su rozkosny spolu ale to si musia na seba zvyknut, myslim ze nakoniec povoli 😀 😀

my sme boli na kofolu akurat sme sa vratili 😀

zica1
28. apr 2010

Jeeej 😉 No mozno Jessynka zajtra podlahne Guccinkovi 😀 asi sa potrebuju otukat a ak budes chciet, tak ti ho mozem kludne aj na noc nechat aby mali sukromie vecer, mozno sa nas hanbili 😀 😀 😀

brisilda
28. apr 2010

mati ja myslim, ze kebyze su spolu dlhsie tak mas pravdu povoli ale zase neviem ci neni prenu primlady ona ma 2 a pol roka a on bude mat teraz rok 😒 no vedel co ma robit keby ta stara koza dvyhla chvost 😀 😀 😀

brisilda
28. apr 2010

zica no asi to tak nakoniec aj spravime nas samko sa len potesi 😀 😀 😀 len sa bojim aby Gucci nepoostaval v byte kazdy roh 😀 😀 😀

mata0312
28. apr 2010

len musia byt spolu castejsie a ono to pride juj ako sa tesim na steniatka 😀 😀 😀 to je take rozkosne

brisilda
28. apr 2010

no tak ked ta nasa jessynka bude mat chvost medzi nohami tazko budu male steniatka 😀 a tak ci tak ktoho vie ci ona sa vobec hara 😠

mata0312
28. apr 2010

ale vsak ked sa hara tak by mala krvacat nie?

brisilda
28. apr 2010

mata tak ona to ma strasne slabunke a sparat v pipine sa jej rozhodne nebudem 😀 😝 no uz asi tyzden sa schovava v botniku a to nikdy nerobila a ma tam nieco hnede nechci podrobnosti 😀 lebo ja sa v tom nevyznam ale uz aspon viem s kym ju budem chodit vencit a casom nielen psov ale aj deti 😀 😀 😀 ved hadam raz povoli a da mu 😉

zica1
28. apr 2010

bris-neboj on je vychovany 😉 necika v byte 😀 😀 😀

zica1
28. apr 2010

neviem ci u feniek to nie je tak, ze az ked je v stadiu, ze prestava krvacat tak v tedy necha na seba skocit psa 😎

eyya
28. apr 2010

dievcata ja som dnes bola s mm na pivo si predstavte 😀

domka spinka ja som dorobila dalsiu objednavku a idem vegetit pokial nepridu farby a potom sa do toho pustam opat 🙂

bris ten onuchavajuci parik vyzera slubne 🙂 pokial potom nenasledovala bitka od slecny 😀

ani vas nestiham citat 🙂

mata0312
28. apr 2010

baby ja sa v tom tiez nevyznam kedze mam chlapa 😀 😀 😀 ale viem ze kamoska musela davat specialne nohavicky ked sa jej fena harala 😉

eyya aj mi sme boli na pivo no ja na vineu ako vzdy 😀 😀

ja makam na prezentacii do skoly 😖

brisilda
28. apr 2010

mata nie kazda fenka sa hara silno nasa to ma slabulinke tak uvidime 😉
zica u vas pes cikat nemusi ale akonahle pes pride do noveho tak si znackuje kazdy roh 😀 ved skusime a uvidime 😀 inak nam prides robit poriadky 😀 😀 😀 lebo my ked sme mali doma ako deti psa tak na kazdej novej navsteve si coto oznackoval 😀a pritom bol vyvenceny 😀

brisilda
28. apr 2010

ale pravdu povediac ani by mi to nevadilo lebo na koberec ich nepustim 😀

kosta123
28. apr 2010

Bris - no ja sa jej nečudujem, ani ja by som mu nedala na prvom rande 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bola som u kamošky v PU kuknúť bytík a tiež sa snažia o bábatko,kokos tento rok chcem byť každý tehu 😀

zica1
28. apr 2010

Bris-teeeda, no ak by k vam siel, tak dufam, ze sa bude slusne spravat 🙂 A ozaj mas este neake foto, ci su rozmazane? Moj drahy sa pyta 😀

mata0312
28. apr 2010

no asi to ma kazda fenka ine bodaj by sa to podarilo 😀 😀

eyya
28. apr 2010

ja som pocula ze fenka ma 2 fazy harania ked je mrzuta je 1. a 2. ked moc chce psa kamaratke teraz je v 2hej a stale knuci pri dverach 🙂 chuda chcela by a nemoze 🙂

kosta123
28. apr 2010

Môj havo keď má tu 2 fázu tak skáče po perine,alebo skočí aj po nohe - kača 😀

eyya
28. apr 2010

aj to som uz videla 😀

zica1
28. apr 2010

Idem ja buvat kocky, prajem dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre