Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
3. jún 2011

@maxara obdivujem ta ze zvladas obed pre tolko ludi 😉 a kedy sa Ninka prvy krat postavila? Lucka sa len minuly tyzden prvykrat zdvihla pri nabytku, teraz furt len stoji, ale chodenie nehrozi, vie akurat spadnut na zadok...

bambola
3. jún 2011

@booklover no ved jasne, to co by bolo keby tam ludia pisali kadeco a potom sa dostavala do obehu krv fetakov a rozne chorych-nakazenych ludi 😠 akurat, ze vacsinou to nemaju ako zistit, chorobu sice z krvi zistia a teda ich mozu trestne stihat, ale tvoje kojenie odtial isto nezistia 😀
@maxara tak to mi je jasne, ze to nie je zabezpecene 😀 len som myslela, ze ... no neviem 😅 proste by som ho chcela pre malu ale andrej totok na mna vyvalil..... 😠

maxara
3. jún 2011

@zuzik1983 @vierkaha okeeeeej, uz som sa vyspala.. uz som v pohode.. 😀 vidim, ze ma neignorujete 😀 😀

@vierkaha to fakt? mna picne z tych testov 😠 uz nic neriesim.. pojdem k dr, ale tak niekedy cez tyzden, lebo v pondelok mam toho vela.. a on ma tehu poradnu, tak tam bude sama tehula.. 😖 ja si to o sebe prestavam mysliet.. 😔

@kafoditka 😉 ma poznas 😀 Domi pocuj, mna napadlo, ze vsetky decka u nas uputa ta knizka, co ma Nina, co tam tie zvieracie zvuky su nahrate.. take nieco? Nina ju ma velmi rada a kazdy den s nou musim citat .. a bola to prva vec na ktoru ukazovala a pytala si ju 😉

@zuzik1983 😀 aj u nas frcia stipce a este vrchnak od horcice.. ten stale vsade taha so sebou 😀

@booklover ved mozno uz na jej narodky nebudes kojit, ked len tak malo papa z prs, nie?

gabika41
3. jún 2011

Dobre ranko damy..... 🙂 hlasim sa neskor,ale uz mam upratane,som po sprche a nez Vas clovek docita,to tiez chvilu trva....pokial ide o darceky,tak lucke chyba trojkolka,takze ju ideme poriesit a ja som sitiez kupila cez bazos to choditko,co opisuje maxara,videla som ho u merikac a je to super vec,uz s atesim,na buduci tyzden ho mam doma...inak to pocasie ma dost stve,lebo vzdy mam pripraveny bazenik,ze sa ideme clapkat po obede a vzdy sa zatiahne...zajtra ideme ku svagrnej do Prostejova,tak som zvedava,ako zvladneme cestu....

@maxara ...ake bude menu?

maxara
3. jún 2011

@medved ale ved obed je len pre 15 😉 Ninka sa postavila uz davno, asi 17.4. ci tak nejak si pamatam..

@bambola nuf, ved chapem.. ved pridi k nam na kafe niekedy buduci tyzden a otestujes a rozhodnes sa.. mozno to matke vobec nepojde k chuti

maxara
3. jún 2011

@gabika41 napisem neskor, musim prchat pa

kafoditka
3. jún 2011

@maxara ano peti, presne nieco take, kde ste ju kupili prosim ta? najdem to v panta rhei??

bambola
3. jún 2011

@maxara buduci tyzden sme este v BB, vraciame sa az nedelu 12. ale ak sa budete zrazat kvoli zoznamu tak pridem otestovat 🙂

katka55
3. jún 2011

😠 hlupy kon. mala som napisany prispevok a cely je fuc 😠
tak este raz. ahojte 😉 dnes sme mali mrnciaco placuce rano, tak sa teraz dufam panko z toho vyspi 😅 ale uz mame upratane, navarene a poobede ideme do mesta, lebo som objednala cez net lega pre synovca, tak ich pojdeme vyzdvihnut.
@maxara ty brdko, riadne farebna party. nech ti vsetko dobre vypali a zabavte sa 😉
@bambola akoze na tom choditku sa da hodit riadny papulniak, ale zatial radost z tlacenia prevysuje nad bolackami 😉 strasne sa rehoce, ked s nim chodi a my sa musime na neho pozerat, ze aky je sikovny 😀 vidim, ze maxi ti uz ponukla skusobnu jazdu, tak ale aj u nas mozete 😉 a zachodova misa je strasne zaujimava aj u nas 😠

katka55
3. jún 2011

@bambola a aj my sa budeme 12-teho vracat z BB. ked vas bude predbiehat take pekne cierne auto, tak to sme my 😀 😉

adelaine
3. jún 2011

ahojte, docitala som co ste riesili....
@maxara, Peti, mne vysli 2 tehu testy ako negativne, kramuse meskali....a az gyndos mi potvrdil tehu..tazke sup sup k dokimu 😉 a co sa tyka ignoracie, ja som mavala tiez take stavy, ze ma to tu nebavilo, par dni som si dala
pohov a nakukla som sem, lebo citat si toto forum je pre mna relax....a naozaj netreba riesit ci sa niekto nasral a odisiel pre toto a hento....no nech, kazdy kto tu chce byt, nech tu je, komu sa tu nepaci, nech ide...je to tu slobodne, verejne....
@medved...aj ja som z ruzinova od zimaku 😉

a baby my mame take choditko, ze sa o to risi postavi a posuva si to dopredu, da sa vsak zabrzdit...este si teda na nom papulku nenabil 🙂

cigaretka5
3. jún 2011

tak som bola dnes u dr- potvrdila mi tehu 5 tyzden o dva tydne kontorla este bolo vidiet iba gastacny vak

medved
3. jún 2011

@adelaine ahoj ja som sice z bajkalskej ale v podstate blizko 🙂 chodievas obcas kocikovat na strkovec?

katka55
3. jún 2011

@cigaretka5 no supeeer. tak oficialna gratulka 😉 a zase vsetko odznova 😀 😉

adelaine
3. jún 2011

@medved ja som na strkovci teraz kazdy den, chodievam tam s risim na ihrisko, to je siroko daleko jedina travnata plocha, kde sa ho nebojim vypustit 😀 a rad sa aj hojda....takze som tam stale 😉

adelaine
3. jún 2011

@cigaretka5 aj ja sa pripajam, gratulujem k dobrej spravicke 😉
ako reagoval mm?

tutulka12
3. jún 2011

@maxara môžeš napísať aj konkrétne. ja hľadám po nete že čo asi by som uvarila na ten obed, ale zatiaľ ma nič neupútalo 😖

booklover
3. jún 2011

@maxara rano a vecer ju vzdy kojim. vela toho isto nie je... ale tu frekvenciu menit nemienim... su trapni..

medved
3. jún 2011

@adelaine ja som tam tiez kazdy den, obcas zbehnem aj do minigolf klubu na vychladene pivko ak sa da 🙂
a dnes poobede tiez planujem mensie posedenie na deke ked mi to dieta dovoli 🙂

adelaine
3. jún 2011

@medved ja si deku nenosievam, zarucene by som ju ani na zem nepolozila 🙂
riso je ako drak, najradsej lozi po muriku, stavia sa o lavicky a chce zliezat dole...takze som stale v pozore....ale nava, aspon chudnem, ako za nim lietam 🙂

kafoditka
3. jún 2011

@cigaretka5 😵 supeeer, gratulka este raz

kafoditka
3. jún 2011

@adelaine Mati ako sa ma ruka?

medved
3. jún 2011

@adelaine ja mam deku akoze pohotovostne v kociku, tiez som ju este nikdy nevytiahla 🙂, a ja sa aj tesim ked lucka zacne behat, aj ked je to asi otravne, tiez dufam, ze trocha schudnem pri tom, lebo po 30ke to fakt ide nejako pomaly 😒
a inak gratulka, vidim ze Risko ma presne 11 mesiacov 😎

adelaine
3. jún 2011

@kafoditka ma sa dobre, poslucha 😉
ale nie, je to uz na 90% zhojene, taka pekna ruzova kozicka sa mi tam vytvorila,
dobre som sa setrila, ani sa mi to nezapalilo...fakze fajn.
Este sa bojim prebalovat risiho tazke naloze v plienke, na to si davam jednorazove rukavice....ale inak uz robim vsetko.

adelaine
3. jún 2011

@medved ano, akurat dnes 🙂 dakujem 😉
a ty nemas v popisku, tvoja lucka je ako stara?

kafoditka
3. jún 2011

@tutulka12 pocuj, ja som minule nestihala, mm bol na fuske a trebalo nieco navarit, tak som slahla do janskej misy kuracie prsia, polozila na to platky syra a kupila som v sacku maggi napady zapekane kura 4 druhy syra. To som vymiesala v smotane na slahanie a zaliala tym tie prsia, supla do rury a nechala piect. k tomu ryzu a bolo. Vies, ake to bolo svetove? mm ma vychvalil a vobec nezistil, ze je to vlastne polotovar a to je kuchar 🙂

kafoditka
3. jún 2011

@adelaine Mati tak to rada pocujem 😉 pocuj a pochval sa, kolko kg mas uz zasa dole 😎

medved
3. jún 2011

@adelaine narodila sa 7.7., takze o chvilu bude mat tiez 11 mesiacov, ale zda sa mi, ze oproti vasim detom je volajako spomalena 😎 baba jedna

bambola
3. jún 2011

@katka55 myslis volvo? 😠 😠 no ja si musim rozmysliet ci ideme s nasimi na vychod, ale kedze idu sobotu rano a vracaju sa v nedelu a este cesta do BA.... a navyse sa mi tam vobec nechce, takze asi ten vikend budeme my dve bacovat na dome 🙂
inac uz viem ake volvo chcem ked budem velka, ci obrovska asi skor 😀 S60 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre