Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. jan 2011

@meruska no co vravim, ako princezna 😉

zrzulka
27. jan 2011

aaaaaaaaaa nasla som tak tu som ja s mojim odpadlikom...ti chlapi nic nevydrzia.... 😒 dnes som dostala sqely mail som sa narehotala aka pravda o muzoch 😀

zrzulka
27. jan 2011

no sakra ved to ani poradne nevidiet... 😢

maxara
27. jan 2011

@zrzulka baby, moje druzicky nam sypali pod nohy lupienky a vsetkym rozdali ryzu a hadzali na nas, pre stastie.. nahodou je to skvele, krasny pocit, ked vam niekto takto zela stastie..

@booklover aj ja sa mm pacim 😉 len sama pre seba sa trosku prikraslim a on neprotestuje

zrzulka
27. jan 2011

@booklover a ako dlho ste spolu? 😀

petrap001
27. jan 2011

@meruska no teda ani by som ta nespoznala 🙂
@kafoditka ved hej preco nie.nevravim ze chcem vyzerat ako pamela ale take pekne 3ky do ruky.pre vlastnu spokojnost,lebo dost to ubera na sebavedomi 😢

zrzulka
27. jan 2011

@maxara tak to ano je fajn ked si ludia zelaju stastie ... len nerozumim tej ryzi, suvislost medzi ryzou a stastim tak mi to objasni, ci to bola nejaka speci ryza dekoracna????...dufam ze si sa neurazila len ta ryza mi akosik ku svadbe nesedi ...este som sa s tym nestretla

petrap001
27. jan 2011

no ano baby ako dlho ste spolu so svojimi drahymi???? my sme spolu uz skoro 8 rokov a svadba nedohladne 😔 hoci takto ked sme prec by som ani ziadnu svadbu planovat nechcela takto nadialku a bohvie kedy sa vratime...to uz budem stara kraksna 😀

maxara
27. jan 2011

@petrap001 aaaale Peti prosim ta.. co ja poznam chlapov co sa stretli so silikonmi, tak si to nepochvaluju.. je to studene a tvrde 😒

zrzulka
27. jan 2011

@petrap001 my uz 8,5 r.z toho 6 aj nieco ako manzelia

zrzulka
27. jan 2011

v pozadi s druzickami xixi

petrap001
27. jan 2011

@maxara ja vieeem ze na dotyk to nieje asi nic moc 😒 tak im poviem nech mi odsaju tuk z riti a naleju do ciciek 😀 😀 😀 tak nebudem mat v sebe nic umele 😀

maxara
27. jan 2011

@zrzulka my mame taky zvyk (a maju ho napr aj v amerike), ze ked sa vychadza z kostola, resp z uradu, tak ludia hadzu pre stastie ryzu.. neviem presne ako to vzniklo, ze zrovna ryza, asi ze mala, biela a tvrda, cize dobre leti a zaroven neboli, ked ta trafi 😉 a hadzes jej vela, cize zelas veeeela stastia.. lupienky neletia vzduchom

zrzulka
27. jan 2011

@maxara aha, uz som v obraze diiiiiiiiik...malo svadbujeme tak to nepoznam...je to aj celkom prakticky zvyk s ryzou ked sa to tak vezme....

maxara
27. jan 2011

@petrap001 my sme spolu chodili 4 roky pred svadbou a teraz v aprili to bude uz 8 rokov co sme spolu, 4 roky manzelia (v maji budu)
no vidis, to je riesenie 😀 tak to potom ano 😉

zuzik1983
27. jan 2011

baby pekne nevesticky ste boli.tak aj ja pridam cosi 🙂 my sme mali tiez svadbu na jesen,a to bol zrovna jediny pekny slnecny suchy vikend v oktobri.nam vyslko pocasie,takze aj fotky su pekne...

maxara
27. jan 2011

@zrzulka celkom ano, jeto paradne efektne 😀 ALE nevesta strasne pinda, lebo vsetka ryza sa jej zapichuje do ucesu a do vystrihu 😉

denisse
27. jan 2011

ahojte baby ...
ako vam idu prikrmy? .. nam dost hrozne, uz par dni do nej ledva natlacim dve tri lyzicky .... zavrie pusu a za nic na svete neotvori ... ani ovocie, ani zeleninu ...
je tu este niekto, kto takmer vyhradne koji ... lebo ja tie nase prikrmy snad ani nemozem povazovat za prikrmovanie ...
jedine kasu vecer zje, ale ta je z MM ... byva to tak 50 ml ...

zrzulka
27. jan 2011

@petrap001 😀 😀 😀 si sa vynasla 😀 😀 😀 jasne ze umele je umele ako vsetko v zivote co nie je prirodzene ale ja uz som bola v takom polozeni po malej ze radsej umele, tvrde, neprijemne na omak jak tie dva vechte neesteticke....ak to tak bude aj po malom a budu prasule tak sa na to asi dam

booklover
27. jan 2011

@maxara v jednoduchosti je krasa. aj ja si to myslim 🙂

zuzik1983
27. jan 2011

@petrap001 tak my uz sme spolu skoro 5,5 roka,a ako manzelia 1,5roka

zrzulka
27. jan 2011

@maxara ty to tak opisujes s tou ryzou ze kvoli nej by som sa hadam este raz aj vydavala.... 😉

zuzik1983
27. jan 2011

a aj nam sypali ryzu 🙂 ,som vobec necakala,ma to prekvapilo

macik27
27. jan 2011

ahojte tak my máme dnes pol rôčka 🙂 poradňa dopadla dobre len sme trošku prechladnutý takže žiadne veľké výlety 😒
@maxara hlásim miery do tabulky ... 6580g a 66cm nesedíme, nemáme zuby a nehovoríme nič 😀

luludi
27. jan 2011

@kafoditka ty si mohla rovno fotit do casaku pre nevesty, taka si bola krasna 🙂

@maxara frezie milujem, ja som mala kaly. To nebol namysleny.. to sme trenovali vitazny postoj po sobasi po vychode z kostola, nieco ako: Ha! A si moj 🙂 sme sa nasmiali.. kym sme sa doma blaznili, zenich a rodicia cakali v kostole 😉

ja sa hlasim tiez k jesennym nevestam.. teda je 9.9. uz jesen, alebo neskore leto? 😕

@booklover paradne momentky

@carrie84: dakujem 😵 pridaj aj svoju

maxara
27. jan 2011

@zrzulka kukni tu mam na hlave ryzu a na videu mam zaber ako si pred salou vyberam z podprsenky ryzu a lupienky 😀

zrzulka
27. jan 2011

@denisse my sme taki ja dam len raz za den a tiez len tak malo spapa. ta jedna flasticka mala mi vyjde na 2 dni a ta velka... hmmmm hadam aj tri. vcera som jednu otvorila . ale zase nechcem nechavat tak dlho otvorene tak ked dnes nezje tak uz zajtra mu nedam...

luludi
27. jan 2011

@zuzik1983 😵 ako vam to svedci.. krasni ste.. pekna kytica

petrap001
27. jan 2011

@denisse skusala si jej dat banan??? ten vacsinou deti radi papaju.alebo detsku vyzivu. no ved to,ze kazde dietatko je ine.moj hltal vsetko od zaciatku,tak my sme problem nemali.mozno je to zubkami,ze ju bolia tak nechce nic jest.neviem no...

zuzik1983
27. jan 2011

@luludi dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre