• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
tak my sme spinkali len hodinku, takze nic moc, prideme, ale nebudeme dlho, lebo pojdeme skor spinkat :wink:
23. júl 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak bude to stretko ci nie, ked sa takto odhlasujete postupne? kto vlastne pride?
23. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame tiez nieco vybavit zrejme,takze ked tak prisli by sme asi neskor,ale mozno stihame,zalezi kedy muz pride z prace
23. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nakoniec asi nikto nedojde, je ci nie je?
adkag my uz manducujeme, zatial len po byte, ale uspesne a kubko ako?
23. júl 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec my sme boli s manducou zatial raz vonku a jakubko tam zaspal a po byte som tiez skusala a napodiv v pohode,som myslela ze po byte sa bude branit,kedze on musi vsetko ochytat a docahovat ked je na rukach,ale bol v pohode.
23. júl 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked tak citam dozadu,vyzera to zatial zeby mohla prist lucaska, ivaz, drobec a minkak, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa, ohlaste sa. my sme zatial otazni,kedze neviem kedy pride muz a ako dlho budeme vybavovat.
23. júl 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adkag stretko je volala som s mirkou tak tiez pride, kto pride pride, kto nie,tak nie. Ideme a hotovo :wink: Ved nas bude nakoniec dost. :wink:
23. júl 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prideme :slight_smile:
23. júl 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky,mne sa mala zobudila tiez po hodinke,ak by sme mali dorazit na cas :wink:
tesime sa :wink:
23. júl 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa uz chystame...................tak sa na vas tesime................papa
23. júl 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babulky mi este spinkame...ale ked tak prideme troska neskvor.. :slight_smile:
23. júl 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok,tak mozno bude celkom hojna ucast nakoniec :slight_smile: . tak my tiez mozno dorazime.
23. júl 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky baby,

tak my na stretko urcite neprideme, prave dnes sme sa vratili z nemocnice. Mala bola na infuzkach,lebo mala take grcacky a hnacky, nic mi nechcela jest. Otras, uz to nikdy nechcem zazit, este k tomu to nemocnicne prostredie. Ale personal bol aspon mily.

Pofotte sa pekne,aby sme aj my videli, ako ste sa mali. :wink:
23. júl 2008 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adkag, drobec, tak vy uz manducujete??? :astonished: :slight_smile: To je super! :dizzy_face:
23. júl 2008 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala tak prajeme terke skore uzdravenie :frowning2: v tej nemocnici je to fakt otras, tiez dufam ze sa tam uz nevratime :frowning2: kolko dni ste tam boli?tak aj my nakoniec dojdeme :grinning: a zoberieme aj kamosku s malou so sebou.niektore uz poznaju zuzku :slight_smile:
23. júl 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala,
ahoj, ja ze co sa neozyvas - my sme zasa dnes kakali - ale az take sive resp. sivo-zlte kako.. neviete, co to je zac?
23. júl 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som chcela susedu zobrat ale pridu jej rodicia tak nepojde s nami
23. júl 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak ta moja hviezda este haja :slight_smile:
kala-co??chudatko Terezka,prajeme aby ste boli cim skvor fit...a aby VAs choroby sdaleka obchadzali :wink:
23. júl 2008 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lennie tak to aj ja dufam, ze sa tam uz nevratim. Uz len odrodit a koncim z nemocnicou. :grinning: Boli sme tam 3 dni.

Muci a mala nevracka? Lebo nasa grcala aj kakala, take sable som hadam ani ja nikdy nevyvracala,kde sa to v nej bralo. Potom uz len peny z nej isli. Ved nemala ani co, ked nic nejedla a nepila.
23. júl 2008 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci, aj nasa tak, ale len 1 den, potom zasa normal...
23. júl 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala, v pondelok sme mali aj grcacky, ale take.. tiez, ze az.. hadam polrocne mliecko z nej islo.. som sa vynapinala aj ja... co to tak smrdelo.. koberec na chodbe, v kuchyni, v obyvke... velka tepovacka...
a teraz uz len kakci - a najhorsie, ze uz ma strach si aj puknut, co krci, ze ju boli ritka.. tak to zadrziava, a potom jaci, ze boli brusko... ale tiez nic neje a nepije, okrem cicikov... no, lenze aj ja mam len take mlieko ako okena priesvitne, co mi je tak blivno...
23. júl 2008 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozik a nepoculi ste o tom, ze ked je takto detickam zle, ze sa im ma dat za niekolko hltov COCA-COLY? som to nasla na nete... tak neviem....
23. júl 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Muci to s tou kolou je to pravda,aj doktorka v nemocnici vravela,len ju treba nechat vyprchat od bubliniek a po lyzickach davat.

Ja som tiz grcala,ale neprehanalo ma. Myslela somsi, ze to je tiez viroza,ale neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
23. júl 2008 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala a co to je? zeby sa ti zmenil pas? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moc by som ti to priala... :wink:
23. júl 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci, pepsi alebo coca-cola! pravda, ukľudňuje žalúdok :slight_smile:
a čože je tu toľko maródov?! :astonished: ešte že sme zmizli na pár dní z toho zamoreného TN!!! hádam nás to tu nedobehne...

nám na takéto stavy najviac zaberá ten nutrolin, smecta, z jedla banány, suchá ryža, horká čokoláda a na pitie silný čierny čaj...

dnes som mala behačky po úradoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: socpoist plus úpsvar. najprv sa mi nechcelo do takého nechutného počka, ale urobila som dobre! asi sa nikomu nechcelo a tie hnusné úrady boli totál prázdne :grinning: tak som to nakoniec vyhrala :slight_smile: adeli bola so mnou v manduce, celé to v poho prespala :slight_smile: sa jej tam páči, ožužláva tie traky a väčšinou v nej zabuvká :slight_smile:

kala, teda, riadne to terku draplo :astonished: ! že nemocka, fuuuj, takého niečoho sa bojím... :confounded:

tak nech sa stretko vydarí, nabudúce hádam konečne aj my, keď zase nebudeme niekde bludáriť :grinning:
23. júl 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééééééé, kala :grinning: ty si už dva v jednom?! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to gratulujéééééééém :grinning:
23. júl 2008 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
audreyd,
tak uz mate tu cervenu manducu?
23. júl 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Este to nieje iste,no vyzera to tak. :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala, tak blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaame a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa..... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kala jeeeej ty si uz tehulka?gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to moje malinke este stale haja :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok