Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
9. sep 2011

@fatmira ja ked idem okolo tak len zakukujem jak blba ... ale podla mna prichadzaju o dost zakaznicok 😒 myslim ze aj miminko sa preto prestahovalo

fatmira
9. sep 2011

@majka_k tak toto si urobili teraz fakt dobre, to miminko..aj ked ja osobne tam oblecenie nenakupujem...sa mi zda prilis predrazene...len fakt nutnosti, ciapky a tak 😀

majka_k
9. sep 2011

@fatmira ja som tam kupila akurat avent flasku - tam mali najlacnejsiu, ale inac tam maju fakt drahe veci ale zato krááááááásne, ja sa tam chodim kochat 😅 😀 😀 😀

fatmira
9. sep 2011

@majka_k no my sme uzasne "nákupčí" 😀 😀 😀
mozno pre dievcatka hej, ale pre chalanov nic moc 😒 to radsej objednam z H&M a vzdy cakam na akciu v Tescu 😀

majka_k
9. sep 2011

@fatmira he he 😀 ... ja som tiez vacsinu veci pokupila z tesca 😅 a este aj z Kiku - tam sa tiez sem tam da nakupit 😕 a asi sa toho budem drzat aj nadalej, len skoda ze ciapky tam nejak nemavaju....mozno este budu mat 😕 ci???

fatmira
9. sep 2011

@majka_k ja som z kik mala fajny overal na zimu pre miska..ale zial nevynosil, lebo som zabudla ze pri autosedacke som mala fusak a do kocika som ho tiez davala s fusakom a ked uz som chcela dat fusak prec a jemu overal, tak som zistila ze je maly 😅 tak som ho predala... 😀
ale mam taky pocit, ze tam maju skor pre male deticky veci, pre tako rocne ako keby nic a potom az pre velke...ci sa to len mne zda??

majka_k
9. sep 2011

@fatmira hmmmm...neviem povedat 😅 ja som sa zameriavala na male vecicky, ale maju tam aspon na dievcatka take okolo roku myslim lebo som minule kukala take krasne strikovane vesticky ... ale neviem oresne aka velkost to bola, mozno sa mnw zdalo ze su to velke lebo ja kukam tak max 68-cky a sem tam aj 74-k, -som sa straaaasne lakomila na taku chpatu bundu na zimu pre malu ale asi by jej bola velka 74-ka nie?

fatmira
9. sep 2011

@majka_k teraz aku velkost nosi?
musim tam asi zajst a pokukat na nejake nohavice zateplene, lebo som minule skusala vsetky co mal, a teda dooooost toho som vytriedila.. 😅

majka_k
9. sep 2011

@fatmira teraz ma 62-jky ale uz jej je na dlzku LTT , ja som tiez nervy mala lebo skoro noc nevynosila-som jej kupila v Kik 62-jku krasnu supravu zelenu zamatovu ako teplakovu a jej je tak ze asi o tyzden dva jej bude mala, aj rifle aj nohavice co mam 62-jky tak jej su ze akurat a ked sedka tak jej su uz aj kratke by som povedala...vlastve vsetko co mam 62-jky je jej akurat a pritom na poradni co som bola tak mi ju merala a ma akurat 62 cm tak sme v dobrom cisle ale ona ma dlhe nohy - po tatkovi 😀 😀 😀

fatmira
9. sep 2011

@majka_k no ja by som skor kupovala 68cku, ked ma 62cm.. ale v kazdom obchode je to cislovanie uplne ine.. napr.. misko ma 77cm, v H&Mku mu kupujem 80tku,(ale to tiez, mikiny su mu take volnejsie, body uz akurat, ale zas 86tka este volnejsie su) ale v tescu musim 86tku kupovat...
teraz rozmyslam nad tou bunodu chlpatou z kik, ze 68 nemali? ale nechces jej skusit len tak omerat aspon?

majka_k
9. sep 2011

@fatmira tu bundicku mali najmensiu 74-cku a vyzerala doooost velka aspon teraz sa mi zda ze mala nebude taka velka aby jej bola na zimu dobra

fatmira
9. sep 2011

@majka_k no neviem, neviem poradit, lebo som ju nevidela.ale asi mas pravdu, sofi je drobunka, tak aby v nej nebola potopena 😅

majka_k
9. sep 2011

@fatmira ved to ... ale nic na buducu zimu je vyfesakujem 😵 😀 to uz budu mat kadejake perfis veci, teraz musim riesit prakticnost - sofi bude asi este v hlbokom - tak bude asi celu zimu v overale aby sa jej pri lezani nevysukala bunda hore...este uvidim ako porastie...a ci sa este vobec zmesti do hlbokeho kocika, ci nebudeme musiet vytiahnut uz sportovu cast na zimu 😅

fatmira
9. sep 2011

@majka_k ja mam tiez zo zimy dilemu, lebo neviem, ci uz bude chodit alebo nie, ci mam kupit overal, ci staci bunda..a potom este ake topanky... och to su starosti..a potom v neposledom rade ciapka 😀

majka_k
9. sep 2011

@fatmira 😀 😀 sak ciapka,ja uz obkukujem na mimibzare 😅 a ty mas vacsie starosti ako ja sak fakt ked uz bude misko chodit tak musi mat paradne topanky na chodenie uz a aj nejake nepremokave oteplovaky alebo nieco ked s nim lupne do snehu 😀 😀, jooooooj jake to bude zlate ked ti uz bude chodit - po snieziku si pochodit taky mrňus 😵 😵 😵

fatmira
9. sep 2011

@majka_k no ja zacnem az zajtra obkukovat ciapky..su tam nejake pekne na zimu?
nooooo ked bude po tatinovi, tak to urcite v zime chodit este nebude.. 😅 a ked bude po mne, tak to by uz mal tak za mesiac zacat 😀 😀 😀

majka_k
9. sep 2011

@fatmira ani sa nenazdas a bude behat 😉 ale sak zbytocne nieco sílit nema zmysel, ako sa bude miskovi chciet tak bude 😀 a aj ty si este oddychnes nie? sak ked zacne chodit tak to iny adrenalin budes zazivat co? 😀 😀

fatmira
9. sep 2011

@majka_k zlate dobre casy, ked si kludne lezal na deke, hral sa s hrackami a ja som vedela, ze tam si nema ako ublizit... 😉 teraz mam oci vpredu, vzadu, vsade.. lezie jak drak, nic ho nezastavi, vsetko ho zaujima a to este nechodi, potom pridu pady..ach jaj.. dnes tiez zaryl s cumacikom do dlazby, lebo snazil sa zdolat stolicku na krmenie a nepodarilo sa 😅

majka_k
9. sep 2011

@fatmira jooooj chudacik 😅 kazde obdobie je krasne 😵 😵 😵 😵

mimo temu kukas lets dance 😅 😀 😀 😀 😀 traposina jak traky 😀 😀 😀

fatmira
9. sep 2011

@majka_k heeeeeej,kazde ma nieco do seba 😉
no kukam kukam... 😅 cely cas som cakala na toho horjana.ale samoska, ze to dali na koniec, aby ludia kukali... 😠
a nemam nic proti homosom, ale toto bolo pre mna mooooooooc.... fuj a este aj rumbu tancovali..

fatmira
9. sep 2011

@majka_k urcite ten druhy... 🙂 tiez objednam taky, len cakam na farbu kiwi, hlavne sa bude uzasne spinit, ale chcem ju 😀

fatmira
9. sep 2011

no idem spat...ved kolko je uz hodin 😅 dobru noc 😉

majka_k
9. sep 2011

@fatmira dobru noc 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k dneska bola celkom fajne vonku, sme boli az 3x na prechadzke 😉 a okrem toho robim este pestunku, ale psikovi, kamoska sla na svadbu, tak sa staram 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira hehe, tak sa nenudis 😀 ja som dnes ola s malou po obede lebo muz isiel upratovat a mala nejak nechcela - nevedela zaspat , tak sme sli na prechadzku 😵 a fakt dnes bolo fajne vonku 😉 som ta videla vecer...sme isli s muzom na aute okolo 18:20 do kauflandu si asi bola s nejakou kamoskou pri tych lavickach 😉

fatmira
10. sep 2011

@majka_k no nenudim....maly nanho strasne ziarli 😅
muz upratoval? co to? musim svojemu dat precitat 😀
hej? si mala zatrubit 😝 my tam vzdy vecer "zaparkujeme" a vybereme deti z kocika... dokonca dnes siel jej muz z prace a vola, ci sme na mieste a ci nechceme radlera 😀 tak sme slusne odmietli, to by sme vyzerali, maminy s detmi + radler 😀 😀 😀 to az doma ked nikto nevidi 😅

majka_k
10. sep 2011

@fatmira hej moj muz upratuje 😵 skoro kazdu sobotu 😅
jaaaaj radler, mnaaaam dnes to isti, ale az neskor, to tesne pred spanim, na dobru noc 😅 😀 😀 a sladky spanok 😎

fatmira
10. sep 2011

@majka_k nooo mohol by take nieco aj toho mojho naucit.. 😀
no ja si dam klasika milka cokoladu..asi este nakupim v kauflande, kym je akcia 😀

majka_k
10. sep 2011

@fatmira v kauflande je akcia na Milku ??? juuuj tak dufam ze este v pondelok bude, to sa rada prejdem 😀 😀 😀
ja som zjedla akurat puding 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre