Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
24. jún 2010

@tinka349 - ja som si epi pre istotu zaplatila...

petrap001
24. jún 2010

@alllexa no s tou ordinaciou ma tiez riadne nasrali 😠 😠 tak blbo sa to skoncilo..a teraz cakat!! 😀
aj ja zacinam vazne uvazovat o epi.ved preco by sme si to mali pretrpiet??? a ja si za to dokonca ani nemusim platit 😕

strasska
24. jún 2010

@petrap001 a co bolo v ordinacii? nam sa pokazila antena, tak sme uz dva tyzdne bez telky a net mam obmedzeny 😠

petrap001
24. jún 2010

a doki povedal,ze babo vyzera dost velke 😕 😕 😕 ale ze mi nevie povedat vahu ani dlzku,lebo ze to sono co maju tam je len na urgent..no proste stale nejaka vyhovorka sa najde..ale aspon vsetko ok.
teraz sa napchavam s piskotami a cajikom.lepsim sa 😀 😀 😀

alllexa
24. jún 2010

@petrap001 - najprv som si myslela, ze Mastalira nechaju zomriet, lebo ma odist zo serialu, ale citala som na nete, ze vraj este nie, ze bude v jesennej serii a ze aj svadbu stihne... No ale neviem, co s Kanocz. O nej sa nehovorilo, ze by mala odist. Ale uz to s tymi havarkami a smrtami prehanaju.

alllexa
24. jún 2010

@strasska - Michal a Lucia mali na konci havariu na motorke...

strasska
24. jún 2010

@alllexa diiiiiiiiiiiik, aj ked ja uz tych dvoch spolu nemusim...podla mna by to uz mali zabalit a konecne sa venovat inym partnerom

strasska
24. jún 2010

no idem do hajan, zajtra mam poradnu, tak dufam, ze nic, lebo zatial mam do porodnice pripraveny iba kufor. ale je prazdny 😀

petrap001
24. jún 2010

@strasska tak uplne nakoniec gregor isiel s luciou na motorke a havarovali,oboch vzala zachranka.a kramar pozval na obed tu svoju gabiku ci ako sa vola a prisla medzitym ta jeho byvalka co ma toho herkulesa psa🙂) a tak sa kroner ponukol,ze ju radsej odprevadi a videla ich zasa ta jeho zena.a vajda ma syna,toho pociskovej frajera.no vsetko mis mas 😀 😀 a este hajdu a tej hilmerovej muz sa uz po sebe valali a ona zasa a stym svojim doktorikom...no asi tak 😀 😀

alllexa
24. jún 2010

@strasska - no presne... a konecne to vyzeralo tak, ze sa Michal znormalizoval a planoval svadbu so Zuzanou, a oni to museli este takto skomplikovat...

alllexa
24. jún 2010

@petrap001 - inak nechapem, o co tej Haydu ide🙂

strasska
24. jún 2010

@petrap001
@alllexa no zbohom...
ale fakt uz idem, pa

petrap001
24. jún 2010

@alllexa a ona bola ta svina,co ho podviedla a pritom ona stale podozrievala chuacika muza.ani sa mu uz teraz necudujem.ale zaas chudacik tej hilmerovej chlap.on sa tak snazi tera a ona uz vobec nema zaujem...

petzi
24. jún 2010

😅 No ako vidim sem sa nemam ako zapojit, mna sa to netika, len som vam chcela popriat dobru nocku baby a dobre sa vyspinkajte.Ahojte

petrap001
24. jún 2010

@petzi dobruu noc.
dievcence,mne az teraz odtiekla ta hlienova zatka na milion percent 🙂 teraz som si ista.presne podla popisu.este aj v sprche kus este vypadlo 😅 a teraz mam takych trosku silnejsich poslickov,ale da sa.takze to vcera v noci bola nejaka predpriprava 😀 ale som kludna,lebo aspon viem,co to je.
dobre sa vyspite babenky 😎

tinka349
24. jún 2010

@petzi no to som si hovorila zo zaciatku aj ja...ale teraz nejak menim pomaly nazor...cim blizsie termin, tym viac sa bojim 😖

tinka349
24. jún 2010

@alllexa no aj ja to mam v plane urobit...hadam nezacnem rodit nejak skoro a mi povedia ze som nepodpisala poucenie ze mi epi nedaju 😖

tinka349
24. jún 2010

a ja zas sowicka nespim tak som sa hrala s fotakom 😀 ale uz idem do postielky...dobruuuu

sunnygirl
25. jún 2010

Dobré ránko bábiky,
tak u nás prší a tlak ma zase tlačí k zemi ☹ . Spala som na etapy a teraz som na MK,lebo ma už od ležania bolí celé telo, ale ešte si pôjdem zdriemnuť.
Teraz si vás idem prečítať, tak pekné písanie prajem 😉

sunnygirl
25. jún 2010

@maxara gratulujem k dobrým správam, uf ale sa nám to ozaj kráti. Ja síce až na konci júla, ale tak to môže byť hosikedy.
Ja som si tiež pre istotu už pobalila tašku, pre seba. Pre drobca ešte nemám.

@tinka349 riadna sovička si. Ja tiež idem bez epi, tak dúfam, že to zmáknem, ja som mávala silný aj menzes a kým som nevzala tabletku a kým nezabrala, tak som sa vytrápila 😒

sunnygirl
25. jún 2010

@petrap001 to je super, že Ti výsledky dopadli dobre, teším sa 🙂

sunnygirl
25. jún 2010

@booklover tak ty tiež peknú dávku magnézka berieš 😵 , som zvedavá čo to s nami narobí, keď ho vysadíme 😀 hneď sme na koze a rodíme, vraj mám bruško už dole, hovoria ľudia naokolo 😅

sunnygirl
25. jún 2010

Vidím, že všetky ešte spíte, idem aj ja si ešte pospať 😉

sunnygirl
25. jún 2010

@tinka349 jedna sowicka a ja zase ranné vtáčatko 😀 😀 😀

booklover
25. jún 2010

@alllexa mozno sa im vidis tak velmi v poriadku, ze nevidia dovod kontrolovat 🙂

booklover
25. jún 2010

@sunnygirl no, mne uz take kadejake veci vraveli ludia 😉 ale sama som zvedava. ja som brala aj nospu a dnes ju uz nemam brat. aj mg znizim na dve dnes, zajtra po jednej a od pondelka uz nic.

petrap001
25. jún 2010

dobre ranko 🙂 tak aj ja uz strasim od rana..uz som asi hodinu hore,lebo mam hnusne bolesti.cez noc som sa asi 5 krat zobudila,lebo som mala sinlych poslickov,tak som sedela na okne a predychavala.lezat ani nahodou.a od 5tej uz ani nespim.su dost casto 😕 😕 asi tak kazdych 10min,alebo castejsie??? musim len chodit.jaaaaj rodim ci co?? 😲 😲 😲

booklover
25. jún 2010

@adelaine a vravela si dr. ze nespavas pre bolesti?
@tinka349 ja som sa rozhodovala medzi nemocnicami - v jednej pichaju epi, v druhej nie. ale vyhrala ta, kde nepichaju, takze rodime bez.

booklover
25. jún 2010

@petrap001 fiha, tak ostava len cakat so stopkami v ruke, ci sa to objavuje castejsie a pravidelne. mas nieco, co Ti pomaha? loptu, termofor, alebo aromalampu? mozno zmeny polohy... drzim palce!

booklover
25. jún 2010

@strasska tak ja som daka uponahlana, ja som zbalena od 36. tyzdna a priebezne daco vyhodim alebo pribalim 🙂 ale to bude asi tym, ze mi dr. vravel, ze babo sa tlaci von a ze nevydrzi asi. ale hoci zbalena brala som lieky, tak stale cakame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre