Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
28. sep 2011

@sunnygirl26 no a je pravda ze my ked vstaneme tak ja uz nemam cas na nic okrem malej, ja kavu pijem za pochodu 😀 😀 😀 , ale mam doma otca takze on malu lubi nosit a vypravat jej, takze ja mam cas na modreho konika a minanie koruniek na mimibazare 😀

sunnygirl26
28. sep 2011

@majka_k ja som nikdy nepatrila k nejakym velkym spacom...ani po zuroch som extra nevyspavala za mladi 😀....a takto mi to celkom vyhovuje...mne ju nema kto ponosit, tak vyuzivam kazdu chvilku....je to super, ze byvame sami, no obcas by sa pomoc zisla 🙂 ake mas skusenosti na MMB? som tam zaregistrovana, ale este som nic nekupila

majka_k
28. sep 2011

@sunnygirl26 vacsinou dobre, ja ale objednavam nove veci, teraz sa mi stalo ze mi jedna pani poslala mensie polodupacky ale v pohode mi ich vymeni a aj pyzamka na spanie som si teraz objednala a teiez mi po 6-tich dnoch pani odpisala ze nema taku velkost aku som si objednala ale ihned mi vratila peniazky ... takze tak ale inac bez problemov...celkom som spokojna 😉

sunnygirl26
28. sep 2011

@majka_k ja som tiez pozerala hlavne po novych veciach, aj minule som tu videla fotky jednej baby, co si objednala tricko, dotycna ho vraj mala iba par x na sebe a vyzeralo hrozne...dierky atd...asi sa pojdem kuknut...bola som vsak vcera v takku a tiez tam mali pekne veci, budem musiet moju polovicku vytiahnut na nakup 😅

majka_k
28. sep 2011

@sunnygirl26 jj, niekedy sa viacej oplati objednat z mmb a ta to vyjde aj s postovnym este lacnjesie ako v obchode a donesie ti to kurier alebo postarka az domou 😉

fatmira
28. sep 2011

@sunnygirl26 cez happyfoto.sk si tam stiahnes program a vyrobis si to sama ako chces.. 😉 to je to pekna babracka 😝 hadam stihnem dokedy skonci akcia.. a inak ten program mi este viac spomalil moju sunku co mam 😠
@majka_k no dnes budicek o pol osmej, ale zato noc otrasnaaaaaa 😝 hlava ma bolela celu noc, este aj rano a daco na mna lezie 😠 😠 😠 😠 kurnik.. citim sa faaaakt uzasne... 😠
a inak..odkedy sa misko kamarati so sofi, tak spava na brusku, asi mu poradila, ze tak je lepsie 😀
a musim sa vytrepat do kauflandu 😅

majka_k
28. sep 2011

@fatmira 😀 😀 no vidis... 😅 sofi na brucho spi ovela lepsie, pokojnejsie a hlavne dlhsie, dnes spala uz 2x a to po pol hodine 😒 🙄 cize je pernamentne na rukach 😝

majka_k
28. sep 2011

@fatmira ja so sa tiez chystala, ale sa tiez nejak neviem vytrepat a a bsolutne neviem ako je vonku, doobeda kosa a teraz asi uz teplo...uvidim ci pojdeme dnes niekam... 😅

fatmira
28. sep 2011

@majka_k a nedavas ju niekedy na zem na deku, nech sa tam hraje?? ja som maleho supla pod hrazdicku, a dala mu tam kopu hraciek a sa prehral..teda okrem toho sa aj vela nosil 😀 😀 😀

fatmira
28. sep 2011

@majka_k no ja musim, lebo enviem ci zajtra alebo v piatok dojdu svokrovci, tak musim kupit nieco na obed a aj pivo a tak 😅 no a ja som k tomu uz urobila krok, umyla som si vlasy 😀 ale zevraj ked je slnko je teplo a ked zajde, tak je zima.. pomohla som? 😅 😀

majka_k
28. sep 2011

@fatmira ta hrazdicka co sme jej kupili tak sa pekne zmesti do postielky, tak jej ju tam davam, to najprv kuka na to ako puk, ako keby sa bala, a potom sa trocha pohra, ale ona je asi este na to mala...neviem, a ani s hrackami sa nejak dlho nevie pohrat...chvilku, a potom sa len znervoznuje lebo jej vypaduju z rucky 😖

kukucka26
28. sep 2011

ahojte tu som aj ja smutna vec vcera som prisla o babo v 12 TG povedali mi ze akcia nieje objednana som na piatok potrat len jedno ma stve preco ho nepozru posledny krat co ak? ☹

majka_k
28. sep 2011

@fatmira noooo...neviem 😅 😀 😀 ale asi budem musiet aspon tu po sidlisku sa ist so sofi prejst lebo doma cely den to je o drzku 😅 😝

majka_k
28. sep 2011

@kukucka26 😔 😢 😢 och to je mi strasne luto, a neboj oni podla mna este v nemocnici pozru ... drz sa

sunnygirl26
28. sep 2011

@fatmira ved prave, ze treba stahovat program...ja som uz pozerala aj cez dm-ku, lebo maju lepsiu cenu na fotky, no do stahovania sa mi velmi nechce....my mame takeho starceka, uz ma 5 rokov a ja som rada aj za to, ze sa este da zapnut a pripojit na net 🙄

fatmira
28. sep 2011

@majka_k nooooo ja som bola uz o druhej nachystana vsetko, idem maleho obliect a on klipka s ockami..tak som ho dala spinkat, a spal 5 min 😠 tak som ho obliekla a sme sli nakoniec do kauflandu, nedavno sme prisli a misko spinka 😀 hej a vcera jak sme platili, tak som si vsimla oproti na pokladni, jedna tetka platila a mala tie nugetky, a dnes som kukala ze kde, tak tam ich maju kde aj cerealie, a tie dalsie somarinky, ze kurca na paprike a tak 😀

fatmira
28. sep 2011

@sunnygirl26 moj starcek ma tiez 5 rokov 😀 uz raz s nim kleplo, ale dali mi ho nejak dokopy 😅 ked bude aj dalej spomaleny tak vymazem a hotovo.. 😀 no ale co su v dmke, tak neviem ako si to tam urobis, ako to tam funguje, tu si to sama poskladas, das ake fotky chces, kde ich chces, pridas rozne pozadia a ine somariny plus si tam mozes hocico napisat, aj si vyberies ci chces pevnu vazbu lepenu, ci zosivanu, alebo kruzkovu.. 😉

fatmira
28. sep 2011

@kukucka26 velmi ma to mrzi 😢 😢 😢 a tiez si myslim, ze este nemocnici skontroluju...

majka_k
28. sep 2011

@fatmira ja som bola nieco po stvrtej vonku s malou a to sme boli asi 20 minu, sme stretli mojhpo otca - on bol u mojej sestry, tak sme isli s nim domou ... a teraz pojde spat-uz 4-ty krat dnes, leno si nevie normalne pospat a tak je zase unavena,idem jej dat papat a pojde si pospinkat este 😉

fatmira
28. sep 2011

@majka_k my sme vtedy spinkali...az do 6tej 😀 😅 a teraz zas konecne spinka..a hadaj ako??

majka_k
28. sep 2011

@fatmira 😀 😀 zeby na brusku????

majka_k
28. sep 2011

@fatmira aj my sme spinkali od piatej do siestej a maka uz spinka asi pol hodinku 😵 😵

fatmira
28. sep 2011

@majka_k no ved ako inak 😅 ale to mu na 100% sofi dohovorial, predtym to nerobil 😀

majka_k
28. sep 2011

@fatmira no musim zistit ze co Misko odporucil Sofi na oplatku 😀 😀 😀

fatmira
28. sep 2011

@majka_k som sa ho pytala, ale nepovedal mi 😅 inak som zistila, ze ten cumlik co som mu kupila, tak mu v noci svieti 😀

majka_k
28. sep 2011

@fatmira 😀 sa musim ja opytat sofi zajtra ze ci mi neprezradi alebo budem cakat ze co novééé 😀 😀 😀
a velmi svieti?

fatmira
28. sep 2011

@majka_k no potom daj vediet, lebo aj jaaaa som zvedavaaaa 😅
tak trosku, ale neviem, ci ho to nerusi pri zaspavani 😕 no ale teraz jak som kukala, tak uz nesvietil..hm..tak to asi len chvilu

majka_k
28. sep 2011

@fatmira tak fajn, podla mna by ho to mohlo rusit, sofi sa nejak prehadzuje, meta so sebou zo strany na stranu 😨 😕 co to? dufam ze do jedenastej pospi 😅 no mne je taka kosa...normalne v mikine sedim a ruky mam jak lad, som pred chvilkou bola pri malej lebo so sebou metala tak somju bola pohladkat tak som ju s tymi mojimi paprcami studenymi zobudila, ale ihned aj zaspala 😅 😉

fatmira
28. sep 2011

@majka_k misiak tiez kym zaspal, tak sa kuritl po celej postely.. oci privrete, ale dudlikoval o 106 a hadzal so sebou 😒 juuuj a nechces si aj ty kupit rukavice na doma? 😅 akurat som dnes poldovi vravela, ze keby sme na dome, tak isto musime zakurit, jaka kosa vecer 😅

majka_k
28. sep 2011

@fatmira sak 😖 a si viem predstavit co bude v zime 🤐 😝 ja som taky cencul, mne je stale zima ... tak to si vytrpim 😅 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre