• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
dobre ranko vsetkym :slight_smile: aj do PE sa vratila zima...bude ho aj na sanky dost :slight_smile:
26. jan 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja vam poviem, ze odkedy ukladam maleho spat skor - uz po 19tej, tak mi lepsie spi. Tesne poobede chodime na prechadzku, sme aj dve hodiny vonku, tam mi spi a po 16tej mu uz nedovolim spat-zabavam ho, hrame sa..o 19tej kupanie, a hajde spat. V noci sa zobudi okolo 1 na papanie a potom potiahne do 5:30-6:00, vtedy dostane skore ranajky-mlieko- a spi este hodinku. Ja si zaklopem na zuby a drevo, ale som strasne rada, ze sa nam takto upravil spanok aj nocne papanie. Dufam, ze to bude tak nadalej, aj ked neviem, co s nami urobia zubky, ale tak poradime si :wink:
26. jan 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko - to je zase čas - akože pohľad z okna nádherný (krásne sneží) ale ja už tiež chcem JÁÁÁR :wink:
26. jan 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka to je super, aj naša tak spí v noci. budí sa presne tak isto.
26. jan 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja tak isto kúpam malého presne o 19:00 a spinkať chodí tak okolo 19:30. Ale my sme hore každé 2 hodinky na papkanie a ráno je už okolo 6:00 - 7:00 vybúvaný.
26. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - domi my choditme stale takto vecer spinkat. od siedmej kupeme, masirujeme, papame a o pol osmej ide spinkat. potom potiahne do pol osmej rano. :slight_smile: dufam ze to takto uz ostane :slight_smile:
26. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka my sme tiez risho kedysi ukladali okolo 19.30 ale budil sa mi o 5 rano vyspaty,
a uz tam recnil...teraz ho ukladame o hodinu neskor a zobudza sa po 7 rano....ale mam pocit,
ze tento cirkus nesuvisi s vyspatim, nevyspatim....mam pocit, ze ho nieco trapi, preto tak vyvadza,
on ma zatvorene oci a krici zo spanku :(
26. jan 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristínka mľaská ostošesť,svrbia ju horné ďasná,už tam cítiť jeden zub, ale blbo sa mi tam pozerá,tak neviem zistiť v akom je stave. ja sa strašne teším na leto, šmejdím po nete a hľadám letné šatky. :grinning: :grinning: zajtra mi celá rodina odchádza na tri dni do prahy, dúfam,že sa mi tu s Kikou nič nestane,lebo ani jedna babka ani dedko ani mm nebudú doma. a dúfam,že tam nakúpia kopec vecí pre Kiku!!!! :grinning:
celebritné účesy sú skvelé,ale treba rátať s tým,že im to každý deň dáva dokopy kaderník, takže pre nás je podľa mňa najdôležitejší dobrý strih, z ktorého raz dva urobíš dobrý účeš aj sama...
26. jan 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja mu tu nocnu davku mlieka postupne znizujem - zo 180 sme uz na 120 a zajtra mu uz dam len 90ml... zatial neprotestuje a staci mu to. chcela by som takto docielit, aby prespal celu noc, uvidim, ci to pojde, zatial je to na dobrej ceste a nebudem nic silit. Aj tak som uz vdacna za to, ze sa budi len raz, moje srdiecko :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja mám opačný prípad,ja by som bola rada,keby v noci pila aj viac ráz. ja som nešťastná,ke´d v noci pije len raz.. :grinning:
26. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dnes pila len o polnoci,ale včera vypila o 3:30 120ml a 4:30 zas 120ml, tak som sa tešila!!!!!
26. jan 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Mati aj nam sa toto stavalo...ale uz je dlhsie pokoj.(klop klop) myslim, ze je to len docasna zalezitost, ale zato viem, ake je to neprijemne... :frowning2: mozno su to fakt tie zubky..
26. jan 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka :grinning: :grinning: ty si sa rozkamaratila so spankom??
26. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja nechcem byť zlá k unaveným matkám na materskej,ale ja mám momentálne na materskej taký veget, že vobec nie som unavená... zatiaľ sa vyspím,koľko potrebujem....musím to hneď zaklopať,aby sa to nezhoršilo! ke´d som musela každý debilný deň vstávať o šiestej ráno, lebo o ôsmej som už musela stáť pred tabuľou,to bolo miliónkrát horšie!
26. jan 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dufam, ze je to tak ako pises....
ked vam to ustalo, mam aj ja nadej :wink: ale vy tiez zubky este nemate, nie?
ked mal toto zle obdobie Filipko a zubky mu nevyrasili, bohvie preco to bolo.... :unamused:
26. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emanuel22 kazde babo je ine :slight_smile: ale odkedy sme skusili davat na nocnik, aj nasa dcera pochopila zakony fyziky. gravitacia nepusti a lahsie sa jej tlaci po sediacky, ako po leziacky :grinning: a ved to nakoniec aj nam :sunglasses:
26. jan 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano maminky, konecne som nahodila nejake nove foto mojich deti, su na fb, tie co chcete kuk, nestiham davat na dve miesta :wink: vcera sme dali prvu mrkvicku, albertik spapal 10lyzicek, konecne sa dockal;)
26. jan 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tesim sa s tebou, ja unavena som, rano musim vstavat s malou do skoly a cely den sa nezastavim :wink:
26. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp pri dvoch malých deťoch je to úplne o inom... neviem,či som ochotná sa na to v budúcnosti podujať. :slight_smile: vidím to na kamošoch,čo majú 2 deti za sebou...permanentne unavení, permanentne v strehu...
26. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja mam rana rada. skor mi vadia dlhe noci... :unamused: ale co sa materskej tyka, dalo by sa, nebyt skoly. predomnou statnice, a dieta sa viac hybe, chce debatovat. a ja zas potrebujem ticho a klud na ucenie :confounded: zhanam z radov rodiny opatrovatelku....
26. jan 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja myslim, ze 3 rocny rozdiel ako mame my je dobry, ja obdivujem tych, co maju menej, to uz by som asi chodila s jazykom po podlahe :wink:
26. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ano Mati, maly je stale bezzuby :slight_smile: neviem, ja som si to uz vysvetlovala aj tym, ze mal mozno zle sny..
26. jan 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa vas chcela opytat, ci davate vsetky um, lebo ja nechcem davat, aj ked uz sme vcera zacali s prikrmami :wink:
26. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp tri roky je super.... ale ja tak je to už mamina na plný úväzok, ja som len mamina v zácviku. :grinning:
@booklover ja si absolútne neviem prestaviť,že by som sa teraz mala venovať škole!!!!! ve´d ja nemám mozog! allebo práci ako noe a merikac... ja som taká prešťastná,že môžem lebediť doma a nemám nijaké iné záväzky....celý život som o tom snívala! len nech je malá zdravá,potom bude všetko super....
26. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp nedávajú všetky UM, ve´d kľudne dojči,aj keď dávaš príkrmy,to je normálne.
26. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp ja vobec nedavam UM, a mala papa uz vyse mesiaca. vsak preco ked ju kojim?
26. jan 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ty si jeden čas spomínala,že Maťka málo pribrala,rozbehlo sa to potom?
26. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano damy -tak mi po takej napoly dobrej a napoly zlej noc i, ale hlavne ze s nam nezhorsil zdravotny stav(klop klop) stale nam zatekaju sopliky ,a dnes som nic nemohla odsat :unamused: az ked som dala pfysiomersperj s morskou vodou do nosteka ,tak sa nieco rozpustilo a vyslo ..ale aj tak..mam paniku co s nou urobi ta zima na svk .. :frowning2:
my mame dnes asi 15 stupnov a trochu zubate slniecko tak ju vytiahnem von k moru trochu poprechadzat hadam jej to urobi dobre..
@oacka ozaj kolko ma teraz Kikuska vahu? len pre informaciu ,nechcem provokovat :grinning:
26. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristína už hodinu a pol spí... o desiatej mala jesť...to je nezvyk,musím jej zmerať teplotu...
26. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 7450g :grinning: a Leia?
26. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok