"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
sstefi
21. júl 2009
andy, kedy sa to chystate?
andy.a
21. júl 2009
sstef,na nete,čo bolo voľné,tak od 80 € za 3-post.apartmán a to aj kilometer od mora 8-( 8-( 8-(
a ako píšeš,vždy týždňové turnusy :-p =-)
sstefi
21. júl 2009
a ešte sme mali dnes užasnu cestu domov, v budapešti na dialnici čo sa ten most zosypal, tak je obchadzka cez nejake mesto, tak tam boli 2hodinove zapchy. to ako keby sme si v sobotu malo toho užili 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
sstefi
21. júl 2009
bubi a vy nejak skoro doma, ne? =-)
bubaczik
21. júl 2009
čaf sstefi!!
daj fotky,ne? x-)

andy mi ani nehovor,že 80€...ta čo si,tolko vela...a šak chodte do Bašky Vody,tam je apartmanov jak nasranych,fakt,mam aj ja kontakt na tych starkych kde sme my byvali,a mali aj menšie apartmany 😉
a ja by na ostrov nešla,je tam drahšie jak na pevnine 😉

Tak a prežila som navštevu svokrovcov :-p :-N

pribudli nam haraburdy,možem zas pratať ]-(
bubaczik
21. júl 2009
sstefi mi nehovor ani o ceste cez madarsko..my sme "zaspali" odbočku na Szombathely,a ocitli sa pri Balatone :-p tam nas ošmekli na Shelke na pumpe,ta celu cestu sme nadavali..jaky kurz je forinta? =-)
sstefi
21. júl 2009
fotky som ešte ani neprezrela, tak ešte dnes iste nehodim. potom, ked budem mat picinko času 😉
sstefi
21. júl 2009
tam pisalo 266 ft
sstefi
21. júl 2009
jak ošmekli? =-)
bubaczik
21. júl 2009
ta šak maš čas,idem osprchovať Danka,naj ide spať,bo od rana kuvikuje 8-(
bubaczik
21. júl 2009
ta nam dali kurz že 200 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ta za 34l benzinu sme platili 51€ ]-( ]-( ]-( ta som sa s nimi hadala... ]-(
sstefi
21. júl 2009
=-) zaujimave =-) ku.vy su to a čo ste neplatili kartou? tam je normalny kurz NBS a stredovy, takže vyhodnejši ako hotovost, keby si menila v zmenarni
andy.a
21. júl 2009
aby som nezabudla,Dankovi všetko najlepšie k sviatku 🙂 x-) x-) x-)
hlavne veľa zdravíčka a nech ho všetci poslúchajú x-) x-) :-N 😎
bubaczik
21. júl 2009
ale na pumpe mi ta krava prepočitala kurz na kalkulačke!!!! ta šupla si do vrecka..bo doklad o zamene mi nedala...ta som od nej zobrala eura a strčila kartu do ruky.... ]-( ]-( ta mna okradať bude... ]-(
sstefi
21. júl 2009
jeej, danko ma meniny, všetko najsamlepšie a veeeeelke cmuky cmuk posielame x-) 🙂
bubaczik
21. júl 2009
..si zober,že mna by ošmekla o 14€ a svokra o 17€ ]-( ]-( ]-( ]-( to dobra ryža,ne? 😃 ]-(
zuzka76
21. júl 2009
cafte 😉
sstefi vitaj doma z dovolenky 😉
bubaczik
21. júl 2009
dakovala za Danika... x-)
zuzka76
21. júl 2009
a Dankovi vsetko najlepsie k meninkam 😉
bubble777
21. júl 2009
Ahojte....Danielkovi aj my prajeme všetko naj k meninkám 😉 jéj sstefi vy už ste domka....tak vitaj x-)
sstefi
21. júl 2009
dakujem, dakujem. 🙂
sstefi
21. júl 2009
ešte mrknem učet, a ked ma zachranka nezobere potom, tak sa idem splachen, bo "smrdim " za balatonom :-p 😃 😃
sstefi
21. júl 2009
bola by som už aj skor, ale mali sme vypnuty bojler, kym sme neboli doma :-N 😃 😃
bubaczik
21. júl 2009
he he he že smrad za balatonom 😃
Danko osprchovany,uspava si otca =-) a ja idem kuk odloženy pripad a idem aj ja spať!
tak sa majte cicušky,bru noc x-)
zuzka76
21. júl 2009
dobru noc vsetkym 🙂
sstefi
21. júl 2009
čakam na pračku, no ona nie a nie dokončiť ]-( :-p 😃
bubulik
21. júl 2009
Caute steffiovci vitajte doma. x-) x-) x-)
Deti mi spia. Uz sa chystame aj my. nemohla som sem prist skor, lebo MM zase niekomu nieco robil s pocitacom. :-|
Idem pridat par fotiek. 😉
allisiaautor
22. júl 2009
Dobré ránko x-)
Sstefi vitajte doma x-)

pracka perie a idem dat piect maso a volaku polievku zbuchat

pekny dnik vsetkym

bubi super fotos 😉
sstefi
22. júl 2009
dobrý den 🙂
lilyk
22. júl 2009
dobryyyyy 😃 fuj hnusne teplooooooooooooo,zadok sa mi potiiiiiiiiiiiiii, dufam ze dnes vybehneme na kupko,este musim MM presvedcit 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli