• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara obdivujem ta ze zvladas obed pre tolko ludi :wink: a kedy sa Ninka prvy krat postavila? Lucka sa len minuly tyzden prvykrat zdvihla pri nabytku, teraz furt len stoji, ale chodenie nehrozi, vie akurat spadnut na zadok...
3. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover no ved jasne, to co by bolo keby tam ludia pisali kadeco a potom sa dostavala do obehu krv fetakov a rozne chorych-nakazenych ludi :angry: akurat, ze vacsinou to nemaju ako zistit, chorobu sice z krvi zistia a teda ich mozu trestne stihat, ale tvoje kojenie odtial isto nezistia :grinning:
@maxara tak to mi je jasne, ze to nie je zabezpecene :grinning: len som myslela, ze ... no neviem :sweat_smile: proste by som ho chcela pre malu ale andrej totok na mna vyvalil..... :angry:
3. jún 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 @vierkaha okeeeeej, uz som sa vyspala.. uz som v pohode.. :grinning: vidim, ze ma neignorujete :grinning: :grinning:

@vierkaha to fakt? mna picne z tych testov :angry: uz nic neriesim.. pojdem k dr, ale tak niekedy cez tyzden, lebo v pondelok mam toho vela.. a on ma tehu poradnu, tak tam bude sama tehula.. :confounded: ja si to o sebe prestavam mysliet.. :pensive:

@kafoditka :wink: ma poznas :grinning: Domi pocuj, mna napadlo, ze vsetky decka u nas uputa ta knizka, co ma Nina, co tam tie zvieracie zvuky su nahrate.. take nieco? Nina ju ma velmi rada a kazdy den s nou musim citat .. a bola to prva vec na ktoru ukazovala a pytala si ju :wink:

@zuzik1983 :grinning: aj u nas frcia stipce a este vrchnak od horcice.. ten stale vsade taha so sebou :grinning:

@booklover ved mozno uz na jej narodky nebudes kojit, ked len tak malo papa z prs, nie?
3. jún 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy..... :slight_smile: hlasim sa neskor,ale uz mam upratane,som po sprche a nez Vas clovek docita,to tiez chvilu trva....pokial ide o darceky,tak lucke chyba trojkolka,takze ju ideme poriesit a ja som sitiez kupila cez bazos to choditko,co opisuje maxara,videla som ho u merikac a je to super vec,uz s atesim,na buduci tyzden ho mam doma...inak to pocasie ma dost stve,lebo vzdy mam pripraveny bazenik,ze sa ideme clapkat po obede a vzdy sa zatiahne...zajtra ideme ku svagrnej do Prostejova,tak som zvedava,ako zvladneme cestu....

@maxara ...ake bude menu?
3. jún 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ale ved obed je len pre 15 :wink: Ninka sa postavila uz davno, asi 17.4. ci tak nejak si pamatam..

@bambola nuf, ved chapem.. ved pridi k nam na kafe niekedy buduci tyzden a otestujes a rozhodnes sa.. mozno to matke vobec nepojde k chuti
3. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 napisem neskor, musim prchat pa
3. jún 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ano peti, presne nieco take, kde ste ju kupili prosim ta? najdem to v panta rhei??
3. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara buduci tyzden sme este v BB, vraciame sa az nedelu 12. ale ak sa budete zrazat kvoli zoznamu tak pridem otestovat :slight_smile:
3. jún 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: hlupy kon. mala som napisany prispevok a cely je fuc :angry:
tak este raz. ahojte :wink: dnes sme mali mrnciaco placuce rano, tak sa teraz dufam panko z toho vyspi :sweat_smile: ale uz mame upratane, navarene a poobede ideme do mesta, lebo som objednala cez net lega pre synovca, tak ich pojdeme vyzdvihnut.
@maxara ty brdko, riadne farebna party. nech ti vsetko dobre vypali a zabavte sa :wink:
@bambola akoze na tom choditku sa da hodit riadny papulniak, ale zatial radost z tlacenia prevysuje nad bolackami :wink: strasne sa rehoce, ked s nim chodi a my sa musime na neho pozerat, ze aky je sikovny :grinning: vidim, ze maxi ti uz ponukla skusobnu jazdu, tak ale aj u nas mozete :wink: a zachodova misa je strasne zaujimava aj u nas :angry:
3. jún 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a aj my sa budeme 12-teho vracat z BB. ked vas bude predbiehat take pekne cierne auto, tak to sme my :grinning: :wink:
3. jún 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, docitala som co ste riesili....
@maxara, Peti, mne vysli 2 tehu testy ako negativne, kramuse meskali....a az gyndos mi potvrdil tehu..tazke sup sup k dokimu :wink: a co sa tyka ignoracie, ja som mavala tiez take stavy, ze ma to tu nebavilo, par dni som si dala
pohov a nakukla som sem, lebo citat si toto forum je pre mna relax....a naozaj netreba riesit ci sa niekto nasral a odisiel pre toto a hento....no nech, kazdy kto tu chce byt, nech tu je, komu sa tu nepaci, nech ide...je to tu slobodne, verejne....
@medved...aj ja som z ruzinova od zimaku :wink:

a baby my mame take choditko, ze sa o to risi postavi a posuva si to dopredu, da sa vsak zabrzdit...este si teda na nom papulku nenabil :slight_smile:
3. jún 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som bola dnes u dr- potvrdila mi tehu 5 tyzden o dva tydne kontorla este bolo vidiet iba gastacny vak
3. jún 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adelaine ahoj ja som sice z bajkalskej ale v podstate blizko :slight_smile: chodievas obcas kocikovat na strkovec?
3. jún 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 no supeeer. tak oficialna gratulka :wink: a zase vsetko odznova :grinning: :wink:
3. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ja som na strkovci teraz kazdy den, chodievam tam s risim na ihrisko, to je siroko daleko jedina travnata plocha, kde sa ho nebojim vypustit :grinning: a rad sa aj hojda....takze som tam stale :wink:
3. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 aj ja sa pripajam, gratulujem k dobrej spravicke :wink:
ako reagoval mm?
3. jún 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara môžeš napísať aj konkrétne. ja hľadám po nete že čo asi by som uvarila na ten obed, ale zatiaľ ma nič neupútalo :confounded:
3. jún 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara rano a vecer ju vzdy kojim. vela toho isto nie je... ale tu frekvenciu menit nemienim... su trapni..
3. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja som tam tiez kazdy den, obcas zbehnem aj do minigolf klubu na vychladene pivko ak sa da :slight_smile:
a dnes poobede tiez planujem mensie posedenie na deke ked mi to dieta dovoli :slight_smile:
3. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ja si deku nenosievam, zarucene by som ju ani na zem nepolozila :slight_smile:
riso je ako drak, najradsej lozi po muriku, stavia sa o lavicky a chce zliezat dole...takze som stale v pozore....ale nava, aspon chudnem, ako za nim lietam :slight_smile:
3. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :dizzy_face: supeeer, gratulka este raz
3. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Mati ako sa ma ruka?
3. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja mam deku akoze pohotovostne v kociku, tiez som ju este nikdy nevytiahla :slight_smile:, a ja sa aj tesim ked lucka zacne behat, aj ked je to asi otravne, tiez dufam, ze trocha schudnem pri tom, lebo po 30ke to fakt ide nejako pomaly :unamused:
a inak gratulka, vidim ze Risko ma presne 11 mesiacov :sunglasses:
3. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ma sa dobre, poslucha :wink:
ale nie, je to uz na 90% zhojene, taka pekna ruzova kozicka sa mi tam vytvorila,
dobre som sa setrila, ani sa mi to nezapalilo...fakze fajn.
Este sa bojim prebalovat risiho tazke naloze v plienke, na to si davam jednorazove rukavice....ale inak uz robim vsetko.
3. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ano, akurat dnes :slight_smile: dakujem :wink:
a ty nemas v popisku, tvoja lucka je ako stara?
3. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 pocuj, ja som minule nestihala, mm bol na fuske a trebalo nieco navarit, tak som slahla do janskej misy kuracie prsia, polozila na to platky syra a kupila som v sacku maggi napady zapekane kura 4 druhy syra. To som vymiesala v smotane na slahanie a zaliala tym tie prsia, supla do rury a nechala piect. k tomu ryzu a bolo. Vies, ake to bolo svetove? mm ma vychvalil a vobec nezistil, ze je to vlastne polotovar a to je kuchar :slight_smile:
3. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Mati tak to rada pocujem :wink: pocuj a pochval sa, kolko kg mas uz zasa dole :sunglasses:
3. jún 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine narodila sa 7.7., takze o chvilu bude mat tiez 11 mesiacov, ale zda sa mi, ze oproti vasim detom je volajako spomalena :sunglasses: baba jedna
3. jún 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 myslis volvo? :angry: :angry: no ja si musim rozmysliet ci ideme s nasimi na vychod, ale kedze idu sobotu rano a vracaju sa v nedelu a este cesta do BA.... a navyse sa mi tam vobec nechce, takze asi ten vikend budeme my dve bacovat na dome :slight_smile:
inac uz viem ake volvo chcem ked budem velka, ci obrovska asi skor :grinning: S60 :dizzy_face:
3. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok