• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
zrzulka neviem ci ulahcuju,treba tomu verit :wink:
15. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka:
mne kamoska hovorila zeona si malinove listy davala do kupela.... ze si dala lavor do neho vyluhovat malinove listy a pila caj z malinovych listov.... porod mala lahky...tak mi to aspon hovorila... malo by to v podstate uvolnit porodne cesty... a ten kupel jej hovorila homeopaticka.... je dobry aj vraj na hojenie... a ze sa nepotrhala... ale podla mna je to individualne
15. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka
ono je to so všetkými ,,liekmi,, fakt individuálne. Ja osobne na svojom tele cítim,že ten čaj niečo robí... :wink:
15. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allexa, ved to..uz by som aj sla rodit,
som zvedava co mi zajtra na poradni doki povie,
mozno sa uz na niecom dohodneme...
15. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ake mas z neho pocity?
15. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 a kde si si kupovala prosim ten caj????v lekarni,alebo ho predavaju aj v normalnych obchodoch????
15. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim si ho kupim aj ja ked je to taky zazrak :O)
15. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vdaka ze si to tu spomenula mne by to ani nenapadlo....
15. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka - vraj ano, ercica pisala, ze na to ide, aj na tie prietoky... Mne nic z toho nerobili...
Fakt ale neviem, pdla coho urcia velkost babatka, ked ani na sone som nebola...
15. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne ho kúpil muž v Avione v čajovni. Čo cítim? No vravím, začne mi tvrdnúť brucho a pocit mám ako na mrchu,akoby sa mi rozťahovali kosti alebo čo. Včera som ho ani nedopila. Možno si ho dávam vela na tie 2 dcl, neviem... :confused: Ale fakt mám strach aby som nezačala rodiť,takže aspoň na týždeň ho mám chuť nechať tak...
15. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobia vám monitor v nemocnici? mne robvia zakaždým,keď idem na poradňu - už 3x. ležím tam a počúvam malú. mne zas už nerobili ultrazvuk...tak neviem, koľko váži...
sú tie homeopatiká drahé?
15. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa aha ani na sone? To som ja bola, ale na tie ozvy srdiecka nie a viem ze aj pri malej mi robili az ked som ju prisla porodit do nemocnice....Moj porodnik srdiecko pocuva akurat tym zvoncekom...
15. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - mne len chvilu pocuvali male, aky ma tep, ale zeby robili 20 minutovy zaznam, tak to nie...
15. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 super vyskusam to, ja pprecvicujem poctivo svaly panvoveho dna tak aspon nieco .... ja som skor na cvicenie ako na lieky a nieco co sa vykonava pravidelne. To panvove dno sa da precvicovat hocikedy ked si spomeniem....
15. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka 3 krat? si mala nejaky problem? mne prietoky robili na ultrazvuku ale to len zapli a vypli. Ani minutu to netrvalo hadam
15. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Nozky nam po porode odpuchnu. Ja ked som pri Miskovi isla z porodnice, tak mi boli normalne topanky a nohavice priserne velke, a domov som dosla o 10 kg lahsia :grinning:
No to je fakt, to možeš cvičiť stále... :wink: Ja som s týmto pri malej problém vobec nemala...
Ten monitor robia aj mne... :wink:
Baby a nieje malinovy caj nahodou na vyvolanie porodu?????? :confused:
15. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je na vyvolanie porodu,ale uvolnenie porodnych ciest a celkovo lepsi porod..maju ho aj v lekarni a slovensky nazov je ostruzina malinova :wink:
15. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka snáď nie. Niekde dokonca píšu, že ak nie je krčok dozretý,tak naopak pomáha udržať plod, tak ja už neviem... :fearful: I keď na mňa tak veru pôsobí... :confused:
15. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 len v lekarniach sa da kupit???normalne v obchode nie?
15. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka - a kolko si pocas prveho tehotenstva pribrala? a ako dlho si bola v nemocnici?
15. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...pozeram ze mate vela novych tem....takze k tomu caju,. kamoska ho brala,je dobry ale ma sa uzivat chvilu pred porodom tusim.....nie je dobre skor.
@janulienocka ty si pisala o nejakych homeopatikach...co su zac???
kocky no neviem preco vam nedoslo este to rozhodnutie...ja ho mam uz dva tyzdne doma a na MD som od 19 maja
15. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho kupila normalne v lekarni a maju ho aj tam kde predavaju sypane vaje...a moze sa zaccat pit od 36 tt najprv dve salky denne a potom zvysit na tri...
15. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mala by som si aj ja kupit a ako si ho mam pytat??ako sa presne vola?
15. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu rozhodnutiu zo socialky-kazda mame ine bydlisko takze je pochopitelne ze niekde to vybavia skor,niekde neskor...nebojte sa to rozhodnutie nam pride,podla abecedy sme kazda zaradena k inej pracovnicke,takze jedna moze byt sikovnejsia a robi to rychlejsie,a druha zase pomalsie..
15. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa Ja som pribrala 12 kg, a bola som tam po cisarskom 6 dni
15. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostruzina malinova.....nazov malinik je preneseny z cestiny,takze po slovensky ostruzina malinova :wink:
15. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tie prietoky sa vraj robia len pri podozreni ak nieco nie je ok....teda neviem to naisto...je to spominane tu..http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-to-je-s-prietokami/?page=1
15. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok