Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
31. mar 2011

@monline joj tak dufam ze to nic nebude..nepises nic konkretne ked tak mi napis do IP...

monline
31. mar 2011

@tinaki1275 už dávno ti svieti IP 🙂

mirka285
31. mar 2011

caute babulky... @katty17 Kati mne ta trojkolka nedala,tak sa nam zapacila,ze som volala mamine,nech ju ide zajtra kupit,ona robi pri Eurovei a mamina hned,ze ona ju Linde kupi 🙂 tak sa tesim 🙂 🙂 @kafoditka dala som tu autosedacku na inzerat tu na kona, a hned sa po nej vrhli 😉 aj tak uz mi bola nanic,mala sa uz vozi ako kralovna v novej autosedacke...Domi a ked ti mozem poradit,ja by som si nekupovala saty cez net,predsa je to ine ked si ich vyskusas 😉 pozeram keby bolo keby ppc serial 😉

mirka285
31. mar 2011

@monline Mon zlaticko co sa stalo?

monline
31. mar 2011

@mirka285 poslala som ti ip...keby bolo keby by som si aj pozrela, prvú sériu som sledovala a aj dve časti tejto novej, ale na pc neviem nastaviť jojku a v spálni som vypla telku, vtedy malý lepšie spí..on je schopný prebudiť sa pri reklamách, z neho bude mág ako Flašík, však je celkom hotový, pomaly by na telku vtedy vyliezol, aby bol bližšie 🙂 a páčia sa mu aj upútavky na miss a blondíny moderátorky - proste chalan sa vyzná 🙂

tinaki1275
31. mar 2011

@mirka285 a aku si nakoniec vybrala? ozaj a za kolko si predala sedacku ? maxicosi si mala nie?

vierkaha
31. mar 2011

@tinaki1275 ja tiež dúfam, že tie probiotiká zaberú. Dr. mi hovorila, že je to možno veľa kriku prenič, ale že radšej nech vieme, že je to len nejaké blbé obdobie keď mu nechutí, ako keby sme mali zanedba niečo vážnejšie
@monline držím palce, aby Nika bola v poriadku, ten pocit bezmocnosti je naprd ja som sa musela inak premáhať, aby som sa nezačala dobíjať dr. do ambulancie keď mu brali tú krv
@maxara gratulka k šteniatkam

monline
31. mar 2011

@tinaki1275 inak- vždy, keď napíšete tuto maxi cosi, tak to čítam, že maxi čosi a premýšľam, čo naša maxi spravila..🙂a potom mi dojde, že ide o sedačku

monline
31. mar 2011

@vierkaha dík..to ti verím, počuť za dverami ako ti plače dieťa...strašné... ☹

katarina7777
31. mar 2011

@monline dufam ze to s nikou je len plany poplach 😒

@maxara mega gratulka k steniatkam... nadherne su 🙂

ja som vcera kupila leovi taketo auticko od chicca od 9. mesiacov http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=5808887, kde ho mozem priputat lebo tie trojkolky co som tu videla su vsetky od 1,5 az 2 rokov, takze to mu kupim az na dalsie leto... a este som mu kupila do zahrady tuto hojdacku a strasne sa mu paci 🙂
http://www.mistertoysmegastore.com/products/Chi...

vierkaha
31. mar 2011

@tinaki1275 možno ti malá začne zaspávať takto skôr, skús pár dní za sebou ju uložiť v rovnakom čase. Maťo je taký, že keď mu prešvihnem čas spánku tak potom sa ukladá aj 2 hodiny a cez deň ho ukladám tiež v pravidelných intervaloch bezohľadu na to či si šúcha očká alebo nie, on si síce poreve, ale behom 15 min spí.

Ja som dnes zubárke len tak zo srandy šplechla, že dnes len niečo veľmi rýchle budeme robiť, že napr trhanie zubu, lebo ma tá osmička serie, ako mi furt skriabe líce zvnútra a on mrkla rtg pozrela sa na ňu a hovorí, že ok pôjde von 😕 - krvi by si sa vo mne vtedy nedorezala 😀. Ale musím povedať, že mi to napichala a zub bol do 3 min vonku a pobolievať ma to začalo ať teraz - normálne som nečakala taký jednoduchý priebeh, som si myslela, že to bude nejaký masaker 😅

katarina7777
31. mar 2011

@vierkaha dufam ze sa aj matko pekne rozpapa a bude bez problemov.

tinaki1275
31. mar 2011

@monline 😀

katarina7777
31. mar 2011

@mirka285 ozaj miri vy ste sa uz rozhodli aky dom budete stavat? a pozemok? pochval sa 😉

katarina7777
31. mar 2011

@monline 😀

vierkaha
31. mar 2011

@katarina7777 dík a dodatočne ti prajem všetko naj 😉 Mňa to čaká v auguste 😅

tinaki1275
31. mar 2011

@vierkaha tie probiotika urcite zaberu ..my sme nepapali nic ateraz papa o 106..mne to poradila kamoska co ma lekaren..a dr..odobrila ked som sa jej tel.pytala..mna dufam caka bezbolestne plombovanie len..ja ma extremn ecitlive zuby tak ma vzdy napicha akoby som sla rodit🙂)
inac ja velmi neverim ze sa so spankom n ieco zmeni..ona vystraja rovnako v kazdom case..a uz aj pri popoludnajsom spanku ..teraz sice spi ale uz min.10 x som ju cez vysielacku pocula sa prevalovata vzdychat ..takze moc dobre nespi .. 😒
@katarina7777 super je ta hojdacka..a aj auticko ..tu unas maju aj trojkolky pre deti od 9 mesiacov a relativne lacne od 59,-EUR

tinaki1275
31. mar 2011

Damy ja sa lucim ..lebo viem ze do 2 hodin je moja kraska hore a potom za dalsie 2-3 zase... 😒 no dufam ze ma doobeda necha trochu pospat .. 😒 prajem vsetkym dobru

katarina7777
31. mar 2011

@vierkaha dakujem, je nas tu viacej co tento rok vhupneme medzi 30 tnicky 😉

@tinaki1275 leo ked sedi v tom aute tak robi zvuk motora, chlap je to 🙂

vierkaha
31. mar 2011

@katarina7777 no veď to ten čas sa nedá zastaviť 😉

@tinaki1275 Dobrú noc

Idem už aj ja spať dobrú noc kočky

katarina7777
31. mar 2011

dobru aj ja uz idem

bambola
31. mar 2011

ahojte, tak ja mam za sebou dvojhodinovy spanok- som uspavala malu 😔 teraz som zrela tak na spanok a nie na ucenie 😠 no nic, snad pospi lebo pokial sa mi ma do hodiny zobudit....
@monline dufam, ze nic vazne, drzime palciaky. potom daj vediet ako ste dopadli

musim sa pochvalit ako dobre som dnes navarila na veceru 🙂 mali sme bravcovu panenku s brusnicami a hermelinom, zapecene a s brusnicovou omackou 😝 bolo vyyyyborne

uz vsetci spite?

monline
31. mar 2011

@bambola ja som tu

monline
31. mar 2011

@bambola akože- iné chute mi robíš! 🙂)) parádne jedlo, hned by som si dala..ja som dnes varila šošovicový prívarok a hovädzie mäso k nemu a už teraz sa bojím, do akej arómy v spálni pôjdem

bambola
31. mar 2011

@monline 😀 co si si navarila to si aj vyvonias 😀
fuj, strasne mi je teplo ako som spala pri malej, niekedy mam take navaly...co som v prechode? 😅

monline
31. mar 2011

@bambola si dehydrovaná..kedy si pila naposledy??

bambola
31. mar 2011

@monline uz som vypila pol litra hned teraz a pomaly prechadza, musim si na to pitie uz davat pozor, hlavne teraz ked sa blizi leto, ale ja som v tomto taky blbec 🙄

monline
31. mar 2011

@bambola musela som k malému, nakojila som ho, pôjdem spať...ešte sem chcem niečo hodiť

bambola
31. mar 2011

@monline som myslela, ze si pri nom. uz je mu lepsie?

monline
31. mar 2011

@mojalili @merikac @kafoditka @jaruska8 @janka256 @oacka @petrap001 @mirka285 @zrzulka @robika @ericica @katy1979 @nebbia @adelaine @katarina7777 @zuzik1983 @janulienocka @aalexis007 @strasska @nununka @miki060707 @tinaki1275 @bambola @cigaretka5 @katka55 @any23 @katty17 @lenkaaninka @luludi @petzi @lutsine @emanuel22 @izira @liluu @alllexa @karinnka @stanka33 @denisse @maxara @adka1311 @carrie84 @tatianka.g @lela1809 @ivka8255 @tinka349 @meruska @ywett @tutifruti @lenuss84 @noemarta @sunnygirl @luminkasp @kristip @macik27 @sunavianka @bellablonde @vierkaha @dugyna @sunnygirl @sarai

Včera som si čítala naše rozhovory z čias, kedy sa nám rodili naše krásne detičky...podporovali sme sa, radili si, blahoželali, boli sme tu deň čo deň pre seba.. a všimla som si, že veľa júloviek už prestalo prispievať, alebo napíše len veľmi zriedka...a keďže som veľmi zvedavá (a určite viaceré) ako si nažívate, navrhujem, aby sme si o tom napísali...pripomenuli sa, opísali svoje pocity z prvého či ďalšieho materstva, zistili, čo prežívame rovnako, čo úplne inak, napísali, čím všetkým sme v rodine, či zdravotne prešli (možno budeme vedieť na koho sa obrátiť s našim problémom, kto niečo podobné prežil)....ja viem, máme všetky málo času ..ale skúsme si ho nájsť
Možno niektoré budú chcieť písať do súkromnej témy, niektoré do verejných júloviek, veď každá uvážte sama.. ďakujem 🙂
ja pridávam príspevok do súkra, najmä preto, že očakávam ďalšie a mohli by byť pekne pod sebou..veď aké bolo príjemné čítať si o zoznámeniach, či svadbách 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre