Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
3. jún 2011

@kafoditka celkovo mam - 8 kg
a som happy, len to ma nevyhody, nie su mi dobre ziadne nohavice 😵

baby, idem off, risi sa uz ozyva z postielky, cafte vecer

kafoditka
3. jún 2011

@adelaine hmmm tak to klobuk dole Mati, ze si sa tak zatala...v dobrom zavidim 😉

bambola
3. jún 2011

@cigaretka5 tak oficialna gratulka 🙂 mozme zacat tipovat pohlavie 😀 😀
@adelaine tak to je super, ze sa ti to pekne hoji 🙂 mozte uz aj do tej terchovej 😉

dievcata tak po dvojmesacnom trapeni. ohryzavani vsetkeho vratane vlastne rucky je to tu.... hore sa prerezali naraz 4 !!!! zubale 😕 😕 🙂

tutulka12
3. jún 2011

@kafoditka ten recept poznám, aj nám chutilo 🙂 ja som skôr myslela niečo slávnostnejšie, keďže budú tie promócie

tutulka12
3. jún 2011

@bambola už máš doma šelmu zubatú 🙂 nám v 6tom mesiaci vyliezli 2 zuby a odvtedy nič :-O

bambola
3. jún 2011

@tutulka12 no jej tie dva spodne vysli dost neskoro oproti tuto ostanym a teraz tiez ma oproti ostatnym detom neskor. tak mne to nevadi ale intervaly odstupu su asi rovnake 😉

kafoditka
3. jún 2011

@tutulka12 jaaaj prepac, to mi uslo, ze na promocie, myslela som normalny obed akoze napr. na dnes 😅 noo v tom ti ja uz neporadim, ja sa totiz s hrncami moc nekamaratim 😝

kafoditka
3. jún 2011

@bambola pekne, tak si to vybrala mala naraz, co sa bude ondiet 😀

tutulka12
3. jún 2011

@kafoditka ani ja s nimi nemám nejaký blízky vzťah 😀

katka55
3. jún 2011

@bambola gratulujeme zubacovi 😉 ja som si tiez vybrala 60-tku. ale XC 😉 a cinania ( 😠) zacali pre ich trh vyrabat take futuristicke volvo, ze dovi dopo...

kafoditka
3. jún 2011

@tutulka12 ja som to este ako tak vyhrala, ze mm je kuchar ktory rad vari aj doma, ale neboj sa, este pred kostolom v den svadby som ho na to upozornovala a horlivo tvrdil, ze si ma vezme tak ci tak 😀 😀

mirka285
3. jún 2011

ahojte...uff tak som vas docitala konecne...mne yakapal komp,pisem z Tomasovho,tak sorry za preklepy...vitam nove koceny 🙂 @monline som rada,ze Nika je v poriadku.. @bambola,to tlacitko pre deti je uplne super,ja to odporucam,Lindina oblubena hracka..a skusala som aj odrazadko,ale to je az pre vacsie deti,Linda nedociahne s nohami na zem... @maxara a ty tolko o tej dusnej atmoske pises,ze az ju tu sama robis.. a uplne suhlasim s @adelaine,ze je to kazdeho vec ci chodi ci nechodi,je to tu dobrovolne..ja tiez nereagujem na vsetko,ale mam slusny prehlad o detickach a rada citam ake robia pokroky,ako baby chudnu a tak 🙂 ja som teraz tiez rozladena,lebo mi odisiel displey a asi si budem musiet kupit novy komp,k tomu ten stary mal len dva a pol roka ale oprava asi by vysla tak draho,ze sa to neoplati...a vcera som si tak drbla nohu o postel,ze krivem a dufam,ze sa mi tam neurobi nejaka voda alebo co,lebo opuch mam teda riadny...a baby je to uplne prirodzene,ze niekto si s niekym sadne lepsie,tak to v zivote chodi...ja som presne typ cloveka,ktory teda kazdemu nesadne a na druhej strane ani mne kazdy nevoni 😀

mirka285
3. jún 2011

a napr. @booklover mam pocit,ze je z uplne ineho sveta ako ja a k tomu si rada precitam co napise,lebo obcas sa mi to zda hovadina a obcas si necham od nej poradit 🙂 taka @noemarta,tak pri nej mam pocit,ze ju poznam sto rokov alebo @kafoditka ma uz ma tak precitanu,ze ona hned chape ked nieco poviem ako to myslim a nic jej nemusim dodatocne vysvetlovat... @monline @merikac s nimi tiez mam vzdy o com,neviem,mozno aj tym,ze uz mame starsie deti.. @adelaine @cigaretka vzdy poradia ked treba,vyznaju sa vo veciach,ktore su pre mna spanielska dedina...proste kazda z bab prinasa do tohoto fora nieco ine a aj ked si tu obcas vymenime nazor,tak na tom predsa nic nie je 🙂

denisse
3. jún 2011

ahojte zeny ..
tak ja dnes len na skok, ani som nedocitala, ani vcera vecer som necitala ☹
plnila som vcera tortu, dnes ju este dokoncim ... zajtra oslava, tak upratujem a chystam, co sa da nachystat dopredu ...

baby, barunka je uz druhy tyzden zahlienena ... pricom tento tyzden je to horsie, lebo z toho zacala kaslat ... ale je to cele take cudne, lebo cez den takmer nekasle ... (max dvakrat trikrat si odkasle), aj spi cez den tak, ze pekne dycha nosom ... aj prvu cast noci celkom pekne dycha a potom dostane hlienovy zachvat a nemoze dychat nosom, kasle, tak ideme odsat ale to velmi nepomoze, kvapnem jej do nosa nasivin a potom nejak zaspi ... a chrci pri tom ... ale rano zase celkom pekne dycha, ked vstane tak vzdy chvilu vykasliava a potom je to dobre ... moze toto mat zo zubov????
@bambola aj nam vysli vsetky 4 horne naraz, ale uz na vianoce 😀

a este .. od pondelka mi strasne reve v chodbe .. normalne u nas v byte v predsieni, ked sa vraciame domov, zacina uz ked odomykam ... driape sa von z kociara, rev jak tur, aj ked dovtedy bola celkom v pohode ... neviem, ci sa dacoho zlakla, boji alebo co, ale hruza .. a dnes revala uz aj ked som ju tam odstavila, ked sme odchadzali von, len som sa na chvilu vratila do kuchyne ... netusim, co sa jej stalo ... 😕

@maxara .. peti, vidim, ze aj vy zajtra partyujete, tak nech nam to vyjde 😉
@cigaretka5 gratulka k prvemu miestu dalsieho tehulkovania juloviek 2010
😀

kafoditka
3. jún 2011

@mirka285 🙂 velmi pekne si to napisala... a presne, ved kazda z nas je ina a ma na veci iny, odlisny nazor alebo pohlad a je uplne prirodzene, ze nie s kazdym nazorom vzdy suhlasime.. toto forum je volne a kazdy si napise co chce, ved sa tu ani naurazame ani nenapadame slovne a ked si obcas vymenime opacne nazory to este neznamena, ze je tu zla nalada a riesit to erdzanmi 😀 ja si napr. zivot bez tohto fora viem predstavit velmi tazko, lebo ste mi za ten cas velmi prirastli k srdcu a som total zavislacka, prezivali ste tu so mnou vela krat moje problemy aj radosti a vzdy ste pomohli, ako by napisala @maxara - som do vas 😉 🙂

vierkaha
3. jún 2011

@maxara no to fakt čiže šup šup k dr.

bambola
3. jún 2011

@mirka285 ja som sa ta prave chcela spytat, ze ked vy uz veselo cupitate ci nechces to tvoje pre mna vyhodne predat 😀

medved
3. jún 2011

@mirka285 dakujeme za privitanie 🙂 a suhlasim s tebou ze ked niekto chce tak sa tu vyjadri... a nemozme cakat ze si sadneme so vsetkymi to sa proste neda 😉 mne osobne si podla prispevkov velmi sympaticka a zhruba podobneho razenia ako ja, mozno je to aj tym vekom 😎

noemarta
3. jún 2011

@bambola tak gratulka k zubom, my sme na tom napodobne, idu jej tie svorky naraz.....
@denisse nemyslim si ze to ma zo zubov, skor mi to prijde ako nejaka viroza, alebo nebodaj alergia ☹
moze byt, ze sa niecoho zlakla, alebo sa tam niekde nebuchla....
@mirka285 🙂 🙂
a na nohu si skus dat octanovu mast, teda ak maaas. ☹

denisse
3. jún 2011

@kafoditka
tiez som konozavisla .. obzvlast, ked ste moja jedina komunikacia okrem mm a deti ... a nasich po telefone 🙂
takze aj ja som do vas 😀

denisse
3. jún 2011

@mirka285
a mirka ma zase nesklamala so svojim prispevkom 😉

bambola
3. jún 2011

@noemarta jaj tak jej este len jednotky a dvojky horne 😉

gabika41
3. jún 2011

@adelaine ...a ako sa stravujes ked si tak pekne schudla? 🙂

noemarta
3. jún 2011

@bambola to neva, ale su to zuby 😀 😀

mirka285
3. jún 2011

no vsak som vedela,ze si vpodstate vsetky rozumieme 🙂
@denisse mne to tiez pride ako nejaka alergia alebo co ☹
@bambola Mati ja by som ho aj predala,lebo uz sa potkynam o Lindine hovadiny ale Linda nedovoli,to moje ma aj tu hraciu konzolu a ona na tom vyhrava o sto dvesto 😀 ja som dnes bola u dokiny s tym hemangionom aj s tym fliackom co ma Linda na hrudi a zatial sa dokyna rozhoda,ze to budeme sledovat ci rastie a potom uvidime co s tym...a musim vam povedat,ze som lemra leniva uz dva dni som nevarila 😠 same hovadiny jem,Tomasa som poslala na obed k otcovi vcera,dnes to isti pizza..no a za chvilu dojde zo skolyn a ked ma zbada,ze som pri jeho kompe a v jeho izbe,vysmari ma jak spinave ponozky a bude sa ohanat jeho sukromim 😀

noemarta
3. jún 2011

@mirka285 no este ze tak, hadam s tym ani nebude treba nic robit, ze sa to bude iba sledovat. A co Lindusina pusina, zahojena?
Jejdaaa, tak si zabezpec komp, lebo pride mladeznik a si v cajchu...... 😎

denisse
3. jún 2011

@mirka285
@noemarta
ved toho sa bojim, ci to nie je alergia .. no pockam do pondelka a asi s nou skocim k dr 😒

noemarta
3. jún 2011

@denisse drzim palce 🙂

mirka285
3. jún 2011

@denisse aj ja by som isla k dr. nech radsej sa pozrie odbornik nato..
@noemarta Maci uz je celkom zahojena,no len skoda,ze si z tych zubov odrazila ☹

noemarta
3. jún 2011

@mirka285 a z ktorych, z jednotiek??? a moc, je to vidno?? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre