Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
31. jan 2011

dobre ranko...
musim vas vsetky ozaj pochvalit...

@kafoditka vyzerala si v tej suknicke ako dievcatko, ty si riadne chuducka a tvoj syncek je teda iny sportovec, ozaj sa asi nikdy nezastavi
@mirka285 Linduska bola za paradnicu, ved to predsa po mamke, vzdy tip top upravena 😉
@nununka pekna zienka, ale vela o nej neviem kedze neprispieva
@noemarta s Nelinkou ste tie sli za fresandy, a ta ofinka sa paci i mne 😉
@merikac vau, mas krasne dlhe vlasy
@adelaine tvoj muz sa podla fotiek prikladne stara o Riska, a podla profilovej foto som ta nespoznala 😉 fesanda
@vierkaha tak ty a tvoja profilova fotka tiez spolu nesedite 🙂
@zrzulka najviac sa mi paci ako Patko chcel vyskocit z nostalgie 😉
@tinaki jej ty si pri svojom muzikovi take male pivo 😀 je to riadny kus chlapa, ako sa citim medzi tolkymi babami co v kuse klebetili a on nic nerozumel ? Leia je zlatunka
@katarina7777 tvoj syn v sebe nezaprie talianske geny..co stetko, to sa natahuje a vala po inej 😀 😝
@maxara a na teba nemam slov uz uplne...si hostiteklka na ******, detsky kutik bol genialny, miskove papuce ti sadli k obleceniu 😉 a to ze si po operacii, by hadam netipoval nikto

vierkaha
31. jan 2011

@meruska to som o 5 rokov mladšia a o 15 kg ľahšia 🙄

adelaine
31. jan 2011

dobre ranko 🙂
@meruska naucila som si ho 😀 ale nie...
som rada, ze sa vie o neho postarat, je o velka pomoc, kedze nemame babky a svatky a tetky 😵

tatianka.g
31. jan 2011

prajem krasny den,
zase raz sa mi podarilo prist na net, 🙂
ale vam zavidim take stretko, ja som z takej casti Slovenska, ze naozaj nebudem mat nikdy sancu sa takeho niecoho zucastnit 😒
ale chcela som sa opytat, ako ste prekonali problemy so stolicou u babatiek, odkedy prikrmujeme mame s tym dost velke problemy
inak zajtra ideme na ockovanie, tak verim ze to zvladneme bez nejakych problemov a nahlasim aj udaje do tabulky pre @maxaxa-u

maxara
31. jan 2011

@booklover no dlhsie mi trvali kym som ich vsetky pozrela, pretriedila pootacala.. a potom som ich ani nestihla poriadne komentovat ☹ a stale som behala s fotakom ako trupka..
a ja si myslim, ze keby sme aj nahodou nase krasniatka nemali, tak aj tak by bolo o com 😉

@meruska 🙂 veru pekne si to vypozorovala z tych fotiek, asi som naozaj dobre dokumentovala, lebo kafkov Filipko je naozaj sikovnik velky, neposed a vsetkym nam predvadzal, ako sa to robi 😀 akos a stvornozkuje, stoji a chodi porpi nabytku
Mirka s Noe su sik vzdy, aj s ich bambulkami.. Adel ma doma dvoch sikovnych chlapov a sama je fesanda 😉 A pre mna nove damy bol Vierkaha, velmi sympaticka, usmievava kocka, ziadna tremistka 😀 zlata, aj s Matkom. Dufam, ze je zdravucky, ze neochorel alebo co, ked grckal.
A Tinaki, pani meluzina 😵 samozrejme v dobrom, len co prisla a zvitali sme sa, uz aj utekala do obyvacky obzriet baby, vsetky spoznala, hned sa zoznamila a jej muz, velky fesak, vobec neutrpel ziadnu ujmu, lebo Tinka mu vsetko prekladala a to tak rychlo tou pusou mlela, ze kym som ja dohovorila, ona to uz mala davno prelozene 😀 😀
Nunu a Meri su moje partizanky 😵 zlaticka, obe.. Nunu krehucka a Meri raznejsia.. Meri zabudla si si tu dozicku 😀
Zrzulka, klasika, ticho posobiaca, ale podla mna ticha voda brehy myje.. 😉
A Katka7 je uplne zlata.. vlastne ja nemam co vytknut nikomu.. som rada, ze sme take fajn vsetky.. som zvedava vychodniarky co nam zreferujete vy a hlavne Tinaki slubila, ze vas poriadne rozoberie 😀 bude spizlovat a natrie vas.. a ja dufam, ze bude minimalne 127 fotiek 😉

vierkaha
31. jan 2011

Kočky mám na vás takú technickú otázku, čo pužívate na škvrny od príkrmov? Ja dávam ariel, ale vôbec to nepomáha kažé druhé bodynko má zababrané 😒 a to máme aj podbradník s rukávmi 😕

vierkaha
31. jan 2011

@maxara Maťko vyzerá byť dnes v pohode, možno mal trému s toľký krásnych kočiek čo tam boli 😀 ja len dúfam že v tomto nebude po mm, lebo ten chodil okolo mňa 6 rokov kým sa rozhýbal, asi mu bude musieť Maťovi dať Katkin Leone nejaké školenie 😀 @katarina7777

meruska
31. jan 2011

@maxara aj ja sa uz tesim na Tinaki, dufam ze sa mi podari s nou stretnut, lebo ja mozem iba vo stvrtok...mm oslavuje od piatku do nedele 30-ku a to sa nepatri ujst na stretko 😀 ..dufam ze ma chapete 😝

meruska
31. jan 2011

ozaj uz som zacala vyrabat ozdoby z marcipanu na tie jeho torty..potom hodim foto, kedze to bude moja druha a tretie torta v zivote 😀

mirka285
31. jan 2011

dobre ranko....tak ja som sa dnes zobudila s total bolavym hrdlom a bonus kramy k tomu ☹ ☹ nechapem,vcera mi vobec nic este nebolo,zeby som chytila po ceste tu pezinsku epidemiu??
@vierkaha vieri mna na skvrny pomahal jedine vanish ale musela som to preprat hned,ale to bol vanish ktory sa vraj uz prestal vyrabat,teraz som kupila novy ale este nepouzila,tak neviem...ale ked som tu skvrnu hned nepreprala,uz som to nedala prec s nicim...

kafoditka
31. jan 2011

@meruska zlata 🙂 to ma len Peta fotila z dobreho uhlu, skutocnost je horsia 😉 😔

maxara
31. jan 2011

@vierkaha @mirka285 mne kamoska odporucila na skvrny od jedla, hlavne mrkvy davat detsky olej a na ten olej tesne pred prani kvapku jari 😉 vyskusajte.. a potom este zarobit praci prasok tak, ze skoro vriaca voda, tesne pred varom, 1 liter a do toho 3 lyzice prasku na pranie a 3 lyzice octu a v tom oprat. A normalne dat aj avivaz potom..

maxara
31. jan 2011

Baby a vy ostatne ste nefotili? Kafko?

kafoditka
31. jan 2011

@mirka285 aj ja som sa zobudila s bolavym hrdlom....ale to mi peto povedal, ze som brutal chrapala, tak viem, kde je pricina 😀 dala som si caj s medom a uz je dobre...

oacka
31. jan 2011

ahojte! vidím,že stretko sa vydarilo,fotky sú krásne!
@meruska @strasska @tinka349 @tinaki1275 @lutsine @karinnka @emanuel22 ako to vyzera s nasim stretkom???? meruska môže od pondelka do štvrtka, tinaki tuším od utorka, tak utorok až štvrtok to vyzerá reálne. dá sa?

maxara
31. jan 2011

ja si myslim, ze si @mirka285 po dlhsej dobe vela kecala 😉 ci? aj sa citis zle? lebo aj ja som mala taky pocit, ze ma chce boliet hrdlo, ale nakoniec to preslo..

maxara
31. jan 2011

@oacka Tinaki len v utorok ide na vychod 😉

tinka349
31. jan 2011

@oacka ahojky, noooo my sme prave po ockovani a soplikujeme a kasleme ako maly tuberacik ☹ zajtra mam v plane ist s malou k dr, takze asi nebudme moct dojst ☹ jedine ze az buduci tyzden bude stretko, ale nie 9.2., to mam rozvod 😝

oacka
31. jan 2011

@maxara tinaki natrie tak akurát vás, lebo vás už má zmapované 😀 😀 😀 z čoho je poskladané to ležovisko??? to je vyvýšené či na zemi?

meruska
31. jan 2011

@oacka ja mozem, ale tinaki az v utorok cestuje, dufeam ze stvrtok by teda tihala dojst..ja by som vas taaaak velmi chcela vidiet ☹

oacka
31. jan 2011

@tinka349 jeminé! ja sa práve preto pýtam,že kedy môžme,lebo tento týždeň chem tiež vybaviť očkovanie a chcem až po stretku,lebo malá bude určite úplne mimo...
mne to vyhovuje všelijako, aj budúci týždeň, len Maťka z grécka tu už nebude...

oacka
31. jan 2011

takže štvrtok vyzerá najlepšie. ja by som sa na piatok objednala na očkovanie. karrinka písala,že ona sa prispôsobí a strasska netušííím. @strasska veď dojdi aj s malým, posadíme ho k nášmu psovi a bude mať zábavu, Gejša síce ošedivie,ale ona sa po čase spamätá 😀 😀 😀

vierkaha
31. jan 2011

@mirka285
@maxara dík skúsim aj jedno aj druhé a keď tak mu budem na kŕmenie prezliekať už tie zababrané 😅 lebo Maťko je strašný kicko, minule mal mrkvu až za uchom 😀

maxara
31. jan 2011

@oacka Neboj, ona nas netrie vsetky, ma bojovu ulohu vas prekuknut a odhalit a potom napisat na kona resers 😀 😀 to lezovisko su dva matrace meter siroky je jeden, su spojene, je na nich plachta, dve deky, lebo som nemala jednu taku velku deku a dokola su vankuse, ninkina zastena, a plysaky, v strede hrazdicka a druha hrazdicka a lizacie hracky, ktore mali postupne v puske vsetky deticky 😉

oacka
31. jan 2011

@meruska jeeej až teraz som prečítala tvoje "hodnotenia", zlaté, a fakt to sedí, pripájam a strašne závidím Dominike,že má takého šikovného synátora, naša lemra ani neposedí....

maxara
31. jan 2011

@vierkaha ja davam Nine podbradniky take, co sa daju obliect cele 😅

oacka
31. jan 2011

@maxara joj, my nemáme matrace na to, škoda...neviem totiž,kam tie deti odložíme... 🙂

maxara
31. jan 2011

Michal sa pyta, kedy bude dalsie stretko 😀
vraj sa zaujima, kedy bude dalsi datum jeho sexualneho harasenia 😀 jeden cecok mu nestacil, vsetky chce opacit 😀

maxara
31. jan 2011

@oacka tak v panelaku mozes dat na zem iba nejake karimatky, alebo zo tri deky, penove puzzle.. neviem..alebo epedy z gauca

oacka
31. jan 2011

a malý Leone nemá chybu, to je aký balič!!!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre