• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@zuzik1983 no mne sa zda ze ono sa to prejavi az na druhy den....ja som jedla pred 3 dnami 5 kukuric za den a mala bola trosku nepokojna....aj ju nafukovalo...ale 1 kukuricu si podla mna datmozes... :grinning:
21. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ja som citala zze novorodeniatka maju schopnost zopakovat po nas ak vyplazujeme jazyk...ja som to s malou skusala a aj to fungovalo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 ved uvidime:slight_smile:
21. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka, kafko, ja az ked mala mala 13 mesiacov, dovtedy nic :wink:
21. aug 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349
@zuzik1983
vy ste ine odvaznice ... :wink: to ja by som nezjedla ani zrnko kukurice, o kapuste ani nehovorim ...
uz jem takmer len suche rozky a piskoty a mala mi aj tak denne place :cry:
21. aug 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ono to so stravou vraj nema az tolko spolocneho . . . ze deti placu...ja to vidim namojej.....ju boli brusko hoc jem len piskoty, a ked zjem kapustu, ci kukuricu je ok.....
21. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby od stvrtka je mala nejaka zachripnuta ked polacka, nemate s tym niekto skusenost?
21. aug 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5
aj nasa je zachripnuta, resp. jej tak chrapti akoby na prieduskach ked place ... ma to od narodenia, hovorila som to dr v poradni a povedala, ze to nevadi ... ze tam moze mat nejake hlieny .. aj ju popocuvala a nic nezistila, tak sa tym netrapim ...

a dnes teda reve statocne ... mame asi laktacnu krizu, mam pocit, ze prsia mam uplne prazdne :frowning2:
21. aug 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse treba skusat a ked je dobre,tak pkracujem :slight_smile:
21. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5
@denisse aj moja ma to iste, akoby nevedela dychat...ja jej aj odsavam sopliky a nic neide, a lekarka ju popocuvala a vraj je v poriadku...
21. aug 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nechavate spat drobatka na brusku? moja oblubuje spat na brusku a aj najrychlejsie mi tak zaspi...uz spinka asi 3 hodiny vkuse na brusku...mam zapnuty aj senzor, aj som s nou v izbe, lebo lekarka mi hovorila ze ani pod mojim dozorom tak nesmie spat, ze najcastejsie tak byva ten syndrom nahleho umrtia :unamused:
21. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 deticky tak nesmu spat do 6mes koli sids ako ti povedala dr ani pod dohladom
21. aug 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna
@tinka349 baby, tak mne dokina aj primar na novorodeneckom povedali, ze ked babatko rado spi na brusku, nie je v tom ziaden problem, len by sme mali mat zapnuty monitor dychu alebo byt v izbe s dietatom.. SIDS moze postihnut aj dieta spiace na chrbatiku... Moj Filip spava iba na brusku, na chrbate sa stale obšiva, rozhadzuje rukami a je nekludny.. akonahle ho prehodim na brusko, v momente zaspi a prespi mi tak aj celu noc...
21. aug 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aj ja mam pocit,ze moja mala na brusku zaspava rychlejsie,ako na chrbatiku,ale na to brusko ju davam len vtedy,ked uz ju neviem nijako utisit :slight_smile:
21. aug 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 zuzi, mne sa maly tak naucil na brusku, ze inak uz ani v postielke nezaspi.. :wink:
21. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka podstatne je,ze vobec zaspi a je jedno ako :slight_smile:
21. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no aj moja zboznuje hajat na brusku :slight_smile: monitor mam stale zapnuty a aj som s nou...v podstate sa od nej nepohnem 23 hodin denne :fearful:
21. aug 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambule,
my sme zatial ok, Ninka aj zlcnik zatial posluchaju. Dnes sme boli u nasich a odtial sme zbehnli k mojej krstnej a potom este k maminym surodencom na oslavy menin a narodenin..no co vam budem pisat, asi viete.. a papa dobre? a kojis ju? a co porod dalo sa? a spinka vam?
keby sa ma to aspon spytali naraz, ale kazda co isla okolo zadelila tieto vsetky a este viac otazok..

@tinka349 @denisse baby, tak ja nemozem jest skoro nic, iba zeleninu varenu, ci dusenu a suche rozky, varene maso a poviem vam, Nina nema problem, ked jem rozne, ale ked som bola len na rozkoch a piskotach, tak sa pucila a mala brutalne vetry. Takze hoci sa bojim cokolvek jest, snazim sa denne jest roznorodi vratane kukurice a je pokoj. Inak vlastne nechapem, preco mate stres z kukurice??? ved to nie je ani strukovina a dokonca ani v nevhodnych potravinach som ju nenasla. Ani mna z nej nikdy nezdulo.. no ja neviem.

@zrzulka @miki060707 mm zial brata nema :grinning: ale poviem vam, takto ako to bolo napisane, to vyzera velmi ruzovo, ale v skutocnosti je to TU MAS, ALE!!! a to ale sa tu nespominalo.. no ale samozrejme, chceme byvat a este k tomu sami.. niekto ma hypoteku a niekto ALE
21. aug 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A moja Ninka na brusku moc nechce spat, len obcas desat minut oblezi..ale inak moc ee
Inak, dnes som bola za sexi Maxinku.. kozy ven bluzku a nove riflicky, nove slapky na platforme.. a kupila som si kratku ciernu suknu po kolena, takze docasne prezijem..
21. aug 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no Petulka, mala by si sa v tom novom outfite pekne odfotit a hodit sem foto, lebo nabuduce, ked sa stretneme, tak ta fakt nespoznam :grinning:

MOJALILI, od teba tiez cakam foto s novym ucesom :wink: Zeby som sa inspirovala?? :slight_smile:
21. aug 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme dnes boli v Ikei, vybrali sme si komodu do spalne, nemam kam davat malemu veci... Jaaj a taku krasnu kuchynu som tam videla.. Na to, ze je to Ikea, bola fakt prekrasna... :dizzy_face:
baby co mate zajtra na plane? dajte nejaky tip, niekam by sme zasli ako rodinka, len nevieme kam...
21. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra s malým gratulovať našim chlapom a aj tomu môjmu najmenšiemu k meninám , majú to všetci naraz, kafoditka , aj vy budete, Filipko bude mať meniny, potom môj Radimko a nakoniec naši dvaja Luděkovci , no bude veselo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no my mame veselo uz od juna. 17. je narodeny maly, 25. moj manzel a este k tomu ma 29. meniny... tak toto mame v jeden mesiac. Ja som mala meniny pred dvomi tyzdnami a v pondelok ich ma zasa maly :slight_smile: O tri tyzdne to pokracuje mojimi narodeninami.. Tak by som si buchla pohar sucheho sektu alebo suche martini... jooooooj.... ale koli malemu si radsej necham zajst chut...
21. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chceme ist zajtra niekam na vylet, BA a okolie, mate nejaky tip? :sunglasses:

pripajam foto z dnesnej prechadzky, konecne sme dorastli do tych peknych veci co nam vsetci nosia :dizzy_face:
21. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jak si tam kranse hajka mala krasavicka :dizzy_face:
21. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam sa posledne dni nejak nechce pisat :grinning: drobcekovia vas asi dost zamestnavaju :sunglasses:
21. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj moja mala tak chrapci a cudno dycha tak som rada ze to neni nic vazne a mate to aj vy...my sme boli dnes v Sali...vcera som pisala ze mala spala len do osmej,tak dnes sa polepsila a potiahla do pol desiatej,a spala celu noc bez krmenia od deviatej do rana do siedmej :slight_smile: Linda je velmi dobra baba :slight_smile:
@kafoditka my ideme zajtra na Devin,chystame sa uz okolo obeda,asi sa tam aj nejeme :wink: aspon nemusim varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: pripajam fotky z dnesneho vyletu...
21. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 to ano ale len kym sa kocik hybe, akonahle zastaneme tak sa budi a place. rovnako aj ked auto zastane a ked prestanem chodit ked je v klokanke :angry: je to nasa mala motoristka :sweat_smile:
21. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Linda je celý tatino..ten ale musí byť pyšný :slight_smile: krásna je, pekné fotky, svedčí vám to
21. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no veru,dve deti mam a ani jedno sa na mna nepodalo :unamused: zeby tretie?
21. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok