Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. jan 2011

caute baby...tak akoze rano mi neslo pripojit na net lebo som nenasla ziadnu siet,nakoniec som to tak dodrbala,ze vlastne mi uz neslo vobec nic,tak teraz vam pisem z Tomasovho pocitacu,ale na vecer som volala susedovi nech sa mi dojde nato pozriet,lebo ja krava,som sa tvarila,ze tomurozumiem a cely notebook som si rozstelovala 😠
@bambola ona to nema ostrihane na tej jednej fotke,len tie vlasy ma vzadu a nevidno ich,inak nosim rozpustene,ja vlastne aj mam taky podobny strih akurat,ze ona to ma viac prestrihane a to je ten problem,ze ziadny kadernik mi to tak este nedokazal prestrihat ☹ ale ked som chodila este na zakladnu skolu tak som to tak mala a to ma strihali v komunistickych kadernictvach..

maxara
26. jan 2011

@kafoditka ano v BA som aj ja tolko platila u jednej, resp v jednom kadernictve, kde som nevedela, kto ma bude strihat, ale bola som tiez spokojna.. a s kazdou dalsou som bola spokojnejsia, ale potom som sla do PK, kde som zrazu platila za to iste 500 korun (namiesto 900) a u druhej tiez, ale to som skoro odpadla, ked som videla, ako mi to ona ucesala.. strih bol v pohode, ale ked zacala fukat, mala som fuuj tajbl grc uces, som sa hanbila ist na autobus ☹ som volala mm nech okamzite po mna pride, ze ho pockam v jednej zapadnutej ulicke.. a potom som isla k tej katke, u nej to bolo tiez za 500, ale postupne to drazie, ale to asi vsade a teraz platim 22, cize som spoko.. a teda aj s nou som viac spokojna ako s ktorou kolvek doteraz.. mozno keby ma strihala nejaka lepsia este za trosku drahsie, tak pohoda.. do 30 je to podla mna ok, aj ked ako vidis, tak to strasne zavisi od lokality
neboj, vsetko mam po ceste v piatok 😉

mirka285
26. jan 2011

@booklover ja ta obdivujem ako tak mozes zit,ja by som to nedokazala,ja som sa narodila pre mesto a uzivam si plnymi duskami vsetko co mi mesto ponuka 🙂

luludi
26. jan 2011

@maxara maxinka, ty mas oddychovat a setrit sa... ja budem rada, ze v nedelu dojdem a teda nebudem ani omylom za krasnu.. ale vela sa na teba tesim a to dufam, staci 🙂
@booklover 😉

mirka285
26. jan 2011

@oacka
@bambola moja dcera je najlahsia,ma 7100 az 7200g

oacka
26. jan 2011

@mirka285 a pritom papá viac ako kika...to musí byť v metabolizme,kika je čistý tato,akoby mu z riti vypadla 😀 😀

mirka285
26. jan 2011

@luludi ten Simon sa mi pozdava a hlavne to mam blizko 😉 ja tie vlasy proste potrebujem prevzdusnit,mam ich na hlave vela jednoducho...

luludi
26. jan 2011

@mirka285 @oacka @bambola: okolo 7 kg mal bubo okolo 3 mesiaca tusim 😀 🙂 taky bol vtedy lahucky.. ako fifipierko..mam taky pocit s odstupom 😉

mirka285
26. jan 2011

@oacka tiez si myslim,vsak jej asi dobre travi,lebo ma v kazdej plienke nasrate 😀

luludi
26. jan 2011

@mirka285 so simonom si aj paradne pokecas, vie poradit, ale nevnucuje.. ceny nema najmensie, ale zdaleka nie je najdrahsi.. skus 🙂

mirka285
26. jan 2011

baby akoze u nas uplne leje 😒 nastastie idem poobede do Rakuska,inak by ma drblo cely den doma 😖

mirka285
26. jan 2011

@luludi ja som aj pred tym chodila ku chlapovi,mam radsej chlapa kadernika ako zenu,len ten moj je v starom meste a tam sa mi nechce trepat,ale predtym mi to vyhovovalo,chodila som vzdy pred robotou a do roboty som prisla krasna 🙂

mirka285
26. jan 2011

baby davam do pozornosti dnes som vyskusala dat malej na desiatu prikrm tekvicovy s karotkou,vyraba to Ovko,neni to drahe a je to take kyselkave,mala to sprasila za sekundu,vyskusajte na obmenu 😉

booklover
26. jan 2011

@mirka285 no kazdy podla svojich moznosti. aj lazy maju svoje vyhody 🙂 my ked sme hladali pozemok, tak o par km dalej - akoze v "meste" (8000 obyvatelov aj s lazmi) stal 600 tis korun (400m2). my sme kupili s asfaltkou ako jednou z hranic pozemku a elektrinou na hranici pozemku za 50 tisic 1800 m2. takze, ako sa to vezme 🙂 my z uspor mame pozemok a snad do roka aj dom. kusok dalej smerom k BB by sme si za uspory kupili mozno tak tretinu pozemku a stavat na nom by si mohli dovolit tak nase vnucata...

oacka
26. jan 2011

@mirka285 ja to mám doma, tiež sa na to chystáme. 😀 mňa strihal chlap-chalan iba raz, strih nahovno a prachy ťažké... neznášam také služby, a tiež neznášam podnikateľov,čo ke´d majú veľa zákazníkov,tak začnú brutálne zdražovať... akože trochu nepoviem,ale nie moc...mala som takú kaderníčku.. 😠

monline
26. jan 2011

@mirka285 mali sme to ovko, ale tie ksichty čo hádzal! musela som mu dať do toho keks, až potom to jedol, ale odvtedy som také nekúpila 🙂

mirka285
26. jan 2011

@booklover ale ved jasne,kazdy zije tam kde to jemu vyhovuje 😉 radsej ti nebudem pisat ake mame tu ceny pozemkov,lebo .....
@oacka podla mna mas teraz dobry strih 🙂

booklover
26. jan 2011

@mirka285 ja znasam zivot na lazoch v pohode, len ma mrzi, ze tu nie je nikto pod 70 rokov na okoli. aj tych susediek co su nad 70 je asi 4 kusy... inak ok, len som osamela. tesim sa ako diva, ze ked skoncim skolu, snad si najdem pracu a dostanem sa obcas medzi ludi. ale nie ze by ste mi Vy nestacili 😉 len aj zivi ludia potesia, nie len virtualni.

karinnka
26. jan 2011

Ahojte dievcata,mate niekdo skusenosti s Zelenym zakalom?Mne ho dnes potvrdila lekarka 😒 som stoho uplne na nervy....este mam ist zajtra na nejake vysetrenie a uvidi sa co dalej............

mirka285
26. jan 2011

@booklover tak to ti verim,vy vlastne musite mat viac deti aby sa mohlo spolu hrat 😀 to ma napadla hovadina teraz,co??

oacka
26. jan 2011

@booklover mňa by porazilo v takom prostredí...... jemine,to si néviem ani predstaviť,že by som tam žila!
@mirka285 a keď si mestský typ,Rajka ti bude stačiť???? 😉 už som mala aj lepšie účesy...

denisse
26. jan 2011

@booklover
ja zijem v obrovskej prahe a som osamela presne ako ty 😔

mirka285
26. jan 2011

@karinnka ☹ a ako sa ti to zacalo prejavovat?

booklover
26. jan 2011

@mirka285 nahodou 😀 neradi by sme ostali pri jednom. budem mat pg vzdelanie, mozem doma skolu zriadit, chi 😎

mirka285
26. jan 2011

@oacka Rajka je idealna...ved za 15 minut v centre mesta a predsa mas klud 😉 ja preto chcem strasne tu Rajku,je to uplne podla mojich predstav,byvat v centre mesta ma nevyhody,hluk,smog,byvat v Rajke.v peknom prostredi je super...a v meste tym ze to je blizko mozem kedykolvek 🙂

booklover
26. jan 2011

@oacka damy, keby ste teraz videli, co ja vidim z okna! uplne vystrihnute z vianocnej pohladnice, obrovske snehove vlocky prikryvaju kopce s romantickymi drevenymi chatrckami a sykorka nam na okno chodi na slnecnicove semienka... az gycovo krasne 😉

oacka
26. jan 2011

@karinnka tak to ti neporadím...ale držím palce,aby to nič nebolo...a máš s tým nejaké problémy? nezvykne sa to operovať?

booklover
26. jan 2011

@denisse musime dat niekedy osamele stretko! 😉

oacka
26. jan 2011

@booklover no mňa by si teda na výhľad nedostala 🙂 🙂 🙂 🙂 ja potrebujem cítiť život dookola. pubertu som prežila na dedine a stačilo mi,. 😀

mirka285
26. jan 2011

@booklover n vidis,my sa takym vyhladom nemozme pochvalit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre