• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
andy, kedy sa to chystate?
21. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sstef,na nete,čo bolo voľné,tak od 80 € za 3-post.apartmán a to aj kilometer od mora :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a ako píšeš,vždy týždňové turnusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte sme mali dnes užasnu cestu domov, v budapešti na dialnici čo sa ten most zosypal, tak je obchadzka cez nejake mesto, tak tam boli 2hodinove zapchy. to ako keby sme si v sobotu malo toho užili :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubi a vy nejak skoro doma, ne? :confused:
21. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaf sstefi!!
daj fotky,ne? :dizzy_face:

andy mi ani nehovor,že 80€...ta čo si,tolko vela...a šak chodte do Bašky Vody,tam je apartmanov jak nasranych,fakt,mam aj ja kontakt na tych starkych kde sme my byvali,a mali aj menšie apartmany :wink:
a ja by na ostrov nešla,je tam drahšie jak na pevnine :wink:

Tak a prežila som navštevu svokrovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

pribudli nam haraburdy,možem zas pratať :angry:
21. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sstefi mi nehovor ani o ceste cez madarsko..my sme "zaspali" odbočku na Szombathely,a ocitli sa pri Balatone :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam nas ošmekli na Shelke na pumpe,ta celu cestu sme nadavali..jaky kurz je forinta? :confused:
21. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotky som ešte ani neprezrela, tak ešte dnes iste nehodim. potom, ked budem mat picinko času :wink:
21. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam pisalo 266 ft
21. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak ošmekli? :confused:
21. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta šak maš čas,idem osprchovať Danka,naj ide spať,bo od rana kuvikuje :rolling_eyes:
21. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta nam dali kurz že 200 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ta za 34l benzinu sme platili 51€ :angry: :angry: :angry: ta som sa s nimi hadala... :angry:
21. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: zaujimave :confused: ku.vy su to a čo ste neplatili kartou? tam je normalny kurz NBS a stredovy, takže vyhodnejši ako hotovost, keby si menila v zmenarni
21. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aby som nezabudla,Dankovi všetko najlepšie k sviatku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne veľa zdravíčka a nech ho všetci poslúchajú :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sunglasses:
21. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale na pumpe mi ta krava prepočitala kurz na kalkulačke!!!! ta šupla si do vrecka..bo doklad o zamene mi nedala...ta som od nej zobrala eura a strčila kartu do ruky.... :angry: :angry: ta mna okradať bude... :angry:
21. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, danko ma meniny, všetko najsamlepšie a veeeeelke cmuky cmuk posielame :dizzy_face: :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..si zober,že mna by ošmekla o 14€ a svokra o 17€ :angry: :angry: :angry: :angry: to dobra ryža,ne? :grinning: :angry:
21. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte :wink:
sstefi vitaj doma z dovolenky :wink:
21. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakovala za Danika... :dizzy_face:
a Dankovi vsetko najlepsie k meninkam :wink:
Ahojte....Danielkovi aj my prajeme všetko naj k meninkám :wink: jéj sstefi vy už ste domka....tak vitaj :dizzy_face:
21. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem, dakujem. :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte mrknem učet, a ked ma zachranka nezobere potom, tak sa idem splachen, bo "smrdim " za balatonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola by som už aj skor, ale mali sme vypnuty bojler, kym sme neboli doma :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he he he že smrad za balatonom :grinning:
Danko osprchovany,uspava si otca :confused: a ja idem kuk odloženy pripad a idem aj ja spať!
tak sa majte cicušky,bru noc :dizzy_face:
21. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc vsetkym :slight_smile:
21. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čakam na pračku, no ona nie a nie dokončiť :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute steffiovci vitajte doma. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Deti mi spia. Uz sa chystame aj my. nemohla som sem prist skor, lebo MM zase niekomu nieco robil s pocitacom. :unamused:
Idem pridat par fotiek. :wink:
21. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :dizzy_face:
Sstefi vitajte doma :dizzy_face:

pracka perie a idem dat piect maso a volaku polievku zbuchat

pekny dnik vsetkym

bubi super fotos :wink:
22. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý den :slight_smile:
22. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobryyyyy :grinning: fuj hnusne teplooooooooooooo,zadok sa mi potiiiiiiiiiiiiii, dufam ze dnes vybehneme na kupko,este musim MM presvedcit :grinning:
22. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok